Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika slonko365

slonko365

#6195424 Napisano: 12.05.2016 09:10:09 w SZUKAM....
@banka-manka napisał(a):

Czy listem poleconym muszę wysyłać rzeczy tylko w kopercie czy może też to być mała paczka w kartoniku? 

Zależy od Pani na poczcie emotka  Ostatnio byłam świadkiem awantury na poczcie, gdy babka chciała wysłać taką jakby małą paczkę (dość wypchana, kanciata koperta) jako list polecony, a babka jej nie chciała przyjąć, tłumacząc, że definicja listu to "płaskie dokumenty", na co klientka się darła, że inna babka jej takie paczki jako listy polecone zawsze przyjmowała, na co usłyszała, że jak bardzo chce, to proszę bardzo, ale jakby była na to jakaś reklamacja, to jej na pewno odrzucą, bo przesyłka jest pozaregulaminowa. Czyli jak zginie albo się coś zgniecie, to Twoja wina , bo powinnaś była wysłać paczka a nie listem. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6195420 Napisano: 12.05.2016 09:00:52 w SZUKAM....
marlena083 napisał(a):

magnus napisał(a):

Czy jest tu jeszcze ktoś kto nie otrzymał bonów do Hebe z ZOTT ?
Trzeba coś z tym złodziejstwem zrobićemotka

taaa... jaaa.... tylko co tu zrobić, telefonu nikt nie odbiera, na maile nie odpisuje... a jakoś osobiście nie uśmiecha mi się tam zawitać... emotka

Ja też nie mam jeszcze, ktoś na forum pisał, że na tej stronie do Zotta napisał i przyszły karty po dwóch tygodniach : http://www.zott.pl/pl/show/contact/
Ja póki co napisałam maile zwrotnie na ten adres z którego było powiadomienie, ale odpowiedzi zero... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6195083 Napisano: 11.05.2016 15:20:56 w Biedronka
aneczka128 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Dzisiejsze piłki są z 10 maja?

tak, piłki są z 10 maja emotka

emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6195078 Napisano: 11.05.2016 15:16:07 w Biedronka
nkba napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Dzisiejsze piłki są z 10 maja?

a były już dziś esy?

przed chwileczką Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6195077 Napisano: 11.05.2016 15:15:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
piłka emotka  coca cola biedra Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6195073 Napisano: 11.05.2016 15:13:08 w Biedronka
Dzisiejsze piłki są z 10 maja? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6194303 Napisano: 10.05.2016 12:30:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szczupak napisał(a):

Co to za konkurs z zywca co ludziska stowki wygrywają? 

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-z-do-kwadratu-18.html#.VzG4Es5f3IU Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6193703 Napisano: 09.05.2016 14:39:15 w SZUKAM....
masza napisał(a):

logos89 napisał(a):

masza napisał(a):

logos89 napisał(a):

Podzieli się ktoś przkładowym dialogiem w lays? Może być przegrany . Jakikolwiek emotka


Kliknij aby wpisać tekst...JAK JA
TO ZAŁOŻĘ?   "Może  zacznij od  Lewego....."

Dzięki . Udało się wygrać TV?

nawet pufy nie wygrało....emotka

bo odłożyli sobie na główną emotka  Fajne hasełko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6193631 Napisano: 09.05.2016 13:45:16 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
To i ja się wpiszę... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6193256 Napisano: 08.05.2016 12:01:04 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

gosia16 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

wkurza mnie że jak ludzie jedzą w restauracji, to wysiąkane chusteczki czy to serwetki wrzucają do talerza!!

a co, mają je zjeść, jak nie ma żadnego kosza, żeby je wyrzucić,mówię to z własnego doświadczenia emotka


Zawsze są kosze, a jak nie ma to trzeba zasygnalizować obsłudze. I pamiętaj nie wrzucaj chusteczek na talerz bo później ktoś będzie jadł po Tobie te zarazki!

A ja do tej pory żyłam w błogiej nieświadomości myśląc, że te talerze są zmywane/ wyparzane emotka . Przestaję jeść poza domem emotka

Bastitutek coś tam miał z gastronomią, to widać wie, co mówi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6192820 Napisano: 06.05.2016 14:44:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
logos89 napisał(a):

Ja wchodzę normalnie do Selgrosa biorę towar i przy kasie proszę klienta przede mną żeby mi kupił to co wzięłam a ja mu zapłace. 

To jak tak robisz, to równie dobrze możesz poprosić czy możesz zrobić zakupy na kartę tej osoby i wtedy kasjerka powtarza kartę, nie musi jej drugi raz skanować. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6192813 Napisano: 06.05.2016 14:38:20 w Informują
M46D4M napisał(a):

Telefonicznie, przed chwilą

Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6192793 Napisano: 06.05.2016 14:11:26 w SZUKAM....
jagatu napisał(a):

Czy ktoś czeka jeszcze na kartę hebe z Konkurs Zott - V tura??????

Ja czekam na dwie karty, bodaj z IV i V tury.
Czy ktoś ma regulamin, bo sobie nie zapisałam - jaki jest/był termin na wysłanie tych kart? Bo nie wiem, czy cierpliwie czekać, czy się pieklić... Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6192789 Napisano: 06.05.2016 14:08:26 w Informują
jak informuje Algida? Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6190878 Napisano: 30.04.2016 23:28:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ameryka napisał(a):

nie jest też tak że u smolara można wygrać na pewniaka na nowym starterze - kilka loterii i nic, a na takim co wygrał też nic

emotka  i to jest najlepsze podsumowanie jakichkolwiek systemów i prawdopodobieństwa wygrania u Smolara - co nie zrobisz i tak będzie nic emotka No przynajmniej ja tak mam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6190733 Napisano: 30.04.2016 12:23:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
stamp2 napisał(a):

lola.lola napisał(a):

stamp2 napisał(a):

lola.lola napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Moje zgłoszenie z 1 dnia Lays wg.Avanti za słabe na pufeemotka
-Grzegorz to miał technikę i strzelecki zmysł
-Też masz ciąg na bramkę,jesteś jak Laty..nos
albo zgłoszeń ogrom i niebotycznie wysoki poziom,albo nie skumali bazy emotka


Moim zdaniem trochę przekombinowane (bez urazy). Oni chyba chcą prościej - tak jak ich dymki na Facebooku.

czyli na poziomie 10-letniego dziecka?Tak podejrzewałem że nie mają nawet podstawowej wiedzy o piłce i wybierają pierdoły jak w konkursie na imie dla leniwcaemotka

Wypraszam sobie emotka  może po prostu konkurs ma być zabawą i wiedza na temat piłki nożnej nie jest tu najważniejsza emotka

no tak przekombinowany tekst i ani troche zabawnyemotka cudaczek ładowaczek był bardzo zabawny

Cudaczek Ładowaczek był genialny i zabawny emotka  A Autorka z tego co wiem nie miała go za swoje szczytowe osiągnięcie i wysłała z dość luźnym podejściem. A Twój tekst jest przekombinowany i nie widzę nic w nim zabawnego. Ja bym Ci nagrody nie dała emotka  Ale że nad gustami się nie dyskutuje, a i komisje różne gusta mieć mogą, nie poddawaj się, walcz dalej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6190730 Napisano: 30.04.2016 12:10:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agicho napisał(a):

Czy Multimulti loteriada kogoś już informował? Czy komuś się udało tam wygrać?  emotka

Jakieś dwie osoby mówiły chyba o mp3 i tablecie Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6190728 Napisano: 30.04.2016 12:02:29 w Konkursy ABC
Jestem już po zakupach, w jednym sklepie nie było żadnego problemu, w drugim ekspedientka po telefonie do szefowej, która po jakiejś chwili oddzwoniła (może dzwoniła do eurocashu) też mi zrealizowała, tylko w jednym sklepie na dzień dobry usłyszałam, ze nic nie wiedzą i żebym sobie to z hurtownia sama załatwiała, ale jak chwile porozmawiałam, powiedziałam, że właśnie u nich w sklepie tylko to mogę zrealizować i żeby się dowiedzieli w hurtowni, to koniec końców uzgodniliśmy że następnego dnia jak będą jechać do hurtowni to się dowiedzą i że jak najbardziej mi zrealizują, tylko muszą wiedzieć o co chodzi.
Swoją drogą ja się tym właścicielom sklepów nie dziwię, ktoś kogo widzą pierwszy albo drugi raz na oczy emotka  przychodzi z jakimś papierkiem i chce zakupy za darmo robić, to też bym pogoniła emotka  
Ale organizator powinien ich wcześniej powiadomić, że będzie taka sytuacja, podać numer tych bonów albo jakoś poinstruować, jak one wyglądają, szczególnie, że to chodzi przecież o konkretne sklepy.
A tak na marginesie, to oni na tych bonach też są do przodu, bo tak jak ktoś wcześniej pisał, dają nam zakupy za 100 zł, a potem sami sobie za ten bon robią zakupy do sklepu w Eurocash, więc im się w całości zwraca, a marża za te rzeczy które kupiliśmy, zostaje u nich w kieszeni. Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6190461 Napisano: 29.04.2016 13:19:10 w Konkursy ABC
magnus napisał(a):

monkakk napisał(a):

magnus napisał(a):

Myślę, że nie ma co z nimi gdybać tylko zrealizować żeby nie załowac.
Ja 3 razy pedałowałem do sklepu, bo nie wiedzieli, że istnieja jakieś bony, że mozna za to coś kupić, kontaktowali się dyrekcją, potem chcieli mnie wylegitymowac i spisac protokół emotka   , mimo, że bon nie jest imienny. Szkoda słów na ten badziew

Ja jade jutro zobaczymy... 

Ja jutro do Groszka się wybieram, asortyment trochę lepszy, większy sklep  a obsługa okaże się

No i właśnie, wydać stówę w takim sklepie abc tez sztuka emotka  Trzymam kciuki za Was i za siebie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

slonko365

#6190455 Napisano: 29.04.2016 13:07:47 w Konkursy ABC
magnus napisał(a):

Myślę, że nie ma co z nimi gdybać tylko zrealizować żeby nie załowac.
Ja 3 razy pedałowałem do sklepu, bo nie wiedzieli, że istnieja jakieś bony, że mozna za to coś kupić, kontaktowali się dyrekcją, potem chcieli mnie wylegitymowac i spisac protokół emotka   , mimo, że bon nie jest imienny. Szkoda słów na ten badziew

No też się takiej sytuacji obawiam, a dodatkowo chciałam przy okazji te zakupy zrobić, najlepiej jak będą mieli jakiś konkurs emotka
bo żadnego sklepu nie mam zbyt blisko i teraz specjalnie lecieć w korkach z dziećmi na karku w objazd ABC średnio mi się uśmiecha emotka
I jak mam specjalnie jechać i na benzynę wydawać a potem pocałować klamkę bo "kierownika nie ma a ja nic nie wiem" to też bez sensu... ech Wyświetl w wątku >>
0 0