Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nice

nice

#2826215 Napisano: 07.11.2009 06:40:21 w Carrefour konkursy
keiti78zg napisał(a):

aha:)


Nie wymawiaj tego słowa emotka bo źle się nam kojarzy. emotka Zwłaszcza w tym topie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nice

#2821192 Napisano: 06.11.2009 08:38:29 w Carrefour konkursy
tynka9863 napisał(a):

zadzwonilam i sprostowałam panie mialy ubaw ma ktos numer do agencji od knorra???


nieźle i to tak w piątek emotka dobrze, że to nie ten kolejny piątek 13 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nice

#2819875 Napisano: 05.11.2009 06:51:16 w Carrefour konkursy
jo napisał(a):

Poprawcie mnie jeśli źle policzyłam:
49 haseł z 7135
10 z 7135 i 7141
35 z 7141




Czyli tak naprawdę 25 nowych haseł wybranych na numer 7141 pochodzi z rezerwy tej pierwszej tury wybranej (ludzie którzy odpadli przez niedopełnienie czegoś tam) 10 specjalnie wybrali takich co ludzie wysłali te same zgłoszenia na oba numery (7141 oraz 7135) i to są te które były tak naprawdę w pierwszej turze wybrane. No i dołożyli sobie tylko 10 na numer 7141 teraz.

To tak czy siak nagrodzili z numeru 7141 tylko 35 haseł (ewentualnie mogą stwierdzić połowę z tych 10 wspólnych choć uważam że był to i tak pierwszy wybór na numer 7135). I zrobili to tak by wyglądało że dali prawie po równo na oba numery.
Ale i tak się z regulaminu nie wywiązali (chociaż sami stwierdzili, że to regulamin jest wiążący).
Tak czy siak nie dali 84 bonów na numer 7141 zgodnie z regulaminem. Co najwyżej 35-40. emotka Dawać brakującą resztę. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nice

#2819733 Napisano: 05.11.2009 06:15:48 w Carrefour konkursy
visserarthur napisał(a):

nauczcie sie raz na zawsze: w tych wszystkich konkursach nie ma zadnej winy marketow, bo to nie one robia te konkursy!


No właśnie o tym wcześniej pisałam i popieram w 100%. To wszystko organizują i załatwiają agencje reklamowe oni są organizatorami. Wyświetl w wątku >>
0 0

nice

#2818905 Napisano: 05.11.2009 02:02:16 w Carrefour konkursy
lidzik napisał(a):

Po zastanowieniu dochodzę do wniosku, że całą tą sytuacją ze złymi numerami na które należało wysłać sms na konkurs Knorr w Carrefour nie do końca można obarczać AHA. Są nowe konkursy na stronie Carrefoura i mamy podobne sytuacje - choćby Palmolive czy konkurs Krafta a przecież organizują je inne agencje. Co innego jest w regulaminie a co innego na ulotkach.


Ale prawda jest taka, że to regulamin jest wiążący a nie ulotka. A po drugie te ulotki nie przygotowują markety tylko agencje reklamowe. Często i gęsto całą akcję łącznie z przygotowaniem i rozwieszaniem ulotek, plakatów wykonują przedstawiciele wynajętych do obsługi konkursu organizatorzy (agenecje reklamowe). A regulaminy supermarkety czy markety też nie tworzą sobie regulaminów konkursów tylko dostarczają ją im organizatorzy konkursów (agenecje rklamowe). Wyświetl w wątku >>
0 0

nice

#2818749 Napisano: 05.11.2009 01:28:58 w TESCO konkursy
visserarthur napisał(a):

i co, dostaliscie juz te bony z tesco knorr??? (ci co nie dostali...) czekam do jutra i kogos op....ole jak nie dotrą!


Ja nie dostałam bo nie wygrałam. Ale to nasza ulubiona agencja się chyba tym zajmuje więc może być kiepsko z ich rzetelnością. Wyświetl w wątku >>
0 0

nice

#2818709 Napisano: 05.11.2009 01:22:31 w Carrefour konkursy
A nowy konkurs w Tesco Knorra znowu agencja AHA plus Medias Mobile emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nice

#2818418 Napisano: 05.11.2009 12:09:14 w Carrefour konkursy
kaki22 napisał(a):

maa napisał(a):

mama55 napisał(a):

Wczoraj sms o wyganej nagrodzie (boniki) z Knorra.


janiek napisał(a):

ja wczoraj dostalem 3 smsy z czego 2 ponownie bo ja slalem po 1 smsie z telefonu tylko pod oba numery
a na te numery wygralem bony z numeru 7135
czyli nagrody przepadną? Czy podwójnie dostane?




no i odzywaja sie oosby ktore wygraly




tak, wygrały dwa razy na to samo hasło czyli de facto nie wygrały emotka



A czy będzie rezerwa z tych wybranych wczoraj haseł z numeru 7141 jak te de facto przepadną tym osobom co już nagrodzili im te same hasła z numeru 7135? Wyświetl w wątku >>
0 0

nice

#2818398 Napisano: 05.11.2009 12:01:39 w Paragony
januleczkak napisał(a):

Mam paragony carrefour knorr PW


Ja też aż 2 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nice

#2818337 Napisano: 05.11.2009 11:48:33 w Carrefour konkursy
jkkp napisał(a):

maa napisał(a):

jkkp napisał(a):

powiem krótko, oni swoje zrobili, a po rozmowie z panią wiem jedno, że dużo na tym konkursie nie stracą, bo wymyślili fajny sposób, aby nas laików obejść emotka emotka gratki za pomysłowość dla firmy Aha. emotka




mozesz wyjasnic co sie stalo?


w skrócie emotka
dużo haseł wygrało tych samych np. wygrali na numer 7135 i teraz na 7141, a nagrodę mogą dostać jedną, tak pani mi powiedziała i stwierdziła, że ma nadzieję, że dużo bonów przypadnie ludziom z nie naszego forum emotka



To już jest wogóle chore, bo jeśli z jednego numeru telefonu osoba wysłała identyczne hasło tyle, że na 2 różne bramki (7135 7141) tzn że miała problem z ustaleniem numeru na który ma wysłać swoje zgłoszenie w wyniku rozbieżnych informacji pomiędzy ulotką a regulaminem. I dlatego dla pewnośći posłała na oba numery. I jak ją nagrodzili w pierwszym wyborze z numeru 7135 to z tego drugiego wogóle nie mają prawa wybierać tego zgłoszenia, bo to jedno i to samo tyle, że przez ich błąd posłane na 2 różne bramki. Wyświetl w wątku >>
0 0

nice

#2818304 Napisano: 05.11.2009 11:36:29 w Carrefour konkursy
jkkp napisał(a):

maa napisał(a):

kaki22 napisał(a):

jkkp napisał(a):

powiem krótko, oni swoje zrobili, a po rozmowie z panią wiem jedno, że dużo na tym konkursie nie stracą, bo wymyślili fajny sposób, aby nas laików obejść emotka emotka gratki za pomysłowość dla firmy Aha. emotka


jkkp napisał(a):

monia24 napisał(a):

monia24 napisał(a):

jkkp napisał(a):

maa napisał(a):

jkkp napisał(a):

powiem krótko, oni swoje zrobili, a po rozmowie z panią wiem jedno, że dużo na tym konkursie nie stracą, bo wymyślili fajny sposób, aby nas laików obejść emotka emotka gratki za pomysłowość dla firmy Aha. emotka




mozesz wyjasnic co sie stalo?


w skrócie emotka
dużo haseł wygrało tych samych np. wygrali na numer 7135 i teraz na 7141, a nagrodę mogą dostać jedną, tak pani mi powiedziała i stwierdziła, że ma nadzieję, że dużo bonów przypadnie ludziom z nie naszego forum emotka



a ja mam nadzieję że ją przeczyści żurek wigilijnym (knorrowym, bo przez pracę w agencji nie będzie miała czasu sama ugotować)



matko kochana, ale świnia ze mnie
cofam powyższe słowa emotka
wyrwało mi się emotka


emotka emotka



jak te same wygrały- przecież nie mogą wybierać dwa razy takich samych-mają szeroki wybór
emotka




dokladnie

mieli wybierac osobno z numeru 7135 i 7141 wiec nie mogli laczyc


a wy swoje emotka a przykład krzyszu, przecież napisał, że wygrał na te samo hasło z dwóch numerów emotka


Wcale nie bo później sprostował, że wysłał owszem 2 takie same zgłoszenia z jednego telefonu ale na 2 różne numery (7141 oraz 7135) ale smsa z wygraną dostał tylko wczoraj czyli ze zgłoszenia na numer 7141. Wyświetl w wątku >>
0 0

nice

#2817468 Napisano: 05.11.2009 07:19:13 w Carrefour konkursy
nice napisał(a):

monia24 napisał(a):

nice napisał(a):

monia24 napisał(a):

A teraz ja mam pytanie:
na jaki adres wysyłamy paragon z piesków??


azor@buda.pl emotka coś mi wesoło od rana, jak nigdy emotka



ejjjjjj emotka


żartowałam przepraszam. emotka ale samo nasunęło mi sie na myśl. Niestety prawidłowego adresu nie znam.


A w regulaminie przypadkiem nie podają
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nice

#2817467 Napisano: 05.11.2009 07:18:18 w Carrefour konkursy
monia24 napisał(a):

nice napisał(a):

monia24 napisał(a):

A teraz ja mam pytanie:
na jaki adres wysyłamy paragon z piesków??


azor@buda.pl emotka coś mi wesoło od rana, jak nigdy emotka



ejjjjjj emotka


żartowałam przepraszam. emotka ale samo nasunęło mi sie na myśl. Niestety prawidłowego adresu nie znam. Wyświetl w wątku >>
0 0

nice

#2817461 Napisano: 05.11.2009 07:11:59 w Carrefour konkursy
monia24 napisał(a):

A teraz ja mam pytanie:
na jaki adres wysyłamy paragon z piesków??


azor@buda.pl emotka coś mi wesoło od rana, jak nigdy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nice

#2817459 Napisano: 05.11.2009 07:10:31 w TESCO konkursy
pawelpisz napisał(a):

więc były juz meila z herbala?


Jak widać tak i miały być właśnie wczoraj bo tak Pani z Hypermedia mówiła. I smsy też już rozesłane. Teraz mozna liczyć tylko w przyszłym tygodniu na rower z rossmanna. Wyświetl w wątku >>
0 0

nice

#2816813 Napisano: 04.11.2009 07:58:58 w Carrefour konkursy
kasiaw1431 napisał(a):

dostałam dziś 3 smski o wygranej z knorra z numeru 7135 a w carrefour słałam tylko na 7141


to z tej puli 7141 gratki emotka tyle, że wysłali z bramki 7135 Wyświetl w wątku >>
0 0

nice

#2816695 Napisano: 04.11.2009 07:24:49 w TESCO konkursy
iaziaz napisał(a):

skorpik26 napisał(a):

barbara1910 napisał(a):

sa juz e maile albo smsy z herbala emotka


to pytanie czy stwierdzenie?


ponoc smsy juz dzis rozesłali a meile tez dzis miały byc ale czy dzis rozesłali to nie wiem,a z rossmana maja powiadomic pod koniec tego tygodnia lub na poczatku nastepnego


Dokładnie tak mi Pani powiedziała jak zadzwoniłam się o to zapytać. Wyświetl w wątku >>
0 0

nice

#2816125 Napisano: 04.11.2009 04:19:23 w Carrefour konkursy
krzyszu napisał(a):

nice napisał(a):

krzyszu napisał(a):

toudikot napisał(a):

krzyszu napisał(a):

I do mnie sms z bonikami zawitał. Słałem na obydwa numery aby mieć pewność, że sms do nich dotrze emotka
Ja jestem tą szóstą osobą emotka


no to teraz 2paragony emotka gratki:)


No właśnie się zastanawiam czy potrzebuje 2 czy jeden paragon emotka wysyłałem te same hasła na dwa numery.


Z tego samego telefonu? I raz nagrodzili za pierwszym razem i teraz drugi raz?
Oni są the best.


Nie no ino raz wygrałem na ten numer emotka


E no to jeden paragon im wyślij. Wyświetl w wątku >>
0 0

nice

#2816099 Napisano: 04.11.2009 04:13:12 w Carrefour konkursy
krzyszu napisał(a):

toudikot napisał(a):

krzyszu napisał(a):

I do mnie sms z bonikami zawitał. Słałem na obydwa numery aby mieć pewność, że sms do nich dotrze emotka
Ja jestem tą szóstą osobą emotka


no to teraz 2paragony emotka gratki:)


No właśnie się zastanawiam czy potrzebuje 2 czy jeden paragon emotka wysyłałem te same hasła na dwa numery.


Z tego samego telefonu? I raz nagrodzili za pierwszym razem i teraz drugi raz?
Oni są the best. Wyświetl w wątku >>
0 0

nice

#2816089 Napisano: 04.11.2009 04:11:24 w TESCO konkursy
radosna napisał(a):

siasiolka napisał(a):

ciasssteczko napisał(a):

visserarthur napisał(a):

dostaliscie juz te bony (ci co wczoraj jeszcze ich nie mieli) z tesco knorr? dzisiaj listonosz juz byl i bonow brak...



do mnie tez jeszcze nie dotarly


u mnie tez brak.. emotka



Żeby Wam nie było smutno, to i ja się dopisuję do tej smutnej listy emotka


Wasze bony dali tym co z Carrefour wygrali z numeru 7141. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0