Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ilus

ilus

#2748784 Napisano: 14.10.2009 10:30:17 w Pomocy!!!!
ilus napisał(a):

Może poratuje mnie odpowiedzią na nurtujące mnie pytanie osoba, która wygrała już drugi raz w konkursie Lirene?
Wygrałam w tamtym miesiącu, odesłałam dane bez problemu. Teraz klikam na formularz i mam komunikat: Twój e-mail znajduję się w bazie. Czy mam rozumieć to, że już nie chcą mojego adresu, bo już go posiadają? emotka

Natomiast moja mama wygrała w tym miesiącu pierwszy raz. Wpisała dane, kliknęła wyślij i pojawił się komunikat o nieoczekiwanym błędzie i aby spróbować później. Tylko, że później już jak klikamy na odnośnik do formularza to wyskakuje już tylko ten błąd, a nie miejsce do wpisania danych, więc nie wiem, czy w ogóle da się je jeszcze wprowadzić emotka

proszę o pomoc w obu przypadkach emotka



ponawiam pytania, szczególnie to 1 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#2747233 Napisano: 13.10.2009 07:20:59 w Pomocy!!!!
opal1977 napisał(a):

ilus napisał(a):

Może poratuje mnie odpowiedzią na nurtujące mnie pytanie osoba, która wygrała już drugi raz w konkursie Lirene?
Wygrałam w tamtym miesiącu, odesłałam dane bez problemu. Teraz klikam na formularz i mam komunikat: Twój e-mail znajduję się w bazie. Czy mam rozumieć to, że już nie chcą mojego adresu, bo już go posiadają? emotka

Natomiast moja mama wygrała w tym miesiącu pierwszy raz. Wpisała dane, kliknęła wyślij i pojawił się komunikat o nieoczekiwanym błędzie i aby spróbować później. Tylko, że później już jak klikamy na odnośnik do formularza to wyskakuje już tylko ten błąd, a nie miejsce do wpisania danych, więc nie wiem, czy w ogóle da się je jeszcze wprowadzić emotka

proszę o pomoc w obu przypadkach emotka



a mi najpierw wyskoczył błąd, a później komunikat o e-mailu w bazie

i też nie wiem co o tym myśleć emotka




ja już napisałam do nich maila, poprzez formularz kontaktowy emotka proponuję to samo, może jak więcej osób napisze, to coś z tym zrobię, bo jak jedna to mogą nie zareagować, wiadomo, jak to czasami z organizatorami bywa emotka

Chyba, że ktoś poradzi coś jeszcze innego... ?:) Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#2747182 Napisano: 13.10.2009 07:11:48 w Pomocy!!!!
Może poratuje mnie odpowiedzią na nurtujące mnie pytanie osoba, która wygrała już drugi raz w konkursie Lirene?
Wygrałam w tamtym miesiącu, odesłałam dane bez problemu. Teraz klikam na formularz i mam komunikat: Twój e-mail znajduję się w bazie. Czy mam rozumieć to, że już nie chcą mojego adresu, bo już go posiadają? emotka

Natomiast moja mama wygrała w tym miesiącu pierwszy raz. Wpisała dane, kliknęła wyślij i pojawił się komunikat o nieoczekiwanym błędzie i aby spróbować później. Tylko, że później już jak klikamy na odnośnik do formularza to wyskakuje już tylko ten błąd, a nie miejsce do wpisania danych, więc nie wiem, czy w ogóle da się je jeszcze wprowadzić emotka

proszę o pomoc w obu przypadkach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#2722973 Napisano: 06.10.2009 07:20:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
psemulek napisał(a):

właśnie też czekam na wyniki z najpiękniejszej, ale ten portal zawsze ma takie opóźnienia emotka



O, nie wiedziałam. Myślałam, że sprawniej działają i że konkurs okazał się być konkursem-widmo. Ale skoro tak...to czekamy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#2722960 Napisano: 06.10.2009 07:13:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
Był taki konkurs... Herbaciane smakołyki, gdzie trzeba było wysłać przepisy.. Do wygrania zestawy herbat Irving. Organizator portal: najpiekniejsza.pl
Konkurs skończył się 30 sierpnia i nie pozostało po nim ani śladu, ani wyników....a może coś przeoczyłam? Ktoś coś wie więcej, niż ja? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#2721478 Napisano: 06.10.2009 12:00:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
isiulka napisał(a):

Nie ma to jak konkursy wp.pl
Czytaj z Vichy, to tylko wyrywkowe recenzje

Eluśka - Idiota
http://czytajzvic...366753,recenzja.html
Tekst pochodzi stąd chociaż chyba w tym wypadku na odwrót i genealnie ciężko powiedzieć o co w tym chodzi http://zieloneszkoly.blox.pl/html




# Cedra - Miłość w czasach zarazy
http://www.gandal...-w-czasach-zarazy-C/
http://www.biblio...pl/art.aspx?id=17981
www.lo2.wloclawek.q4.pl/Kopiecdp/KopiecV08/KopiecV087.pdf

Tych wogole nie mogę odnaleźć więc jak ktoś się doszuka niech da linka.
# malusia_ilusia - Nieznośna lekkość bytu
anka_skakanka - Czarownica z Portobello
Natka - Sekret
marzena_ - Trzepot skrzydeł
Agnieszka82 - Kolacja z Anną Kareniną
Cameriera - Pod Słońcem Toskanii



To ja Ci ułatwię emotka
To jest moja recenzja, która została nagrodzona:
http://czytajzvic...352905,recenzja.html
i którą pisałam samodzielnie emotka bo nie toleruje plagiatów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#2721433 Napisano: 06.10.2009 11:49:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
laurence napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu czytajzvichy na wp.pl - czy ktoś już dostał jakieś info na e-maila?



ja nie dostałam...musimy chyba cierpliwie czekać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#2707800 Napisano: 01.10.2009 01:07:28 w Dyskusje o wynikach konkursu
No właśnie emotka Ten konkurs był rzucony ostatniego dnia w topie: Teraz, może dlatego niewiele osób brało w nim udział, ale mimo wszystko nagród było sporo i ktoś by może z forum się załapał, a nie widziałam, aby ktoś się chwalił...wyników też nie ma... nie lubię takich konkursów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#2707758 Napisano: 01.10.2009 12:57:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
Czy ktoś wie, czy były już wyniki konkursu Zgaduj z Czuczu? Trwał chyba do końca sierpnia, na stronce zniknęła informacja o konkursie... Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#2671482 Napisano: 18.09.2009 04:19:51 w Zostań testerem.
i kolejna kampania beze mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#2663197 Napisano: 16.09.2009 10:04:34 w Wkurza mnie...
beciala napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

prozac napisał(a):

streetcom, jak zwykle - już tak dawno u nich jestem, wysłałam oswiadczenie dawno temu, a oni mnie olewają. 5 lub 6 kampanii beze mnie !!!
Teraz jeszcze miały być jakieś coś do chrupania - też mnie ominęło, ani enter, ani zupek, ani głupiej pasty nie dali (czy potrzebują kogoś w specjalnym wieku czy coś???)
O rany, jak mnie to wkurzyło !


tak jak bym siebie slyszala emotka
tez mnie ten streetcom denerwuje barz emotka emotka


dołączam się do rozżalonych emotka emotka emotka emotka
To, że mieszkam w pięknej, małej, cichej okolicy to znaczy, że nie mogę mieć zdania na temat jakiegoś produktu?



mnie też wkurza streetcom! właśnie za takie nierówne traktowanie ludzi z prowincji emotka mogli od razu w zasadach napisać, że szansę do kampanii mają tylko ludzie z dużych miast, a tak robią tylko ludziom nadzieję emotka aż czasami mam ochotę do nich napisać maila za tą dyskryminację!!! i oświecić ich, że w mniejszych miejscowościach też ludzie gotują obiady, myją zęby... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#2661034 Napisano: 15.09.2009 05:37:06 w Zostań testerem.
nineczka17 napisał(a):

sasanka24 napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

a mnie cos nie zapraszaja do kampanii ani zupek ani blendamed:(


mnie też nie chcą emotka


mi tez nie chca ani winiary ani blendamed emotka



mam to samo, jeszcze nigdy nic emotka choć oświadczenie odesłałam...
Może mylne, ale odnoszę wrażenie, że w większości zawsze ludzie z większych miast się łapią... Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#2661020 Napisano: 15.09.2009 05:34:39 w Połączenia nieodebrane
agicho napisał(a):

ilus napisał(a):

zoska00 napisał(a):

leoniu napisał(a):

beatris23 napisał(a):

nieodebrane połączenie z ....brak numeru emotka emotka emotka
Skąd mogli dzwonić?o 12.49



Do mnie też, dwa razy... zastanawiam się, czy zadzwoni trzeci raz...



do mnie 3 razy, pierwszy o 12.02, pozostałe dwa odebrane i głucha cisza, tylko rozmowy w tle. emotka



Jeśli braliście udział w konkursie Toyota Bank, to dzisiaj właśnie w tych godzinach i z numeru zastrzeżonego dzwonili z pytaniem, czy macie ochotę założyć u nich konto bankowe emotka


Toyota Bank to juz od ponad miesiąca nawiedza a nie tylko dziś
emotka



A no może, chyba zależy kto kiedy wysyłał emotka ja wysyłałam do nich niedawno i dziś akurat w tych godzinach dzwonili do mnie i do taty. emotka Z tym, że mój tata miał właśnie taką sytuację, jak ktoś wyżej opisał - nikt się nie odezwał i rozmowę urwało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#2661011 Napisano: 15.09.2009 05:32:06 w Połączenia nieodebrane
zoska00 napisał(a):

leoniu napisał(a):

beatris23 napisał(a):

nieodebrane połączenie z ....brak numeru emotka emotka emotka
Skąd mogli dzwonić?o 12.49



Do mnie też, dwa razy... zastanawiam się, czy zadzwoni trzeci raz...



do mnie 3 razy, pierwszy o 12.02, pozostałe dwa odebrane i głucha cisza, tylko rozmowy w tle. emotka



Jeśli braliście udział w konkursie Toyota Bank, to dzisiaj właśnie w tych godzinach i z numeru zastrzeżonego dzwonili z pytaniem, czy macie ochotę założyć u nich konto bankowe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#2649508 Napisano: 10.09.2009 07:39:17 w Pomocy!!!!
Pomocy emotka szukam osoby, która ma konto na mojageneracja.pl i może zostawić komentarz dla moich rodziców emotka lub na blogu..tam nie trzeba mieć konta.. linki w stopce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#2640942 Napisano: 07.09.2009 06:10:59 w PODZIĘKOWANIA
Bardzo, bardzo, bardzoooo dziękuję annb za wygranie mi w konkursie pewnej nagrody emotka emotka i za całokształt, bo zawsze mogę liczyć na pomocną dłoń emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#2599169 Napisano: 24.08.2009 12:58:58 w Pomocy!!!!
Czy ktoś mógłby podpowiedzieć, jak zagrać o szczoteczkę i pastę, żeby wygrać? emotka Wysyłam wg zegara atomowego, a jeszcze nie udało się ustrzelić...chciałabym chociaż jeden taki zestaw.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#2579011 Napisano: 15.08.2009 01:17:03 w Pomocy!!!!
dysia napisał(a):

ilus napisał(a):

dysia napisał(a):

ilus napisał(a):

Szukam podpowiedzi, skąd wziąć tego linka do h&s... emotka z góry dziękuję!


wchodzisz na head, wpisujesz numer tel i kod ktory dostalas... i tam masz 4 takie kwadraciki:znajomi, paragon... wchodzisz w znajomi i tam Ci sie wyswietla Twoj link emotka



o, dziękuję serdecznie emotka
powinnam już wiedzieć emotka
A jak wysłałam wcześniej sms, odkryłam już płytkę kilka dni temu to taka możliwość już przepadła chyba?


nie to haslo sluzy Ci caly czas do logowania.



już mam emotka dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#2579005 Napisano: 15.08.2009 01:09:45 w Pomocy!!!!
dysia napisał(a):

ilus napisał(a):

Szukam podpowiedzi, skąd wziąć tego linka do h&s... emotka z góry dziękuję!


wchodzisz na head, wpisujesz numer tel i kod ktory dostalas... i tam masz 4 takie kwadraciki:znajomi, paragon... wchodzisz w znajomi i tam Ci sie wyswietla Twoj link emotka



o, dziękuję serdecznie emotka
powinnam już wiedzieć emotka
A jak wysłałam wcześniej sms, odkryłam już płytkę kilka dni temu to taka możliwość już przepadła chyba? Wyświetl w wątku >>
0 0

ilus

#2578995 Napisano: 15.08.2009 12:56:41 w Pomocy!!!!
Szukam podpowiedzi, skąd wziąć tego linka do h&s... emotka z góry dziękuję! Wyświetl w wątku >>
0 0