Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika haz0r

haz0r

#1338556 Napisano: 01.02.2008 06:43:22 w Pomocy!!!!
monia24 napisał(a):

Czy ktoś wie jak zrobic konferencję na gadu gadu??



Zaznaczasz z prztrzymanym CTRL osoby i prawym rozmowa:) Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

haz0r

#1335977 Napisano: 31.01.2008 03:59:04 w Allegro.pl - bez linków
kamil17 napisał(a):

haz0r napisał(a):

kamil17 napisał(a):

kurcze ja to mam pecha:/, kupiłem wczoraj u gostka na allegro kod ERa za 150 i dzisiaj mu zawiesili konto, bo istnieją podejrzeia powaznego naruszenia regulaminu emotka , to co ja teraz stracxiłem tą kase czy allegro jak cos mi odda???



A co już mu zapłaciłeś ?? emotka

czy jaką kase ma CI allegro oddać?:D i za co...


no juz mu przelałem wczoraj kase, nie wiem myslalem ze jest jakis program w allegro któy chroni kupujących i sprzedajacych itp....



Heh może być problem...

odezwij się pierwsze do tego kolesia, z prośba o doładowanie lub zwrot pieniędzy. Jeśli będzie brak oddzewu to pisz do allegro w tej sprawie, może coś podziałają, ale... wątpie...
Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#1335966 Napisano: 31.01.2008 03:53:24 w Allegro.pl - bez linków
kamil17 napisał(a):

kurcze ja to mam pecha:/, kupiłem wczoraj u gostka na allegro kod ERa za 150 i dzisiaj mu zawiesili konto, bo istnieją podejrzeia powaznego naruszenia regulaminu emotka , to co ja teraz stracxiłem tą kase czy allegro jak cos mi odda???



A co już mu zapłaciłeś ?? emotka

czy jaką kase ma CI allegro oddać?:D i za co... Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#1319688 Napisano: 23.01.2008 02:58:10 w Pomocy!!!!
samantha22 napisał(a):

haz0r napisał(a):

Aha i polecam przeczytać ten artykuł:

http://news.torre...je_uzytkownikow.html

Wiec chyba lepiej sciagnac z:

http://rapidshare...10-matisse.part1.rar
http://rapidshare...10-matisse.part2.rar

Pozdrawiam;]


ok dziekuje emotka



nmzc ;]
Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#1318143 Napisano: 22.01.2008 09:43:08 w Pomocy!!!!
blackmoon napisał(a):

to cos przyszlo na moje gg!!!

Zróbmy kawał Włochom
To super pomysł i zajmie Wam, nie więcej jak 11 sekund!
Na włoskiej stronie prestiżowej gazety LaGazzetta dello Sport jest ankieta, którego kraju Włosi boją się najbardziejna Euro 2008. Rano Polska miała 0,9 % i była na końcu!
Glosujmy na Polskę, niech się Włosi zdziwią (wystarczy zaznaczyć Poloniai wcisnąć Risultati)
http://www.gazzet.../gazzetta/d_1504.jsp



i ?????
Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#1318118 Napisano: 22.01.2008 09:36:09 w Pomocy!!!!

haz0r

#1318111 Napisano: 22.01.2008 09:34:47 w Pomocy!!!!

haz0r

#1318104 Napisano: 22.01.2008 09:31:01 w Pomocy!!!!
samantha22 napisał(a):

samantha22 napisał(a):

sciągnełam odcinek skazanego i jak chciałam go oglądnąc to pisało abym sciagneła sobie program dom player, czytałam co nieco o tym programie i naszły mnie wątpliwosci czy go ściągac. Może wie ktos czy przez jakis inny program bedzie sie dało oglądnąc? czy może musze ściągnąc film z innego żródła ?


nadal szukam kogoś kto mi pomoże emotka



Sprobuj : ALLPLAYER lub VLC media player lub Media Player Classic emotka

a jak one nie pomogą to polecam ściagnac nowe codeki tzn: K-Lite Codec Pack Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#1279933 Napisano: 06.01.2008 03:40:33 w Allegro.pl - bez linków
zdolnabestia napisał(a):

A jak oni to mierzą? Chodzi mi o grubość - biorą pod uwagę również grubość koperty bąbelkowej? Bo jak tak to zapewne sprzedawcy zaczną bylejak pakować, żeby wyszło taniej emotka
I jak w ogóle można zmierzyć grubość linijką, skoro faktyczna grubość przesyłki jest gdzieś na środku? Zrozumiałabym jeszcze może rozmiary kopert, te rzeczy są standardowe, ale nie mierzenie. Faktycznie klienci mogą kwitnąć przy okienku..




To się będzie wysyłać przez IN-POST ;] Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#1252804 Napisano: 25.12.2007 02:45:50 w Pomocy!!!!
martusiamj napisał(a):

spin napisał(a):

martusiamj napisał(a):

Muszę zmienić pracę napisaną w wordzie na plik Pdf dodam że jest tego trochę z wykresami i tabelkami - kto podpowie jak to zrobić bo nie orientuję się zbytnio w tym temacie? emotka


mozna to zrobic za pomoce openoffica, lub jakiegos inego program, ktory eksportuje plik doc do pdf. mozna to rowniez zrobic w Corelu


a mogę któryś z tych programów ściągnąć bezpłatnie i skąd? emotka




https://www.pdfon....com/convert_pdf.asp Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#1234439 Napisano: 12.12.2007 05:13:03 w Allegro.pl - bez linków
aga1616 napisał(a):

ewunia63 napisał(a):

witam, bardzo proszę o radę, kupiłam na allegro kurtkę, przyszła według mojej opini używana a wpisane było stan - jak nowa, w kolorze odbiegającym od zdjęcia i zwróciłam się do sprzedającego z prośbą że chce ją zwrócić. Na odpowiedź czekałam dość długo odpisał że to ja żle interpretuję opis a zwrotu nie ma zapłacil już prowizję a że jak mi sie nie podoba to mogę ją sama wystawić do sprzdania. Odpisałam że może zwrócić się do allegro o zwrot prowizji i znów odpisał że punkt 11 regulaminu mówi że nie ma czegoś takiego jak zwrot prowizji. Czytałam regulamin i w rozwinięciu doczytałam się ze można starać się o zwrot prowizji na przykład na podstawie zwrotu lub reklamacji. Nie mogę znalężć w regulaminie, pewno tylko gdzięs zasłyszałam że kupione rzeczy można sprzedawać dopiero po upływie pół roku. Poradzcie mi co z tym wszystkim dalej robić




miałam podobny problem gdy zakupiłam od dziewczyny niby prostownice. jak sie później okazało jest to zwykła szczotka prostująca a nie prostownica:/
o której nie było mowy.
nie było ani jednego słowa w opisie ze to jest szczotka.
miałam ją odesłac ale dla mnie to byłby dodatkowy koszt przesyłki wiec sobie darowałam:/

Ty juz kupiłas kurtke wiec jest Twoja wiec jak Ci sie nie podoba to mozesz ją wystawic na sprzedaz bo to juz przeciez Twoja rzecz.



Nie gadaj głupot emotka jak nie masz o nich pojęcia ...


Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (DzU nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami) możemy odstąpić od umów zawartych:

- poza lokalem przedsiębiorstwa (np. zakup od akwizytora, na prezentacji podczas wycieczki),

- na odległość (m.in. sprzedaż wysyłkowa, zakupy przez Internet).

Co do zasady, na odstąpienie od tak zawartej umowy sprzedaży mamy 10 dni – przed upływem tego terminu należy wysłać list polecony z informacją o rezygnacji z produktu. Termin ten liczony jest od:

- dnia zawarcia umowy, gdy dotyczy ona kontraktu poza lokalem przedsiębiorstwa lub usługi na odległość,

- dnia wydania towaru (otrzymania go przez kupującego), gdy umowa dotyczy np. sprzedaży na odległość.



http://www.federacja-konsumentow.org.pl
http://www.mojeprawo.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#1234411 Napisano: 12.12.2007 05:03:59 w Allegro.pl - bez linków
ewunia63 napisał(a):

witam, bardzo proszę o radę, kupiłam na allegro kurtkę, przyszła według mojej opini używana a wpisane było stan - jak nowa, w kolorze odbiegającym od zdjęcia i zwróciłam się do sprzedającego z prośbą że chce ją zwrócić. Na odpowiedź czekałam dość długo odpisał że to ja żle interpretuję opis a zwrotu nie ma zapłacil już prowizję a że jak mi sie nie podoba to mogę ją sama wystawić do sprzdania. Odpisałam że może zwrócić się do allegro o zwrot prowizji i znów odpisał że punkt 11 regulaminu mówi że nie ma czegoś takiego jak zwrot prowizji. Czytałam regulamin i w rozwinięciu doczytałam się ze można starać się o zwrot prowizji na przykład na podstawie zwrotu lub reklamacji. Nie mogę znalężć w regulaminie, pewno tylko gdzięs zasłyszałam że kupione rzeczy można sprzedawać dopiero po upływie pół roku. Poradzcie mi co z tym wszystkim dalej robić



Zagadaj do obsługi allegro, jesli towar nie jest taki jaki pokazany byl na aukcji zareaguja z upomnieniem do sprzedajace i podejma jakies kroki!

Po 2 masz kogos takiego jak rzecznik praw konsumenckich czy jakos tak, do niego tez moze napisac:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#1226021 Napisano: 07.12.2007 03:14:40 w Konkursy firm tytoniowych
kachna1111 napisał(a):

kachna1111 napisał(a):

mam pytanie:
czy ktoś wie jaką ma pojemnośc ten Odtwarzacz MP4 Creative z aukcji LM?


ponawiam pytanie

na infolinii nie wiedzą.......dziwne




Pewnie 2GB taki jak z carlsberga Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#1220792 Napisano: 05.12.2007 04:21:34 w co chcielibyście wygrać?
adamboss napisał(a):

a ja mam takie skromne wporownaniu do osoby dwie pozycje wyzej emotka

chcialbym wygrac bilety na EURO 2008 emotka
czy ma ktos jakies konkursy zwiazane z Euro, bardzo bym prosil o info emotka



były juz owe ;D i nie ktorzy w nich wygrali emotka emotka emotka

A ja bym chciał już tylko samochodzik wygrać;]]] Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#1214144 Napisano: 02.12.2007 08:51:57 w Konkursy firm tytoniowych
ika1 napisał(a):

czy LM i Marlboro to jedna firma, czy trzeba wysłać osobne zgłoszenia?



Tak Philip Morris Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#1208055 Napisano: 28.11.2007 07:24:03 w Pomocy!!!!
kajus18 napisał(a):

Nie wiem jak zrobić screena (screna?) emotka czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak to się robi emotka



U góry z prawej masz przycisk (na klawiaturze) Print screen ;D potem wklej do painta. Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#1199567 Napisano: 23.11.2007 06:36:34 w Pomocy!!!!
samantha22 napisał(a):

dostałam dzisiaj iPoda 30 GB i nie mam pojecia jak wgrac do niego muzyke,itd - niby pisze w instrukcji, ale to jest dal mnie czarna magia emotka może bedzie ktoś tak dobry i mi w tym pomoże emotka



Sciagnij sobie program iTunes emotka

Lub dla bardziej zaawansowanych : http://www.sturm....ms&Page=SharePod Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#1181479 Napisano: 16.11.2007 12:45:53 w Konkursy firm tytoniowych
A ja mam takie pytanie do osób które wygrały sms jakas nagrode z marlboro ... czy macie ja w zakładkach na www.konsumentpm.pl ??

Bo wygrałem dosyć dawno już Ipoda i ani słychu o nim ani widu w zakładkach! emotka zas GPSy mam już dawno w domu choć wygrałem je później, ale w online konkursie! Wyświetl w wątku >>
0 0

haz0r

#1180938 Napisano: 16.11.2007 08:50:53 w Konkursy firm tytoniowych
Jest ktoś z Pall Malli ??:)

kto za jakąś sumkę wygra coś na stronce?:)

(mam kody) Wyświetl w wątku >>
0 0