Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ksantypa

ksantypa

#2420743 Napisano: 05.06.2009 05:10:48 w Firmy kurierskie
jejku jak czytam te Wasze opowieści to aż się wierzyć nie chce.Ja bym oszustom nie popuściła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2420722 Napisano: 05.06.2009 05:02:12 w Rossmann
melisa napisał(a):

Nowe prezenty??? Huraaaa, trzeba się spieszyć, bo we Włocławku zaraz nie będzie. Kto odbierał we Włocławku, dają po kilka sztuk czy po jednej? Drukuję na Plac Wolności, bo tam mi zawsze dawali po kilka sztuk... emotka


ja odbiore we srode na plac pl.wolnosci
Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2419550 Napisano: 05.06.2009 09:59:31 w Rossmann
zuzkaa napisał(a):

ksantypa napisał(a):

diewczyny sprobujcie prez IE u mnie na operze nie bylo a na IE mam 4


na IE tez nie ma bynajmniej u mnie


to nie wiem u mnie na opere nie dawalo a na IE bez problemu Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2419538 Napisano: 05.06.2009 09:56:21 w Rossmann
diewczyny sprobujcie prez IE u mnie na operze nie bylo a na IE mam 4 Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2418940 Napisano: 05.06.2009 07:14:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
maciejka napisał(a):

melisa napisał(a):

dostałam meila ze streetcomu, że wysłali mi coś gls'em podali nr przesyłki, sprawdzam nr na stronie GLS i takiej przesyłki nie ma emotka ktoś też tak miał?




dostałam wczoraj maila od streetcomu ze dostanę paczkę do testowania z kawą MK cafe i dzisiaj kurier GLS dostarczył 2x250 gram i 5x 80 gram.


ja wczoraj tez juz dostalam Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2418101 Napisano: 04.06.2009 05:53:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
beniocek napisał(a):

ksantypa napisał(a):

mariwanna napisał(a):

ksantypa napisał(a):

beniocek napisał(a):

ksantypa napisał(a):

wyslalam wcoraj rekalamacje do kasi -zobacymy co odpowiedza



na zadane pytanie czy otrzymam jeszcze jedna nagrode?
Mi Pani odpisała ze
Przepraszam jeśli tak Pani zrozumiała listę ale w konkursie mogę przyznać tylko jedną nagrodę jednej osobie.
teraz jej napisałam czemu tak mało osób wygrało co było tego powodem.Zobacze co odpisze.


a bylas w wynikach tych 66 osob i 10 wyroznionych bo jak tak to powinnas otrzymac 2 zgodnie z regulaminem


dokładnie! wyróżnienia były niezależnie od tych 90 nagród


normalnie zalamka z ta kaśka-proponuje pisac reklamacje -moze dojdzie do organizatorow , ze cos jest nie tak



W konkursie do wykonania było zadanie. Większość użytkowników jak zawsze wrzuciła jakiekolwiek ciasto, niekoniecznie będące zadaniem w konkursie. Stąd komisja podjęła decyzje że skoro w konkursie jest zadanie a użytkownicy jego nie wykonali to niby dlaczego mieliby być traktowani na równi z tymi co postarali się, wykazali trud i wykonali zadanie. To byłoby niesprawiedliwe….

Mam nadzieje że wyjaśniłam. Reszta nagród zostanie rozdana w najbliższym czasie w dodatkowych aktywacjach dla dzieci J

tak mi pani napisała na odpowiedz o nagrodach


obaczymy jak rozpatrzą reklamację-ja miałam prace jak najbardziej na temat Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2417709 Napisano: 04.06.2009 03:35:08 w Dyskusje o wynikach konkursu
mariwanna napisał(a):

ksantypa napisał(a):

beniocek napisał(a):

ksantypa napisał(a):

wyslalam wcoraj rekalamacje do kasi -zobacymy co odpowiedza



na zadane pytanie czy otrzymam jeszcze jedna nagrode?
Mi Pani odpisała ze
Przepraszam jeśli tak Pani zrozumiała listę ale w konkursie mogę przyznać tylko jedną nagrodę jednej osobie.
teraz jej napisałam czemu tak mało osób wygrało co było tego powodem.Zobacze co odpisze.


a bylas w wynikach tych 66 osob i 10 wyroznionych bo jak tak to powinnas otrzymac 2 zgodnie z regulaminem


dokładnie! wyróżnienia były niezależnie od tych 90 nagród


normalnie zalamka z ta kaśka-proponuje pisac reklamacje -moze dojdzie do organizatorow , ze cos jest nie tak Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2417068 Napisano: 04.06.2009 11:51:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
beniocek napisał(a):

ksantypa napisał(a):

wyslalam wcoraj rekalamacje do kasi -zobacymy co odpowiedza



n

Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2417057 Napisano: 04.06.2009 11:48:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
beniocek napisał(a):

ksantypa napisał(a):

wyslalam wcoraj rekalamacje do kasi -zobacymy co odpowiedza



na zadane pytanie czy otrzymam jeszcze jedna nagrode?
Mi Pani odpisała ze
Przepraszam jeśli tak Pani zrozumiała listę ale w konkursie mogę przyznać tylko jedną nagrodę jednej osobie.
teraz jej napisałam czemu tak mało osób wygrało co było tego powodem.Zobacze co odpisze.


a bylas w wynikach tych 66 osob i 10 wyroznionych bo jak tak to powinnas otrzymac 2 zgodnie z regulaminem Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2417050 Napisano: 04.06.2009 11:47:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
renatakamola napisał(a):

co do kasi wczoraj tak odpisali znajomej:


Witam serdecznie,

Jak wskazałam już we wcześniejszych mailach zadaniem konkursowym było
zamieszczenie przepisu na ulubione ciastko / ciasto dziecka oraz pokazanie
wspólnie przygotowanej dekoracji. Decyzją komisji wszystkie zamieszczone
wpisy, które nie spełniły wymogu nie były brane pod uwagę.

Rozumiem Państwa rozgoryczenie, lecz takie były zasady i każda osoba, która
je spełniła miała szansę wygrać w konkursie.

Dodatkowo informuję iż zgodnie z regulaminem przysługuje Państwu możliwość
złożenia reklamacji.



no i lecą rekalmacje


ja tez juz z napisalam i wyslalam wczoraj-nic nie trace a może w pryszłości bardziej beda szanować nas konkursowiczów Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2416153 Napisano: 04.06.2009 06:38:31 w Rossmann
no tak pomyliły mi sie dni-dzieki Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2416126 Napisano: 04.06.2009 06:12:03 w Rossmann
jeszce chyba prezentow nie ma -bo zadna ikonka się nie pojawiła Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2416123 Napisano: 04.06.2009 06:06:26 w Dyskusje o wynikach konkursu
wyslalam wcoraj rekalamacje do kasi -zobacymy co odpowiedza Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2415201 Napisano: 03.06.2009 04:09:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
babariba napisał(a):

ksantypa: wysłałam do develeya @ dośc uszczypliwego-niech wiedzą , ze są osoby , które czuwają .Wiadomo , ze nic nie wskóram bo regulamin jest regulaminiem ale co napisalam to napisalam.Moze dla nich 79 to jakas magiczna liczba
jutro znowu lecę po musztardy
ale jak będziesz wysyłać zgłoszenie to wyślij na kogoś z rodziny - bo ja też do nich dzwoniłam i pisałam i w tym miesiącu mimo że wysyłane na mnie hasło było najlepsze to i tak nie wygrało
na szczeście wysłałam też na rodzinkę nie będącą na czarnej liście u Develeya emotka emotka emotka


może i masz racje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2415128 Napisano: 03.06.2009 03:40:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
wysłałam do develeya @ dośc uszczypliwego-niech wiedzą , ze są osoby , które czuwają .Wiadomo , ze nic nie wskóram bo regulamin jest regulaminiem ale co napisalam to napisalam.Moze dla nich 79 to jakas magiczna liczba emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2415099 Napisano: 03.06.2009 03:28:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
jutro znowu lecę po musztardy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2415096 Napisano: 03.06.2009 03:28:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
no przecież pracownicy i rodzina develey tez musi coś z tego mieć Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2415081 Napisano: 03.06.2009 03:20:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
baxter napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

i z develeya znowu nie ma kompletu... emotka


a takie jane hasło miałam teraz i nie spodobało im sie emotka


moim mzdaniem oni nie czytaja tych haseł tylko tyle a tyle nagrod ma byc w tym miesiącu i biora jak popadnie Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2414546 Napisano: 03.06.2009 12:14:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
iaziaz napisał(a):

jak bedziecie do niej jeszcze pisac to zapytajcie kto bedzie rozpatrywał reklamacje czy w tej firmie to tylko ona pracuje czy jest ktos jeszcze bo jak ona to lepiej napisac do unilever nie sie dowiedza kto ich reprezentuje


nad tym samym się zastanawialam Wyświetl w wątku >>
0 0

ksantypa

#2414454 Napisano: 03.06.2009 11:40:31 w Dyskusje o wynikach konkursu
ja tez dostalam taka odpowiedZ-zaraz jej napisze z ew regulaminie nie jest napisane , ze dekoracja ma byc z lukru

oczywiscie reklamacje napisze - nie chodzi o te nagrody ale o sposób traktowania nas
napisałam jej @
Bardzo dziękuje za odpowiedż -oczywicie reklamacje napiszę , gdyz w regulaminie nie jest nigdzie napisane , że dekoracja ma byc z lukru , bitej smietany czy czegos innego.Moje dzieci udekorowały ciastka ( bułeczki) czekoladowymi kulkami -to są ich ulubione ciasta I ich wlasnoręcznie zrobiona dekoracja z czekoladowych kulek.Poza tym , skoro zdjęcie było niezgodne z regulaminiem , dlaczego nie było odrzucone po wstawieniu go na forum. Konkursy I ich obsługa na stronie mojeciasto.pl zawsze zostawiały wiele do życzenia ale teraz przeszły wszelkie granice.

Wyświetl w wątku >>
0 0