Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika hittmanka

hittmanka

#1944297 Napisano: 15.11.2008 08:26:00 w Pomocy!!!!
hittmanka napisał(a):

marielu napisał(a):

hittmanka napisał(a):

Mam pytanko...
Mam zainstalowany tlen i używam go jako komunikatora. Mam 3 profile które przełączam między sobą. Dwa moje i jeden mężula. Chodzi mi oto, że mój mąż ma swój nr gg i na swoim profilu może korzystać z komunikatora tlen i gg równocześnie. JA też tak chcę ale nie wiem jak mam sobie założyć to gg. Wogóle nie mam swojego nr a nie chcę instalować programu bo chyba jest zainstalowany. Na stronce gg szukam czegoś jak nowy użytkownik czy cuś ale nie mogę znaleźć .... nie wiem czy wiecie o co mi chodzi ala sama chyba do końca nie wiem... emotka


po pierwsze odstaw tanie wina emotka
po drugie załóż nowe konto dla gg emotka


hehe, już dawno wyrosłam z tanich win emotka no i włąśnie nie wiem jak mam to zrobić... tz. jak założyć nowe konto. Mam zły adres czy cuś bo nic takiego tam nie widzę emotka


OK emotka już sobie poradziłąm emotka Dzięki za motywację emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#1944289 Napisano: 15.11.2008 08:21:46 w Pomocy!!!!
marielu napisał(a):

hittmanka napisał(a):

Mam pytanko...
Mam zainstalowany tlen i używam go jako komunikatora. Mam 3 profile które przełączam między sobą. Dwa moje i jeden mężula. Chodzi mi oto, że mój mąż ma swój nr gg i na swoim profilu może korzystać z komunikatora tlen i gg równocześnie. JA też tak chcę ale nie wiem jak mam sobie założyć to gg. Wogóle nie mam swojego nr a nie chcę instalować programu bo chyba jest zainstalowany. Na stronce gg szukam czegoś jak nowy użytkownik czy cuś ale nie mogę znaleźć .... nie wiem czy wiecie o co mi chodzi ala sama chyba do końca nie wiem... emotka


po pierwsze odstaw tanie wina emotka
po drugie załóż nowe konto dla gg emotka


hehe, już dawno wyrosłam z tanich win emotka no i włąśnie nie wiem jak mam to zrobić... tz. jak założyć nowe konto. Mam zły adres czy cuś bo nic takiego tam nie widzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#1944282 Napisano: 15.11.2008 08:15:41 w Pomocy!!!!
Mam pytanko...
Mam zainstalowany tlen i używam go jako komunikatora. Mam 3 profile które przełączam między sobą. Dwa moje i jeden mężula. Chodzi mi oto, że mój mąż ma swój nr gg i na swoim profilu może korzystać z komunikatora tlen i gg równocześnie. JA też tak chcę ale nie wiem jak mam sobie założyć to gg. Wogóle nie mam swojego nr a nie chcę instalować programu bo chyba jest zainstalowany. Na stronce gg szukam czegoś jak nowy użytkownik czy cuś ale nie mogę znaleźć .... nie wiem czy wiecie o co mi chodzi ala sama chyba do końca nie wiem... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#1938198 Napisano: 12.11.2008 07:43:37 w Nasza Dominisia.. [*] - relacje

hittmanka

#1934486 Napisano: 10.11.2008 08:49:13 w Wpisujcie Miasta

hittmanka

#1920292 Napisano: 01.11.2008 07:00:00 w Pomocy!!!!
dzięki
hittmanka napisał(a):

Witajcie emotka
Mam strasznie głupie pytanie... ps. nie jestem blondynką emotka
Widziałam w autobusie jak jakaś laska grała w Tekkena czy cuś. Chodzi mi o to, że bardzo to coś mi się spodobało... fajna grafika, na środku duży, wyraźny wyświetlacz a po bokach kilka przycisków... to coś miało około 15-20 cm długości i ok 7 wysokości... to nie był klasyczny gameboy... jak to się może nazywać? Chciałam poszukać na Allegro ale nie mam pojęcia pod jakim hasłem emotka


emotka Właśnie o to mi chodziło... sama nie wpadłabym na tą nazwę. Jeszcze raz dzięki za pomoc... Szuni też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#1920275 Napisano: 01.11.2008 06:49:48 w Pomocy!!!!
Witajcie emotka
Mam strasznie głupie pytanie... ps. nie jestem blondynką emotka
Widziałam w autobusie jak jakaś laska grała w Tekkena czy cuś. Chodzi mi o to, że bardzo to coś mi się spodobało... fajna grafika, na środku duży, wyraźny wyświetlacz a po bokach kilka przycisków... to coś miało około 15-20 cm długości i ok 7 wysokości... to nie był klasyczny gameboy... jak to się może nazywać? Chciałam poszukać na Allegro ale nie mam pojęcia pod jakim hasłem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#1917262 Napisano: 30.10.2008 09:04:43 w Dowcipy
lalunia napisał(a):

Kobieta zabawia się z kochankiem, ale nagle słyszy, że jej mąż otwiera
zamek w drzwiach. Kobieta w strachu:
- Boże, cofnij czas o godzinę!
Słyszy głos z nieba:
- Dobrze, ale kiedyś utoniesz.
Kobieta się zgadza. Mąż się nie dowiedział, a ona ciągle unikała wody.
Pewnego dnia wygrała wycieczkę na Karaiby. Obawiała się, ale postanowiła
zaryzykować. Podczas rejsu nastąpił sztorm. Wtedy kobieta przerażona
krzyknęła:
- Boże, chyba nie pozwolisz umrzeć razem ze mną tym 300 niewinnym
kobietom!
- Niewinnym? Od roku was, dziwki, zbierałem w jedno miejsce!


i jak tu grać o wycieczki emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#1915124 Napisano: 29.10.2008 07:31:53 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza mój prezes. Wymyślił redukcję etatów w moim referacie...byliśmy za drodzy w utrzymaniu ! Cudem udało się upchać połowę ludzi na innych stanowiskach, żeby nie wylądowali na bruku. Oszczędność po byku!!! Ci co przeszli dostali o 500 zł brutto więcej a my odwalamy w 5 tą samą robotę co wcześniej robiło 11 ludzi emotka NIECH ŻYJE POLSKA BUDŻETÓWKA emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#1911192 Napisano: 27.10.2008 08:37:48 w Dowcipy
zaba napisał(a):

Syn rozwiązuje krzyżówkę i przy jednym z haseł , prosi ojca o pomoc ;
- Tato , szpara u kobiety na P...?
- Poziomo czy pionowo ? pyta ojciec ...
- poziomo tato ...
- Aaaa , to będzie PYSK ...!:)


matko i córko....... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#1890504 Napisano: 18.10.2008 07:12:10 w PODZIĘKOWANIA
utropek dziękuję za błyskawiczną pomoc emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#1868827 Napisano: 08.10.2008 08:24:34 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie konk Under Twenty emotka Klikam od rana do nocy i doopa..... ciągle mnie zrzucają!!!!! to by było na tyle emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#1865827 Napisano: 07.10.2008 07:14:59 w poznajmy się BLIŻEJ
imię: zosia
oczy: błękitki
wzrost: 161 cm
wiek: mam.... 32 % zniżki w Vision Expres
znak zodiaku: byk
masto: zabrze
zainteresowania: konkursy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#1863490 Napisano: 07.10.2008 08:06:14 w dzis mam urodzinki
Sto LAT ! STO LAT !
NIECH ŻYJE, ŻYJE NAM!!!!

emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#1854977 Napisano: 03.10.2008 02:56:19 w Żegnamy zmarłych

hittmanka

#1746950 Napisano: 18.08.2008 07:10:12 w Wkurza mnie...
meeyka napisał(a):

zeida napisał(a):

wkurza mnie poczta - znowu. Listonosz przyniósł mi dziś do mieszkania awizo i powiedział, że to duża koperta do odbioru na poczcie. No to pytam, czy już mogę iść (godzina 13). Powiedział, że ok. 17, bo może jeszcze nie doszła. Poszłam przed 18 - nie ma - kazali przyjść jutro. Zawsze myślałam, że awizo znaczy, że coś na mnie czeka, a nie, że coś może przyjdzie, ale nie wiadomo kiedy. Poczta jakieś nowe zwyczje wprowadza ?




to chyba paniom na poczcie nie chcialo sie szukac... jak u mnie listonosz przynosi awizo na duza przesylke, to praktycznie od reki moge ja sobie odebrac w okienku.


niekoniecznie... u mnie jest podobnie jak u zeidy. Czasem dostaję awizo na listy ( nawet zwykle) których jeszcze nie ma na poczcie.... ale też tego nie rozumiem - tak było np ze Shreckiem. Mogłam odebrac przesyłkę następnego dnie po tym jak dostałam awizo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#1746900 Napisano: 18.08.2008 06:55:03 w PODZIĘKOWANIA
chiquita7 napisał(a):

Ja dziękuje Hitmance za to że wygrała mi nagrode na cinema w ubiegłym roku ... emotka emotka emotka fajnie ,że ludzie ludziom pomagaja również bezinteresownie ...


emotka fajnie że na tym forum są pamiętliwi ludzie emotka ps. w tym roku jakoś nie chce mi się na tym grac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#1734078 Napisano: 10.08.2008 02:29:51 w Żegnamy zmarłych

hittmanka

#1682229 Napisano: 13.07.2008 06:24:53 w Żegnamy zmarłych

hittmanka