Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs Kup, schrup i leć. Lorenz Aldi

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika hittmanka

hittmanka

#2166925 Napisano: 11.02.2009 04:25:21 w Rossmann
ewelina00731 napisał(a):

czy to są tylko próbki?


tak, to są próbki takie na jedno, no może dwa użycia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#2166873 Napisano: 11.02.2009 03:45:21 w Rossmann
jejku... ja sama kupuję próbki podkładów na Allegro, są ich tam tysiące nie sądzę żeby był zakaz ich sprzedaży mimo iż na każdej jest napisane bezpłatna próbka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#2166834 Napisano: 11.02.2009 03:30:15 w Rossmann
krakusek napisał(a):

A ja to mam chyba pecha. Pani w moim Rossmanie najpierw była zdziwiona, potem stwierdziła, że to chyba jakaś jedna próbka do wyboru, a kiedy upierałam się, że inni dostają cały zestawik, powiedziała, że oni nic takiego nie dostali i może przyjdzie z następną dostawą i mogę spróbować w piątek... emotka


No to rzeczywiście dziwne... ja bym pewnie poprosiła żeby kobitka zadzwoniła do kogoś kompetentnego, jakiejś centrali czy cuś i się dowiedziała... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#2166761 Napisano: 11.02.2009 02:51:46 w Rossmann
krzyszu napisał(a):

W katowicach na staromiejskiej zestawy podobno już się skończyły ale mają dowieźć niewiem kiedy emotka


no jak pojadę na darmo to się chyba wścieknę... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#2166604 Napisano: 11.02.2009 01:11:14 w Rossmann
krzyszu napisał(a):

hittmanka napisał(a):

krzyszu napisał(a):

hittmanka napisał(a):

A odbierał ktoś w Katowicach na Staromiejskiej 10 (deptak) ??? Mam dwa kupony tam i wczoraj przelecialam przez ten deptak i .... nie znalazlam Rossmana pod tym adresem emotka Może ktoś wie gdzie jest ten Rossman? Czy wogóle jest... emotka emotka


koło pizzeri (chyba dominium ona sie nazywa) tam gdzie odbywał się jarmark świąteczny.


Dzięki krzyszu ale dalej mi to nic nie mówi emotka jak zejdę z dworca tymi szerokimi schodami to na prawo czy lewo mam iść??


bo to nie jest koło dworca trzeba się troszkę przejsć. najlepiej zapytaj kogoś gdzie jest ulica staromiejska to cie pokierują. Koniec języka za przewodnika emotka a idzie się w prawo jak zejdziesz po schodach emotka


OKI emotka Dzięki. Już kumam... zerknęłam na mapkę katowic. Ale łeb bym sobie dała ściąć że byłam na Staromiejskiej 10 i nic tam nie było emotka te wszystkie nazwy ulic takie podobne do siebie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#2166507 Napisano: 11.02.2009 11:37:26 w Rossmann
krzyszu napisał(a):

hittmanka napisał(a):

A odbierał ktoś w Katowicach na Staromiejskiej 10 (deptak) ??? Mam dwa kupony tam i wczoraj przelecialam przez ten deptak i .... nie znalazlam Rossmana pod tym adresem emotka Może ktoś wie gdzie jest ten Rossman? Czy wogóle jest... emotka emotka


koło pizzeri (chyba dominium ona sie nazywa) tam gdzie odbywał się jarmark świąteczny.


Dzięki krzyszu ale dalej mi to nic nie mówi emotka jak zejdę z dworca tymi szerokimi schodami to na prawo czy lewo mam iść?? Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#2166494 Napisano: 11.02.2009 11:30:22 w Rossmann
A odbierał ktoś w Katowicach na Staromiejskiej 10 (deptak) ??? Mam dwa kupony tam i wczoraj przelecialam przez ten deptak i .... nie znalazlam Rossmana pod tym adresem emotka Może ktoś wie gdzie jest ten Rossman? Czy wogóle jest... emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#2158775 Napisano: 07.02.2009 05:41:36 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza grypa z którą bezskutecznie walczę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#2157940 Napisano: 07.02.2009 07:50:09 w Dowcipy
A takie cuś....
szzybki kurs gwary śląskiej


MOMY JUZAŚ WYLICZANKA,
U WAS TRAMWAJ – TUKEJ BANKA,
KALESONY TO SPODNIOKI,
NA SKARPETY GODOSZ ZOKI.
MAŁE STRUPKI TO BOLOKI,
TAM BUŁCZANKA – TU ŻYMLOKI.

MOMY NOWO WYLICZANKA,
TU KROSZONKA TAM PISANKA,
TANIE WINA TO JABOLE,
CHOPY Z POLSKI TO GOROLE.
TAM TOREBKA TUKEJ TYTKA,
U WAS CZAPKA – U NOS MYCKA.

GUZ NA CZOLE TO JEST BUŁA,
MIÊKKA PIŁKA – U NOS FUŁA.
BUTY Z DREWNA TO HOLCOKI,
U WAS ŁYSI TU GLACOKI.
WESTA TO JEST KAMIZELKA,
WASZA PANNA – NASZO FRELKA.

KOCHAM CIÊ TO ZNACZY PRZAJA,
ZMYŚLNY BERET TO JEST KAJA.
SKRZYNKA Z WÊGLEM TO KOKASTLA,
TAM KRASA – TU OMASTA.

U WAS RANDKA – TU ZOLYTY,
WASZE KROMKI,NASZE SZNITY.
U NOS SIYNIE, WASZE KLATKI,
TAM SPODENKI,TUKEJ BATKI.

TU GARDINY, TAM FIRANY,
NASZ NABITY – WASZ PIJANY.
KARMINADLA – PATRZ MIELONY,
A GÓRNICY TO PIERONY.

MOMY TRZECIO WYLICZANKA,
TUKEJ KRAŁZKA,TAM FALBANKA.
PODZIAŁ PRACY-FEREZUNEK,
U WAS KREDENS TU SZYBUNEK.
PRALKA RÊCZNA TO JEST ROMPLA,
ZAMIAST WUJKA MOMY ONKLA.

TAM WIDELCE,TU WIDOŁKI,
W MIEJSCE KRZESEŁ MOMY STOŁKI.
U NOS SZAŁOT TAM SAŁATKA,
NASZA CHADRA TO JEST SZMATKA.

U WAS PROBLEM TU ŁOSTUDA,
TAM STRZELNICA,TU SZISBUDA.
U WAS P¡CZEK ,TUKEJ KREPEL,
NA JÓZEFKA WOŁOSZ ZEFEL.

ZUPA Z CHLEBA TO WQODZIONKA,
JAJECZNICA ZAŚ SMARZONKA.
NIECO PÓ¬NIEJ TO NIYSKORZYJ,
WY Z PROBOSZCZEM,MY Z FARORZYM.

COŚ ZAMOCZYÆ ZNACZY TONKNOÑÆ,
A COŚ ŁYKN¡Æ TO JEST SZLUKNOÑÆ.
O WAS URWIS U NOS NAJDUCH,
TAM JEST ROZWÓD A TU SZAJDUNG.

TUKEJ SZNITLOCH,WASZ SZCZYPIOREK,
U NOS BONTEK,WASZ ROZPOREK.
ROZRABIAKA TO JEST ROJBER,
WASZA PROCA A NASZ SZLOJDER.

U WAS CHŁOPCZYK U NOS BAJTEL,
NA PRZEDZIAŁEK GODOSZ SZAJTEL.

MOMY CZWORTO WYLICZANKA,
TUKEJ GLINIOK - TAM GLINIANKA.
ZRZUTKA NA COŚ TO JEST ŚCIEPA,
OBERIBA - KALAREPA.
pozdrawiam:):) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#2144604 Napisano: 01.02.2009 02:06:23 w Żegnamy zmarłych

hittmanka

#2130802 Napisano: 27.01.2009 09:07:46 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

hittmanka napisał(a):

A mnie wkurzył listonosz!!!
Wsadził mi do skrzynki list z żarówką... nie mogłam go wyjąć więc rozdarłam i wyszarpałam kopertę... potem kartonowe opakowanie z tej żarówki i dalej nic... pól godziny grzebałam przy skrzynce narażając się na wrogie spojrzenia sąsiadów emotka i efekt jest taki że w skrzynce mam żarówkę emotka za cholerę nie mogłam jej wyjąć ( 2 milimetry za duża średnica) ...
Pewnie będzie tam leżeć ąż nie dorwę tego... listonosza emotka

ja tak mialam z balsamem do ciala jak wpadlam na poczte to biegusiem wyjeli
emotka


hehe... teraz to mi glupioiść na poczę. Zostala sama żarówka bez koperty i opakowania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#2130800 Napisano: 27.01.2009 09:06:53 w Wkurza mnie...
aneti napisał(a):

a gdybyś otworzyła skrzynkę... emotka


otworzyłam emotka list wcisnął na ciasno a z jego strony otworek jest szerszy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#2130793 Napisano: 27.01.2009 09:05:20 w Wkurza mnie...
aneti napisał(a):

a gdybyś otworzyła skrzynkę... emotka


otworzyłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#2130781 Napisano: 27.01.2009 09:02:06 w Wkurza mnie...
A mnie wkurzył listonosz!!!
Wsadził mi do skrzynki list z żarówką... nie mogłam go wyjąć więc rozdarłam i wyszarpałam kopertę... potem kartonowe opakowanie z tej żarówki i dalej nic... pól godziny grzebałam przy skrzynce narażając się na wrogie spojrzenia sąsiadów emotka i efekt jest taki że w skrzynce mam żarówkę emotka za cholerę nie mogłam jej wyjąć ( 2 milimetry za duża średnica) ...
Pewnie będzie tam leżeć ąż nie dorwę tego... listonosza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#2111584 Napisano: 19.01.2009 08:29:30 w co chcielibyście wygrać?
o wróciłam na swoje konto... ale jaja emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#2065637 Napisano: 03.01.2009 06:45:03 w Żegnamy zmarłych

hittmanka

#2043676 Napisano: 24.12.2008 10:48:01 w Wkurza mnie...
tunezja napisał(a):

hittmanka napisał(a):

tunezja napisał(a):

l0ginka napisał(a):

tunezja napisał(a):

Wkurza mnie jednak, że czasem dokucza samotność, ale cóż trzeba przywyknąć, że tak zawsze będzie...



Czasem zycie potrafi zaskoczyc..rowniez mile emotka
Badz dobrej mysli. emotka

A w temacie:wkurza mnie ,ze sie przejadlam chyab a to przeciez dopiero poczatek wyzerki:-)




Jak się ma ponad czterdzieści lat, to zaczyna Ci bardziej strzykać w krzyżu... Dziękuję jednak za podtrzymywanie na duchu, to bardzo cenne! Pozdrawiam serdecznie!


Co ja widzę... emotka Czterdziestka dla kobiety to najlepszy wiek... dopiero życie się zaczyna, doświadczenie, wiedza i rozum to najważniejsze atrybuty kobiety !!! Meżczyźni to doceniają i... uwielbiają takie kobiety chociaż troszkę się ich boją. Wiem coś o tym. Pracuję z samymi facetami i wiem, że marzą o ryczących czterdziestkach emotka


Ja wyglądam na ok. 30 lat, za mną oglądają się młodzieńcy, ale jakby się dowiedzieli ile mam lat, to bym im czapki z głów pospadały...


No widzisz.... a Ty z jakimś krzyżem wyskakujesz emotka Trzeba brać z życia co najlepsze... nawet jeżeli to coś jest sporo od nas młodsze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#2043674 Napisano: 24.12.2008 10:46:00 w Nasza Dominisia.. [*] - relacje
Dominiko, to pierwsze Święta bez Ciebie ale pamiętamy...

(*) (*) (*) Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#2043664 Napisano: 24.12.2008 10:33:08 w Wkurza mnie...
tunezja napisał(a):

l0ginka napisał(a):

tunezja napisał(a):

Wkurza mnie jednak, że czasem dokucza samotność, ale cóż trzeba przywyknąć, że tak zawsze będzie...



Czasem zycie potrafi zaskoczyc..rowniez mile emotka
Badz dobrej mysli. emotka

A w temacie:wkurza mnie ,ze sie przejadlam chyab a to przeciez dopiero poczatek wyzerki:-)




Jak się ma ponad czterdzieści lat, to zaczyna Ci bardziej strzykać w krzyżu... Dziękuję jednak za podtrzymywanie na duchu, to bardzo cenne! Pozdrawiam serdecznie!


Co ja widzę... emotka Czterdziestka dla kobiety to najlepszy wiek... dopiero życie się zaczyna, doświadczenie, wiedza i rozum to najważniejsze atrybuty kobiety !!! Meżczyźni to doceniają i... uwielbiają takie kobiety chociaż troszkę się ich boją. Wiem coś o tym. Pracuję z samymi facetami i wiem, że marzą o ryczących czterdziestkach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#2043660 Napisano: 24.12.2008 10:20:11 w Wkurza mnie...
tunezja napisał(a):

sophie napisał(a):

marielu napisał(a):

sophie napisał(a):

tunezja napisał(a):

gocha26 napisał(a):

Wkurza mnie że mój mąż, chociaż nie palił już ponad pół roku, kupił dzisiaj papierosy emotka



Nie mam męża, więc mnie nie wkurza. Czasem bycie singlem ma swoje plusy...
emotka emotka emotka




Bycie singlem ma same plusy emotka emotka


skoro piszesz to w topie wkurza mnie to chyba jednak nie emotka emotka



Poprzedniczka pisała ,że ją to wkurza,ja tylko dopowiedziałam swoje zdanie.
Singielkom jest łatwiej,


No tak, mężowi skarpet prać nie muszę, to jeden z plusów.... emotka emotka emotka


ale za to pranie skarpet można otrzymać boski masaż stóp.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0