Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika hittmanka

hittmanka

#4637327 Napisano: 29.08.2011 07:45:42 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

katrin22 napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

gimikiss napisał(a):

emilka1705 napisał(a):

mi przedwczoraj wpadł do sypialni taki ogromny konik polny:( M był na nocce wiec zabrałam się i poszłam spać do córki emotka


Daj spokój! Ostatnio siedzę sobie przy komputerze,a tu nagle coś na ramieniu - myślę gumka mi spadła z kucyka, dotykam - a to cos twarde i zleciało.. -robie krzyku na poł domu a to pasikonik jak
ręka! emotka


ja przygodę z pasikonikiem miałam w nocy emotka
Serio przeżyłam prawdziwą traumę.
Gadałam z chłopakiem na skypie i słyszę coś jakby chrupie. Zbagatelizowałam sprawę, ale ten odgłos jest coraz głośniejszy. Rozglądam się dookoła, zapaliłam duże światło, a tam na kasetonie konik polny ! W życiu nie myślałam, że koniki mogą być takie wielkie:o
Przerażona wzięłam encyklopedię i podbiegam i od dołu go wgniatam w sufit . Słyszę trzaskanie pancerza i jestem pewna, że go dobiłam.
Puszczam encyklopedię z obrzydzeniem na podłogę, żeby mi nie spadł na głowę i wracam do łóżka.
Patrzę na podłogę, a on wygrzebuje się zza książki;/ dobijam go kapciem i nic...
Myślałam, że się popłaczę.
Chwilę pózniej konik skakał po moich figurkach ( nie chciałam go strącić) i usiadł sobie na rogu ramki z naszym zdjęciem... Raz kozie śmierć.
Otworzyłam okno, chwyciłam ramke za drugi koniec i wyrzuciłam swoje zdjęcie z facetem na drugi koniec placu
emotka emotka


biedny pasikonik, trzeba było go złapać i wypuścić emotka



JaK duży to nie pasikonik tylko szarańcza emotka faktycznie ostatnio wszędzie ich pełno.


aż weszłam w google zobaczyć tą szarańczę... ale ona jest szara , łaciata
emotka to co mi włazi ma 10cm i w pięknym soczystym zielonym kolorze, nie szare, nie w łatki tylko całe jasnozielone... śliczne ale też się tego boję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4632214 Napisano: 26.08.2011 06:13:57 w Rossmann
lucja napisał(a):

zarania napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

Leciała reklama od jutra w Rosmanie milion nagród/prezentów o co chodzi to nie wiem .


to są gratisy do zakupu pewnych produktów z gazetki




A czy ktoś wie jak to wygląda? Czy gratisy samemu się bierze z półki czy dostaje przy kasie? Jak przy kasie to tego sporo by musieli miec. Pierwszy raz bym taki zakup wypróbowała, więc nie wiem emotka



pierwszy raz chyba mają aż tak dużą akcję,
może jak ktoś wróci z porannych zakupów to napisze emotka wydaje mi się, że przy kasie będą dawać i trzeba będzie się upominać ... gratisami jest wiele rzeczy których nie widziałam w normlnej sprzedaży emotka a najlepiej zaraz po wejściu do sklepu się zapytać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4632048 Napisano: 25.08.2011 09:49:17 w Wkurza mnie...
ango napisał(a):

hittmanka napisał(a):

ango napisał(a):

wkurza mnie, ze kupilam kiedys - chyba juz dosc dawno, 2 mleka Bebiko- choc moje dziecię ma dlugie zęby na mleko i kaszkę (6 długich zębów), a teraz kiedy zostały 2 godziny do końca konkursu- nie mogę znaleźć paragonu i nie mogę wziąć w nim udziału emotka emotka


moze i głupie ale mi często pomaga na sklerozę....

postaw na stole szklankę odwróconą dnem do góry, na klamce powieś nożyczki i proś Św. Antoniego (patrona rzeczy zagubionych) o pomoc... wytłumacz mu, że ten paragon do niczego mu się nie przyda a Tobie owszem.... zbierz myśli i .... miejmy nadzieję, że się jeszcze znajdzie. Ja w to wierzę emotka


Hittmanka! jesteś wielka!
A już straciłam nadzieję.
Oczywiście pod latarnią najciemniej- był w portfelu emotka Przy okazji posprzątałam w kilku miejscach emotka
Dzięki stokrotne!!! emotka



hehe... wiedziałam że się uda emotka
mnie nieraz Antoni wyciągał z tarapatów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4631825 Napisano: 25.08.2011 08:28:59 w Wkurza mnie...
ango napisał(a):

wkurza mnie, ze kupilam kiedys - chyba juz dosc dawno, 2 mleka Bebiko- choc moje dziecię ma dlugie zęby na mleko i kaszkę (6 długich zębów), a teraz kiedy zostały 2 godziny do końca konkursu- nie mogę znaleźć paragonu i nie mogę wziąć w nim udziału emotka emotka


moze i głupie ale mi często pomaga na sklerozę....

postaw na stole szklankę odwróconą dnem do góry, na klamce powieś nożyczki i proś Św. Antoniego (patrona rzeczy zagubionych) o pomoc... wytłumacz mu, że ten paragon do niczego mu się nie przyda a Tobie owszem.... zbierz myśli i .... miejmy nadzieję, że się jeszcze znajdzie. Ja w to wierzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4631802 Napisano: 25.08.2011 08:18:37 w Wkurza mnie...
ale jak wpisać w google brodzik głęboki bez siedziska to coś tam wyskakuje.... Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4631790 Napisano: 25.08.2011 08:13:29 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

hittmanka napisał(a):

dolly napisał(a):

Wkurza mnie, że wszystkie głębokie brodziki są z siedziskiem, w nosie mam to siedzisko, tylko pomniejszają powierzchnię brodzika, a ja bym chciała się kąpać z kimś emotka


zawsze możesz usiąść na komś emotka
ja wymórowałam sobie kabinę na taki wymiar jak chciałam ( nie w kwadracie tylko prostokątną ) i może się kąpać kilka osób... a siedzisko też mam wymórowane we wnęce emotka emotka


a mnie wkurza duuuuuchota emotka




hehe, ale jest płytka zapewne emotka a dla dziecka chciałam właśnie głęboki. no mogłaby być i wanna, ale wtedy tylko jedna ściana do oparcia emotka emotka emotka

a i jeszcze deszcz mnie wkurza, już chyba wolałabym duchotę emotka




no płytka, zupełnie bez brodzika bo dzieciątka nie mamy ... a wiem, że to ważne.... pozatym brakuje mi go jak trzeba np. firany namoczyć a w misce się nie mieszczą.... no ale coś za coś, chciałam kabinę z kafelek to mam
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4631770 Napisano: 25.08.2011 08:07:37 w Wkurza mnie...
hittmanka napisał(a):

dolly napisał(a):

Wkurza mnie, że wszystkie głębokie brodziki są z siedziskiem, w nosie mam to siedzisko, tylko pomniejszają powierzchnię brodzika, a ja bym chciała się kąpać z kimś emotka


zawsze możesz usiąść na komś emotka
ja wymórowałam sobie kabinę na taki wymiar jak chciałam ( nie w kwadracie tylko prostokątną ) i może się kąpać kilka osób... a siedzisko też mam wymórowane we wnęce emotka emotka


a mnie wkurza duuuuuchota emotka



wymurowałam oczywiście
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4631763 Napisano: 25.08.2011 08:06:02 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

Wkurza mnie, że wszystkie głębokie brodziki są z siedziskiem, w nosie mam to siedzisko, tylko pomniejszają powierzchnię brodzika, a ja bym chciała się kąpać z kimś emotka


zawsze możesz usiąść na komś emotka
ja wymórowałam sobie kabinę na taki wymiar jak chciałam ( nie w kwadracie tylko prostokątną ) i może się kąpać kilka osób... a siedzisko też mam wymórowane we wnęce emotka emotka


a mnie wkurza duuuuuchota emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4631553 Napisano: 25.08.2011 06:42:10 w Wygraj mi / Wygram za...
ZINGZILLAS SCENA MUZYCZNA ZINGZILLE + 1 FIGURKA

Produkt jest nowy - otwarty w celu sprawdzenia.
SCENA Z EFEKTAMI D¬WIÊKOWYMI Z BAJKI ZINGZILLE

ABY USŁYSZEÆ KAŻD¡ MAŁPKÊ NALEZY UMIEŚCIÆ J¡ W ODPOWIEDNIM MIEJSCU NA SCENIE - W ZESTAWIE FIGURKA ZAK!!!

W KOMPLECIE SKAŁY, PTASZKI, A NAWET MECHANIZM ZE SPADAJ¡CYMI KOKOSAMI !!!
ceny na allegro 130-150 zł


http://www.amazon...dp/images/B003QTF4YE

oferuję za wygranie jednej Bielendy lub dwóch nivea emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4631511 Napisano: 25.08.2011 06:24:14 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
majteczki dry nites - pp zwykły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4631060 Napisano: 25.08.2011 02:16:19 w Wkurza mnie...
aneti napisał(a):

masza napisał(a):

aneti napisał(a):

Ilunch - nie mam dwóch zestawów mydełek, na maile nie odpisują. Ci ciekawsze - weszłam na fb i widzę że nikt nie piszę że do niego nie doszły, ale po chwili jakaś dziewczyna napisała że nie ma nagrody - pyk i post zniknął, napisałam ja - post zniknął, poświęciłam chwilę i w ciągu pół godziny pokasowali wszystkie zapytania o nagrody emotka


a z którego wygrana? bo mi niedawno z 14 lipca doszła emotka mały poślizg mają


z czerwca emotka


ja z czerwca też nie mam
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4627562 Napisano: 23.08.2011 05:02:03 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zgrzewka Devila (24 szt) z fb oraz wymieniona mascara w Sephorze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4625825 Napisano: 22.08.2011 06:51:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
herbata z herbapolu dla karmiących matek za ankietę.... pp, list zwykły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4619310 Napisano: 19.08.2011 05:42:24 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wycieraczka z komfortu zwyklym listem emotka aż dziwne, że listek wcisnął ją do skrzynki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4615549 Napisano: 17.08.2011 07:50:39 w Oddam za darmo
COLA 5 PKT
FXWL67 9JR44H NJ4K Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4615546 Napisano: 17.08.2011 07:49:46 w Oddam za darmo
cola 5 PKT
NWMLKW N93MAM AHM7 Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4613404 Napisano: 16.08.2011 08:55:28 w GFK
Usługi bankowe-

wykształcenie średnie i po badaniu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4607777 Napisano: 12.08.2011 06:04:28 w Oddam za darmo
WSZYSTKIE emotka
No cóż... to kody które zostaly po imprezie więc napewno nikt ich nie wykorzystał wcześniej... następnym razem oddam na PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4607759 Napisano: 12.08.2011 05:54:30 w Oddam za darmo
COLA
N3M4AE XXARJ4 JP4K Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4607758 Napisano: 12.08.2011 05:53:29 w Oddam za darmo
COLA
RH33NP FPK633 J69X Wyświetl w wątku >>
0 0