Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika hittmanka

hittmanka

#4774856 Napisano: 22.10.2011 08:52:30 w Pomocy!!!!
tato999 napisał(a):

hittmanka napisał(a):

Pomocy!
Niech ktoś mi napisze jak blondynce co mam zrobić, żebym mogła wejść do aplikacji... teraz wyskakuje mi takie coś i nie mogę wejść dalej

Bezpieczne przeglądane nie jest obsługiwane

Ta aplikacja nie obsługuje szyfrowanego połączenia (HTTPS)




usun w adresie S bedzie http zamiast https



nie dziala emotka nawet jak usunę , skopiuję i wkleję adres jeszcze raz to też wskakuje z tym S...
Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4774837 Napisano: 22.10.2011 08:46:00 w Pomocy!!!!
Pomocy!
Niech ktoś mi napisze jak blondynce co mam zrobić, żebym mogła wejść do aplikacji... teraz wyskakuje mi takie coś i nie mogę wejść dalej

Bezpieczne przeglądane nie jest obsługiwane

Ta aplikacja nie obsługuje szyfrowanego połączenia (HTTPS) Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4774195 Napisano: 21.10.2011 08:39:14 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

hittmanka napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Dzisiaj wkurza mnie, a wlasciwie wkurw wszystko emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
Od listopada zostaje bez pracy,nie mam za co studiow oplacic,nie potrafie nic wygrac, nawet cholernych kaloszy z Timotei czy kosmetykow z playboya a paragony mam,a wygrywaja tylko Ci co graja z setek starterow emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
jest mi przykro i smutno i ogolnie echhh emotka


jak masz paragon na kalosze do 20 września to ci osłodże koniec dnia emotka PW emotka


mam ale z 27.09 ;(
dziekuje za dobre checi emotka
ech czemu jak sie wali to wszystko emotka emotka emotka emotka ;(


ech... cóż za niefart emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4774187 Napisano: 21.10.2011 08:37:34 w Konkursowiczki w ciąży
ziolko napisał(a):

katrin22 napisał(a):

Jak to mówią, babie się nigdy nie dogodzi emotka


no niee... facet czasami dogodzi emotka emotka


jakie czasami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4774183 Napisano: 21.10.2011 08:36:20 w Konkurs na forum2?
nie emotka
ja tak sobie lubię tu podedukować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4774179 Napisano: 21.10.2011 08:34:40 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

Dzisiaj wkurza mnie, a wlasciwie wkurw wszystko emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
Od listopada zostaje bez pracy,nie mam za co studiow oplacic,nie potrafie nic wygrac, nawet cholernych kaloszy z Timotei czy kosmetykow z playboya a paragony mam,a wygrywaja tylko Ci co graja z setek starterow emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
jest mi przykro i smutno i ogolnie echhh emotka


jak masz paragon na kalosze do 20 września to ci osłodże koniec dnia emotka PW emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4774169 Napisano: 21.10.2011 08:32:58 w Konkurs na forum2?
Dzięki emotka a o co graliśmy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4774165 Napisano: 21.10.2011 08:31:32 w Konkurs na forum2?
kalosze stały na stole albo inna wygrana którą nie mogłaś się nacieszyć emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4774159 Napisano: 21.10.2011 08:30:18 w Konkurs na forum2?
albo notes (klaendarz0 konkursowy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4774156 Napisano: 21.10.2011 08:28:54 w Konkurs na forum2?
paragony??????????????????? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4774151 Napisano: 21.10.2011 08:27:11 w Konkurs na forum2?
u mnie to jest carmex i sztyft do nosa emotka a u Ciebie? hmmm... husteczki? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4774141 Napisano: 21.10.2011 08:23:25 w Konkurs na forum2?
wykupiłaś receptę ale niepotzrebnie...
Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4774129 Napisano: 21.10.2011 08:19:06 w Konkursowiczki w ciąży

hittmanka

#4774125 Napisano: 21.10.2011 08:17:45 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

dianek napisał(a):

eh baby, baby emotka
a tak w ogóle to mojemu lubemu odbiło całkiem emotka bo dzisiaj tą popijawę w pracy mieli... wrócił do domu 17:15 i mówi że 3 flaszki obalili! Zaczęli o 16, pracownicy pili a on... polewał emotka Nie wypił ani kielona, oczywiście mu zaproponowali, ale stwierdził, że nie może bo po pierwsze autem jest w pracy, a po drugie - wiadomo żona w ciąży, jeszcze się coś gorzej czuje, trzeba by było gdzieś jechać, to woli nie pić - wszyscy grzecznie przytakneli i nawet go nie namawiali emotka

a on po prostu nie miał ochoty na wódkę, był zmęczony, zmarznięty, chciał do domciu na obiadek no i stwierdził, że na 100% jakby wypił pierwszego kielona to bym się źle poczuła i by mnie trzeba gdzieś było wozić emotka

ale zaskoczył mnie strasznie - byłam przekonana że ten wieczór będzie wyglądał inaczej emotka

chyba trzeba jakąś nagrodę przyszykować emotka


dla faceta to zazwyczaj wielkie wyzwanie nie pić w towarzystwie,gdzie wszyscy piją emotka Zatem ogromny szacun dla Męża emotka emotka



Mój wódy też by nie tknął za żadne skarby... Nie lubi emotka



szacuneczek emotka to Ci się trafił kochający i odpowiedzialny facet... a we bajki, że nie miał ochoty to nie wierz... wybrał to co dla niego było ważniejsze, najważniejsze...
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4773891 Napisano: 21.10.2011 06:48:05 w Wkurza mnie...
rafi323raf napisał(a):

Sklep EKO, miałem 3 bony, an początku kupiłem na jeden, by zobaczyć czy kasjerzy będą wiedzieć o co biega. No i wszystko dobrze poszło, podchodze z drugą turą już na 2 bony, i tym razem przy wbijaniu pokazało się, że bon nie ważny, i to przy obu emotka
No a do końca miesiaca ważny, pewnie coś źle wbijali. W pon ma być kierowniczka i może coś się wyjaśni emotka


w rossmanie przy pastach chyba, jak wbiła 2 kody na jeen paragon to też nie dalo się zrealizować. Dopiero jak każdy z osobna skasowała to bylo ok ... może tam bylo tak samo?
Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4773181 Napisano: 21.10.2011 02:14:03 w Paragony
oddam nr na kalosze Timotei... trzeba mieć swój paragon do 20 września włącznie emotka
propozycje na Pw (rozważę każdą, nawet najdziwniejszą propozycję ) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4766957 Napisano: 19.10.2011 02:27:31 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

kaki76 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

dzięki kochane, już mi lepiej emotka ale dla zasady wyżyję się jeszcze na mężu (psychicznie oczywiście) emotka


skad ja to znam mój tez zawsze obrywa jak cos nie idzie po mojej myśli biedni ci nasi mężowie hehe



ja jestem taka zołza tylko wtedy jak mam PMS emotka
W poprzednim miesiącu śniło mi się - bardzo realistycznie, że mnie zdradza na moich oczach, taka wściekła wstałam i zbluzgałam go za to emotka Teraz się sama z tego śmieję...

ilonar, wiem, że tyle zarabia emotka jest na wysokim stanowisku w sporej firmie.. ja nie zazdroszczę jej kasy, o nie.. tylko teraz mamy tak bardzo pod górkę (paskudny październik!), i słuchanie takich opowieści jeszcze bardziej mnie przytłacza emotka


to mój się wkurzył ostatnio emotka niechcący obudził mnie jak spałam po nocce ( wtedy mam dzine sny) i wydarałam się na niego że ma we mnie krzesłami nie rzucać, nie wiem kto był bardzie wnerwiony emotka i powiedział, że to ,że każę mu na spaniu jeść gerberki (nigdy ich nie kupiłam bo nie mamy dzieci) albo zapalać szybciej znicze to jakoś strawił ale tych krzeseł to mi nie zapomni emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4766910 Napisano: 19.10.2011 02:09:10 w Wkurza mnie...
pola731 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

wkurza mnie moja beznadziejność.. spotykam koleżankę: biorę ślub, zarabiam tyle co wy przez pół roku, kończę drugi fakultet..

a ja...? achh szkoda gadać emotka


a ty za to jesteś piękna , zdolna i szczęśliwa emotka


z ust mi to wyjęłaś emotka
a swoją drogą ciekawe co powie jak się spatkacie za kilka lat... Ty będziesz wiodła spokojne życie a ona pewnie wplącze się w jakąś aferę albo wpadnie w długi w jakimś kasynie... mąż będzie miał kochanki na boku a ona wpadnie w nerwicę.... to ja już wolę biedne i spokojne życie przynajmniej wiem, że taki scenariusz mnie nie spotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4763973 Napisano: 18.10.2011 01:19:31 w Konkursowiczki w ciąży
hehe... przypomniało mi się jak mojemu ojcu wstawili endoprotezę... chodził o kulach przez miesiąc ale potem je odstawił, i ostatnio u nas w castoramie była promocja na kibelki ze stelażem a że zaczyna remont to pognał tam i sobie wymyślił, że poprosi obsługę z tego sklepu, żeby mu to do auta zanieśli i zabrał ze sobą kule żeby im się go żal zrobiło... jak już powiedzieli, że mu zaniosą ten kibelek to był taki podniecony , że pobiegł przodem do auta i zapomniał o tych kulach emotka no i teraz ich nie ma bo wstyd mu było po nie wracać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4763564 Napisano: 18.10.2011 11:06:09 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

hittmanka napisał(a):

A mnie wkurza moja glupota emotka

mam dzisiaj rocznicę ślubu, mój pan jest w pracy i wróci wieczorem a mi się zachciało spełnić jego zachciankę dotyczącą romantycznej kolacji....
od rana latałam po sklepach obwieszona torbami jak camela... zrobiłam ciasto na pizze calzone i lepię jakieś ch*****e pierogi od nie wiem kiedy... o farszu nie wspomnę ( mój małżonek lubi mini calzone emotka ) o syfie i bajzlu w całym domu nie wspomnę więc do wieczora będę zasuwać z motorkiem w d**** żeby się wyrobić... co mnie podkusilo emotka a niech tylko mu się jeszcze na milość zbierze to chyba to pewnie zasnę w trakcie emotka
W przyszłym roku dzień spędzę u fryzjera i kosmetyczki a jak chce kolację to niech mnie na nią zaprosi...

a do tego pewnie nawet kwiatka nie dostanę bo przecież był w pracy i nie miał gdzie kupić.... emotka

ale jestem wściekła....



czyżby pierwsza rocznica, że tak się dałaś wkręcić emotka emotka emotka


8 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0