Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika hittmanka

hittmanka

#4917397 Napisano: 23.12.2011 03:46:24 w Wkurza mnie...
U osób dorosłych zachorowanie na ospę może w niektórych przypadkach prowadzić nawet do śmierci. W porównaniu z dziećmi w wieku od 1 do 4 lat, osoba dorosła ma aż 25-krotnie zwiększone ryzyko zgonu z powodu ospy... Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4916561 Napisano: 23.12.2011 07:48:29 w Zabawa - Zniszcz życzenie
kosmonia napisał(a):

robisz na drutach masz jednak ostrą alergię na wełnę

chciałabym żeby potrawy świąteczne same się robiły, dzięki czemu nie chodziłabym jak kuchenne zombi


Wygrywasz super-robota... spełnienie marzeń, sam robi wszystkie potrawy świąteczne ale ... nie doczytałaś, że tylko Wielkanocne i ... po świętach emotka

chciałabym tak nie cierpieć jak mam, no... ciocię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4913996 Napisano: 21.12.2011 03:07:01 w Zdjęcia naszych wygranych
mdb napisał(a):

trewor napisał(a):

hittmanka napisał(a):

kto wrzuci Lidla Haribo bo ciekawość mnie zżera emotka


podbijam,będzie ktoś tak miły i uprzejmy i wklei zdjęcie Haribków?



Dokładnie, można liczyć na jakąś dobrą duszę w tej kwestii? emotka



nie mam kabla ale chociaż Wam napiszę emotka

- plecaczek taki jak na zdjęciu konkursowym (niebieski misiem)
- 2* gumy rozpuszczalne maoam (2* po 5 sztuk)
- 2* żelko-pianki truskawkowe
- 1* żelko-pianki truskawkowe mała paczka
- 2* haribo Cola mała paczka
- 2* miśki tropikalne mala paczka
- 4* pianki kolorowe
- 3* złote misie małe
- 2* złote misie duże
- 1* cukierki maoam duża paczka
- 1* żelki kwaśne mała paczka
- 1* żelki starmix mała paczka

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4913949 Napisano: 21.12.2011 02:34:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Haribo i naklejka z avivy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4913347 Napisano: 21.12.2011 09:31:29 w Zdjęcia naszych wygranych
kto wrzuci Lidla Haribo bo ciekawość mnie zżera emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4912481 Napisano: 20.12.2011 07:25:18 w PODZIĘKOWANIA
Mały Piotruś jest zachwycony książeczką sprezentowaną przez ciocię Zaranię Dziękujemy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4910835 Napisano: 19.12.2011 07:29:50 w Pomocy!!!!
molly napisał(a):

isiulka napisał(a):

Szukam rady, mianowicie od jakiegoś czasu jest zwyczaj , że młoda para zamiast kwiatów, prosi o zabawki i szkolne pomoce dla dzieci z domów dziecka, lub psią karmę dla schroniska...itp. Czy ktoś z Was słyszał o takim pomyśle? Zaproponowałam to swojej kuzynce, lecz rozmowie towarzyszyła jej przyszła szwagierka, która powiedziała, że domy dziecka odpadają, ponieważ tam nie chca już tego typu podarunków przyjmować. Wydaje mi się to dość absurdale, więc chciałabym się poradzić Was w tej kwestii.



Moja kuzynka zamiast kwiatów zbierała karmę dla psiaków i kotów ze schroniska. Uzbierała się niezła kupa jedzonka dla zwierzaczków. Uważam to za świetny pomysł. Kwiaty i tak wywalimy , a możemy pomóc komuś .Dzieciom ,zwierzętom itd. Popieram to jak najbardziej. To nie musi być dom dziecka może być hospicjum np.
Ja jak się będę wychodzić za mąż ( kiedy to będzie emotka )To też tak zrobię. emotka


dokładnie... coś mi się wierzyć nie chce, że w Domu Dziecka jest za dużo zabawek, przecież się zużywają.... ale cóż, my zawieźliśmy zabawki do szpitala gdzie leżą dzieci chore na białaczkę emotka i uważam że pomysł jest świetny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4910648 Napisano: 19.12.2011 05:13:28 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

e tam, alkohol to nie wyjście z problemów, tylko wejście w kolejne problemy emotka


oooo tak, zgadzam się ale.... mały drink nikomu nie zaszkodzi na koniec ciężkiego dnia.... nie widzę tu żadnych poważnych problemów życiowych które mogłyby doprowadzić do alkoholizmu tylko splot niekorzystnych zdarzeń... za parę dni nie będzie sprawy... ot, ciężki dzień emotka

asiakali ale skoro głowa ma boleć to nie ma co...
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4910631 Napisano: 19.12.2011 05:06:02 w Wkurza mnie...
asiakali napisał(a):

wkurza mnie wychowawczyni córki,która mimo mojego pisemnego zwolnienie nie chciała jej zwolnić z dwóch lekcji,
wkurza mnie że przez godzinę próbowałam dodzwonić się do dyrektorki,
wkurza mnie szef który nie dość ,że nie wypłacił premii za listopad to jeszcze nie ma zamiaru dać parę złoty na święta (niby nie musi,ale zawsze było..)
święta za kilka dni a ja nie mam prezentów dla dzieci i pomysłu też brak
i wkurza mnie że mąz nie chce awansu bo to za duży stres...
i pismo z sądu o umorzeniu sprawy z powodu niewykrycia sprawcy ...wrrr...
wszystko mnie wkurza emotka
i nie mam pojęcia co zrobić żeby lepiej się poczuć emotka


wódki się napij emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4901204 Napisano: 14.12.2011 05:10:29 w Oddam za darmo
margo466 napisał(a):

winiary CHM1 Zabrzeoddam


dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4894487 Napisano: 12.12.2011 09:14:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Koszulka z Mentosów na fb (za grę z pająkiem) + gumy mentos w słoiczku i paczka zwykłych gum mentos emotka

poczta polska ---> zwykły list , więc się dziwię, że doszedł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4894070 Napisano: 11.12.2011 09:22:12 w Połączenia nieodebrane
henryczka62 napisał(a):

ktoś zna ten nr: 505007777


http://www.adin.pl/ogloszenia/58856.html

tu pojawia się ten nr telefonu Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4891881 Napisano: 10.12.2011 05:35:38 w Wkurza mnie...
mundek2004 napisał(a):

WKURZAJ¡ MNIE WYSKAKUJ¡CE OKIENKA Z PSEDO WYGRANYMI NA TYM FORUM, CZY ONI MYŚL¡ ŻE TU ZŁAPI¡ JAKIEGOŚ cenzuraA emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka


OOOOO... też mnie to wkurza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4887340 Napisano: 08.12.2011 03:35:33 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

hittmanka napisał(a):

tak ... ale założę się, że jakbym zapytała pana Marka czy pana Artura czy za ciepły posiłek i parę złotych przekopaliby mi działeczkę to by mnie wyśmiali... zawsze jak widzę zdrowego faceta, który puka do moich drzwi i chce pieniędzy to o to właśnie pytam... jak myślisz, czy przez 7 lat chociaż jeden się zapytał kiedy ?


A no widzisz a do mnie z kolei ostatanio zapukała kobieta. Powiedziała, że jest bezrobotna już zamykałam drzwi a ona szybko dodała że nie chce nic za darmo, czy mogłaby mi umyć okna na święta , lub czy znam kogoś komu mogłaby w ten sposób pomóc w zamian za jakąś drobną kwotę. I w tym momencie chwycilam za portwel...
A przychodziła też kobieta, która raz dostała bo zrobiła smutne oczka, a potem zaczeła przychodzić codziennie! jeszcze w sobote o 7 rano mi dzowniła , a to był jedyny mój dzien kiedy mogłam się wyspać. Opierdzieliłam, przyszła potem jeszcze z dwa razy i dała sobie spokój.

Ale wiadomo są ludzie, ktorzy szukają pracy bo chcą pracować i zalezy im na tym, a są lenie co chcą wszystko za darmo. W pracy też są ludzie co dają z siebie wszystko a są tacy co zrobią wszystko by się nie narobić.
Niemniej nie można wsadzać wszystkich do jednego wora.


no zgodzę się, oczywiście... są ludzie, którzy naprawdę nie mają wyjścia... dzieciom też zawsze daję co mam bo to nie ich wina że jest jak jest i właśnie dzieci ostatnio doprowadziły mnie do łez... chłopiec poprosił o jedzenie a że narobiłam za dużo salatki jarzynowej to dałam mu do pojemnika... za kilka minut słyszę głosy więc wyszłam na korytarz i zobaczylam jak rękami on i jego brat wyjadają tą sałatkę... no q**a serce by mi pękło. Wzięlam ich do domu, zgrzałam kiełbasę, spakowałam co miałam w domu i im dałam... jeden zapytał czy mam mleko bo ma małą siostrę ... a dla odmiany przyszedł facet i mi mówi, że ma dziecko chore na białaczkę i potrzebuje 150000 zł na przeszczep... powiedziałam mu, żeby przyniósł nr konta do fundaci gdzie zbiera pieniądze to nafuczał na mnie, obrucił się i poszedł... zołaza ze mnie ale jakbym chciała każdemu pomagać i nie robić żadnej selekcji to po 3 tygodniach sama bym chodziła po sąsiadach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4887273 Napisano: 08.12.2011 03:10:13 w Wkurza mnie...
tak ... ale założę się, że jakbym zapytała pana Marka czy pana Artura czy za ciepły posiłek i parę złotych przekopaliby mi działeczkę to by mnie wyśmiali... zawsze jak widzę zdrowego faceta, który puka do moich drzwi i chce pieniędzy to o to właśnie pytam... jak myślisz, czy przez 7 lat chociaż jeden się zapytał kiedy ? Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4887252 Napisano: 08.12.2011 03:00:04 w Wygraj mi / Wygram za...
zarania napisał(a):

zarania napisał(a):

pierwszej osobie na PW zagram za darmo o czuczu - tylko login i hasło poprosze odrazu!


nieaktualne - gram hittmance


trzymam kciuki emotka dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4880615 Napisano: 06.12.2011 02:19:11 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
książeeczka zwierzęta które pełzają DPD- wrzucił do skrzynki emotka
i mail gratulacyjny z Tyskomatu dzięki sprawnej wymiance z ciekawski89 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4877357 Napisano: 05.12.2011 01:33:17 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Wkurza mnie, że pochwaliłam się w MDW e-bonem z Durexu, pełna euforii po dzisiejszych porażkach z RMF-em, i otrzymałam PW tej treści:

i po co to sie chwalisz z leca sie pasozyty konkursowe i juz nie wygrasz ,jak ja bym sie tu zaczał chwilic to bys dostal zawalu.pozdrawiam jak chesz wygrwac to sie nie wypowiadaj
Z mety mi skrzydła opadły... emotka

Pisownia zachowana emotka


to po h*j tacy wchodzą na forum... korzystają z bazy a innych śmią nazywać pasożytami emotka
już chyba za stara jestem na to forum... kiedyś to było nie do pomyślenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4874535 Napisano: 04.12.2011 01:59:16 w Pomocy!!!!
kalisto1986 napisał(a):

hittmanka napisał(a):

silvia8 avatea dziękuję emotka coś mi się ubzdurało, że po emotka


pewnie już po barszczyku emotka , ale ja gotuje buraki całe w skórce w osobnym garnku, a po ugotowaniu ( na półmiękko) ścieram do gotującego się bulionu emotka


hehe... już nawet zjedzony emotka potarłam przed tak jak większość radziła... nie wracałam już tutaj do tematu bo by przyszły i mi zjadły emotka ale widzę, że ile pań tyle sposobów i pewnie kazdy jest genialny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

hittmanka

#4871249 Napisano: 02.12.2011 07:32:50 w Wkurza mnie...
joka napisał(a):

isiulka napisał(a):

joka napisał(a):

wkurza mnie że jestem bezradna emotka problem alkoholowy, nie chodzi o mnie emotka wkurza mnie to że myślałam że jestem silna jednak nie


jeśli ktoś sam nie będzie chciał sobie pomóc, to sama niestety nic nie wskórasz, a niektórzy muszą dostać porządnie po dup*e zanim się ockną.


ja jestem na wykończeniu psychicznym,isiulkawiem o tym emotka ale nie umiem się odciąć i się dołuje wykańczając się do dna, konkursy pasje życie codziennie już nie jest ważne dla mnie


wiem o czym mówisz, też przez to przechodzę/ przechodziłam... ale isiulka ma rację. Alkoholik nie widzi problemu i uważa, że wszyscy się go czepiają... u mnie idiotyzm sytuacji polegał na tym, że razem z ojcem (zupełnie niepijącym)chodziliśmy miesiącami na zebrania AA żeby pomóc mamie a jak ją chcieliśmy tam zabrać to uciekała drugim wyjściem emotka nie widzi do dzisiaj problemu a my o mało nie wpadliśmy w depresję... ale to jest temat rzeka, nie na to forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0