Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monika124

monika124

#1507381 Napisano: 26.04.2008 11:42:06 w Wpisz nick osoby z którą się spotkałaś
dysiu tak szczerze mówiąc to nie wierzę żeby taki naprawdę spory zjazd mógł sie odbyć.Już kilka razy próbowaliśmy z ludźmi z róznych for internetowych.Wyszło tylko to spotkanie w Poznaniu , poza tym wiem ,że kilka osób z moich znajomych też spotkało sie w mniejszym gronie.Jedyny zjazd , który wypalił w moim przypadku to spotkanie z ludźmi ,z którymi gram w jedną z sieciowych mmorpg emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#1507374 Napisano: 26.04.2008 11:38:25 w Wpisz nick osoby z którą się spotkałaś
w Poznaniu , ale to tylko klika osób , z którym naprawdę się zżyliśmy.Było naprawdę sympatycznie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#1507294 Napisano: 26.04.2008 10:47:51 w Wpisz nick osoby z którą się spotkałaś
spotkałam kilka osób z forum, z kilkoma rozmawiałam przez telefon emotka
Z niecierpliwością czekam na spotkanie w takim gronie w jakim spotkałysmy sie kilka miesięcy temu emotka
A z jeszcze większą niecierpliwością czekam kiedy spotkamy się w większym gronie z osobami , z którym setki godzin przegadałam już na gg emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#1465341 Napisano: 06.04.2008 02:20:18 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
medea1 napisał(a):

Monika podgladanie mowisz-nie,poprostu kazdy z forumowiczow chce byc na bierzaco i jesli zajdzie potrzeba to sie wypowiada.Trzecia rzecz to starzy forumowicze wlasnie spotykaja sie w WC Damskim,rozmawiacie o wszystkim.Dzisiaj za duzo sie rozpisalam i nabilam za duzo postow jak na jeden dzien,to mi sie tez nie podoba. emotka


akurat nie chodziło mi o osoby , które chcą brac udział w forum.Myślałam raczej o ludziach , którzy są , czytają , korzystają z wiedzy innych nie dając nic w zamian.
Jak widzisz ja jak na mój staż też nie mam wielu postów , ale wystarczy spojrzeć nieraz na to ilu ludzi jest na forum a ile osób z tego pisze cokolwiek (nawet jeśli robi to czasami) i można wiele wniosków wysnuć

Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#1465257 Napisano: 06.04.2008 01:55:16 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
monika124 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

AgaAga napisał(a):

A ja dodam, że było duuużo łatwiej coś wygrać i dlatego wraca się wspomnieniami do tamtych czasów. Na onecie, raz, dwa razy w miesiącu przy graniu tylko na siebie, a teraz raz na pół roku, rok emotka
Jestem za ograniczeniami w dostępie do niektórych wątków dla nowych, ale nie można stawić wszystkiego na ostrzu noża, że 10 konków trzeba dodać np. Jak ja dołączałam do tego grona, to w ogóle nie wiedziałam, gdzie są konkursy i jak ich szukać.


popieram

Ja też za tym nie jestem bo z reguły jak znajdę jakiś konkurs to ktoś mnie już uprzedził.
A co dopiero na forum będzie się działo... posty typu Dam tyle i tyle kodów za znalezienie mi 5 nowych konkursów emotka





popieram
emotka


medea1 napisał(a):

Nio to nie podoba mi sie to ze jest podzial na nowszych i starszych ,nie obrazajac tu nikogo.Wydawalo mi sie ze wszyscy tworzymy to forum w mniejszym czy wiekszym stopniu.To ze czesc forumowiczow jest tu prawie non stop bo chca, bo sie tu dobrze czuja to ich sprawa.A druga to to ze nie kazdy nowy czy stary forumowicz lubi pisac,dlatego pisalam czy trzeba specjalnie nabijac posty!Jest bardzo duzo tematow,w wiekszosci jestem na bierzaco a ze nie pisze.Pisze wtedy kiedy jest taka koniecznosc lub tak jak pisalam cos mnie sie nie podoba.



znam przynajmniej kilka for gdzie istnieje podział na nowszych i starszych i to co można lub czego nie wolno zależy od stażu czy zasług dla forum.
Nie żebym była za nabijaniem postów , ale moim zdaniem nie ma nic złego w tym ,że ludzie , którzy mają już spory staż nie chcą byc podglądanymi tylko

proszę o usunięcie moich trzech poprzednich postów w tym temacie - nie wiem co się stało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#1465234 Napisano: 06.04.2008 01:49:34 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
medea1 napisał(a):

Nio to nie podoba mi sie to ze jest podzial na nowszych i starszych ,nie obrazajac tu nikogo.Wydawalo mi sie ze wszyscy tworzymy to forum w mniejszym czy wiekszym stopniu.To ze czesc forumowiczow jest tu prawie non stop bo chca, bo sie tu dobrze czuja to ich sprawa.A druga to to ze nie kazdy nowy czy stary forumowicz lubi pisac,dlatego pisalam czy trzeba specjalnie nabijac posty!Jest bardzo duzo tematow,w wiekszosci jestem na bierzaco a ze nie pisze.Pisze wtedy kiedy jest taka koniecznosc lub tak jak pisalam cos mnie sie nie podoba.



miało być pod spodem popieram !
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#1465230 Napisano: 06.04.2008 01:48:39 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
malenka89 napisał(a):

AgaAga napisał(a):

A ja dodam, że było duuużo łatwiej coś wygrać i dlatego wraca się wspomnieniami do tamtych czasów. Na onecie, raz, dwa razy w miesiącu przy graniu tylko na siebie, a teraz raz na pół roku, rok emotka
Jestem za ograniczeniami w dostępie do niektórych wątków dla nowych, ale nie można stawić wszystkiego na ostrzu noża, że 10 konków trzeba dodać np. Jak ja dołączałam do tego grona, to w ogóle nie wiedziałam, gdzie są konkursy i jak ich szukać.


popieram

Ja też za tym nie jestem bo z reguły jak znajdę jakiś konkurs to ktoś mnie już uprzedził.
A co dopiero na forum będzie się działo... posty typu Dam tyle i tyle kodów za znalezienie mi 5 nowych konkursów emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#1455992 Napisano: 02.04.2008 07:57:23 w Segregacja konkursów.
szczerze mówiąc ja nawet nie wiedziałam,że są takie organiczenia emotka
ale uważam ,że to całkiem do rzeczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

monika124

#1301712 Napisano: 15.01.2008 07:59:22 w Segregacja konkursów.
nie mówię taaga o stałej opłacie , bo takie coś nie sprawdza się na dłuższą metę myślę ,że dobrowolna składka też by się sprawdziła ,każdy wpłaciłby ile może emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#1301627 Napisano: 15.01.2008 07:14:50 w Segregacja konkursów.
pionas , wiem ,że to kiedyś było już omawiane ale gdyby składkę na serw zrobić ?Przy takiej liczbie użytkowników może dałoby radę ?
Na niektórych forach wprowadzane są takie dobrowolne składki- wpłaca kto chce , a admin wrzuca w osobny temat listę tych ,którzy pomogli.
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#1301602 Napisano: 15.01.2008 07:08:36 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
carpiotr napisał(a):

heh nom, przyznaje sie bez bicia ze w sylwka i nowy rok powiekszylem swoja liczbe postow o ok 90 emotka ale po usunieciu tych jak wy to nazywacie glupich gierek (a jezeli takie glupie to dlaczego przyywalo w kazdej nawet i 10stron dziennie?)
posty powinny dalej zostac emotka Ale no cóz zostaly usuniete i koniec emotka Szkoda emotka
emotka


hmm, czy liczba postów jest aż tak ważna emotka ? Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#1273460 Napisano: 03.01.2008 11:55:05 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
o jak miło, w końcu coś się dziać zaczęło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#1272054 Napisano: 03.01.2008 04:23:24 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
no szkoda meliso , ponieważ niektóre pomysły tam były całkiem sensowne Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#1272035 Napisano: 03.01.2008 04:15:16 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
nie podoba mi się ,że usunięty został temat z propozycjami zmian na forum emotka
Wczoraj w nocy jeszcze się dopisywałam ,a dziś już go nie ma ... Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#1267214 Napisano: 01.01.2008 09:29:00 w Zbieramy kasę!

monika124

#1187705 Napisano: 19.11.2007 09:09:32 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Co mi się nie podoba cd.
1. Obrzucanie błotem i wyzwiskami ludzi z forum(dotyczy kliknijcie)!Najgorsze jest to ,że robią to ludzie , którzy pod innymi nickami weszliby za przeproszeniem bez wazeliny byleby tylko im zagłosować!
2. Zawiść jaka panuje na forum jeżeli coć cennego wygra ktoś inny niż osoby , które przyzwyczaiły się do wygrywania w konkach polegających na zbieraniu głosów.
3. Najbardziej mi jednak ciśn ienie podniosło jednak to ,że któraś z osób ,której usunięto nieuczciwe głosy na froście napisała bezsensowny donos na jedną z osób , które znalazły się wśród zwycięzców!Mogłabym nie pisać o kogo chodzi ale i tak wszyscy zainteresowani wiedzą ,że tylko Stasiak i ja dzięki temu wlazłyśmy do pierwszej piątki.Przeraziła mnie ta zawiść i perfidia.No bo skoro oszustowi odjeli punkty to trzeba się zemścić na jednej z najbardziej uczciwych osób na forum , prawda ?
Całe szczęście ,że pani z frosty okazała sie na tyle rozsądna ,że bez sprawdzania nie usunęła zdjęcia.
I na boga - śmieszy mnie to ,że ludzie , którym pousuwali po 2000 głosów i więcej tłumaczą sie jeszcze ,że to ktoś im poklikał.!
Wiem ,że zainteresowaną osobę bardzo pewnie rozśmieszy ten post , ale wolno mi wyrazić swoją opinie - dlatego napiszę ,że osoba , która robi takie świństwo należy do najgorszego sortu graczy -i można ją wsadzić do jednego worka z tymi ,którzy klną innych graczy kiedy przegrywają w konkach
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#1156004 Napisano: 05.11.2007 02:43:25 w PODZIĘKOWANIA
wczoraj już nie miałam siły ale dziś chciałam podziękować Wszystkim za wczorajszy domek emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#1148204 Napisano: 01.11.2007 09:04:24 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!

monika124

#1145473 Napisano: 31.10.2007 11:06:24 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Anja napisał(a):

Zresztą uważam, że ten wątek kliknijcie jeszcze uczy ludzi, że aby wygrać, trzeba nieco pokombinować emotka


wątek kliknijcie jest od bardzo dawna-i kiedyś nie było problemu - kto chciał to wszedł i zaklikał.
To nie wątek uczy kombinatorstwa- to ludzie bywają pazerni.Bo jak inaczej nazwać coś takiego *zagłosujcie -oddam kody z dębowego , albo
*wśród osób ,które mi poklikają rozlosuje lampkę czy tam noże
czy też
*kto mi kliknie temu oferuję nawet kilkadziesiąt głosów na inne konkursy
emotka
Budzi to we mnie niesmak.
Wiem ,że ostatnio i ja się nie popisałam spamując na PW , ale nie robiłam tego dla siebie i robiłam w dobrej wierze.Dlatego żeby nie być nie fair przepraszam wszystkich ,którym się to nie spodobało emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0