Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monika124

monika124

#2130648 Napisano: 27.01.2009 08:37:33 w Wkurza mnie...
tekla napisał(a):

monika124 napisał(a):

kalisto1986 czas najwyższy przywyknąć , bo nie znam nikogo , kto by z tym wygrał ...



no tak pozostaje nam nasza bezradności i pisanie tutaj emotka zawsze troszkę ulży emotka




emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#2130630 Napisano: 27.01.2009 08:31:05 w Wkurza mnie...
kalisto1986 czas najwyższy przywyknąć , bo nie znam nikogo , kto by z tym wygrał ... Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#2130550 Napisano: 27.01.2009 08:01:17 w Wkurza mnie...
samantha22 napisał(a):

chodziło o babki listonoszki (a wśród nich ta co nie dorecza nawet aviz) a nie babki w okienkach - bo one przecież Bogu ducha winne


się źle zrozumiałyśmy emotka
kingaa napisał(a):

Biedna Monia, się wczuła emotka

To w temacie, wkurza mnie że Monia się wczuwa w sprawy pocztowe z wiadomych względów i się kobiecina stresuje troszku emotka emotka




dzięki emotka
ale Monia się nie wczuwa tylko tłumaczy emotka
Monia ma dość wczuwania sie w pracy
emotka

A żeby w temacie to wkurzylam się kiedy weszłam na e-konki a tu 7 próśb o zagłosowania , choć w kliknijcie nie siedziałam już hohoho
Poprawka : nie prośby - nakazy żeby głosować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#2128999 Napisano: 27.01.2009 01:29:48 w Wkurza mnie...
samantha22 napisał(a):

miriam napisał(a):

Wkurrrza mnie moja gruba listonoszka (chociaż sama jestem gruba)zostawiła mi awizo w skrzynce,a mieszkam na 1 piętrze i jestem cały czas,ani nie odkurzałam,nic...
Nawet się nie pofatygowała !!!
Mam chore dziecko,autobus na pocztę 3 zł w jedną stronę,zła jestem,że jej chyba skargę napiszę-to nie jest pierwszy raz!!!


napisz skarge emotka
u mojego faceta jest taka listonoszka, że nie dość, że nie przynosi paczek, to jeszcze aviz nie zostawia emotka
wczoraj poszedł na poczte i się okazało, że czekają na niego już 10dni 4 paczki, a żadnego aviza nie dostał - zrobił takie zamieszanie, że babki miały pełne gacie
emotka emotka


chciałam tylko zauważyć ,że babki z poczty zazwyczaj niewiele mają wspólnego z listonoszami poza tym ,że odbierają od nich awizowane listy .Takie rzeczy załatwia sie na urzedach , z których wychodzą listonosze lub kurierzy tzw doręczalniach

agusia32 napisał(a):

Postawcie się na miejscu listonoszki, która ma spory rejon do obsłużenia, w tym sporo listów poleconych, które mają słuszny rozmiar czy kształt - jedna torba raczej by tego nie pomieściła. Jest logiczne, że takie większe przesyłki są pozostawiane na poczcie i tylko avizowane.
Dodam, że nie jestem pracownikiem poczty, że nie raz sama klnę na czym świat stoi stojąc w kilometrowej kolejce z avizem pozostawionym w skrzynce, chociaż byłam w domu, ale mam trochę wyobraźni i wyrozumiałości emotka



dokladnie jak czasem były duże przesyłki to listonosz zostawiał awizo .teraz u nas zatrudnili specjalnego listonosz a, który rozwozi tzw gabarytu , czyli większe listy Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#2128508 Napisano: 27.01.2009 11:01:22 w Wkurza mnie...
apoccalipsa napisał(a):

snupy3 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Jestem pewna, że Snupy wie, jak się pisze mysz. I wie, co mysz ma na końcu (ogonek emotka ). Niepoprawna forma mysza to w moim rozumieniu zdrobnienie i taki żarcik słowny, który się przyjął. Myszka, mysza..
Autorowi tej książki też byś wytknął, że niepoprawnie pisze?
http://czytelnia....166,0,1,nowosci.html


Dokładnie,aczkolwiek nie fszyscy sie znajom na rzarcikah i posiadajom poczócie chómoru.
Niektuży po prostó spendzajom dńe i noce f słownikah poprawnościowyh(sfoją drogą co to takiego?)by potem z wielkom satysfakcjom wytykać Bogó dóha winnym forómowiczom fszelkie potknieńcia,f tym ruwniesz zamieżone rzarciki słowne.Ja to jak najbardziej rozómiem,bo som osoby co po prostó tym rzyją.A rze mam dzisiaj wspaniały chómor,bo moja MYSZA fczoraj poległa w walce, to nawet mnie to bawi więc kohany paczku,ta wypowieć jest prezentem dla Ciebie.

emotka

dopsze powiedziane
emotka


ale się nagimnastykowałam przy czytaniu emotka

wkurza mnie to ,że muszę jeszcze do piątku popołudniówki robić emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#1958540 Napisano: 22.11.2008 08:16:32 w Pomoc potrzebującym!
Pogotowie Społeczne w Poznaniu stało się kandydatem na finalistę kampanii społecznej Warto być za!

Trening czyni mistrza to projekt, który bierze udział w konkursie Kompanii Piwowarskiej Warto być za!. To czy zostanie on zrealizowany, zależy tylko od Was! Dofinansowanie otrzymają tylko te pomysły, które zyskają największą ilość głosów.
To już drugi etap kampanii prowadzonej przez Kompanię Piwowarską. W pierwszym, specjaliści oceniali projekty pod względem merytorycznym. Do dalszej części zakwalifikowali tylko 20 projektów z całego kraju!

To jednak nie koniec. Z tej puli zostanie wybranych dziesiątka, na które zostanie oddanych najwięcej głosów, i ostatecznie tylko one uzyskają dofinansowanie.

http://www.warto....owie_spoleczne_4.php

Głosować można do 28 listopada.
Za wszystkie głosy z góry dziękujemy!

Kilka słów o projekcie:
Celem projektu jest utworzenie mieszkania treningowego dla matek samotnie wychowujących dzieci - kobiet, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i obecnie mieszkają w ośrodkach dla bezdomnych. Program zakłada przygotowanie beneficjentek do pełnego usamodzielnienia się.

Mieszkanie zostanie oddane do użytku czterem samotnym matkom. Są to osoby, które korzystały ze wsparcia Pogotowia Społecznego i które obecnie posiadają stałe źródło dochodu. Przez sześć miesięcy uczestniczki projektu będą przygotowywać się do pełnego usamodzielnienia się. W tym czasie beneficjentki będą pracowały nad rozwiązaniem swoich problemów życiowych, odbudowaniem morale i motywacją do zmiany swojego życia. Ponadto wraz z asystentem rodzinnym matki będą uczyły się nawiązywać relację z sąsiadami, będą miały możliwość odkrywania i rozwijania swoich zainteresowań, a także będą poznawały różnorodne formy spędzania wolnego czasu. Podczas trwania projektu kobiety nauczą się także jak godzić obowiązki zawodowe z rodzinnymi, a także będą trenować umiejętności systematycznego dbania o rodzinę i dom. Ważnym elementem projektu jest także współpraca uczestników projektu - będą oni wspierać się wzajemnie i pomagać sobie w rozwiązywaniu różnych problemów.
Program jest skierowany do tych kobiet, które mają małe szanse na opuszczenie ośrodka dla osób bezdomnych i pełne usamodzielnienie się. Pobyt w mieszkaniu treningowym pozwoli matkom w bezpiecznych warunkach przygotować się do samodzielnego życia i będzie łagodnym przejściem z życia w ośrodku do pełnej samodzielności i odpowiedzialności za swoje życie.
serdecznie dziekuję Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#1725218 Napisano: 05.08.2008 10:58:58 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
wiecie - po przeczytaniu wątku doszłam do wniosku ,że na forum nie da rady założyć takiego wątku żeby jedni drugim nie skakali do oczu.Jak nie kłótnie w klikaczkach , to w innym wątku konkursowym , a teraz psy wieszacie na biednym dziennikarzu , który szuka tematu.
Nawet jeżeli szuka sensacji to co takiego ?
Nawet jeśli zbiera tylko materiały dla kogoś , kto stoi wyżej - to jakieś przestępstwo ?
Nawet jeżeli chciałby się wybić dzięki gigantom konkursowym - to źle ?
Wiem ,że większości artykuł nie pasi.Trudno - każdy ma prawo do swojego zdania.Pan redaktor ma prawo do szukania ciekawych tematów , Ci , którzy mają coś do ukrycia lub boja się dodatkowej konkurencji mają prawo być na nie.Zauważcie jednak ,że nikt nie pyta czy może napisać taki artykuł emotka Chodzi tylko o zdobycie informacji potrzebnych do powstania artykułu emotka .
Po przeczytaniu tego wątku nasuwa mi się jeszcze taka mała refleksja - każdy mierzy innych swoja miarką ...

Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#1578842 Napisano: 27.05.2008 12:09:53 w Firmy kurierskie
melisa napisał(a):


Dziękuję meeyka za wyjaśnienie pierwszego prima. Może jeszcze to uproszczę dla beline32. Lubię kabarety, w którymś z nich, to było chyba w Tey, kiedy majster dyktował praktykantowi warunki dobrej obsługi klienta: po pierwsze primo, po drugie primo... itd. emotka Nie jestem pewna czy to w tym skeczu i w tym kabarecie tak było, więc z góry to zaznaczam.
A dalej jest tak jak napisała meeyka, chodzi o kontekst tego powiedzenia.

Beline32 zastanawiałam się właśnie czy ktoś zwróci na to uwagę. emotka emotka



melisko a nie w kabarecie Dudek
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#1578833 Napisano: 27.05.2008 12:04:25 w Firmy kurierskie
marielu napisał(a):

ja zwróciłam ale.... ja jestem starej daty i oglądam kabarety emotka i ... stare polskie komedie , gdzie można złapać śliczny styl wypowiedzi jasnej tylko dla wtajemniczonych emotka



emotka

otóż to emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#1573882 Napisano: 25.05.2008 06:30:39 w Firmy kurierskie
tylko weź pod uwagę ,że część firm robiących konkursy nie wymaga numeru telefonu , to po pierwsze .
Po drugie raz tylko spotkałam sie z tym ,że kurier dzwonił ,że nie zastał nikogo w domu i kiedy może paczkę doręczyć - kiedy zdziwiona zapytałam dlaczego sam dzwoni , a nie zostawił awizo powiedział ,ze taki mają obowiązek i po to podaje się numer telefonu - niestety nie pamiętam z jakiej firmy był emotka
No i nieraz to ,żeby dodzwonić się do kuriera, który zostawił awizo, choć byłam w domu emotka , kosztowało mnie więcej zachodu i nerwów niż to było warte Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#1573740 Napisano: 25.05.2008 05:49:36 w Firmy kurierskie
no to ja się wypowiem odnośnie tych doręczeń wieczornych.
Zaraziłam kuzynkę męża konkursomaniactwem .Niestety obydwie z ciotką pracują i są w dom zazwyczaj wieczorem . Nagrody przesyłane PP (o dziwo) zawsze docierają , te z inpostu też .Natomiast kurierzy , jak ktoś się wyraził zostawiają zazwyczaj wirtualne awizo .O tym ,że kuzynka , czy ciotka odmówiła odebrania przesyłki dowiadują sie po interwencji u organizatora emotka
Sytuacja się trochę zmieniła kiedy ciotka zadzwoniła i zjechała kogoś w siedzibie firmy kurierskiej (chyba taka sytuacja miała miejsce z siódemką i ups ).Teraz kurier łaskawie zostawia avizo , ale ten z ups robi taka łaskę ,że przynosi przesyłkę ,że szok emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#1543563 Napisano: 13.05.2008 03:46:43 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
kingaa napisał(a):

monika124 napisał(a):

melisa napisał(a):

monika124 napisał(a):

wkleiłam , bo admini zaczynaja już usuwać te nędzne , bo nędzne , ale psujące opinie forum i nas wszystkich wypociny chorych umysłowo ludzi



Monika, nic na to nie poradzisz. Tacy ludzie zawsze będą. Wiem, że to wyprowadza z równowagi. Jad tych osób jest spowodowany najprawdopodobniej zabanowaniem na forum e-konkursów. Konkurencja w konkach coraz większa, więc i więcej co poniektórym odbija. emotka



wiem melisko i wiem ,że nikt nie jest w stanie nic z tym zrobić , bo chamstwa nie da się wykorzenić.
W takich momentach tęsknie za starymi e-konkursami ,gdzie było spokojnie i po prostu fajnie ...



łatwo powiedzieć nie przejmuj się a sama miałam ostatnio podobnie i miałam nerwy jak nigdy, ale jeden cię oczerni, a sto innych pocieszy dobrym słowem, więc Monia głowa do góry, jak sama mi ostatnio mówiłaś emotka



dzięki :*
nie chodzi jednak o to czy się przejmowałam czy nie komentami , tylko o to jaką opinię ci ludzie , którzy to pisali, wyrabiają o naszym forum.Forum e-konkursy zaczyna być synonimem oszustów i chamów i to mi się właśnie nie podoba.
Z tego co pamiętam forum było założone żeby wzajemnie sobie pomagać , a nie żeby robić innym świństwa.
Wiem , po tylu latach na forum powinnam się przyzwyczaić do tego ,że niektórzy ludzie - przyzwyczajeni do tego ,że wygrywają w tzw klikaczkach będą robili wszelkiego rodzaju świństwa , żeby wyeliminować ludzi , którzy im zagrażają.Pamiętam jak swojego czasu pisano donosy ,że niektóre osoby wystawiają nie swoje fotki do konkursów itp.
Mnie to nie mieści sie w głowie - rozumiem ,że można napisać do organizatora kiedy ktoś oszukuje - no bo dlaczego nagrody maja wygrywać oszuści ?
Weźcie zeszłoroczny konkurs Frosty - nabijane głosy zostały wycofane i zaczęło sie mszczenie na ludziach , którzy dzięki temu zyskali.
Albo daleko nie szukać - konkurs z wyprawami na podróżach - przez oszustwa unieważniono głosowanie ...
No a teraz na domkach zablokowali możliwość komentarzy i to sie organizatorom chwali emotka
Szkoda tylko ,że ludzie nie potrafią uczyć się na swoich błędach i zamiast grać dalej , już uczciwie , szukają kolejnych sposobów na oszukiwanie , a jeżeli sie nie da to robią świństwa innym.
I wiem doskonale ,że marzenia o uczciwości w konkursach to czysta utopia , ale pomarzyć można emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#1543162 Napisano: 13.05.2008 01:56:43 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
melisa napisał(a):

monika124 napisał(a):

wkleiłam , bo admini zaczynaja już usuwać te nędzne , bo nędzne , ale psujące opinie forum i nas wszystkich wypociny chorych umysłowo ludzi



Monika, nic na to nie poradzisz. Tacy ludzie zawsze będą. Wiem, że to wyprowadza z równowagi. Jad tych osób jest spowodowany najprawdopodobniej zabanowaniem na forum e-konkursów. Konkurencja w konkach coraz większa, więc i więcej co poniektórym odbija. emotka



wiem melisko i wiem ,że nikt nie jest w stanie nic z tym zrobić , bo chamstwa nie da się wykorzenić.
W takich momentach tęsknie za starymi e-konkursami ,gdzie było spokojnie i po prostu fajnie ...

Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#1541610 Napisano: 12.05.2008 09:59:52 w PODZIĘKOWANIA
dziękuję wszystkim, którzy głosowali dziś na moją wiochę na domkach emotka emotka emotka

szczególnie dziękuję łosiom, którzy wystawiali mi negatywne komentarze , bo to dzięki wam moi znajomi - nie tylko z e-konkursów zmobilizowali sie żeby uzbierać mi jeszcze więcej głosów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#1541578 Napisano: 12.05.2008 09:30:49 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
wkleiłam , bo admini zaczynaja już usuwać te nędzne , bo nędzne , ale psujące opinie forum i nas wszystkich wypociny chorych umysłowo ludzi Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#1541572 Napisano: 12.05.2008 09:27:30 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
nie podoba mi się chamstwo ludzi , którzy nie dość ,że bywają chamscy na forum to jeszcze psuja opinie e-konkursów poza nim
Komentarze
edwarda
poniedziałek, 12 maja 2008, 23:17
W poprzednim konkursie organizator telefonicznie twierdził, że zna forum e-konkursy i że ludzie z e-konkursów nie będą mogli brać udziału - bo to nie etyczne.
I co Panie organizatorze? wystyd !!!!!!!!
pit7
poniedziałek, 12 maja 2008, 23:16
tyle tutaj ładnych zdjęć ale jakoś dziwnym trafem te ładne niemają głosów a takie syfki odziwo aż tyle. W przeciwieństwie do was uczciwość i honor jest umnie na pirwszym miejscu i mam w domu ładne lustro w które spoglądam każdego dnia i niemam nic sobie do zażucenia
!
poniedziałek, 12 maja 2008, 23:10
to miało byc do pita7
!
poniedziałek, 12 maja 2008, 23:09
i sprzedajesz się męskim dziwkom
brak słów
poniedziałek, 12 maja 2008, 23:09
a ty pewnie nie prosisz o głosy ?
jesteś takim śmierdzącym tchórzem ,że nawet nie potrafisz pisac pod własnym e-konkursowym nickiem.Jak myślisz totalny imbecylu - jak się zbiera głosy ? Albo się zbiera po znajomych na gg , albo na forach.A ty co może korespondencyjnie zbierasz ?
Musisz się nudzić i to cholernie skoro wypisujesz takie bzdury i to co rusz pod innym nickiem.I co z tego ,że ludzie zbierają głosy na forum ? To normalna , znana organizatorom praktyka.i na tym polegają tego typu konkursy.
Przepraszam ale to jaką żółcią tryskasz sprawia ,że człowiekowi niedobrze się robi - tym bardziej ,że tu ukrywasz się pod idiotycznymi nickami , a na e-konkursach zbierasz głosy tak samo jak oni zpewne
antywirek
poniedziałek, 12 maja 2008, 23:09
najpierw się zastanów co piszesz człowieku, to że ktoś o coś prosi to nie znaczy że jest prostytutką
pit77
poniedziałek, 12 maja 2008, 23:08
a ty pit7 na jakim portalu prosisz o głosy cwaniaku jeden ,a może sam nabijasz sobie
pit7
poniedziałek, 12 maja 2008, 23:06
a co prawda w oczy kłuje. czy może nieprosisz wraz z innymi o głosy na tym chorym portalu .
Antywirek
poniedziałek, 12 maja 2008, 23:01
Ale żeś pit7 dowalił, skąd to przepisałeś???
pit7
poniedziałek, 12 maja 2008, 22:59
osoby waszego pokroju które skamlają o głosy niesą wcale lepsze od prostytutek i drobnych sprzedawczyków którzy za złamany grosz sprzedaliby własną matke.Pytanie macie w domu lustra czy pochowane bo wstyd wnie popatrzeć
antywirek
poniedziałek, 12 maja 2008, 22:46
ale ci sie nudzi człowieku
jajaja
poniedziałek, 12 maja 2008, 22:44
login tej pani na forum e-konkursy.info to karolkas
wystarczy by admin na forum odnalazł posty i usunął zdjęcie
andrzej
poniedziałek, 12 maja 2008, 22:22
Widzę , że to bardzo uczciwy konkurs w tym Waszym portalu.Nastepna nabija sobie głosy na forum www.e-konkursy.info
jajaja
poniedziałek, 12 maja 2008, 22:20
admin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! forum www.e-konkursy.info
dział forum: KLIKNIJCIE
antywirek
poniedziałek, 12 maja 2008, 22:11
daruj sobie takie komentarze, coś ci przeszkadzają pieski, kotków tu raczej nie widzę
Szczery
poniedziałek, 12 maja 2008, 22:11
Podejrzane że do takiego marnego zdjęcia tyle głosów
kimi
poniedziałek, 12 maja 2008, 22:08
a czy te pieski i kotki cenzuraom do kuwety?
ara
poniedziałek, 12 maja 2008, 21:42
admini do dzieła
podejrzana liczba głosów czyzby zbierane głosy na forum strony www.e-konkursy.info
admini do dzieła, od czego jest punkt regulaminu na temat sztucznych głosów??
i podobne , pod moją fotka
http://konkurs.bu...om.pl/zdjecie.php/50


Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#1520415 Napisano: 04.05.2008 10:25:30 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
AgaAga napisał(a):

lorczak napisał(a):

Mam propozycje
chcialabym aby w konkursach bylo rowniez koleczko z opcja-w tym konkursie wygralam

fajnie tam po jakims czasie spojrzec na wygrane sprzed kilku miesiecy czy lat

wiadomo,ze na kartach czy w pamietnikach mozna to zapisac ale ja bym wolala na stronie

co wy na to??

jezeli ktos jest przeciw to prosze o argumenty



Tylko, że baza konków jest systematycznie czyszczona, więc ze względów sentymentalnych odpada.
Ja mam notatnik emotka papierowy.


dokładnie baza jest systematycznie czyszczona emotka
kółeczko - konkurs do zrobienia owszem , ale wygrałem/wygrałam - takie jest z lekka bez sensu

Swoją drogą tak jak AgaAga zapisuję i konkursy , w których brałam udział i wygrane emotka
z tym że ja w terminarzu , fajnie później przejrzeć taki kalendarz i spojrzeć ile się wygrało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#1507980 Napisano: 26.04.2008 08:49:28 w Wpisz nick osoby z którą się spotkałaś
kingaa napisał(a):

monika124 napisał(a):

kingaa napisał(a):

do katowic mam blisko emotka


a do Poznania kiedy się wybierzesz emotka



jak się będę wybierała to się pierwsza dowiesz emotka
mimo że młoda jestem, to mi chyba życia braknie do odwiedzenia was wszystkich emotka lista jest już długa emotka



emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#1507941 Napisano: 26.04.2008 08:25:42 w Wpisz nick osoby z którą się spotkałaś
kingaa napisał(a):

do katowic mam blisko emotka


a do Poznania kiedy się wybierzesz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monika124

#1507383 Napisano: 26.04.2008 11:43:50 w Wpisz nick osoby z którą się spotkałaś
dysia napisał(a):

monika124 napisał(a):

w Poznaniu , ale to tylko klika osób , z którym naprawdę się zżyliśmy.Było naprawdę sympatycznie emotka


tez mile wspominam Barbare 1910 i utrzymujemy do tej pory telefoniczny kontakt.


z Basią bardzo chciałabym się spotkać , podobnie jak ze Stasią emotka
Póki co dość często widuje się z mm.ii - nasze córeczki bardzo się lubią emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0