Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agusiac87

agusiac87

#6751046 Napisano: 10.12.2020 01:09:43 w WC - rozmowy o wszystkim
tereniagno napisał(a):

magy2020 napisał(a):

Czy możecie polecić jakieś kuchnie wolnostojące , gazowo- elektryczne, albo inaczej jakich nie kupować ? W zasadzie wymóg tylko jeden , wymiary szer. 50 cm, wys. 85.

Mam sprawdzoną firmę "Amica." Przez 15 lat miałam wolnostojącą  z tej firmy, poprzednią też,a że zmieniałam kuchnię (na wymiar),więc kupiłam pod zabudowę piekarnik i płytę też firmy Amica.

u mojej mamy podobna sytuacja, Amica wolnostojąca elektryczna sprawdziła się przez kilkanaście lat i nadal działa, jednak nieużywana ze względu na nową kuchnię, do której płytę elektryczną wzięła pod zabudowe z amica i już służy 8 lat Wyświetl w wątku >>
0 0

agusiac87

#6751045 Napisano: 10.12.2020 00:34:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy są jeszcze kalendarze adwentowe w kauflandzie czy to już "po ptokach"? 
Szukalam, ale nie mogłam nigdzie znaleźć, a obsługa sklepu "nie widziala" produktu... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusiac87

#6750736 Napisano: 08.12.2020 20:54:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Za jakie dni informowała żołądkowa?  Wyświetl w wątku >>
0 0

agusiac87

#6750659 Napisano: 08.12.2020 16:16:33 w Czy informują/ informowali?
roksana2802 napisał(a):

Recykloteria, rezerwa?

mają czas 7 dni od losowania w dniu 8.12.2020  


16.2 Laureaci nagród z puli niewydanych nagród natychmiastowych (jeżeli taka pulapowstanie) zostaną powiadomieni o wygranej najpóźniej w terminie 7 dni od dnia
przeprowadzenia losowania nagród, o którym mowa w pkt. 13.2 regulaminu, poprzez
wysłanie wiadomości e-mail, na adres e-mail, który laureat podał w zgłoszeniu do loterii,
zgodnie z pkt. 11.2 regulaminu. Wyświetl w wątku >>
0 0

agusiac87

#6750638 Napisano: 08.12.2020 15:21:26 w SZUKAM....
mstelmas11 napisał(a):

Szukam numeru do ASPE, ten z ich strony nie odpowiada, dzwonie cały dzień, Wygrałam w Groszku piwo Tyskie i za cholere nie chca mi wydać. a niby w każdym Groszku mogę odebrać. Może ktoś ma do nich namiar, żeby odebrali, bo na emaila nieodpisują.

moze napisz maila
ja mialam podobny problem z dodzwonieniem się do innej agencji i jak w końcu mi się udało to i tak musialam napisać maila bo przez zdalną pracę nawet nie mieli mnie z kim połączyć... Wyświetl w wątku >>

agusiac87

#6750477 Napisano: 08.12.2020 00:46:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domika napisał(a):

kalinea napisał(a):

Mówicie ze underground to Smolar?

Na 120 % somolar emotka

potwierdzam rodzinne powiązania emotka  aczkolwiek składu komisji nie znam w tych agencjach emotka    Wyświetl w wątku >>
0 0

agusiac87

#6750399 Napisano: 07.12.2020 19:21:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryszelm napisał(a):

czy z c4 z konkursu relaks przychodzą zwrotki?

do mnie doszła zwrotka (Zgłoszenie wyslane wczoraj) Wyświetl w wątku >>
0 0

agusiac87

#6750138 Napisano: 06.12.2020 21:18:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzięki

Nie znam tej agencji. 

Oni coś już gdzieś robili ? (  
  • Chromatique Julian Pęksa)

Czy to znowu jakieś dziecko/ córka innej agencji ? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusiac87

#6750131 Napisano: 06.12.2020 20:58:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agusiac87 napisał(a):

Konkurs relaks jest w porządku 

Jaki format sms wysylacie?



wykonać  zadanie  konkursowe  polegające  na  udzieleniu odpowiedzi:  „Napisz  w jednym  zdaniu, jak ułatwiasz  sobie  sprzątanie”  (dalej  jako:  „Odpowiedź”),  c) dokonać  zgłoszenia  swojego udziału w  Konkursie  (zwane  dalej  „Zgłoszeniem”), przesyłając  wiadomość  SMS  na numer  4628 o treści: relaks.x, gdzie  x stanowi Odpowiedź.  Poszczególne  składowe  SMS-a  tj.:  słowo relaks  oraz  Odpowiedź  muszą być  oddzielone  kropką.  Treść  SMS-a  nie  może  zawierać  polskich znaków:  ą,  ę,  ć,  ł,  ń, ś, ó,  ż,  ź.  Treść  Zgłoszenia  może  być  wpisana  wielkimi  lub małymi  literami. Długość tekstu wiadomości  SMS-a  musi  ograniczać  się  do 160 znaków  (włącznie  z  prefiksem, numerem  dowodu zakupu oraz  ze  spacjami  oraz  znakami  interpunkcyjnymi

Mam na myśli gdzie wstawić numer paragonu bo regulamin jest dziwnie sformułowany  Wyświetl w wątku >>
0 0

agusiac87

#6750125 Napisano: 06.12.2020 20:45:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs relaks jest w porządku 

Jaki format sms wysylacie?



wykonać  zadanie  konkursowe  polegające  na  udzieleniu odpowiedzi:  „Napisz  w jednym  zdaniu, jak ułatwiasz  sobie  sprzątanie”  (dalej  jako:  „Odpowiedź”),  c) dokonać  zgłoszenia  swojego udziału w  Konkursie  (zwane  dalej  „Zgłoszeniem”), przesyłając  wiadomość  SMS  na numer  4628 o treści: relaks.x, gdzie  x stanowi Odpowiedź.  Poszczególne  składowe  SMS-a  tj.:  słowo relaks  oraz  Odpowiedź  muszą być  oddzielone  kropką.  Treść  SMS-a  nie  może  zawierać  polskich znaków:  ą,  ę,  ć,  ł,  ń, ś, ó,  ż,  ź.  Treść  Zgłoszenia  może  być  wpisana  wielkimi  lub małymi  literami. Długość tekstu wiadomości  SMS-a  musi  ograniczać  się  do 160 znaków  (włącznie  z  prefiksem, numerem  dowodu zakupu oraz  ze  spacjami  oraz  znakami  interpunkcyjnymi Wyświetl w wątku >>
0 0

agusiac87

#6749822 Napisano: 04.12.2020 16:33:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
GRATULUJEMY! JESTES LAUREATEM NAGRODY DZIENNEJ /PRZYBORY KUCHENNE/ W LOTERII WYGRAJ SWIETA Z MOSSO! Wyświetl w wątku >>

agusiac87

#6749373 Napisano: 02.12.2020 22:51:46 w WC - rozmowy o wszystkim
Padł mi wyświetlacz w telefonie (totalnie rozlały się wszystkie kolory), czy jestem w stanie podpiąć ten telefon do kompa i przekopiować dane w jakiś sposób? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusiac87

#6749368 Napisano: 02.12.2020 22:35:28 w WC - rozmowy o wszystkim
travelair napisał(a):

Hej, czy ktoś wie czy podobne strony z konkursami i loteriami można znaleźć w Wielkiej Brytanii? Szukałem, ale nic nie mogę znaleźć.

Jak w internecie nie możesz znaleźć to może po prostu nie ma ? Na FB też nic nie ma?

JEśli brak takich źródeł to zostaje Ci uważne robienie zakupów i szukanie podczas zakupów produktów z etykietami konkursowymi, jeśli takowe tam wogóle organizuja... Wyświetl w wątku >>
0 0

agusiac87

#6749367 Napisano: 02.12.2020 22:33:54 w WC - rozmowy o wszystkim
Kochani mam taki problem
21 października 2020 otrzymałam odpowiedź z zalando - uznana reklamacja 
".....Jest mi bardzo miło poinformować, że zdecydowaliśmy o przyznaniu całkowitego zwrotu kosztów zakupu spodni,....."

Upominałam się już wielokrotnie o zwrot tych srodków, jednak ciągle otrzymuję teksty w stylu " PRzelew został zlecony, może to potrwać kilka dni" / " Przelew został zlecony, proszę uzbroić się w cierpliwość/ itp itd.....

Mamy dziś 2 grudnia,do dnia dzisiejszego brak zwrotu pieniędzy.

Czy ktoś już przerabiał reklamację w zalando? 

Jak ten temat rozwiazać? Wyświetl w wątku >>
0 0

agusiac87

#6749363 Napisano: 02.12.2020 22:13:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a ktoś mi podpowie czy Amocco nagradza teksty mieszczące się w 160 znakach czy zdecydowanie dłuższe ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusiac87

#6749360 Napisano: 02.12.2020 21:55:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalinea napisał(a):

https://www.e-kon...gaj-po-marzenia.html

W tym konkursie nie ma nigdzie mowy o kupnie produktu Loreal czy jestem ślepa?

ja też nie widzę w regulaminie, natomiast na stronie "tytułowej" / ulotce jest zapis o zakupie Wyświetl w wątku >>
0 0

agusiac87

#6749358 Napisano: 02.12.2020 21:52:54 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
kiedystobylo napisał(a):

anaesth napisał(a):

basiag napisał(a):

gdzie kupię Mosso ?

Carrefour, tylko przykładowo w moim te produkty nie leżą przy majonezach, a na dziale z lokalną żywnością, czy coś w ten deseń emotka

Są również w Stokrotkach od niedawna. Obok majonezów i na dodatkowych standach świątecznych emotka

w kaufland też widziałam Wyświetl w wątku >>
0 0

agusiac87

#6748988 Napisano: 01.12.2020 17:49:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jupiter4 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

czy ktoś z Was wygrywał w konkursie BREF  pro nature?  

Zglosilam chyba z 15 albo wiecej roznych produktow pro nature i nic sie nie udalo.

Czy to o recykloterię chodzi? Ja tylko 4 zgłoszenia i skuteczność zerowa. Pewnie będzie rezerwa jak w Dino pełen koszyk, to co z bramek nie trafione będą losować, ja to nawet się nie łudzę... 

tak to recykloteria, ja to chętnie przygarnę rezerwę ale tylko pieniężna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agusiac87

#6748951 Napisano: 01.12.2020 16:27:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś z Was wygrywał w konkursie BREF  pro nature?   Wyświetl w wątku >>
0 0

agusiac87

#6748866 Napisano: 01.12.2020 13:46:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malmika napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

bluszczowelove napisał(a):

anialistopad napisał(a):

darog napisał(a):

helcia85 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Colgate wysyłało do wszystkich o tym samym czasie?

podpinam się pod pytanie. Już pozamiatane emotka  ?

No tragedia. 6 zgłoszeń ZERO nagrody...

Ja 3 zgłoszenia i też 0. Było do przewidzenia, ze u nich nie wygram. 

No i mojego marzenia nie spełnią emotka  z ciekawości jakie wy mieliście? Może ktoś chce się podzielić swoim? ja napisałam o mojej wymarzonej kuchni... pewnie za "zwykłe" jak na konkurs emotka  

Ja opisałam bardzo nietypowe marzenia, a i tak - kiszka. Wszystko pewnie tyczy się tego: w jaki sposób. Co mnie tknęło prozą do nich pisać???

Ja pisałam rymowanką o mniej typowych marzeniach i też klapa. Także chyba po prostu jeszcze "nie umiemy" w tę agencję  emotka

ja pisałam rymami i wydaje mi się, że tez miałam nietypowe marzenia i psińco... Wyświetl w wątku >>
0 0