Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mundek2004

mundek2004

#6151499 Napisano: 28.01.2016 13:11:51 w Smolar
defed napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

koala33 napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

czy z pralkami z Kaufa ma ktoś jakieś info?

Dzisiaj przyszła  ta mała - nie wiem jaki kurier.

ale ładowana od góry czy z boku?

Chyba tylko te waskie ladowane z boku, bo ja nadal czekam na ladowana od gory

wrrr ja też takie wybrałem, klient czeka a pralek nie widaćemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mundek2004

#6151496 Napisano: 28.01.2016 13:09:38 w Smolar
koala33 napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

czy z pralkami z Kaufa ma ktoś jakieś info?

Dzisiaj przyszła  ta mała - nie wiem jaki kurier.

ale ładowana od góry czy z boku? Wyświetl w wątku >>
0 0

mundek2004

#6151354 Napisano: 28.01.2016 09:54:04 w Smolar
czy z pralkami z Kaufa ma ktoś jakieś info? Wyświetl w wątku >>
0 0

mundek2004

#6150960 Napisano: 27.01.2016 16:22:15 w Smolar
dolly napisał(a):

Haha, a doslownie ze dwa dni temu pomyslalam, " ciekawe ile forumowiczek podkochuje sie juz w Luko" emotka

moja żona mówi że na żywo Łukasz jest jeszcze przystojniejszyemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mundek2004

#6144374 Napisano: 13.01.2016 15:00:12 w Smolar
czy z pralkami z Kaufa coś wiadomo? Wyświetl w wątku >>
0 0

mundek2004

#6136786 Napisano: 24.12.2015 10:48:13 w Kaufland konkursy
mahuska napisał(a):

ziolko napisał(a):

idą bony z Kauflanda.. a już myślałam, że wyślą dopiero 7 stycznia, czyli w ostatni dzień, a tu proszę jaka niespodzianka  emotka
Kurier GLS

może to miłe pożegnanie z nimi i od NR wróci F4 emotka

faktycznie Nowy Rok nowy przetarg, oby nie z deszczu pod rynnęemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mundek2004

#6136772 Napisano: 24.12.2015 10:06:26 w Kaufland konkursy
ziolko napisał(a):

idą bony z Kauflanda.. a już myślałam, że wyślą dopiero 7 stycznia, czyli w ostatni dzień, a tu proszę jaka niespodzianka  emotka
Kurier GLS

szkoda że nie parę dni wcześniej, ale będą na Sylwestraemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mundek2004

#6135546 Napisano: 21.12.2015 20:43:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kiciunia21 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Jak wygląda gwarancja w przypadku XBoxa z Atlas w Bricomarche?

gwarancja do xboxów jest po numerach seryjnych.
Czy w waszych są dwie czy tylko jedna gra? bo na moich pisze że są dwie a jest jednaemotka

U mnie tez jedna. Drugą będą dosyłać/ dowozić emotka

Dzięki, ale co oznacza po numerze seryjnym? Trzeba ją zarejestrować na stronie Microsoft???
Jak to będą dosyłać drugą??? Ja mam dwie, jedną w pudełku "Fable' a drugą w formie zdrapki "PlantsvsZombie", na której pisze Full game download czyli pełna wersja gry do pobrania.

Tak powiedzial przedstawiciel mojej mamie emotka "Dostal sygnaly, o tylko jednej grze w zestawie. Druga przesla lub dowioza."

faktycznie jest druga gra w formie zdrapkiemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mundek2004

#6135533 Napisano: 21.12.2015 20:24:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

Jak wygląda gwarancja w przypadku XBoxa z Atlas w Bricomarche?

gwarancja do xboxów jest po numerach seryjnych.
Czy w waszych są dwie czy tylko jedna gra? bo na moich pisze że są dwie a jest jednaemotka

U mnie tez jedna. Drugą będą dosyłać/ dowozić emotka

Dzięki, ale co oznacza po numerze seryjnym? Trzeba ją zarejestrować na stronie Microsoft???
Jak to będą dosyłać drugą??? Ja mam dwie, jedną w pudełku "Fable' a drugą w formie zdrapki "PlantsvsZombie", na której pisze Full game download czyli pełna wersja gry do pobrania.

w numerze seryjnym jest zapisana data produkcji i termin gwarancji, było już parę razy na forum przy okazji xbox-ów do wygrania
tu jest więcej na ten temat
http://gadzetoman...-jest-z-ta-gwarancja
Wyświetl w wątku >>
0 0

mundek2004

#6135514 Napisano: 21.12.2015 20:08:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

Jak wygląda gwarancja w przypadku XBoxa z Atlas w Bricomarche?

gwarancja do xboxów jest po numerach seryjnych.
Czy w waszych są dwie czy tylko jedna gra? bo na moich pisze że są dwie a jest jednaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mundek2004

#6131822 Napisano: 15.12.2015 07:32:59 w Czy informują/ informowali?
emanuela24 napisał(a):

oryginalny80 napisał(a):

anuska7 napisał(a):

Czy bricomarche ATLAS milczy czy coś przeoczyłam? 

Ja mam nadzieję że milczy


z wynikami milczą - dzwonili dzisiaj tylko zapytać w jakim sklepie brałam udział ( mam 2 w jednej miejscowości) powiedziałam na jakiej ulicy Pani powiedziała że przekaże taką informację 
czyli chyba ustalali listy

czyli masz już nagrodę w kieszeniemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mundek2004

#6131113 Napisano: 14.12.2015 11:05:39 w Carrefour konkursy
Czy z Lecha z pierwszego etapu były sms-y? Wyświetl w wątku >>
0 0

mundek2004

#6130477 Napisano: 12.12.2015 15:01:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kiedy Atlas Bricomarche informuje? Wyświetl w wątku >>
0 0

mundek2004

#6127971 Napisano: 09.12.2015 14:45:18 w Kaufland konkursy
katrin1 napisał(a):

defed napisał(a):

tereniagno napisał(a):

maria1980 napisał(a):

Wysłałam dwa smsy ,liczyłam na jedną pralkę emotka wygrałam zero emotka
Zatem ze Smolarem wciąż jest u mnie stabilnie emotka Ani nie piszę gorszych tekstów,ani lepszych emotka

U mnie na 5 zgłoszeń 0 wygranych emotka (( emotka emotka

A czy pamiętaliście, aby w Waszych odpowiedziach nie pisać nazw produktów (jakichkolwiek)? W regulaminie był taki zapis i może wiele osób to przeoczyło  emotka

Nie widziałam zapisu, ale rzeczywiście w żadnym ze zwycięskich zgłoszeń nie pisałam nazwy, zgłoszenia nie miały związku z produktami promocyjnymi w ogóle

nie wiem gdzie wy to wyczytaliście, ale powiem Wam że to się nie sprawdza Wyświetl w wątku >>
0 0

mundek2004

#6127322 Napisano: 08.12.2015 19:09:57 w Kaufland konkursy
judytkak napisał(a):

Czy wszyscy dostali smsa? Jestem na liście, smsa brak.

ja też tak mam, co jest? Wyświetl w wątku >>
0 0

mundek2004

#6122760 Napisano: 01.12.2015 07:31:44 w Paragony
kupię za rozsądną cenę, paragon MONNARI Wyświetl w wątku >>
0 0

mundek2004

#6121331 Napisano: 28.11.2015 13:10:28 w Intermarche
rogaliczek napisał(a):

Czy ktoś płacił juz bonami z konkursu Pokaż nam swój świat Graf bo mój bon jest nie podstęplowany i nie przyjeli mi w sklepie.

ja już wydałem, bez problemuemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mundek2004

#6119272 Napisano: 25.11.2015 09:55:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mrs_mg napisał(a):

victorious napisał(a):

mia napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

faktycznie... brak słów - dosłownie i w przenośni. Osałek Drynkałek - co to ma znaczyć ??? dzisiaj Bezlimitek, 30.10 - Bezlimitus i jeszcze niejaki Przyjemniaczek... tak słodko się zrobiło, aż mnie zemdliło

No jak to co? Literówka. emotka Miał być z pewnością Osrałek.emotka

Oj, Mia...A wystarczyło poprawić na Ospałek Drynkałek i już ma to pewne odniesienie do leniwca i telefonu. emotka
Albo trzeba było pójść na całość i przerobić drugą część imienia na Urynałek, byłby komplecik. emotka


czy ja wiem, patrzcie to: OSRAŁek drynKAŁek - no idealnie!

dla mnie idealnie by było: OSRAŁEM drynKAŁEM Wyświetl w wątku >>
0 0

mundek2004

#6117958 Napisano: 23.11.2015 14:19:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

toka napisał(a):

donia7 napisał(a):

W dzisiejszych czasach jest taka obłuda i fałsz, że nie powinien nawet dziwić fakt, iż Organizatorzy nie przestrzegają regulaminu.Nie brałam udziału w konkursie Whiskasa, więc mi teoretycznie mi te wyniki lotto. Czasem nie warto się starać po prostu za bardzo . Ale ja bym do końca życia miała wyrzuty sumienia, gdyby przeze mnie zabrano komuś taką nagrodę emotka

a może to taki przesiew zawodowców.Wiadomo że nikt z naszego forum jak wie że jest ograniczenie znaków to nie wyśle więcej,a skoro ktoś wysyła kilka znaków za dużo to widać że mało gra...Całkowicie rozumiem że złamał regulamin ale szkoda mi będzie tych osób-choć ich nie znam-jak stracą nagrodę przez to że napisali kilka literek za dużo emotka

myślę, że jednak tak się nie stanie i podpisuję się po Twoimi słowami. Ja ostatnio wygrałam rower z rezerwy i mimo radości to jednak przeszły mnie małe drzeszcze, że komuś ta nagroda przepadła emotka  No ale to już inna sytuacja trochę.

może wygrałaś mój  z C4? spoko mój błąd Wyświetl w wątku >>
0 0

mundek2004

#6117924 Napisano: 23.11.2015 13:49:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

barcza napisał(a):

slonko365 napisał(a):

tadziowa napisał(a):

Jedno trzeba przyznać - marzenie numer 17 nie spełni się nawet za 20 tysięcy... lat.
"Moim marzeniem jest aby ludzie żyli szczęśliwie a nie darli ze sobą koty..." emotka

Piękne podsumowanie całej tej dyskusji! emotka
A ja od siebie dodam tyle: kiedyś moja koleżanka z działu zorganizowała konkurs. Oczom nie wierzyła, jak za chwilę zaczęły się donosy i pretensje. A ona się musiała gęsto tłumaczyć przed prezesem, dlaczego zamiast poprawienia wizerunku marki jest jakiś smród i niezadowoleni konsumenci (nie wnikał, że to nie konsumenci, tylko zawistni "konkursowicze"). Dziewczyna więcej żadnego konkursu nie zrobiła, bo miała po dziurki w nosie.

Jeśli ktoś uważa, że został złamany regulamin, ok, niech pisze reklamację. Tylko weźcie pod uwagę, że po opublikowaniu wyników nikt nikomu nagrody nie zabierze (no chyba, że byłby to plagiat), bo nawet gdyby nagroda była przyznana niezgodnie z regulaminem, to organizator nie może powiedzieć "Oj, zapomniałem swojego własnego regulaminu, to jednak nie damy nagrody" - każdy nagrodzony by taką sprawę wygrał w sądzie.

taka jest prawda ale  naszych zawistnych konkursowiczów nic nie przekona bo są pewni ,że zabiorą nagrody i może im dadzą . Jeżeli tak wspaniałe mieli hasła może się pochwalą i je tutaj opublikują wtedy poznają ocenę konkursowiczów . Dlaczego nie startują do literackich nagród takie talenty na forum się marnują. Zaznaczam nie wygrałam w tym konkursie


Widzę, że od piątku nadal się tu ulewa... Leniem, Łaciatym, Leonem i Whiskasem... "Ulewaczom" którzy mieli 20 lepszy prac proponuje się nimi pochwalić. Gdzie te Wasze teksty? Opinia zawistnych forumowiczów na temat mojego tekstu mnie nie interesuje, bo od Was nie dostałbym nigdy ani 1 zł - chciwość, pazerność i zazdrość nie zna granic - a takich jak widać poznajemy po ich działalności: SPISKI, TEORIE, DOMNIEMANIA, JĘZYK ZAWIŚCI - jeszcze TYLKO BRZOZY brakuje - (ot taki mały zamach na laureatów). Jeśli komuś się nie spodobał mój "banalny, żałosny tekst" jak i cał reszta "debilnych tekstów"  to może spodoba się TEKST SAMEGO JULIANA TUWIMA! Który dedykuję tym, którym jeszcze widzę długo się będzie żółć ulewać... czy teraz czy przy okazji innych wyników. Krótko i na temat... -----> https://www.youtu.../watch?v=LQt4e_hSj5g


fajny wiersz, przyznam że nie znałem, pasuje do naszych czasówemotka Wyświetl w wątku >>
0 0