Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rogalino

rogalino

#5990228 Napisano: 11.03.2015 10:28:40 w Visa Konkursy
maryam napisał(a):

Kto czeka na wyniki? emotka

pewnie połowa forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5990131 Napisano: 10.03.2015 23:48:06 w Ambasadorinnowacji - Philips
Pociong napisał(a):

kur... cos mi sie chyba zwalilo i jak kliknelam odbierz nagrode (prostownice) to wyszlo, ze wybrany produkt zostal juz wylicytowany a bylo ich wtedy 16!!! kliknelam znow a tam, ze koniec aukcji.. ale odkurzacz jest moj  emotka

16 było w momencie odświeżenia stronki a widocznie w chwili gdy kliknęłąs odbierz już wszystko wybrali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5988983 Napisano: 07.03.2015 15:50:46 w Informują
filippo napisał(a):

a kiedy istra będzie informowac? 

Zgodnie z Regulaminem Konkursu:
W ciągu 2 dni roboczych od dnia rozstrzygnięcia Konkursu tj. 23-25 marca 2015 Zwycięzca otrzyma w imieniu Organizatora wiadomość e-mail (dalej: „Mail”) na adres podany w zgłoszeniu konkursowym.
Zwycięzca w Mail-u zostanie powiadomiony o rozstrzy Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5988292 Napisano: 05.03.2015 17:11:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jorunn2010 napisał(a):

Dostałam maila o wygraniu puszki pp (tydz. 5). Odesłałam poleconym opakowania wraz z formularzem, a nie ma mnie na liście zwycięzców. Myślicie, że jeszcze uzupełniają listę?

mysle ze tak bo mnie tez jeszcze nie ma Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5988205 Napisano: 05.03.2015 14:56:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
miszczu1 napisał(a):

W Grzanym Mnicha wygrał ktoś z adresu tlenowskiego?  emotka   tlen.pl , o2.pl ?

tak Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5988142 Napisano: 05.03.2015 13:51:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kate1980 napisał(a):

delvitto napisał(a):

katrin1 napisał(a):

napisał(a):cinek0147 napisał(a):Czy ktoś z was kto wygrał w Grzanym Mnicha ma maila z wp.pl? 2 moich znajomych wygrało, nasze zgłoszenia były podobne ale oni mieli maile z interia.pl.

ja na 2 zgłoszenia z wp wielkie NIC, nawet butelki winaemotka

Na sam koniec przyjmowania zgłoszeń było 196 udostępnień posta. Nagród było aż 160, więc szanse były duże. Niestety. przeliczyłam się, i nic mi nie wpadło, ale ze zdziwieniem czytam, że aż tylu osobom też się nie udało;( nawet jak dawały więcej zgłoszeń. Myślę, że jest więcej niż 36 osób przegranych, bo dużo osób narzeka, że NIC;( A skoro tak, to znaczy że jakimś cudem rozdano nagrody osobom które wcale nie spełniły warunków, i nie udostępniły wpisu:(

i ja nie wygrałam chociaż wszystko udostępniałam. ciekawe tylko dlaczego nie podejmują rozmowy na FB

właśnie podjęli emotka
"Szanowni Państwo,fakt wysłania maili informujących o przyznanej nagrodzie nie jest jednoznaczny z jej otrzymaniem.
Kolejnymi krokami weryfikacji wybranych przez Jury zgłoszeń konkursowych są:
- odesłanie przez Uczestnika w terminie Oświadczenia, załączonego w mailu,
- weryfikacja przesłanego dowodu zakupu (czy produkt widnieje na paragonie i czy zakup został dokonany do dnia 28.02.2015, przy czym zgłoszenie konkursowe musi nastąpić później niż moment zakupu produktu),
- weryfikacja polubień na FB oraz udostępnienia postów konkursowych na FB, co jest najbardziej kłopotliwe ze względu na fakt, iż nie ma obowiązku w loginie FB zawierania Imienia i Nazwiska." Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5988060 Napisano: 05.03.2015 12:27:55 w Visa Konkursy
ksantypa napisał(a):

ksantypa napisał(a):

ondine napisał(a):

napisał(a):ksantypa napisał(a):a jeszzce jedno pytanie-czy po dodaniu zgłoszenia wyskakuje Wam podzekowanie ?bo u mnie nie

W przypadku zdjęcia wyświetla się zdjęcie i napis "Tak będzie wyglądać Twoje zgłoszenie" i jak przejdziesz dalej to wyświetla się "Dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie!" i od razu przychodzi e-mail potwierdzający.

no to u mnie brak owego komunikatu-musze spróbować na kompie dzieciaków-dzięki za odpoweidź

już wiem co nie tegez-za długi opis

i rozwiązałaś też mój problem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5988054 Napisano: 05.03.2015 12:19:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

Ale jak przyjedzie Pan Fotograf to będziecie mieć profesjonalne foty profilowe na e-konkursach emotka

mozna wwyslac samemu zdjeice albo zamowic fotografa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5988049 Napisano: 05.03.2015 12:15:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kajeczka napisał(a):

rogalino napisał(a):

napisał(a):zezowaty_kot napisał(a):

napisał(a):napisał(a):kajeczka napisał(a):chodzi o sam fakt w Grzanym....sami wymagali polubienia i udostępnienia w regulaminie emotka
 pomijam pamiątkowe foto z nagrodą, jakiego jeszcze oczekują emotka

Ja też nic nie trafiłam, zgłoszenia 2. Nie wiem czy się cieszyć czy smucić, bo byłabym rozdarta, czy sprzedać dane i facjatę za ten rewelacyjny kocyk emotka

owine sobie twarz kocem i bedzie zdjecie emotka  

 sznurem się obwiąż i będzie "na mnicha" emotka

emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5988045 Napisano: 05.03.2015 12:14:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

kajeczka napisał(a):chodzi o sam fakt w Grzanym....sami wymagali polubienia i udostępnienia w regulaminie emotka
 pomijam pamiątkowe foto z nagrodą, jakiego jeszcze oczekują emotka

Ja też nic nie trafiłam, zgłoszenia 2. Nie wiem czy się cieszyć czy smucić, bo byłabym rozdarta, czy sprzedać dane i facjatę za ten rewelacyjny kocyk emotka

owine sobie twarz kocem i bedzie zdjecie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5988034 Napisano: 05.03.2015 12:09:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aerdna napisał(a):

Niektórzy nie udostępniali wcale i też wygrali emotka Więc gdzie tu sprawiedliwość

moze cos z tym zrobia, chociaz watpie... Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5988026 Napisano: 05.03.2015 12:04:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaskaderka1 napisał(a):

delvitto napisał(a):

katrin1 napisał(a):

napisał(a):cinek0147 napisał(a):Czy ktoś z was kto wygrał w Grzanym Mnicha ma maila z wp.pl? 2 moich znajomych wygrało, nasze zgłoszenia były podobne ale oni mieli maile z interia.pl.

ja na 2 zgłoszenia z wp wielkie NIC, nawet butelki winaemotka

Na sam koniec przyjmowania zgłoszeń było 196 udostępnień posta. Nagród było aż 160, więc szanse były duże. Niestety. przeliczyłam się, i nic mi nie wpadło, ale ze zdziwieniem czytam, że aż tylu osobom też się nie udało;( nawet jak dawały więcej zgłoszeń. Myślę, że jest więcej niż 36 osób przegranych, bo dużo osób narzeka, że NIC;( A skoro tak, to znaczy że jakimś cudem rozdano nagrody osobom które wcale nie spełniły warunków, i nie udostępniły wpisu:(

Również brałam udział w tym konkursie.I też jestem zawiedziona.Wprawdzie tylko jedną butlę kupiłam,ale jednak .....
Mam pocztę na wp.pl i nic nie otrzymałam.Może miałam pecha emotka
Może ktoś powinien napisać do nich odnośnie poczty na wp.pl , czy to ma jakis związek.

ludzie udostępniali różne posty konkursowe z ich strony więc jakby zsumować to zgłoszen mogło być koło 400 Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5987428 Napisano: 04.03.2015 14:50:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zubi napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Z której godziny macie maile z Grzanego o kocach? Wszystkie z tej samej godziny czy ślą ręcznie?

u mnie o 14.16

u mnie tez 14,16 Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5986296 Napisano: 02.03.2015 13:06:33 w Ambasadorinnowacji - Philips
ksantypa napisał(a):

kubatbg napisał(a):co sie stało z aukcjami ? już jest po ? emotka

pewnikiem szykują się na 10 marca-może sięgną głębiej w sowje magazyny i rzuca więcej towaru emotka

mam nadzieję że coś dorzucą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5984252 Napisano: 24.02.2015 14:39:54 w Ambasadorinnowacji - Philips
kate1980 napisał(a):

czyli ile teraz macie punktów za odznaki, ja dopiero dziś mam 3,3,1 emotka ile można było łącznie zdobyć punktów za poznaję? 4? z tego co liczę to 3, ale żeby licytować golarkę trzeba mieć 4.... nic już nie rozumiem

mozna bylo uzbierac 4 4 4 , bo byly 4 etapy przeciez Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5983702 Napisano: 23.02.2015 12:01:15 w Ambasadorinnowacji - Philips
ksantypa napisał(a):

milax88 napisał(a):

ondine napisał(a):

napisał(a):constanza napisał(a):

napisał(a):napisał(a):milax88 napisał(a):Ja mam odznaki tak (od lewej): 2, 2, 1. Też za wszystko dostawałam pkt do tej pory.

czyli raczej każdy tak ma. Dzięki, uspokoiłam się emotka  Ja mam teraz 3,2,1. Zawsze robie zadania na ostatnią chwilę i zawsze stres, że mi czegoś nie doliczą emotka

Ja mam 2/3/1 emotka

To i tak macie więcej niż ja emotka Z I etapu jeszcze nie przyznali mi pkt z niektórych zadań. Pisałam do nich i odpisali, że wszystko sprawdzą. Tylko jakoś długo im schodzi. emotka

ja ma 3 2 2

u mnie 3 3 1 , czyli kazdy ma inaczej :0 Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5983117 Napisano: 21.02.2015 10:19:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
boom30 napisał(a):

A kiedy powinny być maile z poprzedniego etapu ?

wczoraj były Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5982593 Napisano: 20.02.2015 10:02:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Jakim cudem zaraz po 10 skończyły się już nagrody w Miksie? emotka  

hehe widocznie tyle ludzi  gra o słuchawy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5982151 Napisano: 19.02.2015 11:57:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

constanza napisał(a):

napisał(a):dorotade napisał(a):Okazuje się, że Pani jednak zrobiła print screenaemotka  Sytuacja robi się coraz bardziej ciekawa...
https://www.faceb...846703593&type=1 

Nie wiem kim jest ta. Pani ale powinna powołać sie na publiczne przyrzeczenie nagrody Art. 919 § 1. Kto przez ogłoszenie publiczne przyrzekł nagrodę za wykonanie oznaczonej czynności, obowiązany jest przyrzeczenia dotrzymać.

W związku z powyższym muszą przyznać 4 nagrody, na mój babski rozum...
Zaraz zapiszę sobie święte słowa  Art. 919 § 1. Może kiedyś i mi się przydadzą...  emotka

niby tak ale już kilka razy widziałem pozamieniali wyniki i nie przyznali nagrody  Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#5981692 Napisano: 18.02.2015 14:00:08 w Ambasadorinnowacji - Philips
monia24 napisał(a):

Czy do przepisu na udaną randkę koniecznie trzeba dodać zdjęcie?

nie Wyświetl w wątku >>
0 0