Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rogalino

rogalino

#6061522 Napisano: 26.08.2015 12:02:33 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
luko922 napisał(a):

Nie podoba mi się to ograniczenie. I to nie dlatego, że chcę "żerować" na konkursach, które dodał ktoś inny, tylko dlatego że naprawdę ciężko znaleźć coś, czego tu nie ma... Trochę to bez sensu. Zwłaszcza, że do tej pory, mimo braku ograniczenia,  jakoś nikt nie narzekał na brak konkursów w bazie... Przynajmniej tych promocyjnych, bo w sumie tylko tam zaglądam...emotka

Zgadzam się w 100% szkoda bo forum pewnie straci swoich "starych" bywalców... Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6052971 Napisano: 04.08.2015 23:16:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mattadore napisał(a):

rogalino napisał(a):

Dopłacał ktoś do zamówienia Newbalance? Wtedy coś dosyłaja na maila czy dopłaca się kurierowi?

u mnie poszło zamówienie dzisiaj z dopłatą i napisali o płatności różnicy u kuriera . Zależy jak wielka jest ta różnica bo jak miałem dopłaty 100 zł to nawet dzwonili się upewnić emotka  czy na pewno tak ma byc emotka  

ok super, dzieki za odp Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6052927 Napisano: 04.08.2015 21:06:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dopłacał ktoś do zamówienia Newbalance? Wtedy coś dosyłaja na maila czy dopłaca się kurierowi? Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6051430 Napisano: 31.07.2015 21:45:09 w Paragony
mam paragon Chio Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6050628 Napisano: 30.07.2015 00:18:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

Tak z ciekawości: była gdzieś poruszana kwestia zgodności nagrodzonych zdjęć Frugo/Mtv z regulaminem?

Na większości próżno szukać homo sapiensa, a przecież "i. wykonanie zdjęcia o tematyce „zabierz FRUGO na wakacje” tj. zdjęcia z wizerunkiem Uczestnika oraz z butelką FRUGO" emotka

PS: Chodzi mi o ten konkurs:
http://www.e-konk...je.html#.VbjKa7Ptmkr

ja wygrałem a jestem na zdjęciu i butelka też jest, chociaż np wczoraj nagrodzili zdjęcie z puszką więc można by się przyczepić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6048279 Napisano: 23.07.2015 17:09:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magnus napisał(a):

marielu napisał(a):

dorota8331 napisał(a):

hej!
Na ile znaków max można prygotować odpowiedź do Sadówki?

mi weszło 1200 + film + makieta

emotka   plus gałązka wiśni emotka

hahahaha Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6047641 Napisano: 22.07.2015 13:15:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gregory napisał(a):

w konkursie activii z bonami na buty wybór bardzo marny. z kolekcji biegowej praktycznie nic mi się nie podoba. czy komus udało się za te bony kupic cos z innej koelkcji. bo tak to mogę wybierac z trzech par (biegowe i nieprzecenione). no trochę to kiepsko. komus udało się kupic cos innego?

możesz kupić te co są przecenione ale w cenie w jakiej były przed przeceną, ja tak np zrobiłem i jutro kurier będzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6047608 Napisano: 22.07.2015 12:13:06 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
0 0

rogalino

#6047250 Napisano: 21.07.2015 16:44:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

 Activię (konkurs z voucherami) można było kupić w każdym sklepie?

tak Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6046978 Napisano: 21.07.2015 11:21:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

goarik napisał(a):

Defed daj znać  jak dostaniesz  czy po promocyjnej cenie kupiłaś czy jak?

Swoje buty kupiłam z tych nieprzecenionych, bo tylko tam odnalazłam swój rozmiar. Zamowienie dobiłam skarpetkami nie będącymi stopkami, wg wskazówek pana Adama. Dodatkowo wypytałam o możliwość zakupu przecenionych butów za bony zdobyte w konkursie Activia na kolekcje biegowa, bo i dostałam pozytywna odpowiedz. Jesli ktoś będzie miał problem z realizacja zakupu (online)za te bony butów przecenionych, to chętnie pożyczę maila od pana Adama, który mi pozwolił na taki zakup. Natomiast nie wiem czy przecenione buty można kupić po cenie sprzed przeceneny czy po cenie juz obnizonej. Ludzie-wyślijcie do nich maila, żeby zobaczyć czy odpowiedzi na wszystkie pytania sa identyczne, czy każdemu odpisują coś innego ( myśle, ze w tych sklepach pracownicy nie sa dobrze poinformowani i stad te rozbieżności informacji)

Witam,

Voucher można zamienić na dowolny produkt z kolekcji biegowej aczkolwiek ceny naliczane są od cen katalogowych (cena przed ewentualną promocją).
... Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6046701 Napisano: 20.07.2015 18:51:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

WAŻNE INFO DLA ROBIĄCYCH ZAKUPY ON-LINE ZA BONY ACTIVIA NA KOLEKCJĘ BIEGOWĄ, W SKLEPIE newbalancesklep.pl

- jak wygląda płatność voucherami w sklepie on-line? odp: "Proszę zaznaczyć  sposób zapłaty Voucher i uwagach w zamówieniu proszę wpisać kod Voucheru"
- czy do kolekcji biegowej zaliczają się także skarpetki? odp. "Skarpety można kupić pod warunkiem że są w kategorii running ( wszystkie oprócz skarpetki typu "stopki")" emotka
- czy mogę kupić przecenione? odp. "Vouchery obowiązują także na produkty przecenione"  emotka

Wszystkie powyższe informacje pochodzą z wiarygodnego źródła, od pana Adama, który odpisał na moje pytania wysłane z tego formularza:
http://www.newbal...klep.pl/contact.html   (więc polecam taką formę kontaktu w sprawie Waszych dodatkowych pytań emotka  )

śietna informacja o tych przecenionych rzeczach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6046434 Napisano: 20.07.2015 11:59:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
voucher Activia 5 etap Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6046364 Napisano: 20.07.2015 10:23:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kadett33 napisał(a):

ewikewik napisał(a):

Activia Carrefour: na plakatach jest info o fantach do wygrania: 1000 koszulek, 500 par butów i 50 voucherów ale w regulaminie jest tylko mowa o koszulkach? Może jest za późno, żebym zrozumiała o co chodzi? emotka

Koszulki są do wygrania w konkurs dla Carrefour, a buty i vouchery są do wygrania w konkursie ogólnopolskim.

poza tym oba konkursy juz sie skonczyly Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6044506 Napisano: 14.07.2015 22:39:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
brudny napisał(a):

trampek napisał(a):

mam pytanie bo chce jeszcze raz zagrac w activi wygrywacie zdj opisem czy filmem? wygral ktos w ogole opisem:)? bede wdzieczn za odp

tak, teksty doceniają emotka

Ja mam 2 wygrana na 2 zgłoszenia , obie wygrane za zdjęcia  Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6044091 Napisano: 14.07.2015 09:51:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pamal73 napisał(a):

Czy po odesłaniu @ i imienia,nazwiska na nr telefonu z netto coś jeszcze się dostaje?

nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6043541 Napisano: 13.07.2015 09:26:29 w Czy informują/ informowali?
jokan napisał(a):

czy z Korala netto informowali czy nie? bo byc moze tam jest moj numer i nie wiem....

Raczej nie, bo wydaje mi sie ze mój nr tez tam jest a żadnej informacji nie miałem 
Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6043149 Napisano: 11.07.2015 09:34:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
patiska napisał(a):

patiska napisał(a):

witam, i jak tam activia 8 etap  nadal milczy ?

Cisza.... A wysyłali w ogóle te rabaty 20% z 8 etapu? Bo ja nie mam i nie wiem czy sie nie pomyliłem w maila, bi zawsze te gwarantowane rabaty przychodziły przed wynikami Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6043115 Napisano: 11.07.2015 00:17:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Z netto koral były SMS-y? Widzę jest lista laureatów i moje numery sa

z tego co czytam to nie mają być smsy tylko majądzownić, 
swój nr też widzę w zwycięzzcach i nikt się ze mną nie informował  Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6042820 Napisano: 10.07.2015 13:08:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariwanna napisał(a):

tu regulamin http://apetycznei...s/arla/regulamin.pdf

dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6042796 Napisano: 10.07.2015 12:27:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzenier napisał(a):

buncia88 napisał(a):

rogalino napisał(a):

Ma ktoś zapisany regulamin konkursu Apetina? Dziśmają być wyniki czy źle kojarze?

Regulaminu nie mam, ale również mam zapisane, ze dziś będą wyniki i laureaci będą powiadomieni o wygranej @

Mówicie o tym ogólnopolskim z mikserami i prenumerata gazety kulinarnej ?
Też mi właśnie coś dzwoni,ze to juz lada moment powinni być.
Ale oni tam chyba przedłużyli termin przyjmowania  zgłoszen i może to wpłynie tez na opóźnienie wyników emotka

tak ogólnopolski, ok to może dziś będą wyniki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0