Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rogalino

rogalino

#6094599 Napisano: 15.10.2015 18:40:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madziulka2434 napisał(a):

spytałam organizatorów odnośnie wysylania tych samych haseł w Mocy -odpowiedzieli "Dziękujemy za kontakt i zainteresowanie Konkursem. Uprzejmie informujemy, iż wybrane przez Komisję raz hasło, nie będzie rozpatrywane ponownie."-ciekawe jak to będzie w praktyceemotka

emotka  widzę wolisz dbać bardziej o budżet organizatora niż konkursowiczów...  Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6093693 Napisano: 14.10.2015 14:05:53 w Biedronka
agicho napisał(a):


Może na paragonie mieliście Tyskie 0,5 l a nie 0,55 ??

paragon poprawny na 100%... ciekawe co im nie pasuje Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6093689 Napisano: 14.10.2015 13:59:44 w Biedronka
monkakk napisał(a):

asante napisał(a):

monkakk napisał(a):

anika1989 napisał(a):

monkakk napisał(a):

krseta napisał(a):

czy emaile z weryfikacjami paragonów Tyskie ostatni etap już były?

Ja dostałam dzis z kufla IV edycja- negatywną - nie wiem może cos popierniczyłam ... czekam na aparat bo jak tam cos popierniczyłam to emotka  mozna pisac reklamacje od ich decyzji jest w ogóle szansa na to że pozytywnie rozpatrzą ?

Teraz mnie zestresowałaś, my z chłopakiem czekamy na aparaty! Mam nadzieję, że nam nie odrzucą... Miałaś wyraźny paragon?

Tak wyraźny paragon, miałam kilka ale zapisałam jaki nr na jakie zdjęcie, może popierniczyłam numery...

Ktoś pisał kiedyś reklamacje/odwołanie czy to ma sens ? Kufel im podaruje ale nie aparat!

W mailu z informacją o wygranej masz podany nr paragonu - sprawdź, czy zgadza się z Twoimi zapiskami.

Zgadza się ... kufel niech sobie wezmą emotka  czekam na weryfikacje aparatu 

tez mam
Organizator zweryfikował negatywnie Twoje Zgłoszenie, wobec powyższego utraciłeś prawo do Nagrody III Stopnia stosownie do treści ust. 4.10 regulaminu konkursu "Wielki Konkurs Tyskiego”.
choc paragon na pewno poprawny... Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6092764 Napisano: 13.10.2015 13:04:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nasto napisał(a):

mczarna napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

mczarna napisał(a):

Gdzie pisaliście i o jakie konkursy chodziło,że królował Aleksandrów Ł? Mam pewien trop:P

Na pewno Prince polo.

Loreal Men Expert

Dzięki, a czy w Loreal był tylko paragon? Czy też jakaś kreatywność?

I wafelki Goralki

w loreal tlyko paragon Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6092670 Napisano: 13.10.2015 11:19:10 w SZUKAM....
edi999a napisał(a):

Szukam inf., czy regulamin Allegro zmienił się- tzn. mam maila, że muszę dokonać wpłaty 5,90 (fakt- niedużo), ale za co? Nic nie sprzedaję. 

moze to
http://eprzekret....owe-oszustwo-na.html Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6091608 Napisano: 11.10.2015 01:46:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Julia napisał(a):

niby wszystko jest ok, rozmiar 1,81 format jpg, ale zamiast skanu zdjecie zrobiłam, ale to chyba nie ma znaczenia?

najlepiej sporo pomniejsz zdjecie i zapisz jako png, u mnie takie dopiero przeszło mające 900 kb, 
jPG nei wchodziło mimo ze mialo 1,5 mb Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6088549 Napisano: 06.10.2015 12:25:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie zakupów za vouchery na kolekcję biegową activia w new balance. Za chiny nie wiem które buty mogę kupić, czy te modele klasyczne też? Czy tylko te które są w zakładce "do biegania"?

jak sama nazwa wskazuje tylko te do biegania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6087382 Napisano: 05.10.2015 12:30:30 w Biedronka
maa napisał(a):

Na razie poslali auta i pewnie dumaja co z ipadami
A swoja droga jaką wersje ustaliliscie.sa osoby ktore nic nie wygrali?

2 moich znajomych nie ma na żadnej liście Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6087180 Napisano: 05.10.2015 10:43:40 w Biedronka
pioge7 napisał(a):

najlepiej ma Vivian G. bo ona już chyba wie że ma bilety emotka albo oni: Olech T.; Oleh S

albo Gabryela M. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6087015 Napisano: 04.10.2015 23:05:05 w Biedronka
evita napisał(a):

mattadore napisał(a):

Czy jesteście do tego stopnia naiwni, że Biedronka tak se zleciła przeprowadzenie konkursu Albedo na odpieprz , krzyż na drogę niech się dzieje wola nieba??? Sztab marketingowców, profesjonalistów,strategie manipulacyjne itp. itd. za tym stoi  i nie wiem po co te żale, interwencje i tak to nic nie da. W tym chwycie na 100% w rzeczywistości mniej nagród było do rozdania emotka ale Biedronka, Wedel i Albedo na pewno osiągneli zamierzony cel sprzedażowy i tylko o to w tej zabawie chodziło. I dlatego Albedo może sobie zatrzymywać nagrody jako premie za dobrze przeprowadzoną akcję promocyjną emotka emotka emotka  i dobrzy w tym są i Biedra z nich nigdy nie zrezygnuję emotka  Tak straciłem 20 zł na Wedla emotka  i otrzymam mierny bilet do kina ,którego nie ma w moim mieście......A CHCIAŁEM KONSOLE !!!  I ZA TO ALBEDO PIERD......!!!!

Akurat myślę, że Jeronimo nie jest tu niczemu winne. Zrobili promocję, poszukali po agencjach na rynku, wybrali taniego i w miarę sprawnego. Nie podejrzewam, że sponsor ryzykowałby przekreślenie całej strategii marketingowej, jak piszesz, rozdaniem paru, nic dla nich nie wartych ipadów.  Ja obstawiam, że listy Albedo uzupełni po  interwencjach, bo regulamin, rzecz jakby święta w obliczu prawa konsumenckiego. I myślę, że Albedo dostanie po uszach jak kiedyś, przy Palette. A wszystko przez tak skonstruowany regulamin i braku jakiejkolwiek kontroli przy wyborach - ale tutaj każdy zlecający (przy takim konku) musi jakby z góry założyć profesjonalizm i zaufać agencji. Jak dla mnie nikt nie skorzysta jak się zrobi afera, ani Wedel, ani Stonka ani agencja. A co do chcenia, też sobie bym chciała mieć różne rzeczy, ale się nie obrażam jak się nie uda. Tu nieczytania nie udowodnisz, a z listami póki co nie wiadomo.

zgadzam się, mówidsz ze straciłeś 20 zl... Jak piszesz wygrałeś bilet (4 bilety) i myśle że jak będziesz chciał sprzedać 4bilety do kina (gdzie jeden kosztuje ok 17 zl) za 20 zł to chętni się znajdą więc wyjdziesz na 0, więc nie widzę tutaj straty tymbardziej że produktów wedla raczej nie wyrzuciłeś Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6086812 Napisano: 04.10.2015 14:56:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

ktoś wysyłał zgłoszenie na konkurs black biedronka? Właśnie przyszła mi informacja zwrotna że im przykro bo zgłoszenia nie są już przyjmowane.. zgodnie z regulaminem można wysyłać do końca dzisiejszego dnia.. 

tez chcialem dzis poslac... Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6086172 Napisano: 02.10.2015 23:36:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jozekb napisał(a):

barszcz napisał(a):

witegz napisał(a):

Te warsztaty kulinarne z Ksiazecego trwają tylko kilka godzin, a wartość to 12 tys. ? Jest tam nocleg chociaż? 

Nie ma:-(

to 12 tys. zł za 4 godzinne warsztaty to chyba lekka przesada? Jeszcze zrozumiałbym żeby to był cały weekend + wyżywienia w jakimś dobrym hotelu w Warszawie.
Pisał ktoś do nich co jest grane? ? Wartość za 4 godz. to dla mnie 2 tys. zł max. (wliczam w to produkty jakich będą używać do gotowania) emotka

Gdy byłem na innych warsztatach to ich regulaminowa cena wynosiła 3 tysiące złotych, trwały też 4 h, jednak z tych 3 tysięcy każdy z nas dostał do ręki po 400 zł aby opłacić sobie nocleg plus dojazd, a tutaj 12 tys i nic... Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6085883 Napisano: 02.10.2015 15:09:46 w Informują
informuje książęce z żabki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6085712 Napisano: 02.10.2015 12:59:10 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zestaw Loreal Men Expert Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6085019 Napisano: 01.10.2015 14:02:05 w Biedronka
ja 3 i też nie obrażę się jak będzie 100% skuteczności  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6084240 Napisano: 30.09.2015 13:31:53 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bilety na Speedway Toruń z Monstera DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6084226 Napisano: 30.09.2015 13:25:08 w Biedronka
brudny napisał(a):

416KATARZYNA PERADZYŃ PODLASKI

Ciekawe nazwisko, ciekawe czy dadzą nagrodę, ciekawe ... emotka

a to emotka
98WIESIU  CYRUKU  TARNOBRZEG Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6083409 Napisano: 29.09.2015 12:14:25 w Biedronka
arya napisał(a):

magnus napisał(a):

Czy otwiera się Wam Moc nagród ?

Nie  emotka

tak Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6083104 Napisano: 28.09.2015 20:40:32 w Biedronka
edzia21 napisał(a):

Czy wyjaśniło się coś z konkursem Unilevera w Biedronce?:) Axe/Rexona co z tego duetu wchodzi? emotka  

Rexona wchodzi, Axe odpada Wyświetl w wątku >>
0 0

rogalino

#6082928 Napisano: 28.09.2015 17:00:58 w Biedronka
ciasssteczko napisał(a):

pioge7 napisał(a):

ufff. dostałem @ z tyskiego o weryfikacji paragonu emotka emotka tylko ten termin 15 stycznia 2016 mnie dziwi emotka mam nadzieję że na dniach wyślą emotka

 z pierwszego etapu aparaty przyleciały kilka dni po pozytywnej weryfikacji, chyba nie będą specjalnie zwlekać emotka

ja dostalem teraz maila o pozytywnej weryfikacji, a nagroda juz tydzien w domu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0