Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rachel

rachel

#5948763 Napisano: 28.11.2014 14:17:16 w Konkursowiczki w ciąży
ja też mam cały czas dylemat co dla małej.Chciałabym jakieś fajne zabawki bo mąż pracuje czesto popołudniami i jestesmy same w domu. A zimą z wychodzeniem po południu też bedzie problem bo raz ze ciemno dwa że ja już w 6 miesiacu i mniej obrotna jestem:/
Nie mam jakoś inspiracji, a czeka mnie wyszkiwanie przynajmniej 4 prezentów bo rodzinka uważa ze my sami lepiej sie znamy na zabawkach i czekają tylko na gotowe propozycje:///
Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5948721 Napisano: 28.11.2014 13:17:59 w SZUKAM....
kto dzowni dzisiaj z numeru: 22 4589665 Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5947709 Napisano: 25.11.2014 22:31:47 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

a nie ma takich fajnych interaktywnych zabawek dla 3-latka? emotka


ja też się podłączę bo właśnie czegoś ciekawego szukam dla Miśki mojej. Na razie wiem zę na mikołajki chce kupić tabliće magnetyczną. http://www.smyk.c...LZlsICFQsEwwodtL4AQQ bo mała intersuje się już literkami i cyferkami,a ta zajmuje mało miejsca Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5947509 Napisano: 25.11.2014 16:15:57 w SZUKAM....
kadett33 napisał(a):

rachel napisał(a):

szukam informacji jak na facebooku sprawić by pojawiały się powiadomienia o wywołaniu na tablicy w tym takim globusiku. Brałam udział w konkursie, wygrałam i po 3 tygodniach dopiero zobaczyłam że mnie wywołali, powiadomienia brak, nagrody eż bo za późno odesłałam dane:/


jak polubisz post to piwno być powiadomienie jak coś się pojawi w tym poście.


właśnie nie dostaje i stąd problem Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5947507 Napisano: 25.11.2014 16:14:19 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

hehe mam podobny dylemat - coś potrzebuję dla synka 3 latka i coś dla dziewczynki na roczek - jakieś pomysły?
Lego,wszelkie klocki, hulajnogę, laptop edukacyjny - to mamy jak coś.
A dziewczynka z tego co wiem to ma konika na biegunach wiec też odpada - myślałam nad jeździkiem-pchaczem.


Na roczek moja córka też dostała pchać taki grający i w sumie bardzo jej się podobał. W zasadzie to taki może bardziej jeździć z funkcją pchania. Fajna zabawka. http://olx.pl/ofe...y-CID88-ID5ap0w.html coś takiego mieliśmy. Ale fajny też będzie szczeniaczek uczniaczek choć sporo mniejszy. Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5947505 Napisano: 25.11.2014 16:10:39 w SZUKAM....
kajeczka napisał(a):

rachel napisał(a):

szukam informacji jak na facebooku sprawić by pojawiały się powiadomienia o wywołaniu na tablicy w tym takim globusiku. Brałam udział w konkursie, wygrałam i po 3 tygodniach dopiero zobaczyłam że mnie wywołali, powiadomienia brak, nagrody eż bo za późno odesłałam dane:/


W danym profilu klikasz w Lubisz to i rozwijają się opcje, zaznaczasz Otrzymuj powiadomienia.



Dzięki a powiedz jeszcze kochana czy to gdzieś grupowo można zrobić czy muszę do każdej jednej strony to znaznacząc ręcznie? Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5947486 Napisano: 25.11.2014 15:34:29 w SZUKAM....
szukam informacji jak na facebooku sprawić by pojawiały się powiadomienia o wywołaniu na tablicy w tym takim globusiku. Brałam udział w konkursie, wygrałam i po 3 tygodniach dopiero zobaczyłam że mnie wywołali, powiadomienia brak, nagrody eż bo za późno odesłałam dane:/ Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5947484 Napisano: 25.11.2014 15:29:40 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny, już kiedyś pisałam ale nikt nie odpisał. Potrzebne pomysły na prezenty świąteczne dla mojej 2,5 letniej Dominiki - coś czym mogłaby się dłużej pobawić niż lalką w 5 minut. I dla 6 letniego chrześniaka który uwielbia tablety i gry a ja bym chciała podarować mu coś edukacyjnego czym go można y odciąnąć od tego sprzętu. Co roku było lego ale z tego co wiem to ułozy raz i rzuca w kąt wiec ciężki przypadek!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5946942 Napisano: 24.11.2014 12:32:57 w Konkursowiczki w ciąży
spineczka napisał(a):

Melduje się ...

W ciąży. emotka z terminem na luty!



gratulacje:))) a jaki termin lutowy?? ja mam na 8 marca moją kobitkę, to też bardzo blisko:)) Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5942605 Napisano: 13.11.2014 12:46:26 w SZUKAM....
ktoś jeszcze czeka na merci??:> Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5940068 Napisano: 06.11.2014 11:41:02 w Wkurza mnie...
no nic,dzięki dziewczyny:)) rosół co prawda się gotuje. Mała od 1,5 godziny śpi i nie wymiotuje więc jest światełko w tunelu że może choć troszkę zje i nabierze sił. Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5940063 Napisano: 06.11.2014 11:32:26 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

rachel taka teściowa z kawałów emotka Gdy mój synek jest chory, to zawsze gotuję mu rosół. Chyba lepiej, żeby zjadł cokolwiek- jakieś chrupki kukurydziane, biszkopty, rosołek albo marchwiankę z ryżem.


Przepraszam,nie chcę być złośliwa i wścibska,ale w takim wypadku nie podaje się rosołu,jeżeli dziecko czy nawet osoba dorosła ma problemy z żołądkiem lub biegunkę.Oczywiście marchwiankę,ryż,kaszę jak najbardziej emotka



a można podawać krupnik?? Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5940038 Napisano: 06.11.2014 10:55:30 w Wkurza mnie...
wkurza mnie to że moja córka od rana wymiotuje i pewnie złapała wirusa jakiegoś

wkurza mnie teściowa bo na wieść o chorej małej zadzwoniła z troski żeby przeprowadzić następujący dialog:
- je coś
-nie je,wymiotuje tylko
- dajesz jej pić
- tak wodę i herbatkę
- herbaty się nie podaje dziecku, sama woda
- okej, teraz zasnęła gotuję jej rosolek wiec jak wstanie to może będzie lepiej
- nie dawaj jej zupy! niech nie je to będzie lepiej
- (milczę)
- ciekawe od czego to?
- pewnie złapała wirusa bo nie ma innych objawów
- albo coś nieświeżego zrobiłaś do zjedzenia...
- aha
- to ja zadzwonię później
- bardzo proszę

dobrze że kobiety w ciąży mają więcej hormonu szczęścia!!!Pozwoliło mi to zakończyć rozmowę kulturalnie:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5937234 Napisano: 29.10.2014 22:20:55 w Wkurza mnie...
no ja depresji jeszcze nie mam ale może to tylko dlatego że jestem w ciąży a bedąc w stanie błogośławionym wszytko się widzi w rózowych kolorach...jak w marcu przeczytacie o jakimś napadzie na upierdliwego sąsiada to może bede ja:/ Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5937217 Napisano: 29.10.2014 21:38:51 w Wkurza mnie...
natala91 napisał(a):

jorunn2010 napisał(a):

rachel napisał(a):

wkurza mnie sąsiadka wariatka! Stale się o coś czepia, stale jej się coś nie podoba. Od dwóch lat dlatego wolę się do niej nie odzywać (zmieniłam też numer bo pisała smsy), bo zaczepiała mnie na klatce i robiła awantury o głupoty (miałam remont w łazience - u niej śmierdzi gównem więc pewnie u mnie źle rury położyli albo że obudziłam ją o 8mej rano chodząc na szpilkach po mieszkaniu). Teraz ma nowy system wali w kaloryfer kiedy tylko moja córka bawi się ciut głośniej. Wkurza mnie to bo raz sama ma dziecko o rok starsze i powinna wiedzieć jak to jest z dziećmi, dwa często awanturują się z mężem i matką niekoniecznie w godzinach od 6.00 - 22.00 i wtedy nawet telewizor na pół głośno nie daje rady...całe życie z wariatami !!!! Jak żyć!!!!



miałam podobną sytuację, wariatka zza ściany mówiła nawet że... za głośno sikamy! A jak moje dziecko było odrobinę za głośno to waliła w drzwi. W końcu poszliśmy z jeszcze jednymi sąsiadami na policję. Panowie poszli do pani, pogadali z nią, minęło kilka miesięcy i cisza. W końcu dziecko może się bawić a ja bezstresowo sikać emotka

ja mam bardzo złośliwych sąsiadów nad sobą którzy specjalnie głośno chodzą i skaczą tak że mi sufit obniżony pęka a lampa w kuchni nie ma styku a że pan sąsiad jest policjantem to mu wszystko wolno i jedyne co mi zostaje to się wyprowadzić emotka



No rzeczywiście nie pomyślałam, że zawsze ta wariatka mogłaby być policjantką... emotka A tak na poważnie to współczuję...u nas wszyscy w bloku w sumie normalni tylko ona jedna i uparła się w sumie na nas tylko (reszta w bloku chodzi do niej na korki z angola lub kogo poleca). Jak mieliśmy remont to codzinnie panowie z ekipy dostawali "powitanie" że głośno itd. a przychodzili na 9-15. Po tych jej wycieczkach remontowaliśmy sie od 6-19 tak jak mówią przepisy w naszej spółdzielni...wkurza mnie to takie zatruwanie życia ... i to że jet na tyle głupia ze nie idzie się dogadać:/// Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5936519 Napisano: 28.10.2014 21:51:44 w Wkurza mnie...
wkurza mnie sąsiadka wariatka! Stale się o coś czepia, stale jej się coś nie podoba. Od dwóch lat dlatego wolę się do niej nie odzywać (zmieniłam też numer bo pisała smsy), bo zaczepiała mnie na klatce i robiła awantury o głupoty (miałam remont w łazience - u niej śmierdzi gównem więc pewnie u mnie źle rury położyli albo że obudziłam ją o 8mej rano chodząc na szpilkach po mieszkaniu). Teraz ma nowy system wali w kaloryfer kiedy tylko moja córka bawi się ciut głośniej. Wkurza mnie to bo raz sama ma dziecko o rok starsze i powinna wiedzieć jak to jest z dziećmi, dwa często awanturują się z mężem i matką niekoniecznie w godzinach od 6.00 - 22.00 i wtedy nawet telewizor na pół głośno nie daje rady...całe życie z wariatami !!!! Jak żyć!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5936141 Napisano: 28.10.2014 10:48:36 w Konkursowiczki w ciąży
Dziewczyny wszystkiego najlepszego dla solenizantów i jubilatów:)) i dla nowonarodzonego też ,niech rośnie zdrowo a mama wraca szybko do sił:))


A tak z innej beczki to mam pytanko,a widze że w temacie zabawek też jesteście. Mam chrześniaka - dziecko tableta, konsoli, które wszystko ma. Szukam dla niego prezentu na gwiazdkę. Chciałabym coś co może go trochę zaintersuje nauką. Może być gra ale jakaś edukacyjna. Wiem że lubi te karty z piłką nożną ale wątpię żeby oni coś edukacyjnego robili. Co roku szłam na łatwiznę i dawałam mu lego ale ma już tego tyle że niedługo sklep otworza. Lubi tez auta ale też ma sporo rzeczy z nimi - kiedyś pamietam laptopa edukacyjnego mu kupiłam ale teraz to już chyba za duży jest na to. Poradzicie jakiś prezent dla 6 latka? Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5935080 Napisano: 24.10.2014 13:58:36 w Konkursowiczki w ciąży
U nas megaaa zimno dzisiaj pierwszy raz w ruch poszła grubsza czapka. Ale to też dlatego że planowałyśmy spacer (taki wolny, bez biegania) no i Miśka miała wczoraj płukanie zatok...ja byłam w koszulce, bluzce, sweterku i jesiennej kurtce i wróciłam zmarznięta jak nie wiem...brrrrr Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5934161 Napisano: 22.10.2014 17:39:07 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

hehe... jak ktoś ma nie wygrać, to nawet tam, gdzie jest 1000 nagró na tydzień, to nie wygra...
mowa o bluzach, bo oczywiście NIE wygrałam



hehe u mnie to samo... ze złosci zjadłam princessę!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5932430 Napisano: 17.10.2014 22:38:55 w SZUKAM....
Szukam osoby która sprzedawała komuś wygrany w konkursie skuter. mam pytanko!! Wyświetl w wątku >>
0 0