Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rachel

rachel

#5968488 Napisano: 16.01.2015 18:26:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

Czy Kiora z główną dzwoni czy też śle sms jesli konkurs był smsowy ? Może ktoś wygrał kiedyś?

podbijam pytanie Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5967303 Napisano: 14.01.2015 22:17:14 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie...od jakiegoś czasu mamy problem z sąsiadami (walą nam w rury w pionie , zaczepiają na ulicy i wyzywają, że dziecko biega i skacze), zgłaszaliśmy sprawę dzielnicowemu, administratorowi budynku każdy umywa ręce. Wczoraj sąsiad przyszedł do naszego mieszkania i w obecności świadków groził mu...wezwaliśmy patrol kazali nam jechać na komendę złożyć doniesienie. Pojechaliśmy powiedzieli że mają dużo pracy wezmą numer telefonu i zadzwonią. Po 4 godzinach telefon że mąż ma przyjechać. Pojechał i usłyszał że ma iść do sąsiadów z kwiatami bo agresja budzi agresję. Walenie w rury, nękanie i groźby nie są agresją, wg stróży prawa agresją jest pójście na policję tak jak to zrobiliśmy. Czuję że jakbym im przywaliła w gębę to by mnie pochwalili. nie zrobiłam tego bo jestem w 8 miesiącu ciąży....ale szczerze żałuję!!!! Co za państwo!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5965755 Napisano: 12.01.2015 14:19:17 w SZUKAM....
czy wy też teraz juz nie macie tego testu na rmf? Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5965719 Napisano: 12.01.2015 13:36:39 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
nóż z develey z fb zamówiony w zeszłym tygodniu- szok Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5965622 Napisano: 12.01.2015 11:36:11 w SZUKAM....
tadziowa napisał(a):

rachel napisał(a):czy bombnierki z rmfu są raz na godzinę czy czesciej?

Pierwsze były po 8, drugie dopiero teraz.

wielkie dzieki Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5965619 Napisano: 12.01.2015 11:34:27 w SZUKAM....
czy bombnierki z rmfu są raz na godzinę czy czesciej?
Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5965352 Napisano: 11.01.2015 13:44:23 w Konkursowiczki w ciąży
is77 gratulacje:))) Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5965239 Napisano: 10.01.2015 22:36:43 w Wkurza mnie...
benasia napisał(a):

wkurzam sie na siebie,że w grudniu niewiele grałam, ba nawet przegapiłam koniec kilku konkursów w których miałam wziąc udział i obecnie jak inni sie chwalą nagrodami u mnie cisza... Owszem rok konkursowy rozpoczęty mam już,ale nie powiem jakies nowe konkursy by się przydały.

a ja się wkurzam że grałam, zwłaszcza sporo w promocyjne - wydałam niepotrzebnie kasę bo albo nie wygrałam nic albo tak jak z palmą - zalegają w lodówce, paragony w puszce a zgłoszenia nie poszły:/// strata czasu i kasy Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5962471 Napisano: 02.01.2015 13:56:49 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dotarła koszulka adidas i super bo nawet przysłali rozmiar o który prosiłam:)) Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5962081 Napisano: 31.12.2014 23:10:19 w co chcielibyście wygrać?
Chciałabym wygrać samochód, ale jeśli się nie uda to zadowolę się wygranymi które chciałabym mieć a na które będzie mi szkoda lub nie bede miała kasy:) Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5961654 Napisano: 30.12.2014 22:43:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
tez nic ....jakby tego było mało to brak weny:((( Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5961219 Napisano: 29.12.2014 22:48:21 w Oddam za darmo
oddam kod na visapure z ambasadora innowacji -40% - z tego co widze po zalogowaniu się mozna też skorzystaćz tego kodu kupując odkurzacz, słuchawki, mikser... Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5960951 Napisano: 29.12.2014 13:07:42 w Konkursowiczki w ciąży
aaa i tak sobie teraz myślę moja miśka miała coś podobnego od kaszki na noc...takie zaczerwonione plamki jej wychodziły, płaskie i okragłe. W życiu bysmy na to nie wpadi gdyby nie to ze kaszka na dobranoc któregoś dnia sie skończyła i mała dwa dni dostawała zwykła. po tym jak reką odjął Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5960950 Napisano: 29.12.2014 13:05:23 w Konkursowiczki w ciąży
tez bym obstawiała jakąs roślinę albo coś co alergizuje...spróbuj może przyobserwować kiedy się pojawia wysyp....w jakim pomieszczeniu choć wiem że to ciężkie Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5960693 Napisano: 28.12.2014 13:31:11 w Wkurza mnie...
magnus napisał(a):

rachel napisał(a):

z mediami to trochę średnio bo nie mam ochoty w sumie i siebie upubliczniać ale to pismo przedprocesowe jest jakimś rozwiązaniem...z tymi ptakami to też rzeczywiście tragedia, ja w tym roku spacerując z córką po osiedlu i sąsiadką dostałyśmy spleśniałym chlebem po głowie bo pani z 4 piętra też dokarmia ptaki...generalnie życie w blokach nie jest łatwe i też wiele rzeczy mi przeszkadza ale nigdy nikomu nie zwróciłam uwagi nawet kiedy pod nami były nieziemskie awantury w rodzinie pań które teraz wyżywają się na nas....może to jest błąd może to wzyszystko trzeba gasić w zarodku




Nie bronię tych pań, nie oceniam nikogo.
Ale uwierz,że mieszkać pod rodziną z dziećmi moze być też koszmarem. Zależy z czego jest podłoga, jaka izolacja , czy leży na podłodze coś co wycisza hałasy (dywanik, chodnik, wykładzina).
Nad nami mieszkała starsza pani z synem, podłoga - klepka i wszystko OK przez lata emotka
Wprowadzili się młodzi ludzie, zrobili remont- zerwali klepkę emotka i położyli "przeklęte" panele, które są gołe, bo tak im się podoba. Ale życie pod nimi stało sie koszmarem- najpierw były słychać ich każdy krok w nocy emotka a potem jak urodziło sie dziecko to juz koszmar- dziecko po panelach najpierw rzucało klocki, potem jeździło wózkiem, hulajnogą, rowerkiem. Te hałasy na panelach przenoszą się ze wzmocniona energią- nie da się w ciagu dnia odpocząć, pozbierać myśli a wieczorem obejrzeć mecz czy jakis film, w nocy często płacz. Teraz jest drugie dziecko, wiec koszmar większy. Do nich nie dociera NIC- to tylko dziecko a dla nas AŻ niesamowity hałas. Każdy medal ma zazwyczaj dwie strony. Nie chodzi o to,ze nie lubimy dzieci, bo jest wrecz przeciwnie, ale przez TE dzieci to kto wie emotka , własciwie to ich rodziców, bo wystarczy jakaś izolacja podłgi, chociażby wykładziną. Zero porozumienia, zero kompromisu- jam tu panem emotka



kochana my mamy gresy położone w kuchni, przedpokoju i łazience, na nich można wszystko poza tym w domu parkiet i dywany wszędzie....one mają dziecko i panele i też słysze jak dziewczynak biega choć mieszkam wyżej to są bloki tu sie kaszlnie i słychać na dwa piętra... Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5960690 Napisano: 28.12.2014 13:12:56 w Wkurza mnie...
kosztelka ja mam problem z głupota z gołębiami ma hittmanka Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5960684 Napisano: 28.12.2014 12:40:25 w Wkurza mnie...
z mediami to trochę średnio bo nie mam ochoty w sumie i siebie upubliczniać ale to pismo przedprocesowe jest jakimś rozwiązaniem...z tymi ptakami to też rzeczywiście tragedia, ja w tym roku spacerując z córką po osiedlu i sąsiadką dostałyśmy spleśniałym chlebem po głowie bo pani z 4 piętra też dokarmia ptaki...generalnie życie w blokach nie jest łatwe i też wiele rzeczy mi przeszkadza ale nigdy nikomu nie zwróciłam uwagi nawet kiedy pod nami były nieziemskie awantury w rodzinie pań które teraz wyżywają się na nas....może to jest błąd może to wzyszystko trzeba gasić w zarodku Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5960616 Napisano: 27.12.2014 22:48:41 w Wkurza mnie...
z innymi sąsiadami jest tak że albo nie chca się mieszac,albo mają 80lat albo chodzą do owej pani na korki wiec są w komitywie. Generalnie pani ze spóldzielni powiedziała że ona w tej sprawie nic nie moze. Powiadomiła dzielnicowego kolejny raz i tyle w tej sprawie. emotka emotka oczywiscie nic to nie dało Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5960606 Napisano: 27.12.2014 22:20:15 w Wkurza mnie...
katrin22 napisał(a):

rachel, a może owinąć czymś te rury, żeby zamortyzować hałas. Jedno wiem na pewno - ci sąsiedzi, to niezłe czuby emotka



niestety to pionowe rury grzewcze wiec nie bardzo. Zastanawialam się już nad sprawą cywilną tylko troche szkoda mi kasy i boje sie ze to nic nie da:// Wyświetl w wątku >>
0 0

rachel

#5960604 Napisano: 27.12.2014 22:15:37 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

rachel, a nie możesz postąpić wg powiedzenia: " Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie"? Może czegoś ją nauczysz...


Sama nie wiem...To specyficzne osoby, walenie odpada bo przecież idzie po całym pionie nie bede innym sąsiadom życia uprzykrzać, a jeśli chodzi o zwracanie uwagi to wiesz to są przysłowiowe kwoki (lata awantur u nich w domu nauczyły je takiego wrzasku i jazgotu) , że dialog nie ma sensu... nie wiem już co mogłabym zrobić ale odczuwam coraz większy dyskomfort w związku z tym...mój mąż po kazdym takim waleniu ma ochotę skakać ale czy to metoda?? Wyświetl w wątku >>
0 0