Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika awi

awi

#4466179 Napisano: 20.06.2011 07:12:37 w skojarzenia
apokalipsa - szok Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#4464756 Napisano: 20.06.2011 12:55:51 w skojarzenia
wstążka - kokarda Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#4462500 Napisano: 19.06.2011 05:50:11 w skojarzenia
bieda - choroba Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#4461898 Napisano: 19.06.2011 02:19:45 w Wkurza mnie...
mio napisał(a):

że właśnie spadł mi aparat (który dostałam na gwiazdkę) na podłoge (3 raz już z resztą) i sie rozj.... aaaaaaaaaaa nie włącza sie wrrrrrrrrrrrrrrrr
emotka emotka emotka
dobrze że nikogo koło mnie nie ma
ospa jak była tak jest, wszystko mi sie ostatnio psuje - pralka, prostownica, xbox (a jak go wysłałam do serwiusu to kretynka z płytą z grą w środku której zapewne już nie odzyskam) a teraz aparat CO BÊDZIE NASTÊPNE emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka



emotka jak się skończy seria nieszczęść, przyjdą wygrane emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#4461891 Napisano: 19.06.2011 02:15:31 w skojarzenia
zespół - grupa Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#4461398 Napisano: 19.06.2011 11:30:24 w Inne mniejsze markety
joan napisał(a):

zyziak napisał(a):

Spokojnie kamis jest do 12 lipca
info bedzie w kolejnej gazetce emotka


Mam już prawidłowe produkty kupione, tylko nie znam prefiksu właściwego dla mojego sklepu - ale ze mnie borok emotka Nawet nie pamiętam, czy w markecie powieszono jakiś plakat, zagapiłam się na TV emotka

awi - ja również mam daleko do jakiegokolwiek Reala, dziś jechałam przez takie okolice, że nawet przez chwilę myślałam, że wsiadłam do niewłaściwego tramwaju...



joan ja kiedyś zasnęłam w autobusie i przez dłuższą chwilę zastanawiałam się w jakim mieście jestem...
a ostatnio mam wszędzie daleko - złamanie trzeszczki i konieczność oszczędzania stopy emotka

Dzwoniłam do reala, panie nic takiego nie widziały, więc chyba nie ma. Ale załącznik mógłby się znaleźć Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#4461396 Napisano: 19.06.2011 11:29:09 w Inne mniejsze markety
joan napisał(a):

zyziak napisał(a):

Spokojnie kamis jest do 12 lipca
info bedzie w kolejnej gazetce emotka


Mam już prawidłowe produkty kupione, tylko nie znam prefiksu właściwego dla mojego sklepu - ale ze mnie borok emotka Nawet nie pamiętam, czy w markecie powieszono jakiś plakat, zagapiłam się na TV emotka

awi - ja również mam daleko do jakiegokolwiek Reala, dziś jechałam przez takie okolice, że nawet przez chwilę myślałam, że wsiadłam do niewłaściwego tramwaju...



joan ja kiedyś zasnęłam w autobusie i przez dłuższą chwilę zastanawiałam się w jakim mieście jestem...
a ostatnio mam wszędzie daleko - złamanie trzeszczki i konieczność oszczędzania stopy emotka

Dzwoniłam do reala, panie nic takiego nie widziały, więc chyba nie ma. Ale załącznik mógłby się znaleźć Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#4461335 Napisano: 19.06.2011 11:09:23 w Inne mniejsze markety
rafi323raf napisał(a):

awi napisał(a):

rashu napisał(a):

taaga20 napisał(a):

rashu napisał(a):

na której stronie znajduje się info w gazetkach lub na stronie Reala o konkursie Kamisa Fit Up bo mnie zaraz szlak trafi emotka


smolar.pl


aa faktycznie dzięki emotka ten Real ma ładnie braków i niekonsekwencje tu konkurs w gazetce a w dziale konkursów brak lub odwrotnie albo w aktualności a w konkursach brak albo w ogóle zero info tak jak w przypadku kamisa ze smolar.pl



nie widzę załącznika z listą sklepów konkursowych emotka
Mógłby ktoś wkleić listę lub podać link?


nie ma listy, trzeba chyba samemu sprawdzać u siebie w sklepie



1.1 i. Czas trwania konkursu - konkurs zaczyna się w dniu 15 czerwca 2011 r. a kończy w dniu 12 lipca 2011 r., szczegółowy czas trwania oraz data rozstrzygnięcia konkursu w danym sklepie konkursowym określone są w załączniku nr 1 do niniejszego regulaminu

4.1.W celu wyłonienia laureatów nagród głównych komisja, po zakończeniu konkursu w danym sklepie konkursowym (zgodnie z załącznikiem nr 1 do regulaminu), oceni wszystkie prawidłowo nadesłane zgłoszenia do konkursu z odpowiedzią na pytania konkursowe według własnego uznania, uwzględniając: jakość, oryginalność i walory artystyczne każdej odpowiedzi.

emotka Trochę daleko mam do reala Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#4461260 Napisano: 19.06.2011 10:50:29 w Inne mniejsze markety
rashu napisał(a):

taaga20 napisał(a):

rashu napisał(a):

na której stronie znajduje się info w gazetkach lub na stronie Reala o konkursie Kamisa Fit Up bo mnie zaraz szlak trafi emotka


smolar.pl


aa faktycznie dzięki emotka ten Real ma ładnie braków i niekonsekwencje tu konkurs w gazetce a w dziale konkursów brak lub odwrotnie albo w aktualności a w konkursach brak albo w ogóle zero info tak jak w przypadku kamisa ze smolar.pl



nie widzę załącznika z listą sklepów konkursowych emotka
Mógłby ktoś wkleić listę lub podać link? Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#4458117 Napisano: 17.06.2011 07:48:57 w skojarzenia
0 0

awi

#4458005 Napisano: 17.06.2011 07:20:21 w skojarzenia
jaskiniowiec - grotołaz Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#4457983 Napisano: 17.06.2011 07:15:08 w skojarzenia
jaskinia - grota Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

awi

#4454849 Napisano: 16.06.2011 07:05:49 w skojarzenia
szczęście - pech Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#4454530 Napisano: 16.06.2011 05:09:05 w Winiary
Nie mogę od wczoraj wysłać smsa na desery 7057 - nie ma takiego numeru!
Też tak macie? Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#4451377 Napisano: 15.06.2011 07:29:59 w Wkurza mnie...
mama2006 napisał(a):

postscript napisał(a):

aurorcia napisał(a):

tusiek napisał(a):

mightyb napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Wkurzyła mnie przed chwilą miła Pani z PLAY dzwoniąc ze zastrzeżonego i blokowała mi telefon przez ponad 10 minut twierdząc, że ja MUSZÊ przenieść się z ery do play-a bo tam mają korzystne warunki... Gdy Jej kilka razy powiedziałam, że ja nic nie muszę to stwierdziła, że jestem naiwna i dziwna... emotka



Miałam dziś to samo , zdziwiona na maxa ze nie chcę podpisać umowy ale nosz kurza twarz na odległość przez telefon nigdy nie podpisywałam i nie zwierałam żadnej umowy i nie zamierzam , muszę widzieć czarno na białym co podpisuje ależ Ona była nachalna a jakie mi warunki proponowała emotka



miałam to samo parę dni temu.Po kilku moich stanowczych NIE ciągle gadała swoje.Tak mnie wkurzyła,że nie wytrzymałam i grzecznie stwierdziłam że nie mam czasu z nią rozmawiac bo właśnie reklamy w tv lecą a liczę czas jak długo.W telefonie usłyszałam tylko eeeeeeeeeeeee...i rozłączyła się.He he he



a ja już się z nimi nie bawię,tylko na początku rozmowy mówię NIe,dziękuję!! i rozłączam się
emotka emotka



ja sie bez slowa rozlaczam, jak tylko uslysze, o co im chodzi.


Kiedyś słyszałam jak mój szef , notabene straszny jajcarz rozmawiał przez telefon z jakąs panią, która namawiała go na kredyt.Powiedział jej: proszę pani, ja mam tyle kasy, że jeszcze mogę pani bankowi pozyczyć. A gdy ta nalegała, że dobre oprocentowanie, świetne zasady: jeszcze nie widziałem , żeby ktoś, komuś za darmo dawał kasę, a zwłaszcza banki- to są najbardziej zlodziejskie firmy w kraju . A to wszystko mówił ze śmiechem, wszyscy leżeliśmy na biurkach patrząc na jego minę. Tak właśnie trzeba chyba z tymi namolnymi rozmawiać.



Jak są natarczywi to blokuję nr tel. (jesli się wyświetla)i jak mi się chce to sprawdzam tylko ile razy dwonili. I tak z ery raz miałam 34 połączenia w ciągu dnia, ktoś tam się bardzo upierał, ale w końcu dali spokój.
Mój znajomy natomiast mówi tak: Rozmowa jest nagrywana? To bardzo dobrze, mój prawnik już przygotowuje pozew za nękanie telefoniczne... - czasami skutkuje Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#4446815 Napisano: 14.06.2011 03:47:08 w Pomocy!!!!
Mam ustawioną stronę startową a od kilku dni jest z niej automatyczne przekierowanie na stronę: bezpieczny internet. Co zrobić żeby mi się otwierała moja startowa strona? Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#4438303 Napisano: 11.06.2011 10:42:03 w skojarzenia
spodenki - bokserki Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#4437212 Napisano: 11.06.2011 01:32:42 w Wkurza mnie...
ewaewa napisał(a):

no to ja nie mam emotka i w sumie nawet nie wiedziałam, że każdy powinien mieć emotka



Jak nie masz NIPu to go nie podajesz,do weryfikacji wystarczy pesel, w kratki wpisz same zera albo jedynki - powinno przejść.

Nie musisz mieć nipu jeśli nie masz zobowiązań podatkowych, dopiero przy pierwszym rozliczaniu się z us będziesz musiała go sobie wyrobić.

W sumie nie wiem jak to jest przy wygraniu wartościowych nagród od których płaci się podatek...

Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#4425977 Napisano: 07.06.2011 10:12:42 w Pomocy!!!!
Bycza krew to popularne i tanie Egri Bikaver dobre wino węgierskie,jest ogólnie dostępne.

Przypomniało mi się, że moja koleżanka kiedyś szpikowała jabłka gwoździami na dzień, dwa, potem gwoździe wyjmowała a jabłko zjadała. To dawna, skuteczna metoda, stosowali ją lekarze starej daty ale gwoździe muszą być z żelaza Wyświetl w wątku >>
0 0