Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika awi

awi

#5312876 Napisano: 03.08.2012 08:24:35 w Sport
Brawo Adrian Zieliński emotka emotka emotka

klaudia011 napisał(a):

a teraz Majewski walczy emotka
oby mu się udało emotka



trzymamy kciuki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5312615 Napisano: 03.08.2012 04:29:15 w Kaufland konkursy
aniutka napisał(a):

awi napisał(a):

aniutka napisał(a):

awi napisał(a):

aniutka napisał(a):

Właśnie telefon na 87 emotka



Włocławek, czy Brodnica?



Włocławek emotka



Gratuluję

emotka



Dzięki emotka
A dla czego płaczesz emotka Też Włocławek emotka Może jeszcze nie dzwonili do wszystkich emotka



Tak myślisz? No fakt, zadzwonili do Ciebie późno, w takim razie cała moja nadzieja w poniedziałku Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5312600 Napisano: 03.08.2012 04:13:33 w Kaufland konkursy
aniutka napisał(a):

awi napisał(a):

aniutka napisał(a):

Właśnie telefon na 87 emotka



Włocławek, czy Brodnica?



Włocławek emotka



Gratuluję

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5312576 Napisano: 03.08.2012 03:55:34 w Kaufland konkursy
aniutka napisał(a):

Właśnie telefon na 87 emotka



Włocławek, czy Brodnica? Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5312012 Napisano: 03.08.2012 09:22:44 w Wkurza mnie...
morganka napisał(a):


Tarczyca, nawet leczona i w miarę wyprowadzona na normy hormonalne i tak potrafi dać do wiwatu czasem, jak są jakieś wahnięcia emotka Ja to dodatkowo mam jeszcze stan zapalny i niedawno też tak padałam... Czułam się jak sklerotyczna staruszka i do sklepu tuż pod nosem to była straszna wyprawa...
Od siebie polecam napar z pokrzywy, jakoś zawsze mi pomagał się wzmocnić, oraz dużo świeżych sałatek:) Tak dodatkowo poza witaminkami.
A na śniadanko jaglanka z owocami i cynamonem, albo warzywami i ziołami - nie wiem co to za magia, ale odkąd jadam sobie takie śniadanka też jakoś mi lepiej.

Awi moja mama ma dokładnie takie same problemy jak opisujesz, u niej to głównie potarczycowe dodatki są. Bardzo chwali sobie koty, które przy największych bólach układają się jej na stawach i potrafią nawet ją lekko ugryźć jak chce wstać - wstają dopiero jak ból zaczyna mijać, mądre futrzaki mamy emotka

Zdrowia życzę i energii do działania i konkursów emotka



Kocham koty, ale podobnie jak ziolko, sytuacja domowo-rodzinna wyklucza ich posiadanie, przynajmniej na razie. A dzisiaj kupiłam sobie maliny i jagiełki, fajnie, że mi o nich przypomniałaś, mam już dość pieczywa i jogurtów z rana a mleka nie trawię... Dziś wzięłam drugi zastrzyk i jest super, to dziwne uczucie gdy nic nie boli. Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5311354 Napisano: 02.08.2012 06:02:39 w Wkurza mnie...
iva napisał(a):

ziolko napisał(a):

iva napisał(a):

ja się wkurzam nad własnym bezwładem..
siedzę i patrzę w przestrzeń bez większych chęci do działania, nawet myśleć nie mam siły . emotka to chyba ta pogoda


może byc pogoda, ale może też być niedoczynność tarczycy lub brak witamin z grupy B (szczególnie B12)

wiem coś o tym....


muszę zainwestować w witaminy chyba emotka
tarczyca się zgadza mam niedoczynność ale leczoną obecnie w normie
a pogoda? u mnie strasznie duszno niestety jakaś burza by się przydała emotka



Ja tak mam często, brak sił, dochodzą do tego bóle stawów, kości i nerwobóle. Mogłabym spędzić resztę życia drzemiąc w fotelu otwierając od czasu do czasu jedno oko.

Lekarz zapisał mi milgammę w zastrzykach, to jest zespół vit. B, łacznie z B12, powiedział, że mi oczyści krew i wzmocni. Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5311334 Napisano: 02.08.2012 05:38:48 w Pomocy!!!!
O rany emotka
Jeżeli proteza nie będzie dopasowana to dlaczego ma za nią płacić? Przecież nie miała wpływu na to jak ją zrobiono. Jak wycisk był prawidłowo wykonany to może wystarczy ją wyszlifować, a jeśli trzeba będzie zrobić nowy wycisk, to chyba nie starczy czasu na zrobienie nowej protezy? Czasami po kilku dniach noszenia potrzebne są drobne poprawki...
Dziękuję, do widzenia, przyjemnego urlopu

znalazłam coś takiego na temat protez
http://www.portal...iedziec_/art100.html Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5308242 Napisano: 31.07.2012 05:56:56 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

bachacz napisał(a):

Ja jestem żywo zainteresowana konkursem staropolanki i jeśli piszecie o tym co ja myślę to powiem tak ,skombinował z linkiem sobie tak,że nie widać na co się głosuje ale sprawdziłam okazuje się ,że to praca pana Rogaczewskiego -wcześniej lawinowo przybywało mu głosów (jest na to specjalne konkursowe określenie) przez jeden weekedn a nawet parę godzin przybyło tyle ,że ja uczciwie zbierając (-a uwierzcie niewielu chce głosować i ciężki to kawałek chleba) przez przeszło 3 tygodnie nie jestem w stanie nazbierać.Proszę jeśli komuś zbywa głos wszystkim ,tylko nie jemu .


O to jak miło, że nie zagłosowałam... emotka

Basiu, głos dla Ciebie! emotka
Ale kurcze niezłą tę weryfikację robią, z smsami! emotka



ja mu napisałam, żeby podał imię i nazwisko to sama znajdę jego pracę i jak mi się spodoba to zagłosuję - jakoś zamilkł bez odzewu

bachacz oddałam głos na niebieskookiego blondaska emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5307089 Napisano: 31.07.2012 08:09:10 w Wkurza mnie...
sarsaparillo
zastanowiło mnie, że zginęły dwa ulubione ciuszki Twojej córeczki. Nie wiem w jakim jest wieku ale czy nie mogła ich gdzieś ukryć w jakimś sobie znanym schowku i zapomniała wyjąć?
Nie wydaje mi się możliwe, żeby rodzina pani sprzątającej buszowała po pokojach gości i wybierała sobie z szafek szczególnie ulubione rzeczy gości. No ale ja jestem z tych naiwnych.

Ja bym zadzwoniła do włascicielki, podziękowała za pobyt i zapytała, czy nie znalazły się te ciuszki. Bo nawet jeśli tam gdzieś są, to nie wiadomo czyje i gdzie je ew. odesłać.
Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5306721 Napisano: 30.07.2012 08:40:35 w Wkurza mnie...
okazało się, że jedna z 2 pań sprzątających nasz apartament musiała podwędzić córce ulubioną sukienkę

nie rozumiem jak można tak pomyśleć, zwłaszcza że w dalszym ciągu posta wcale tego nie udowadniasz

Wkurza mnie takie stawianie sprawy Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5305665 Napisano: 30.07.2012 09:42:45 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zestaw Lirene z onetu (dpd). Jest tak fajny, że żałuję teraz że nie chciało mi się wysłać drugiego zgłoszenia Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5304310 Napisano: 28.07.2012 07:49:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

A po jakimś czasie patrzę = paragon bielutki emotka



Taki bielutki można przeprasować żelazkiem albo potraktować gorącym powietrzem... Odżyje jako negatyw (białe litery na ciemnym tle) Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5303703 Napisano: 27.07.2012 08:42:14 w skojarzenia
kapelusz - grzyb Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5301906 Napisano: 26.07.2012 01:19:42 w Gratulacje! Dla wygranych!
ashley878

Gratuluję wspaniałej podróży emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5294244 Napisano: 19.07.2012 10:30:33 w NA CO CZEKAMY?
Może by dodać jeszcze przy każdym konku jaka agencja go organizuje Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5289830 Napisano: 17.07.2012 08:53:36 w TESCO konkursy
iva napisał(a):

nie ukrywam że bardzo się cieszę bo przeprowadzam się do miejsca, gdzie po drugiej strony ulicy stoi TESCO emotka . Wcześniej nie miałam bliskiego kontaktu z tym sklepem i obchodziłam się smakiem jego konkursami ale teraz wybaczcie ale od października zrobię wam konkurencję emotka



zapraszamy serdecznie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5289662 Napisano: 16.07.2012 11:34:37 w TESCO konkursy
kamila10001 napisał(a):

Jakby do kogoś zadzwoniło Bam to proszę spytajcie czy jeszcze dużo mają do obdzwonienia czy kończą



Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5288002 Napisano: 15.07.2012 09:19:21 w Wkurza mnie...
79magda napisał(a):

awi napisał(a):

tylko musze znaleźć paragon, żeby wysłac zgłoszenie emotka



Mam ten sam problem, nie wiem, jak mogłam tego nie zauważyć
emotka konkursy na głosy to zło!



Doczytałam regulamin: komisja wybiera 10 zgłoszeń z całego tygodnia i dopiero na nie się głosuje. iva ma rację, jeśli się znajdziesz wśród tych 10-ciu to torba jest gwarantowana.
Wysłałam mój okrojony do 200 znaków poemat aczkolwiek wątpię żeby trafił w gust komisji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5287922 Napisano: 15.07.2012 08:27:31 w Wkurza mnie...
tylko musze znaleźć paragon, żeby wysłac zgłoszenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5287886 Napisano: 15.07.2012 08:02:39 w Wkurza mnie...
Troszkę się wkurzyłam, że nie doczytałam o konkursie rexony (że klikany) i niepotrzebnie kupiłam dezodorant. Aż ze złości prawie poemat ułożyłam o rexonie z nową formulacją Wyświetl w wątku >>
0 0