Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika awi

awi

#5741262 Napisano: 22.09.2013 00:40:16 w Pomocy!!!!
privatedo napisał(a):

awi napisał(a):

Chciałabym zabrać do Irlandii 2 nowe szczoteczki elektryczne oral B - na prezent.
Może orientujecie się czy można je przewieźć bez opłat, będę sama na lotnisku i nie chcę by mi zabrali...



mozesz je przewiezc w bagazu podrecznym emotka



Tak? To super emotka Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5741212 Napisano: 21.09.2013 21:46:10 w Rossmann
koper napisał(a):

Ale przecież aktualne konkursy są dokładnie opisane w bazie na e-konkach. Wystarczy w wyszukiwarkę wpisać rossnet.

Tu np jest Dove:
https://www.e-kon...118434/#.Uj3azYb7oR4

Jest napisane co trzeba kupić, jakie jest pytanie konkursowe i co można wygrać



Jak tak, to spoko. Rzadko tu ostatnio zaglądam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5741168 Napisano: 21.09.2013 19:29:14 w Pomocy!!!!
Chciałabym zabrać do Irlandii 2 nowe szczoteczki elektryczne oral B - na prezent.
Może orientujecie się czy można je przewieźć bez opłat, będę sama na lotnisku i nie chcę by mi zabrali... Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5741167 Napisano: 21.09.2013 19:25:54 w Rossmann
nanajka81 napisał(a):

z tymi konkursami jest trochę bezsensu, kupiłam Dove, odblokowałam konkurs i co? trzeba napisać nt "Jaki jest Twój sposób na wieczorne rytuały piękna z przyjaciółką w klimacie Dove? Żaluje że wczesniej nie wiedziałam że takie jest zadanie bo bym ten kod komuś oddała bo dla mnie temat ni w ząb ni w 4litery... emotka



Dokładnie, wolę znać wszystkie informacje o konkursie przed zakupem. Może ktoś napisze jakie jest pytanie i nagrody w postach pod konkursami rossnetu w bazie Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5733785 Napisano: 10.09.2013 01:02:53 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

Wkurzają mnie stare, złośliwe, wredne baby emotka Żeby nie było- mam szacunek dla starszych ludzi- ale są pewne granice. Moja teściowa leży w szpitalu. Nie można uchylić okna, bo zimno. OK, to rozumiem- prawie... Nie można rozmawiać, bo głośno. Nie można włączyć TV, bo za głośno. Bez głosu też włączyć nie można, bo ekran miga... Na korytarzu jest głośno, ale zamknąć drzwi do sali nie można, bo za duszno. emotka



Ilona, moim zdaniem telewizory wyjące w salach szpitalnych to przegięcie. Czy nie można kilka dni przeżyć bez tej papki?
Mam nadzieję, że w szpitalach są również sale bez telewizorów.
Byłam w szpitalu 2 lata temu, na szczęście nikt z pacjentów nie był zainteresowany tv.
Mnie wkurzało psujące się jedzenie, tonami przynoszone przez odwiedzających Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5723351 Napisano: 21.08.2013 23:00:30 w Pomocy!!!!
slavek napisał(a):

Ankieta wysłana! Zastanawiam się, jak odpowiedzi na tego typu pytania mogą pomóc w doktoracie? emotka



Ja też się nad tym zastanawiam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5720588 Napisano: 16.08.2013 21:44:58 w Wkurza mnie...
agusia147 napisał(a):

mia napisał(a):

radosna napisał(a):

A mnie wkurza codzienny spam w poczcie, że mogę sobie wydłużyć penisa nawet o 7 cm! Mogliby wysyłać takie spamy do mężczyzn, a nie do kobiet. Mój adres mejlowy dobitnie wskazuje, że jestem kobietą! emotka


Kochana, ale nigdy nie wiadomo, czy nie masz faceta, któremu potrzebujesz wydłużyć... emotka

Tak swoją drogą, też mnie to wkurza, tym bardziej, że ja jestem chyba już całkiem ułomna, bo mam sobie nie tylko wydłużyć, ale i pogrubić... emotka



A mój chyba nie staje bo mi viagrę oferują emotka



Viagrę z coraz większą zniżką he he, też to miałam. A potem dostawałam sama od siebie (adres nadawcy i odbiorcy był ten sam) różne oferty pracy... Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5715802 Napisano: 08.08.2013 20:59:55 w Wkurza mnie...
efelinkaaa napisał(a):

to,że siedzimy w domu przez całe wakacje... mieliśmy jechać w góry, ale mój mąż już kombinuje, że może na wrzesień, to pojedziemy ze znajomymi, może to, może tamto... Na mnie nikt nie czeka, znajomi są teraz na wakacjach a ja się
kiszę w domu z dzieckeim całe wakacje. Jestem zła!



We wrześniu w górach jest przepięknie emotka Nie martw się, korzystaj ze słońca i upałów, nie macie tam jezior, basenów? Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5703334 Napisano: 20.07.2013 15:16:36 w Dziś cieszę się z.....
agusia147 napisał(a):

U mnie żadnych nie było... Ani nawet cenówki na półce nic...



Były w dużych koszach niedaleko kas, przykryte kitkatami. Spytaj Pani Biedronkowej emotka

Cieszy mnie, że kupiłam pyszne wisienki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5702939 Napisano: 19.07.2013 21:56:49 w Dziś cieszę się z.....
cc_investigator napisał(a):

tak bardzo sie cieszę, że nie kupowałam muffinek



Jak zobaczyłam w biedronce te muffinki (waniliowe tyulko były) to odeszła mi ochota i na nie i na konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5699589 Napisano: 15.07.2013 23:37:42 w skojarzenia
miłośnik - łoś Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5692615 Napisano: 07.07.2013 23:40:37 w Wkurza mnie...
koza.k90 napisał(a):

Orange, Bluemedia i mBank do kupy

zrobiłam doładowanie Orange przez mbank, kasę zjadło, ale konto na komórce bez zmian

ma ktoś podobny problem ??



Dzisiaj jest koniec promocji, może mają przeciążenie? Zadzwoń jutro do BOKu, to Ci przedłużą promocyjny pakiet "ręcznie" Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5692613 Napisano: 07.07.2013 23:38:54 w Wkurza mnie...
koza.k90 napisał(a):

awi, oswoiłaś pająka ????



vickichelm napisał(a):


OMG to żart ? emotka



lubię pająki - one mnie chyba też. Nadajemy na tych samych falach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5692220 Napisano: 07.07.2013 00:36:53 w Wkurza mnie...
marielu napisał(a):

polarniczka napisał(a):

komary...wszędzie komary...



łoj jej jacież pierdziele, komary przeszkadzajom, przeca łone tes kcom żyć, wjadomo emotka

mje dziś zjadło komarów pjenc, ale ino dwa som żywe (chyba)

w sumje to dwa na pjenc to spory wynik dla komaróf, znaczy ze som inteligentne , zdążyły przed mojom tłustom ale szybkom mackom !

każdy umordowany to jak wygrana ! zwłaszcza jak sie ma pomalowane ściany jak Mary emotka



A ja wiosną zaczęłam współpracować z pająkiem: teraz mam pajęczyny wokół okien; owady zamiast do mieszkania, trafiają prosto w sieć. Czasami oświetlam ją lampką, żeby nie błądziły. Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5683231 Napisano: 25.06.2013 12:53:58 w Pomocy!!!!
hittmanka

Sprawdź czy w Twojej okolicy jest "hospicjum domowe" - udzielają wsparcia medycznego, sprzętowego - dowiedz się jaki jest tam możliwy zakres pomocy. Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5673835 Napisano: 10.06.2013 22:57:19 w Wkurza mnie...
koper napisał(a):

A derkacz szczęśliwie przeniósł się chyb na drugi koniec łąki. Dalej go słyszymy, ale duuuużo ciszej, już da się spać emotka emotka emotka



Poczytał Twoje żale na forum i zmienił lokalizację emotka

A u mnie na biurku wylądowała wczoraj skrzydlata mrówka - i odleciała. Nie żeby mnie to wkurzyło ale bardzo zdziwiło emotka Nie wiedziałam, że są takie mrówki...
Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5672343 Napisano: 08.06.2013 11:38:40 w Wkurza mnie...
koper napisał(a):

Derkacz mnie wkurza emotka spać mi nie daje emotka Jak tylko zajdzie słońce to zaczyna derkać na łące pod moim oknem i tak do rana BEZ PRZERWY Zamknięcie okien nic nie daje, a derkacz doprowadza mnie do szału, już 4 z kolei noc...



Pokochaj go emotka Zaśpiewaj mu coś emotka Szuka swojej wybranki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5671178 Napisano: 06.06.2013 21:47:35 w skojarzenia
0 0

awi

#5665011 Napisano: 29.05.2013 22:22:39 w Pomocy!!!!
Moja znajoma od dwóch miesięcy pracuje w firmie X (umowa o pracę), dziś dostała (z opóźnieniem) wydruk pierwszej wypłaty i okazało się, że firma nie zapłaciła za nią składek zusowskich ani zdrowotnej. I prawdopodobnie nie zgłosiła jej do ubezpieczenia. Ona się leczy i przed każdą wizytą w przychodni pisze oświadczenie, że jest ubezpieczona w NFZ z tytułu umowy o pracę. Teraz się boi, że NFZ przyśle jej rachunki za wizyty i badania, a na domiar złego, po niedzieli ma termin rezonansu magnetycznego... I pewnie będzie musiała zrezygnować, bo nie stać jej na badanie prywatne.

Czy ktoś zna się na prawie pracy i może napisać co ona ma zrobić i jakie ew. może mieć kłopoty?

Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#5663228 Napisano: 28.05.2013 00:01:52 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że na jedną skrzynkę dostaję maile z różnymi ofertami od samej siebie i nie wiem jak to wyłączyć.

A na innej - dostałam mailem zdjęcie dowodu osobistego nieznanej mi osoby, wysłany z nr w playu jako mms, może kogoś z Was?

Strach się bać... Wyświetl w wątku >>
0 0