Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika awi

awi

#6139544 Napisano: 01.01.2016 17:04:20 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, że udało mi się pojeździć rowerem po wertepach, wprawdzie stópki zmarzły ale było wspaniale i przepięknie.
Mam jeszcze drugi powód do radości: znalazły się dokumenty samochodu a byłam przekonana, że je wczoraj zgubiłam. Przeszukałam rano mieszkanie i trasę od samochodu do domu, nawet wygrzebałam ze śmietnika reklamówkę ze śmieciami no bo może tam wpadły przypadkiem, zaglądałam do skrzynki na listy (może ktoś znalazł i wrzucił?). Zaczęłam się już godzić z ich stratą (tliła się jeszcze nadzieja, że ktoś znalazł i przyśle)  ale jak wróciłam z roweru to od razu na nie trafiłam, leżały na lodówce. Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6139473 Napisano: 31.12.2015 22:24:01 w WC - rozmowy o wszystkim
Dziś nad Polską, na północnym niebie można zaobserwować zorzę polarną. Rozejrzyjcie się, jest na razie słabo widoczna, lepiej widać ją na zdjęciach... Żałuję, że jestem w rozświetlonym mieście, chciałabym być teraz nad morzem... Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6139074 Napisano: 30.12.2015 21:12:31 w Czy informują/ informowali?
Czy Toyota Aygo z Kauflandu ma już właściciela?
https://www.e-kon...nd.html#.VoQ7FE9nOCk Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6138062 Napisano: 29.12.2015 09:03:17 w SZUKAM....
amif napisał(a):

awi napisał(a):

Szukam informacji jaka firma wozi paczkę-sprzątaczkę

przed świętami woziła PP, wcześniej DPD

dziękuję Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6138057 Napisano: 29.12.2015 08:52:15 w SZUKAM....
Szukam informacji jaka firma wozi paczkę-sprzątaczkę Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6137094 Napisano: 26.12.2015 11:17:18 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

gdzie śnieg ja się pytam

W bajkach o Bożym Narodzeniu Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6137049 Napisano: 25.12.2015 22:19:48 w Wkurza mnie...
pionas napisał(a):

Wkurza mnie, że przeziębiłem się na same święta emotka
Nawet fervex nie pomaga :

Zamiast leczyć się chemią ubierz się stosownie do pogody i wyjdź na spacer. Potrzebny ci tlen. emotka emotka I na czas spaceru wywietrz porządnie mieszkanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6134006 Napisano: 18.12.2015 11:01:46 w Wkurza mnie...
kadett33 napisał(a):

Brak pełnych nazw produktów na paragonach, czy w biurze obsługi można dostać wydruk z kodami kreskowymi produktów z paragonu?

Można Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6133243 Napisano: 16.12.2015 19:20:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

W poprzednim etapie moja zmarznięta pani się nie spodobała, za to teraz się udało-bo zrobiłam ją jako pierwszą  emotka


Cudownie, że wygrała emotka Jestem jej fanką emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6132418 Napisano: 15.12.2015 19:27:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
norweska20 napisał(a):

malmoki napisał(a):

asandraa napisał(a):

asiek07095 napisał(a):Czy jest jeszcze osoba która nie wygrała paczki sprzątaczki?

zgłaszam się! ;(

I ja też ....

6 paragonów zgłoszonych i pustki

2 zgłoszenia i nic. Skandal emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6129134 Napisano: 10.12.2015 19:25:10 w Pomocy!!!!
Chcę wysłać dość dużą przesyłkę do Irlandii, jaką firmę kurierską polecacie? Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6128290 Napisano: 09.12.2015 21:02:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A co to za problem? Nagroda zostanie do dyspozycji organizatora emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6127295 Napisano: 08.12.2015 18:43:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Na paragonie kiwi mam "pasta/butow expres". Przejdzie coś takiego? Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6126261 Napisano: 07.12.2015 12:19:39 w Paragony
kalka napisał(a):

termitek99 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

judytkak napisał(a):

ktoskcies napisał(a):

Kupię paragon DELIKATESY PIOTRUŚ PAN, pm.


I ja kupię emotka


I ja kupię też emotka


aniolek33 napisał(a):
Szukam osoby, która by mogła zrobić mi zakupy na aktualny konkurs w Delikatesach Piotruś Pan


Dołączam się do poszukiwań !!!!
A może zróbmy "zrzutkę" na bilet do Rzeszowa i niech jedna osoba z forum zaopatrzy wszystkich chętnych z Piotrusiu Panie? emotka  
Teraz są jakieś promocje w tanich liniach, tylko bagaż dodatkowy trzeba byłoby jej dokupić  emotka

Ja, ja chętnie polecę, przy okazji wpadnę po latach na Caryńskie... Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6125547 Napisano: 05.12.2015 13:17:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magnus napisał(a):

kadett33 napisał(a):

NosKruka napisał(a):

zasirello najpierw nie wygrał smartfona potem wygrał fiata...emotka

ale z słuchawkami nie jest lepiej, z żadnego dnia nie było 3 zwycięzców z telefonów, a wygrały osoby z doładowań. Według mnie aby wygrała osoba z doładowań musiały wszystkie trzy osoby z tego dnia co wygrały telefony otrzymać słuchawki i dopiero jako czwarta osoba z tego dnia z doładowań.

To był wyjątkowo zakręcony konkurs a wygrane są z losowanki i tyle

Co do głównych to możliwe,  że wybierał je sponsor albo inny szef szefów. Gratulacje dla cc  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6123473 Napisano: 02.12.2015 12:40:23 w Wkurza mnie...
ondine napisał(a):

awi napisał(a):

ondine napisał(a):

Wściekłam się, bo nie zostałam poinformowana o zepsutym dystrybutorze na stacji paliw i nabił mi paliwa 2x więcej niż chciałam, bo nie dało się go zatrzymać! Ktoś wie w jaki sposób załatwić tę sprawę? Czy jest sens pisać jakąś reklamację?

Też bym się wkurzyła, zwłaszcza jak bym nie miała wystarczającej ilości kasy żeby zapłacić. No ale jak zapłaciłaś(tak zakładam), to co chcesz uzyskać przez reklamację? Przeprosiny, dodatkowe paliwo gratis, mycie samochodu x 2, uścisk dłoni prezesa koncernu?  Był popsuty wcześniej, czy popsuł się jak tankowałaś?

No właśnie nie miałam przy sobie tyle gotówki ani karty, zapłacił brat. Po prostu każde przyznanie się do winy z ich strony by mnie usatysfakcjonowało i fakt, że coś z tym zrobią, popsuty był wcześniej, bo facet z obsługi był świadomy tego, więc skąd mam wiedzieć, że to nie było celowe działanie stacji i że tak nie zarabiają wykorzystując zepsuty dystrybutor, który tankuje więcej niż ktoś chce? Normalnie zgłosiliby to do naprawy, a nie świadomie zgadzali się, żeby ludzie tankowali emotka

Myślisz, że w ten sposób zwiększają sprzedaż? Idąc tym tropem to w sumie nie wiadomo czy coś tam dalej leciało bo może  tylko liczydło się popsuło. Najlepiej reagować od razu, nie płacę,  żądam wyjaśnień i czekam co zrobią a po czasie to  zazwyczaj odpuszczam, nie mam tyle energii żeby prowadzić wojnę.
Nie zauważyłam wcześniej wpisu tomniewkurza  emotka no jeśli paliwo się lało po samochodzie, to faktycznie telefon do straży, ja to Twój wpis zrozumiałam inaczej. Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6123186 Napisano: 01.12.2015 20:04:09 w Wkurza mnie...
ondine napisał(a):

Wściekłam się, bo nie zostałam poinformowana o zepsutym dystrybutorze na stacji paliw i nabił mi paliwa 2x więcej niż chciałam, bo nie dało się go zatrzymać! Ktoś wie w jaki sposób załatwić tę sprawę? Czy jest sens pisać jakąś reklamację?

Też bym się wkurzyła, zwłaszcza jak bym nie miała wystarczającej ilości kasy żeby zapłacić. No ale jak zapłaciłaś(tak zakładam), to co chcesz uzyskać przez reklamację? Przeprosiny, dodatkowe paliwo gratis, mycie samochodu x 2, uścisk dłoni prezesa koncernu?  Był popsuty wcześniej, czy popsuł się jak tankowałaś? Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6122657 Napisano: 30.11.2015 22:02:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zaznaczacie zgodę na wykorzystanie wizerunku w przypadku wygranej w loterii paragonowej?
Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6122543 Napisano: 30.11.2015 19:45:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elotta napisał(a):

falus napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

asper01 napisał(a):

Czy ktoś mi wyjaśni o jaki przedrostek chodzi w regulaminie konkursu Garnier, który niby w Poradniku Domowym jest itd.? Czy chodzi o "Garnier" czy jakiś inny był podany? 

ja daję Garnier. Koniecznie z kropką na końcu, bo zauważyłam,że kiedy pisałam samo Garnier, zwrotka z drugim pytaniem nie przychodziła.Ale nie wiem,czy to reguła czy przypadek.

A ja wysłałem pare mnut temu zgłoszenie to mi napisali, że konkurs zakończył się. A wcześniej zwrotki po drugim śmie nie przychodziły. Jakoś dziwny ten konkurs jest. 

Ja wysyłałam jakaś godzinę temu i przyszły dwie zwrotki (z innego numeru, nawiązując do wczorajszej rozmowy, bo tamtych zwrotek się nie doczekałam. Tak jakby z jednego numeru tylko jedno zgłoszenie mogło przejśc).

Wysłałam kilkanaście minut temu i obie zwrotki przyszły od razu Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6121857 Napisano: 30.11.2015 07:16:11 w Wkurza mnie...
androm napisał(a):

dolly napisał(a):

awi napisał(a):

Mam chandrę. Nie mogę się zdecydować: czy jechać po garniera na konkurs, czy zrobić sobie aromatycznego grzańca, czy zjeść pudło lodów z resztką nalewki wiśniowej, czy iść na Makbeta czy położyć się i płakać. Czuję się w tych czterech ścianach jak w więzieniu i najchętniej poszłabym nad dziką Wisłę popatrzeć na wodę ale jest ciemno i się boję. W takich chwilach jak ta rozumiem alkoholików i samobójców, ech

Awi co wybralas??????? 

Lodów nie polecam - potem wyrzuty sumienia, Makbeta nie polecam, bo widziałam i nie zrobił na mnie wrażenia, poza tym nieodpowiedni na wisielczy humor:) To najlepiej grzańca.

Wybrałam samorobnego grzańca i przygotowałam smsy do wysłania na garniera, teraz tylko pozostało mi dokonanie właściwego zakupu. Reszta - na później. Życzę Wam miłego dnia Wyświetl w wątku >>
0 0