Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika awi

awi

#6155492 Napisano: 04.02.2016 22:20:16 w BelVita - konkurs śniadaniowy
mia napisał(a):

magnus napisał(a):

awi napisał(a):

z gruntu olałam ten konkurs ale dostałam paragon od znajomego i ostatniego dnia wysłałam wypocinę. I teraz jak już po ptakach, rozrywa mnie żądza zdobycia śniadaniówki emotka osz kurde ale mam refleks

Wg mnie 31.01 dopiero jutro będzie rozwiązany i śniadaniówki i śniadania i myślę, że dobiją kogoś z Wawy do śniadań;).

Patrząc na śniadania, to dziwne, że są aż tak rozbieżne. Chyba nawet cenowo jest duża różnica.

Z 31.01 miałam mail o śniadaniówce już wczoraj przed południem, więc nie wiem, na jakiej zasadzie to ślą...

O, to ciekawe, ja dopiero wczoraj przed 23 wysłałam skan paragonu, odczytali go dzisiaj ok. 14
A rozbieżne śniadania... może robią z tego co im zostało na koniec dnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6155459 Napisano: 04.02.2016 21:50:29 w Dziś cieszę się z.....
cudaczek121 napisał(a):

Nie sądzę, aby to 500 zł na dziecko było prima aprillisowym żartem, to są zbyt poważne sprawy,aby z nich żartować.Tylko obawiam się,że jeśli ten program nagle okaże się dla obecnych lub przyszłych rządzących nieopłacalny, to będzie płacz, zgrzytanie zębami i społeczne protesty.No bo kto daje i zabiera, ten się w piekle poniewiera emotka Zapewne będzie tak,że najpierw przez rok niby dadzą,a po tym czasie się jednak z tego pomysłu wycofają i będzie lament tych, co zdecydowali się na kolejne dzieci tylko po to, aby coś dostać od państwa.

Społecznych protestów nie będzie - ogłoszą zagrożenie epidemią, atakiem terrorystycznym czy nadlatującą nowo odkrytą kometą.
  Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6155396 Napisano: 04.02.2016 20:03:53 w BelVita - konkurs śniadaniowy
z gruntu olałam ten konkurs ale dostałam paragon od znajomego i ostatniego dnia wysłałam wypocinę. I teraz jak już po ptakach, rozrywa mnie żądza zdobycia śniadaniówki emotka osz kurde ale mam refleks Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6155204 Napisano: 04.02.2016 15:13:25 w Gratulacje! Dla wygranych!
magnus    rani7    gratulacjeemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6154887 Napisano: 04.02.2016 10:30:58 w Biedronka
dopiszę się - 1 Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6154727 Napisano: 03.02.2016 22:55:25 w Intermarche
Fama głosi że zgłoszenia pisane na kolanie w ostatnich minutach wygrywają główne - dzisiaj to sprawdzęemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6154692 Napisano: 03.02.2016 21:54:38 w Intermarche
Nie mam weny na czystą radość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6154437 Napisano: 03.02.2016 13:49:37 w BelVita - konkurs śniadaniowy
bzowapani napisał(a):

bardzo apetycznie wygląda... sobie takie zrobię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6154222 Napisano: 03.02.2016 10:17:04 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
paczka sprzataczka - cudem emotka byłam na poczcie po inny list i dowiedziałam się, że jeszcze jest dla mnie paczka a awizo gdzie? Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6151671 Napisano: 28.01.2016 19:18:57 w WC - rozmowy o wszystkim

awi

#6150643 Napisano: 26.01.2016 22:15:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W Polomarkecie są po 1,69 Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6150059 Napisano: 25.01.2016 20:39:16 w Wkurza mnie...
@asante napisał(a):

snowflake napisał(a):

@asante napisał(a):

Nie wiem, ale przeczytaj wpis niuni22 co dał pierwszy 2 tygodniowy pobyt w szpitalu. Znam przypadek półrocznego diagnozowania, zanim trafiono z (prawdziwą) diagnozą. A jeśli to było po czyjejś śmierci i występuje w sytuacjach stresowych (o czym nie napisałaś), to wybacz, ale nijak się ma do przypadku awi, która zaczęła temat, a Ty się do niego odniosłaś  emotka  

Rozumiem, że wszystkie inne wypowiedzi ( w tym Twoje własne) idealnie wbiły się według Ciebie w ten wąski temat, jakim jest przypuszczalnie choroba Awi? Awi też dokładnie opisała wszystkie objawy?

Ps Hipochondria też istnieje. I jaki ma to związek z problemem Awi? Dokładnie taki, jak Twoja znajomość przypadku półrocznego diagnozowania - czyli żaden emotka Więc jak już kogoś upominasz o pisanie nie na temat, to proszę, najpierw sama daj dobry przykład emotka

Poza tym wydaje mi się, że Awi nie oczekuje tu od nikogo pełnej diagnozy lecz tylko ewentualnych podpowiedzi od podobnych przypadków.

Nie upominam, nie atakuję Ciebie, co usiłujesz mi udowodnić, piszę o swoich doświadczeniach i w dobrej wierze o tym, że to ja bym nie uwierzyła (czyli, że nie poddałabym się takiej diagnozie), a nie że ktoś inny ma natychmiast tak zrobić. A że ta rozmowa nie pomoże awi, to też nie dyskutuję dalej  emotka

nie kłóćcie się...
Napisałam post, bo wkurzyło mnie podejście lekarza - to wszystko. Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6149618 Napisano: 24.01.2016 22:12:04 w Wkurza mnie...
Dziękuję za troskę dziewczyny, już przeryłam wujka google. Gdzieś na pewno z tym pójdę, może do laryngologa
Może błędnik, może choroba meniera, może skrzep w tętnicach szyjnych, guz, może stres?
Na badania czeka się wiele miesięcy, najlepiej przez ten czas przetestować układ mendelejewa i pół apteki.
kaskaderka 1 - pw Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6149604 Napisano: 24.01.2016 21:45:31 w Wkurza mnie...
@cc_investigator napisał(a):

@cc_investigator napisał(a):

ja ileś lat temu dostałam betaserc (o ile nie mylę nazwy) i bardzo mi na zawroty pomógł. A bardziej od neurologa pomógł mi laryngolog, choć miałam wrażenie, że to bardziej kwestia człowieka, niż specjalności. Laryngologa miałam po prostu świetnego i z dużą wiedzą ogólną. Bardzo pomogła mi też rehabilitacja (masaże, laser, "prądy") na odcinek szyjny.

Rzadko dziś trafia się na dobrego lekarza, który chce wyleczyć pacjenta. Teraz jest tendencja do ordynowania leków, które de facto nie leczą, tylko maskują objawy choroby, uszkadzają inne narządy no i...  trzeba je brać do końca życia.
Betaserc brała moja mama ale jej nie pomógł, jednak podstawą jest dobra diagnostyka. Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6149585 Napisano: 24.01.2016 21:16:08 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

buncia88 - jest osoba, której można się poskarżyć - jest nią rzecznik praw pacjenta, albo oddział NFZ

Jak poszłam do kardiologa prywatnie, bo myślałam, że serce mi nawala (prywatnie, bo na fundusz pewno bym nie doczekała), to mnie obadał dokładnie, wypytał o wiele rzeczy, zrobił EKG, jeszcze coś tam, po czym mówi, że kieruje mnie w trybie pilnym do szpitala.
Poszłam... dzięki temu jestem jeszcze na tym świecie emotka  bo to nie serce mi nawalało, tylko miałam tak silną anemię, że miałam tętno spoczynkowe ok 120-140, jak szłam to po kilku krokach osuwałam się po ścianie, albo musiałam odpoczywać.
Stąd podejrzenie problemów z sercem.

Cieszę się że otrzymałaś pomoc, myślałam o Tobie emotka
Przedwczoraj poranny zawrót głowy rzucił mnie na łóżko. Nie jest to serce, bo się nie męczę, ani anemia, raczej nie ma związku z ciśnieniem (leczę się ale mam w miarę uregulowane). Świat wiruje mi przed oczami przy szybkiej zmianie pozycji głowy. Lekarz rodzinny zapisał mi leki za 100zł i mam je wypróbować, jak nie zadziałają... to będą do wyrzucenia. Wkurza mnie to, że lekarze traktują nas jak króliki. Nie wykupiłam leków, piję nerwosol, dotleniam się i rozmasowuję mięśnie szyi i karku (strasznie są napięte). Trochę pomaga ale chyba przejdę się prywatnie do neurologa, przede wszystkim chcę wiedzieć co mi jest a nie testować jakieś środki chemiczne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6149134 Napisano: 22.01.2016 18:34:55 w Wkurza mnie...
teodozja napisał(a):

erychta00 napisał(a):

mia napisał(a):

cherry_coke napisał(a):

erychta00 napisał(a):

dolly napisał(a):

Haha, ja czekam na calkowity ZAKAZ PALENIA w kraju i mam nadzieje, ze niedlugo tak sie stanie emotka  

a ja czekam na całkowity zakaz poruszania się aut w centrum miasta emotka  

Przy okazji poproszę o zakaz dodawania trującego syfu do jedzenia. 

A ja na całkowity zakaz wyprowadzania psów na terenie miasta, bo to chyba jedyny sposób, żeby wszystkie chodniki nie były obsrane...emotka

Oraz uznania małych szczekających potworów za rodzaj PSA! Bo jak jest zakaz wprowadzania PSÓW do sklepu, albo nakaz prowadzenia PSA na smyczy, to właściciele tych mniejszych w ogóle tego nie zauważają. Ja jak wyprowadzam swoje 50-kg sierści na dwór to ludzie panikują, że ich zje! A jak mały szczur skacze na moje dziecko to nie ma problemu.... OH! wylałam żale emotka  

Ja to chciałbym żeby niektóre osobniki  homosapiens miały zakaz wychodzenia na podwórko! Wszędzie naplute,pełno petów,śmieci,prezerwatyw,opakowań po chipsach,batonikach. Ciekawe czy w domu też tak śmiecą?

a ja bym chciała, żeby ludziska uśmiechali się do siebie jak się mijają na małej przestrzeni Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6149130 Napisano: 22.01.2016 18:23:47 w Kaufland konkursy
"Co robisz by dodać ubraniom świeżości?" Uwielbiam takie pytania emotka   - Codziennie wieczorem daję sweterek do wylizania mojemu kotu Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6149119 Napisano: 22.01.2016 17:43:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
giulietta napisał(a):

bony 2x50 Tesco z "Przedświąteczne prezentów otwarcie..." DPD  emotka

Przyjechały również do mnie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6144927 Napisano: 14.01.2016 13:08:34 w Wkurza mnie...
magnus napisał(a):

Mnie nie wiem czy wkurza czy smieszy, wpadł mi smsek- Proszę o wysłanie za pobraniem cewki zapłonnikaemotka

Haha,  emotka   nie sprzedaję narządów... a na ich ewentualne pobranie jeszcze trzeba poczekać Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6140689 Napisano: 05.01.2016 11:01:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
erychta00 napisał(a):

lodówka?! serio? emotka   wypróbuje ten sposób emotka  

A jeszcze jedno pytanko.... jak na to wpadliście? emotka  

zapytaliśmy kiedyś na forum emotka
trzymam w lodówce w zamkniętym pudełeczku Wyświetl w wątku >>
0 0