Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika awi

awi

#6179485 Napisano: 03.04.2016 20:05:13 w WC - rozmowy o wszystkim
batistutek123 napisał(a):


Ja tak żyję jak piszesz:) Zapraszam do siebie na kilka dni, tylko wodę noszę ze studni czasem z rzeki i inne atrakcję:)


Tysiąckrotne dzięki! Gdybyż to było możliwe! Pozdrawiam Cię serdecznie   emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6178078 Napisano: 30.03.2016 19:03:12 w WC - rozmowy o wszystkim
polec napisał(a):

awi napisał(a):

Z trudem wytrzymuję. Męczy mnie wszystko, ludzie, praca, codzienność, jedzenie, sprzątanie, zakupy, okna, drzwi, chodzenie... Marzę o tym, żeby ktoś przez jakiś czas np miesiąc, dwa żył za mnie a ja chcę się położyć pod jabłonką, tam gdzie widać całe niebo i słońce od wschodu do zachodu, choćby za chmurami i niech nawet pada. Chcę zasypiać i budzić się i patrzeć jak zaczyna kwitnąć jabłoń i chmury przelatują przez niebo.


Głowa do góry idzie wiosna. Być może masz jakieś braki w odżywianiu po zimie i brak wit. D, oraz tych z grupy B daje Ci się we znaki. To taki tradycyjny objaw: wstajesz bardziej zmęczona niż się kładłaś. Jeśli to nie ten kierunek, to zdecydowanie potrzebujesz urlopu. emotka

Wiosna w mieście mnie nie cieszy, tak, potrzebuję urlopu od cywilizacji. Ostatnio byłam na wakacjach w latach 90-tych. Nie potrafię już cieszyć się gałązką wiśni, kamieniem z plaży.  Chciałabym być drzewem wiśniowym,  pustynią pełną ziarenek piasku...
Tak sobie pomyślałam o niegdysiejszej propozycji Bastiego...
Mogłabym nawet przywieźć znicze (z własnych zbiorów)... Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6178044 Napisano: 30.03.2016 17:48:43 w WC - rozmowy o wszystkim
Z trudem wytrzymuję. Męczy mnie wszystko, ludzie, praca, codzienność, jedzenie, sprzątanie, zakupy, okna, drzwi, chodzenie... Marzę o tym, żeby ktoś przez jakiś czas np miesiąc, dwa żył za mnie a ja chcę się położyć pod jabłonką, tam gdzie widać całe niebo i słońce od wschodu do zachodu, choćby za chmurami i niech nawet pada. Chcę zasypiać i budzić się i patrzeć jak zaczyna kwitnąć jabłoń i chmury przelatują przez niebo. Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6177878 Napisano: 30.03.2016 12:14:10 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

coś mnie trafia, jak widzę, że dzwonią oszuści (mam ich tak zapisanych w telefonie emotka  ) i za każdym razem słyszę pytanie, czy dodzwonili się do mieszkanki Siemianowic Śląskich albo Legnicy. I zapraszają na pokazy cudownych garnków, super pościeli czy na badania medyczne. Za każdym razem proszę o usunięcie mojego numeru z ich bazy danych i za każdym razem nic to nie daje emotka
PODOBNO mój numer jest generowany automatycznie... tylko dziwne, że biorąc pod uwagę, ile milionów numerów jest w Polsce, to ja mam niebywałe szczęście, że jedna firma tak często trafia akurat na moje numery emotka emotka

Poproś o usunięcie z "generatora"
A tak na serio najbardziej skuteczne w moim przypadku okazuje się szybkie zakończenie rozmowy.
Wcześniej, jak tylko wyczuli cień zaciekawienia rozmową (bez względu na zainteresowanie garnkami) to wydzwaniali dalej aż musiałam blokować numery. Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6176798 Napisano: 25.03.2016 11:12:27 w Wkurza mnie...
wkurzają mnie oferty wyłudzania danych w zamian za jakiś drobny gadżet, np darmowy starter, odblask czy długopis. Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6176744 Napisano: 25.03.2016 08:56:26 w WC - rozmowy o wszystkim
Kiedyś rozmawiałam z gościem, któremu ktoś zrobił głupi żart: zamieścił na różnych stronach ogłoszenie pt. udzielam wszelkich porad o każdej porze - i podał jego nr telefonu...
Takie bywają skutki darmowych ogłoszeń Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6176732 Napisano: 25.03.2016 07:52:30 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratulacje emotka Szerokiej drogi  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6176222 Napisano: 23.03.2016 20:05:22 w Biedronka
yolka123 napisał(a):

yolka123 napisał(a):

yolka123 napisał(a):

Moja teza jest taka: Biedronka stworzyła ten konkurs,aby zwiększyć obroty w tych sklepach z  listy.Inne pewnie mają się dobrze:)
(...)
Wiadomo, że człowiek coś dokupi, gdy już pójdzie na zakupy.

Człowiek - raczej tak, konkursowicz to już niekoniecznie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6172448 Napisano: 14.03.2016 11:22:34 w SZUKAM....
Szukam konkursu z papierem toaletowym, bo mi się skończył. Nie mogę znaleźć w bazie... Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6170746 Napisano: 09.03.2016 15:23:01 w Biedronka
edzia21 napisał(a):

awi napisał(a):

Były jakieś wygrane na forum w loterii Zakupy bez gotówki?

były... i tablety i samochody (chyba 2)

dziękuję za odpowiedź Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6170744 Napisano: 09.03.2016 15:16:19 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Niczego nie  wygrałam ani dziś ani wczoraj ani ani ani.... wrrrrr  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6170475 Napisano: 08.03.2016 21:45:28 w Biedronka
Były jakieś wygrane na forum w loterii Zakupy bez gotówki? Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6164143 Napisano: 23.02.2016 20:48:35 w Wkurza mnie...
Po lekturze MDW byłam przekonana, że każdy kto wysłał zgłoszenie na paczkę sprzątaczkę wygrał. Są osoby które nie wygrały? Jestem w szoku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6162699 Napisano: 19.02.2016 19:48:19 w GFK
telewizja - odpadłam po pierwszym pytaniu. Zapytali o płeć. Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6161045 Napisano: 16.02.2016 22:58:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

nkba napisał(a):

kate87 napisał(a):

nkba napisał(a):

Pytanie do laureatów I edycji paczki-sprzątaczki: czy na paragonie musi być nazwa produktu? Znalazłam Duck w jednym sklepie w mojej mieścinie ale na paragonie jest napisane "środek do wc" i właściciel odmówił dopisania na odwrocie nazwy produktu emotka I nie wiem czy zgłosić czy paragon do kosza-lina?.

ja o to pisałam do nich w pierwszej edycji i musisz napisać na odworocie pelna nazwe produktu i właściciel sklepu przybija ci tam pieczen i parafkę.
Ja juz bylam prosic o takie coś w dwóch sklepach i w żadnym mi nie odmówili:)

dzięki za odp. emotka ja też wiele razy tak robiłam, a w tym jednym sklepie ten kiep mi podbić nie chce! Poprosiłabym kasjęrkę ale ona tak się go boi, że nawet nie zapyta emotka więc nie miałam serca jej tyrać emotka

W 1 edycji wygralam zestaw produktow na paragon z opisem w stylu ZIELONY PLYN DO SZYB bez nazwy MrMuscle, tez nie mialam pieczatki ale wyslalam im fotke paragonu wraz z produktem i mi to uznali - ja bym zaryzykowala, zrob fotke paragonu z produktem emotka

mój paragon w poprzedniej edycji też miał dziwny opis PL/WC Mietowy -  wysłałam sam skan paragonu, bez zdjęcia produktu i zestaw przyczłapał. Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6160250 Napisano: 15.02.2016 15:15:36 w BelVita - konkurs śniadaniowy
Rozsądek  mi podpowiadał żeby zaczekać dzień/dwa z odbiorem. Nie posłuchałam.  O ja naiwna - panowie z kiosku żadnych żółtych pudełek nie mają i nie wiedzą o co chodzi emotka   Pojadę jak na forum napiszecie, że już odbieracie Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6157500 Napisano: 08.02.2016 19:37:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dorothy napisał(a):

awi odpisz im, że pewnie że chętnie zagrasz

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6157491 Napisano: 08.02.2016 19:27:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dorothy napisał(a):

toka napisał(a):

magnus napisał(a):

kalka napisał(a):

stoneface napisał(a):

Auchany już pozamiatane? 

Najprawdopodobniej tak emotka  , o  tej porze już nie miałabym złudzeń

Ja nie mam od nich żadnego majla , ani na  tak  ani  na nieemotka

u mnie też brak wiadomości z dwóch dni grania emotka

u mnie brak wiadomości z piątku i niedzieli

o 16:48  przyszedł mail, że niestety nie tym razem i że nie ma przeszkód abym zagrała jeszcze raz... Pogięło ich? Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6155847 Napisano: 05.02.2016 12:22:49 w BelVita - konkurs śniadaniowy
Jestem na liście śniadaniówek a maila brak. Po jakim czasie przychodzi?

Zdążyłam się poskarżyć i zaraz mail emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#6155840 Napisano: 05.02.2016 12:20:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dopiero teraz przyszedł mail, na o2 Wyświetl w wątku >>
0 0