Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika awi

awi

#3121677 Napisano: 17.02.2010 09:39:42 w skojarzenia
wiem, ale nie powiem - WANP! Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#3121656 Napisano: 17.02.2010 09:33:37 w Pomocy!!!!
taaga20 napisał(a):

awi napisał(a):

wiki1985r napisał(a):

spin napisał(a):

wiki1985r napisał(a):

Zadzwonił dzisiaj facet, który chciał rozmawiać z moją siostrą.Podobno była do niej przesyłka i kurier ją zwrócił bo siostra zmieniła adres i nawet nie zdążyłam mu powiedzieć jaki jest aktualny,gdy ten się rozłączył.Powiedział tylko przed tym żebym jej przekazała,że dzwonił... czy jest możliwość dowiedzieć się co to było i skąd czy przepadło? ja ani siostra nie mamy pojęcia a na mailu też nie ma żadnej informacji o jakiejkolwiek wygranej...innej opcji nie ma bo nic nie zamawiała emotka


a jaki numer telefonu?


właśnie to jest totalna porażka, bo dzwonił na stacjonarny a mnie się numery nie wyświetlają emotka patrzę teraz nawet po konkursach ale nie mogę jej znaleźć nigdzie w wynikach emotka



Zapamiętaj godzinę połączenia i sprawdź w bilingu. W tepsie o ile się nie mylę, można było uzyskać dostęp do bilingu po zalogowaniu się na ich stronie


a w bilingu to nie są tylko wychodzące rozmowy ??



Chyba masz rację emotka
Ale ja bym nie odpuściła, w niektórych miastach są sklepy tepsy i ich pracownicy mogą wejść do systemu, można ich ładnie poprosić o sprawdzenie Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#3121559 Napisano: 17.02.2010 09:08:34 w Pomocy!!!!
wiki1985r napisał(a):

spin napisał(a):

wiki1985r napisał(a):

Zadzwonił dzisiaj facet, który chciał rozmawiać z moją siostrą.Podobno była do niej przesyłka i kurier ją zwrócił bo siostra zmieniła adres i nawet nie zdążyłam mu powiedzieć jaki jest aktualny,gdy ten się rozłączył.Powiedział tylko przed tym żebym jej przekazała,że dzwonił... czy jest możliwość dowiedzieć się co to było i skąd czy przepadło? ja ani siostra nie mamy pojęcia a na mailu też nie ma żadnej informacji o jakiejkolwiek wygranej...innej opcji nie ma bo nic nie zamawiała emotka


a jaki numer telefonu?


właśnie to jest totalna porażka, bo dzwonił na stacjonarny a mnie się numery nie wyświetlają emotka patrzę teraz nawet po konkursach ale nie mogę jej znaleźć nigdzie w wynikach emotka



Zapamiętaj godzinę połączenia i sprawdź w bilingu. W tepsie o ile się nie mylę, można było uzyskać dostęp do bilingu po zalogowaniu się na ich stronie Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#3120401 Napisano: 17.02.2010 04:59:20 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
rimmel w całości i zestaw soraya kurierem ale nie wiem jakim Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#3117328 Napisano: 17.02.2010 12:46:10 w Wkurza mnie...
Popiół! Przypomniałaś mi zimową zmorę mojego dzieciństwa emotka
Na mnie już czas no chyba że Mariola zrobi jakiś konkurs Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#3117321 Napisano: 17.02.2010 12:26:13 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

awi napisał(a):

mio współczuję Twojej Babci, może nie powinna chodzić sama, a z drugiej strony zima wymaga odpowiednich butów i odzieży. Niewiele osób używa obuwia z antypoślizgową podeszwą, raz tylko tej zimy widziałam osobę która miała na zwykłe buty nałożone specjalne nakładki... Cóż u nas taka zima zdarza się raz na kilka lat, więc nawet trudno byłoby znaleźć dobre zimowe buty a i pieniędzy na takie fanaberie żal

Asfalt strasznie się niszczy od soli, wiosną będziemy łamać sobie kopytka na dziurawych chodnikach i ulicach...

no tak ale tu nie chodzi o brak soli tylko o warstwy śniegu, bo gdyby je odśnieżyć zdecydowanie łatwiejsze byłoby chodzenie. Starsi ludzie też muszą sie poruszać, są ludzie na wózkach i z wózkami i zima jaka by nie była nie może zmuszać ich do pozostania w domu.
Dlatego ja wiedząc po sobie, że przez śnieg musze nie raz zrezygnować z wyjścia uważam, że chodniki powinny być dostosowane do pieszych



Kalisto ja dzisiaj wróciłam z głuchej wsi, gdzie drogi są białe i idzie się po nich łatwiej niż po solonych chodnikach - czarnych, ale śliskich jak diabli, bo pokrytych cieniutką warstewką lodu i nierównych. Dochodząc do domu brnęłam po kostki w słonej mieszaninie śniegu i błota, rzeczywiście było to uciążliwe tak że wiem o czym mówisz. Taka breja powinna zostać usunięta, jasne. Ale np. w górskich miejscowościach, w Norwegii i Szwajcarii drogi i chodniki są białe przez całą zimę, jest to utwardzony śnieg, zauważyłam w jednym miejscu, że sypali drobniutkie kamyczki, które wrzynały się w lód. Lepiej już posypać nieodśnieżoną drogę piaskiem zamiast solą, która niszczy asfalt, buty, nadwozia samochodów, przesiąka do wód gruntowych niszczy drzewa i środowisko...
Nie jestem wrogiem odśnieżania błotno-śnieżnej brei tylko niszczenia wszystkiego za pomocą soli

Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#3117310 Napisano: 16.02.2010 11:50:03 w Wkurza mnie...
mio współczuję Twojej Babci, może nie powinna chodzić sama, a z drugiej strony zima wymaga odpowiednich butów i odzieży. Niewiele osób używa obuwia z antypoślizgową podeszwą, raz tylko tej zimy widziałam osobę która miała na zwykłe buty nałożone specjalne nakładki... Cóż u nas taka zima zdarza się raz na kilka lat, więc nawet trudno byłoby znaleźć dobre zimowe buty a i pieniędzy na takie fanaberie żal

Asfalt strasznie się niszczy od soli, wiosną będziemy łamać sobie kopytka na dziurawych chodnikach i ulicach... Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#3117278 Napisano: 16.02.2010 11:09:24 w Wkurza mnie...
lala82 napisał(a):

A mnie wqrzają odśnieżone chodniki. Biorę z domu sanki, bo pod blokiem pełno śniegu, przechodzę kawałek i okazuje się, że dalej są odśnieżone i nie mam jak dziecka ciągnąć.



Podłączam się do Twojego wkurzenia. Jestem przeciwniczką niszczenia chodników i ulic solą! Białe chodniki zimą są ok i nie są groźne Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#3116393 Napisano: 16.02.2010 07:49:03 w Wkurza mnie...
moniaainom napisał(a):

pola731 napisał(a):

wkurza mnie przeciekający dach - mieszkam na 4 piętrze w bloku i muszę czekać na fachowców ze spółdzielni ... czekam od wczoraj



Łączę się w bólu emotka Od trzech dni zasypiam przy odgłosie kap kap kap. Dopiero dziś przyszli, żeby obejrzeć. Cos tam podziobali na dachu i ma być ok. No i jak ja teraz zasnę bez mojego kap kap kap? emotka



Ubezpieczcie mieszkania, będą przychodzić szybciej i naprawiać skuteczniej.
Nie, nie pracuję w firmie ubezpieczeniowej emotka rok temu dostałam spore odszkodowanie za zalanie z dachu Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#3116246 Napisano: 16.02.2010 07:12:57 w Wkurza mnie...
wkurza mnie że nie grałam o niebieską torbę bounty - zaczęła mi się podobać jak już było za późno Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#3107055 Napisano: 13.02.2010 04:07:18 w skojarzenia
komercja - handel Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#3092484 Napisano: 08.02.2010 04:27:14 w skojarzenia
Tooobyyyy!!! - horror jakiś Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#3092300 Napisano: 08.02.2010 03:21:31 w Wkurza mnie...
amaretta1 napisał(a):

zeida napisał(a):

Wkurza mnie, bo właśnie wróciłam ze śmietnika, gdzie wyłożyłam się jak długa ze śmieciami. Przechodnie stanęli w miejscu i patrzyli. Nikt nie podszedł, nie pomógł, nawet nikt nie zapytał, czy wszystko w porządku. Ale jestem wściekła emotka emotka
Ja zawsze jak ktoś się przewróci podchodzę !
Poczułam się dziś jak śmieciara, lump jakiś i wściekła jestem na znieczulicę ludzi !



To fakt, ludzie (na szczęście nie wszyscy!) wolą udawać, że nie widzą, że to ich nie dotyczy, że nie słyszą.... Ech, szkoda słów, tylko tacy znieczulowcy niech się nie dziwią, kiedy im będzie potrzebna pomoc, a inni też będą megaobojętni!!!



emotka bo to źli ludzie byli
Ja często skręcam nogę na prostej drodze. Raz przypadkowa kobieta zawiozła mnie do szpitala. Ale ostatnio jesienią dwóch manów stało obok i żaden się nie ruszył, sama doczłapałam się do ogrodzenia. Mało tego skomentowali to tak, że czasami Bóg karze za złe myśli emotka Żeby was nie pokarał za złe słowa powiedziałam choć płakać mi się chciało jak diabli Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#3092097 Napisano: 08.02.2010 02:04:18 w Połączenia nieodebrane
O 13.31 zastrzeżony, nie zdążyłam odebrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#3091244 Napisano: 08.02.2010 09:46:58 w Winiary
eveline22 napisał(a):

lovcia88 napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

Ja też tylko 4 zgłoszenia więc nie liczę na wygraną, ale uważam ze 100 zgłoszeń zdecydowanie polepszyłoby moje szanse. Wystarczy spojrzeć na wyniki z Jak oni sprzątają. Swoją drogą zrozumiałam dlaczego ktoś z forum jeden z konkursów skomentował: konkurs dla Chotomowa emotka


ja wyslalam ostatnio 2 smsy i wygralam telewizor, wiec wieksza ilosc zgloszen nie musi oznaczac wygranej...


ja na jak oni sprzątają wysłałam 3 sms-y i wygrałam odkurzacz więc nie zgodzę się z tym



Ależ macie szczęście, ja teraz wysłałam 6 zgłoszeń, ktoś pisał, że należy o konkursie zapomnieć, wtedy ma się szczęście, a ja pamiętam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#3090236 Napisano: 07.02.2010 05:37:43 w Paragony
Czy w konkursie kamill na rosnecie nie trzeba było podać nr paragonu? Chyba, że chodzi o inny konkurs o którym nie wiem? Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#3090190 Napisano: 07.02.2010 05:00:41 w skojarzenia
błazenada - cyrk Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#3085110 Napisano: 04.02.2010 11:18:55 w Wkurza mnie...
tedance napisał(a):

asiasia napisał(a):


To jacyś mega spryciarze, bo ja żeby ściagnąc te 15 punktów z nutelli to w wodzie musialam sloik moczyć. No chyba że jeszcze na jakimś innym produkcie jest tyle punktów. emotka


Na 10-ciopaku Kinder Delice jest 15 pkt. Wiem, bo wczoraj sama wycinałam emotka emotka

Wkurzają mnie uparcie milczący organizatorzy paru konkursów emotka



A te agencje to nie jest towarzystwo wzajemnej adoracji? Raz my, raz wy...
Wkurzają mnie loterie
Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#3085103 Napisano: 04.02.2010 11:15:22 w Wkurza mnie...
olciak napisał(a):

asiasia napisał(a):

olciak napisał(a):

czarna2318 napisał(a):

olciak napisał(a):

wkurzają mnie powycinane kody z produktów, które są jeszcze na sklepowych półkach . Teraz nie dziwię sie jak niektórzy ludzie wygrywają emotka emotka emotka emotka
ps dotyczy konkursu zima mistrzów


emotka emotka emotka Ale mnie to rozbawiło.Do czego to ludzie są zdolni.


oj zdolni, nie byle co wycięli. Może trochę nierówno ale za 15 pkt emotka a ktos niedawno pisał, że w tym konku nie można oszukiwać emotka


To jacyś mega spryciarze, bo ja żeby ściagnąc te 15 punktów z nutelli to w wodzie musialam sloik moczyć. No chyba że jeszcze na jakimś innym produkcie jest tyle punktów. emotka


to akurat były Kinder Delice 10-pak emotka ale ktoś sie nieźle obłowił emotka znalazłam tylko 1 produkt nienaruszony



co za desperacja, czy to ktoś z forum? Wyświetl w wątku >>
0 0

awi

#3084604 Napisano: 04.02.2010 08:16:20 w skojarzenia
zioło - ziółko Wyświetl w wątku >>
0 0