Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nanajka81

nanajka81

#7197796 Napisano: 08.08.2024 11:48:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Możecie dodać zgłoszenie do konkursu Haribo Mystery box, bo mi nie przechodzi i nie mam pojęcia co jest nie tak?!

Chyba jeszcze nikomu nie przeszło od początku trwania konkursu. Temat był już poruszany wiele razy emotka

Odpisali mi że "u nich wszystko działa"... No ja nie wiem jak to niby działa emotka Wysłałam im filmik jak to u mnie (nie)działa, może się ogarną i ich olśni w czym jest problem. Ale gdyby komuś się udało wysłać niech nie będzie świnią i tu napisze w jaki sposób to zrobił. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7197786 Napisano: 08.08.2024 11:13:36 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Poczta się szykuję od września do strajku.
Jakiś rzecznik przecież jak się komuś nie podoba niech szuka pracy gdzie indziej.
Chcą 1000 zł podwyżki po tym ilu jest teraz innych dostawców i tańszych i pewniejszych u szybszych to nie wiem czy to realne.
Serio jak widzę dostawę czegoś pocztą to wolę dopłacić za przykładowo blaszaka.
Zniszczyli wszyscy którzy mogli tę instytucję a potem umyli ręce ,że to tamten nie oni.

A niech strajkują, dla mnie poczta może nie istnieć. Ich ceny za listy i paczki są porażające a jakość dostarczania - żenująca. Korzystam tylko wtedy gdy muszę odesłać paragon na jakiś konkurs, a tak to omijam szerokim łukiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7197746 Napisano: 08.08.2024 07:43:39 w Co można dostać gratis?
FBmagdalena17 napisał(a):

androm napisał(a):

baxter napisał(a):

FBmagdalena17 napisał(a):

karkocka napisał(a):

Zwrot Perlux
https://testujper...4hZL-CHmFvXcWrA#home

Mam pytanie czy zwrot dotyczy jednego produktu więcej. Bo napisane jest miksuj dowolnie, ale przy wyborze zakupionego produktu można zaznaczyć tylko jeden rodzaj.

Moje zapytanie do organizatora:
" Jeśli w ramach jednego zakupu na ten sam paragon zakupię np. kapsułki 25zł, płyn 10zł, odplamiacz 15zł czyli w sumie wydam 50zl /1 paragon to otrzymam zwrot w wysokości 45zł czy tylko za 1 produkt?"
i odpowiedź:
"W promocji bierze udział jednorazowy zakup minimum jednego dowolnego produktu promocyjnego. Maksymalny zwrot za zakupione produkty to 45 zł. Odpowiadając na Pani pytanie: tak, takie zestawy również biorą udział w promocji."

tak, tylko w ich formularzu da się wybrać 1 produkt tylko

Zgadza się, wybiorę jeden produkt, dołączę paragon to resztę sobie muszą ogarnąć. Skoro można więcej, to już nie nasze zmartwienie że nie da się zaznaczyć więcej.

powodzenia! 20 sek po północy brak zwrotów. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7197661 Napisano: 07.08.2024 18:12:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy komukolwiek udało się wysłać zgłoszenie na Haribo??? Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7197637 Napisano: 07.08.2024 16:37:11 w SZUKAM....
Emememe napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Emememe napisał(a):

rare85 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Co lubi kropka bordo? Po kolei wszystkie konkursy zawalam, które oni organizują... Pomożecie, może być na pw!🙏

Też chętnie poznam ich "gust". Jeszcze nigdy u nich nie wygrałam...

W ubiegłym roku organizowali kilka konkursów na fb na profilu Republika Kaktusa, np ten: https://www.facebook.com/share/p/chnwhQmWDeX97qyf/?mibextid=WC7FNe
Mozna sobie wejść i poczytać zwycięskie odpowiedzi emotka

Akurat w tym wygrałam, ale akurat to nie był typowowa opisówka, tylko bitwa na hashtagi... Niech ktoś podpowie czy wolą prozę czy rymy chociaż?

Organizowali kilka konkursów, też opisowe emotka  Wkleiłam pierwszy lepszy link, na tej stronie na fb jest więcej konkursów od nich, w tym opisowe emotka

chciałabym pomóc bo wygrałam w Kropce Bordo w Moje Sklepy i Chortenie ale za to nie wygrałam w Biedronce a piszę na jedno kopyto więc nie wiem co właściwie oni lubią... Raz wysłałam rym, raz opisówkę, do Biedry - rym. Coś mi się wydaje że to zależy od konkurencji. W Chortenie i Moje Sklepy była po prostu mniejsza to było łatwiej. Teraz jest Lewiatan - czy będzie łatwiej? Być może bo w wielu Lewiatanach lodów Nuii nie ma. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7197548 Napisano: 07.08.2024 12:13:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wamore dzięki za link, może jednak w tym brałam udział ale kompletnie nie pamiętam. Ja tylko znalazłam ten z Semilac i coś z Brawo a w nich na pewno nie brałam udziału. A z tego linku co powyżej to może brałam... Starość nie radość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7197509 Napisano: 07.08.2024 11:26:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś z Was brał udział w konkursie „Semilac – Babie Lato”? Bo dostałam że wygrałam jakiś karnet a w ogóle nie kojarzę żebym brała udział... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7197455 Napisano: 07.08.2024 09:31:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

chyba "ida"szachy od Koźla
STARS4BRANDS nadal przesyłkę dpd

dzieki, właśnie zastanawiałam się co to... Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

nanajka81

#7197430 Napisano: 07.08.2024 08:06:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sweety162 napisał(a):

Czy macie problem z wyslaniem odpowiedzi na konkurs Haribo? Po kliknięciu wyslij nic sie nie dzieje

to samo... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7197267 Napisano: 06.08.2024 14:16:07 w Co można dostać gratis?
FBmagdalena17 napisał(a):

karkocka napisał(a):

Zwrot Perlux
https://testujper...4hZL-CHmFvXcWrA#home

Mam pytanie czy zwrot dotyczy jednego produktu więcej. Bo napisane jest miksuj dowolnie, ale przy wyborze zakupionego produktu można zaznaczyć tylko jeden rodzaj.

a gdzie te produkty można kupić? Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7197033 Napisano: 05.08.2024 18:25:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
w ostatnim czasie coś mi po drodze z Kropką... czyli 200 z lodów Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7196889 Napisano: 05.08.2024 11:58:37 w Czy informują/ informowali?
szkodnik1988 napisał(a):

Napisali, że puścili maila do zwycięzców "Łap lody i wygrywaj nagrody" 2 sierpnia. Dziwne że nikt nie wygrał...

o-o no to ciekawe... Halo! Prosimy wygranych o pochwalenie się wygraną w tym konkursie! Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7196683 Napisano: 04.08.2024 11:42:48 w Wkurza mnie...
Proponuję napisać do organizatora z prośbą o wycenę bo rzeczywiście 67 tys to spora kwota i w sumie powinniście mieszkać w pałacu ze służbą emotka   Ciekawe jak wypadnie wycieczka z Biedronki - czekam na jakieś relacje bo jednak 12 tys a 67 tys to duża różnica mimo iż miejsce (Paryż) to samo... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7196628 Napisano: 03.08.2024 21:37:18 w Wkurza mnie...
stokrotka238 napisał(a):

Wkurza mnie, że wygrany wyjazd z visy i tvn na Olimpiadę do Paryża za 67tys okazał się bieda wyjazdem za max 25tys. Wiem powinnam się cieszyć, ale skoro podobny wyjazd z Biedry tyle, że na paraolimpiadę ma wartość 12 tys i mieli tam praktycznie to samo co my to jak tu się nie wkurzyć! emotka  

 Ja zamierzam pisać reklamację bo im tego płazem nie puszczę, co to za wyjazd jak musiałam jeszcze sporo do niego dopłacić?! emotka
Jakby ktoś też miał podobne odczucia to zapraszam na priw...

napisz coś więcej o tym wyjeździe. Warto było? Coś zwiedzone? Jaki hotel ? Jakie jedzenie? Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7196353 Napisano: 02.08.2024 12:45:31 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mellowfruit napisał(a):

Bref lipa emotka

bref lipa, bueno lipa, kilka bramek lipa... U mnie same lipy... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7196125 Napisano: 01.08.2024 16:30:57 w Czy informują/ informowali?
czarny_kot napisał(a):

Off informował?

nie Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7195428 Napisano: 30.07.2024 10:35:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
martunik3 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

maverick napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

maverick napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

katee14 napisał(a):

Ostatnio, codziennie w loterii Dudy wygrywa ta sama osoba. Jakieś to dziwne.

no i co z tego ma szczęście to wygrywa. może jest z forum nie chwali się bo zaraz byłby dym, jak to ostatnio tu bywa

Tylko małą uwaga, wg regulaminu i z tego co ja widzę, nie da się ZAGRAĆ na te same dane 2x dziennie..więc wygrane to raczej albo błąd albo ..obejście systemu emotka ale co ja się tam znam emotka

może codziennie gra o tej samej godzinie i jej się udaje bo bramki są tak ustawione? (Podobno bramki się da rozgryźć - ja nie wiem ja bo mi przez cały konkurs ani raz się nie udało tej dychy zdobyć)

Może i trafia w tę samą godzinę, ale nie 4x pod rząd, tam jest 25x dziennie, więc jak może być 4x POD RZĄD ta sama osoba??? Jak trafisz to Twój @ wchodzi na listę emotka

a może to nie do końca jest ten sam mail mimo iż osoba ta sama? Wiesz, mail może mieć taki sam początek a koniec inny (np cyfra) niektórzy konkursowicze tez mają po kilka nr telefonu więc leci ktoś po cwaniości i tyle. A kto tam będzie sprawdzał do kogo tak naprawdę należy ten mail I nr tel.

Meil trafia na listę dopiero wtedy, gdy wypełni się dane, więc ta osoba wygrywa raz dziennie, a potem hurtem wypełnia dane i wtedy wskakuje się na listę

co znaczy że ma niebywałe szczęście bo jak już wspomniałam ja codziennie gram o różnych porach i trafiłam 0. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7195416 Napisano: 30.07.2024 09:43:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

maverick napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

katee14 napisał(a):

Ostatnio, codziennie w loterii Dudy wygrywa ta sama osoba. Jakieś to dziwne.

no i co z tego ma szczęście to wygrywa. może jest z forum nie chwali się bo zaraz byłby dym, jak to ostatnio tu bywa

Tylko małą uwaga, wg regulaminu i z tego co ja widzę, nie da się ZAGRAĆ na te same dane 2x dziennie..więc wygrane to raczej albo błąd albo ..obejście systemu emotka ale co ja się tam znam emotka

może codziennie gra o tej samej godzinie i jej się udaje bo bramki są tak ustawione? (Podobno bramki się da rozgryźć - ja nie wiem ja bo mi przez cały konkurs ani raz się nie udało tej dychy zdobyć)

Może i trafia w tę samą godzinę, ale nie 4x pod rząd, tam jest 25x dziennie, więc jak może być 4x POD RZĄD ta sama osoba??? Jak trafisz to Twój @ wchodzi na listę emotka

a może to nie do końca jest ten sam mail mimo iż osoba ta sama? Wiesz, mail może mieć taki sam początek a koniec inny (np cyfra) niektórzy konkursowicze tez mają po kilka nr telefonu więc leci ktoś po cwaniości i tyle. A kto tam będzie sprawdzał do kogo tak naprawdę należy ten mail I nr tel. Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

nanajka81

#7195389 Napisano: 30.07.2024 08:06:01 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Wkurza mnie że konkursowicze tak się "cieszą" z wygranych w MDW, że zaraz obok dodają dopisek "sprzedam". To się chyba cieszą że mają coś na sprzedaż a nie z wygranej...

Cieszą się, że wygrali coś, co mogą spieniezyc, a za zdobytą ze sprzedaży tego, co bardziej przyda się innym, będą mogli kupić coś przydatnego dla siebie.


Rozumiem to ale wątek na sprzedaż jest gdzie indziej. Po co piszą to w MDW? Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

nanajka81

#7195386 Napisano: 30.07.2024 08:00:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

katee14 napisał(a):

Ostatnio, codziennie w loterii Dudy wygrywa ta sama osoba. Jakieś to dziwne.

no i co z tego ma szczęście to wygrywa. może jest z forum nie chwali się bo zaraz byłby dym, jak to ostatnio tu bywa

Tylko małą uwaga, wg regulaminu i z tego co ja widzę, nie da się ZAGRAĆ na te same dane 2x dziennie..więc wygrane to raczej albo błąd albo ..obejście systemu emotka ale co ja się tam znam emotka

może codziennie gra o tej samej godzinie i jej się udaje bo bramki są tak ustawione? (Podobno bramki się da rozgryźć - ja nie wiem ja bo mi przez cały konkurs ani raz się nie udało tej dychy zdobyć) Wyświetl w wątku >>
0 0