Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nanajka81

nanajka81

#7181810 Napisano: 10.06.2024 12:38:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

Emememe napisał(a):

olunka napisał(a):

nikt nie dostał dzisiaj zestawu Kubota?  bo nie wiem czy takie sa te bluzy czy reklamować emotka

U siostry też jest taka przetarta, więc chyba taki był zamysł 🤔

dzięki emotka

a możecie zdjęcie tej wygranej pokazać? Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7180883 Napisano: 06.06.2024 12:58:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Nanajka81: Ta agencja potrafi rozwiązać konkurs w listopadzie, gdy zgłoszenia były do początku lipca  emotka
Bardzo miła pani zawsze prosi, by spróbować paragon jeszcze znaleźć, bo ona wie, że to już trochę czasu minęło...  emotka
Tempo mają jakie mają, ale gdy mnie raz dłużej w Polsce nie było, powiedzieli, że mogą czekać na paragon do miesiąca. Im się nigdy z niczym nie śpieszy.

To po co tracą czas na pisanie regulaminu skoro i tak im się nie śpieszy? Jest regulamin, jest konkretna data... Gdyby każdy organizator tak organizował konkursy to nikt by w tych konkursach udziału nie brał. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7180763 Napisano: 06.06.2024 09:01:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Luiza12 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

Cześć, czy były wyniki tego konkursu Słodka Wiosna Intermarche https://www.e-kon...ka-wiosna-intemarche ?
To jest w ogóle jeszcze realne, że oni ten konkurs rozstrzygną? Czy agencja już zwinęła się razem z nagrodami?emotka

Rozwiążą. Mają szybkość żółwia, ale póki co nie kradną.

Hmm, ten konkurs się skończył już tak dawno, że to chyba niemożliwe by tyle to trwało, ktoś miał może jakiś kontakt z agencją w tej sprawie? Oni jeszcze istnieją?emotka

Komisja Konkursowa najpóźniej do dnia 05.04.2024 roku dokona weryfikacji, czy numery paragonów w
Zgłoszeniach nie powtarzają się oraz dokona wyboru 33 Laureatów Konkursu, którzy otrzymają Nagrodę.

Nie brałam w tym udziału ale z regulaminu wynika że konkurs dawno rozwiązany... Może nagrody po rodzinie porozdawali skoro nikt z konkursowiczów się nie chwalił wygraną... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7180534 Napisano: 05.06.2024 12:10:38 w Czy informują/ informowali?
agakaz2 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

Blikomania ostatnio informuje czy nie?
Może miał ktoś ostatnio info?

Cisza od 3 tygodni. Może urlop/choroba wysyłacza


napisałam meila do Organizatora blika i columbit

Columbit widzę że smsy wysyła a blikomania na moje pytanie czy na bieżąco informują odpisali

Dzień dobry,Zwycięzcy informowani są mailowo oraz telefonicznie.   PozdrawiamyZespół BLIKOMANII

Więc wychodzi na to że nikt się nie chwali... Szkoda, mi to już się tym blikiem płacić nie chce. 3 razy widziałam siebie na ich listach i ani razu to nie byłam ja... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7180449 Napisano: 05.06.2024 08:41:31 w Czy jest konkurs, w którym trzeba kupić...?
daisygirl napisał(a):

Damski dezodorant emotka

w Rossmannie rexona chyba jest Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7180448 Napisano: 05.06.2024 08:40:32 w Konkursy to ... ciężka praca!
wojteke-konkursy napisał(a):

W moim przypadku ten wątek brzmi dziwnie emotka . Wygrałem przez 8 lat ponad tysiąc konkursów i tylko DWA razy na zgłoszenie poświęciłem więcej niż godzinę. Z reguły na wymyślenie i udzielenie odpowiedzi na pytania, w których wymagane jest 160-1000 znaków schodzi  mi od minuty do dziesięciu minut. Gdy widzę pytanie to z lotu odpowiadam na nie. Nie robię żadnych korekt, nie poprawiam, a po prostu wysyłam. 3000 smaków rzadko piszę, ale wtedy to już jest 20-30 minut.


Pozazdrościć umiejętności Wyświetl w wątku >>
2 darog, anaesth 0

nanajka81

#7180431 Napisano: 05.06.2024 05:48:01 w Konkursy to ... ciężka praca!
Catcat napisał(a):

atyde25 napisał(a):

No o najważniejszej myśli zapomniałam.
Tak konkursy to bardzo ciężka praca i zupełnie niedoceniana.
Oj znowu coś wygrałaś ale super jak ty to robisz.
Tłumaczysz cooooooo trzeba coś kupić ,potem wysyłać eeeeeeee, za dużo zachodu.
Wygraj miiiiiiiiiiiiiiiiiii.
A spadaj na drzewo i tak się kończy temat.
Każdy chce wygrać,nie zrobić nic i czekać na kuriera z nagrodą.
To tak nie działa .
Jestem rozczarowana postawą ludzi dlatego w realnym życiu nikomu o wygranych nie opowiadam od wielu lat.
Szczęście i kasa lubię ciszę kiedyś tego nie  jarzyłam a teraz jarzę.

Taaak uwielbiam tekst : "Super! Jak ty to robisz?" A jak zaczynasz serio opowiadać to miny im zrzednieją, że to tyle roboty i nie mają czasu.


O tak, ja mam to samo. Ostatnio chrześniak mi powiedział "ciocia to ma szczęście w tych konkursach" więc mu odpowiedziałam jak na to "szczęście" się ciężko pracuje. Był baaaardzo zdziwiony... Wyświetl w wątku >>
2 darog, Catcat 0

nanajka81

#7180259 Napisano: 04.06.2024 13:31:21 w WC - rozmowy o wszystkim
Claudia77 napisał(a):

kolorowekredki napisał(a):

To 5 klasa jest. Już coś podobnego tego typu drobiazgi ołówki, dlugopisy właśnie u nas jak byli mlodsi. Wlasnie trwa dyskusja czy nie kupić bonu 20zl do empiku dla każdego dziecka.

Wyjście na lody już było z okazji dnia dziecka, na kręglach też byli w tym semestrze (choć akurat mój syn był chory) wydaje mi się, że nauczycielka już ma dość i chce szybko dać świadectwa i wysłać wszystkich do domu, bo zakończenie roku jest dopiero w godzinach  11.30-12.30

to zawsze rodzic z może z nimi iść - nasza wychowawczyni starszego syna też była niechętna na takie pomysły, więc my przejęliśmy inicjatywę - pamiętam jak raz zarezerwowaliśmy im stoliki w pizzerni i poszli sami, byli zachwyceni, bo poczuli się wyjątkowo, że mamy do nich zaufanie .)))

A co za 20 zł kupi się w empiku? Całe nic... Im by chyba trzeba gołe 20 zł do ręki dać i byliby szczęśliwi... U nas małe jeszcze dzieci to ich gadżety zadowalają, u starszej (6klasa) nie pamiętam co w zeszłym roku było, chyba nic... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7180161 Napisano: 04.06.2024 09:16:58 w WC - rozmowy o wszystkim
kolorowekredki napisał(a):

Jakie prezenty w szkole dajecie dzieciom na zakończenie roku? Szukamy w klasie (dla wszystkich uczniów) czegos drobnego w granicach 15 max 20zł. Na razie mamy na oku tylko te breloki, ale to mało.
https://allegro.p...upominek-15570320500

w zeszłym roku u mnie były ołówki, linijki i długopisy zmywalne. I ciastko jakieś albo lizaki. Drobne ale bardzo przydatne gadżety. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7180143 Napisano: 04.06.2024 07:30:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maixys napisał(a):

Te karty z Pudliszek do Lidla, będą dopiero doładowane? Pierwszy raz takie coś wygraliśmy i trochę nie wiemy jak to działa  emotka

nie wygrałam tej karty ale z tych które wygrałam w różnych konkursach to dopiero po potwierdzeniu, że karta doszła organizatorzy doładowywali kartę (np. fuzetea, rafaello) Wyświetl w wątku >>
1 maixys 0

nanajka81

#7180142 Napisano: 04.06.2024 06:45:15 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mczarna napisał(a):

Nie dość,że mało loterii i konkursów dla mnie,to tam,gdzie biorę udział lipa.Mam wrażenie,że wszyscy mnie zablokowali...Kiedyś się wygrywało nawet drobnicę,a teraz wszędzie pudło,buuu

teraz na tę drobnicę trzeba mocno zapracować... Wyświetl w wątku >>
1 basiag 0

nanajka81

#7180095 Napisano: 03.06.2024 20:44:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
29renata napisał(a):

Wynik meczu Ja-Winiary 37:0
Czy ktoś ma "lepszy" wynik?

ja mam 23-0... Wyświetl w wątku >>
1 29renata 0

nanajka81

#7180063 Napisano: 03.06.2024 18:29:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
3 wirtualne drzewa z Kit Kat - posadziłam emotka Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7179912 Napisano: 03.06.2024 11:24:56 w WC - rozmowy o wszystkim
katee14 napisał(a):

Wczoraj wysyłałam dwa zgłoszenia na loterię WW. Trochę mi zajęło wymyślenie w miarę fajnych haseł, których jeszcze nie było w bazie. W nocy przyśnił mi się koszmar. Obudziłam się krzycząc ,,Wratunku, Wratunku"  Śmieje się z tego do tej pory mimo naprawdę strasznego snu.


Za dużo WW😆 powodzenia! Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7179905 Napisano: 03.06.2024 11:03:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Zastanawia mnie konkurs który pojawił się dzisiaj w "promocyjnych" (spełnij marzenia) Myślicie że ktoś (a dokładnie strona spełnij marzenia) tak lekką ręką da milion jakiemuś przypadkowemu wygranemu? Inne nagrody też bogate choć niedużo a zasady "im więcej e-booków kupisz tym większe szanse". Przejrzałam ich stronę na FB i w sumie mam bardzo mieszane uczucia... Brać udziału nie będę bo nie interesuje mnie wywalanie kasy na jakieś dziwne e-booki ale chciałabym poznać opinię innych. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7179866 Napisano: 03.06.2024 08:20:31 w Konkursy to ... ciężka praca!
zielonaszpilka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Catcat napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Catcat napisał(a):

Ten rok jakoś wyjątkowo ciężki, w tamtym roku właśnie dobrze mi szło, a jakoś od stycznia zdecydowany spadek wygrywalności. 
Ale jak nazywa się wątek - to ciężka praca i czasami człowiek się wkurza, że "zmarnował" tyle czasu.

Ja się staram czasu nie marnować bo im dłużej siedzę nad danym zgłoszeniem tym większa szansa że nie wygram. Np. wafelki ww - nad tymi nad którymi myślałam - dno, jeden który wysłałam na przypał - wygrana... Co do tego roku to ogólnie jest dużo więcej loterii, dużo droższe produkty do zakupu, mało konkursów kreatywnych a jeżeli już są to albo nagród niewiele a co za tym idzie duża konkurencja, no i jeszcze jakieś badziewiaste nagrody się pojawiły typu kod XBOX (nestle), voucher chilii i inne typu "co z tym u licha robić".

Zdecydowanie są droższe produkty, typu, żeby wziąć udział kup 3 paczki Lays - koszt koło 25zł, a wygraną jest - karton czipsów! 
Co do marnowania czasu nawet samo interesowanie się konkursami, kupowanie produktów i cały ten proces jest praco- i czaso- chłonny. A potem wygrywasz czapkę Monster którą wysyłają 8 miesięcy xd

Z tym się zgadzam - interesowanie się konkursami i branie udziału choćby tylko w loteriach gdzie nie trzeba nic napisać tylko kupić daną rzecz, wypełnić dane, wgrać paragon - jest czasochłonne i w sumie dość słabo opłacalne dla osób, które wybitnie szczęścia w bramkach nie mają (JA!) Do tej pory zastanawiam się jak w Winiarach ludziom udaje się trafić - ja na 23 losy nie trafiłam ani jednej 50tki... Dobrze że paragony po rodzinie pozbierane bo najtańsza rzecz z Winiar to jakiś sos za 2 zł, których nie używam.

Najtańsze rzeczy z winiar to kisiele i budynie:) często są w promocji po złotówce z groszami emotka  wiem, bo moja szafka pęka w szwach emotka  Poczekaj jeszcze trochę, bo za chwilę wszystkim zabraknie słupów i kont na wygrywanie tych 50 i trafienie tego to będzie czysta formalność emotka

Tego też nie jem... emotka No nic, będę zbierać dalej ale szczerze to powątpiewam że tam trafię. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7179863 Napisano: 03.06.2024 08:16:48 w Konkursy to ... ciężka praca!
Catcat napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Catcat napisał(a):

Ten rok jakoś wyjątkowo ciężki, w tamtym roku właśnie dobrze mi szło, a jakoś od stycznia zdecydowany spadek wygrywalności. 
Ale jak nazywa się wątek - to ciężka praca i czasami człowiek się wkurza, że "zmarnował" tyle czasu.

Ja się staram czasu nie marnować bo im dłużej siedzę nad danym zgłoszeniem tym większa szansa że nie wygram. Np. wafelki ww - nad tymi nad którymi myślałam - dno, jeden który wysłałam na przypał - wygrana... Co do tego roku to ogólnie jest dużo więcej loterii, dużo droższe produkty do zakupu, mało konkursów kreatywnych a jeżeli już są to albo nagród niewiele a co za tym idzie duża konkurencja, no i jeszcze jakieś badziewiaste nagrody się pojawiły typu kod XBOX (nestle), voucher chilii i inne typu "co z tym u licha robić".

Zdecydowanie są droższe produkty, typu, żeby wziąć udział kup 3 paczki Lays - koszt koło 25zł, a wygraną jest - karton czipsów! 
Co do marnowania czasu nawet samo interesowanie się konkursami, kupowanie produktów i cały ten proces jest praco- i czaso- chłonny. A potem wygrywasz czapkę Monster którą wysyłają 8 miesięcy xd

Z tym się zgadzam - interesowanie się konkursami i branie udziału choćby tylko w loteriach gdzie nie trzeba nic napisać tylko kupić daną rzecz, wypełnić dane, wgrać paragon - jest czasochłonne i w sumie dość słabo opłacalne dla osób, które wybitnie szczęścia w bramkach nie mają (JA!) Do tej pory zastanawiam się jak w Winiarach ludziom udaje się trafić - ja na 23 losy nie trafiłam ani jednej 50tki... Dobrze że paragony po rodzinie pozbierane bo najtańsza rzecz z Winiar to jakieś sosy za 2 zł, których nie używam. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7179831 Napisano: 02.06.2024 20:02:30 w Konkursy to ... ciężka praca!
Catcat napisał(a):

Ten rok jakoś wyjątkowo ciężki, w tamtym roku właśnie dobrze mi szło, a jakoś od stycznia zdecydowany spadek wygrywalności. 
Ale jak nazywa się wątek - to ciężka praca i czasami człowiek się wkurza, że "zmarnował" tyle czasu.

Ja się staram czasu nie marnować bo im dłużej siedzę nad danym zgłoszeniem tym większa szansa że nie wygram. Np. wafelki ww - nad tymi nad którymi myślałam - dno, jeden który wysłałam na przypał - wygrana... Co do tego roku to ogólnie jest dużo więcej loterii, dużo droższe produkty do zakupu, mało konkursów kreatywnych a jeżeli już są to albo nagród niewiele a co za tym idzie duża konkurencja, no i jeszcze jakieś badziewiaste nagrody się pojawiły typu kod XBOX (nestle), voucher chilii i inne typu "co z tym u licha robić". Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7179699 Napisano: 01.06.2024 20:25:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

agnesita napisał(a):

Miligili napisał(a):

agnesita napisał(a):

Ile fortis potrzebuje czasu na zasilenie karty z Fuzetea? Karta dawno w domu a cały czas nie zasilona...

Mi odpisali że karty maksymalnie do 48 godzin od zgłoszenia są już gotowe emotka

Od zgłoszenia, w sensie rejestracji na endered? To 48 godzin to juz mi minęło razy kilka jak nie lepiej...

lol ja już wydałam - kartę wygrałam 29.04, 17.05 ją dostałam i odesłałam protokół a doładowali jakoś 24 maja.

A emaila im odsyłałas z potwierdzeniem otrzymania karty?

tak, zaraz po dostaniu karty czyli 17.05 Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7179697 Napisano: 01.06.2024 20:12:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agnesita napisał(a):

Miligili napisał(a):

agnesita napisał(a):

Ile fortis potrzebuje czasu na zasilenie karty z Fuzetea? Karta dawno w domu a cały czas nie zasilona...

Mi odpisali że karty maksymalnie do 48 godzin od zgłoszenia są już gotowe emotka

Od zgłoszenia, w sensie rejestracji na endered? To 48 godzin to juz mi minęło razy kilka jak nie lepiej...

lol ja już wydałam - kartę wygrałam 29.04, 17.05 ją dostałam i odesłałam protokół a doładowali jakoś 24 maja. Wyświetl w wątku >>
0 0