Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nanajka81

nanajka81

#7177843 Napisano: 23.05.2024 18:20:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

świetne! Jaką nagrodę dało? Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7177266 Napisano: 22.05.2024 08:02:51 w Albedo Marketing
aja napisał(a):

Czy komuś udało się skutecznie wysłać sms na konkurs ,,Daj się uwieść  " Teekanne z Intermarche, że dostał potwierdzenie sms, że to zgłoszenie wpłynęło? Ja wysyłam zgłoszenia bez potwierdzeń.Nie mam blokady na sms premium, one wychodzą, są zarejestrowane, łączyłam się z infolinią, zresztą mam też wgląd w rejestr wysłanych i połączeń, organizator twierdzi, że one nie docierają na konkurs. Dziwna sprawa, konkursik trwa do 29.maja.2024r, jedna nagroda dziennie do wygrania, a ja nie mogę wziąć udziału i nie ma winnego. Moja ciekawość jest czy otrzymujecie zwrotnego sms a, bo jak nie , to udział w nim prawdopodobnie nie jest zarejestrowany, tak jak mój.Dodam jeszcze, że na ten numer już kiedyś wysyłałam smsiki i wszystko było ok , tylko w tym nie.

tak, mi przyszła informacja zwrotna ze "Twoje zgłoszenie w konkursie zostało przyjęte. Z laureatami skontaktujemy sie po zakonczeniu konkursu. Pamietaj o zachowaniu paragonu, powodzenia!". Wczoraj wysyłałam... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7177203 Napisano: 21.05.2024 20:08:54 w Czy informują/ informowali?
Ewa1966 napisał(a):

pusheen napisał(a):

ditomaso napisał(a):

WW? Dzisiaj echo czy opóźnienie?

Są wyniki. Ale mam wrażenie, że wyjątkowo słabe odpowiedzi wybrali tym razem. emotka

Chyba już mają dość tego słowotwórstwa  emotka

 no jakieś takie byle jakie te odpowiedzi. Waflo i waflo i waflo... Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

nanajka81

#7177110 Napisano: 21.05.2024 14:16:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

co nadaje logaris serwis?

puszkę na baterie energizeer może? Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7177059 Napisano: 21.05.2024 12:11:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zwroty za 7 daysy, wszystko się zgadza. Wyświetl w wątku >>
1 Majkii 0

nanajka81

#7176982 Napisano: 21.05.2024 07:25:04 w Żegnamy zmarłych
Claudia77 napisał(a):

17. 05 moja najukochańsza, najcudowniejsza przyjaciółka -  zginęła w tragicznym wypadku razem z mężem - kochana do zobaczenia...

takie nagłe śmierci najbardziej bolą emotka Trzymaj się emotka Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7176943 Napisano: 20.05.2024 21:38:38 w Czy informują/ informowali?
mczarna napisał(a):

olunka napisał(a):

agniecha1985 napisał(a):

olunka napisał(a):

agniecha1985 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

a blik już informował

Też czekam, mam nadzieję że nie

a z który tydzień teraz maja informować? bo ja nie bardzo w temacie

Ten do  12 maja, tak myślę:)

czyli jak 10 sa moje inicjały to jest szansaemotka

Ja też właśnie czekam czy to ja,czy nie ja...:)

a ja tak czekałam w którymś etapie i to nie były moje inicjały☹️ już nie czekam. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7176727 Napisano: 20.05.2024 11:24:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Czy w loterii Chrunchips są do wyboru inne kluby niż te widoczne na stronie głównej? Nie żebym narzekała bo klub piłkarski z mojego miasta wygrywa (choć pewnie z czasem spadnie bo ileż ja mogę tych chipsów jeść i głosować na miejski klub) ale tak mnie to zaczęło zastanawiać czy można głosować na jakieś inne niż te widoczne...

Nie można. To są kluby, które zostały wskazane przez współpracowników organizatora przed startem
loterii. Pracownicy mogli zgłaszać swoje propozycje i z tych propozycji zostały wybrane trzy kluby, które otrzymają dofinansowanie. Wysokość dofinansowania zależy od miejsca, które zajmą w głosowaniu.

No to jestem mega zaskoczona bo żeby na całą Polskę wybrali klub z w sumie chyba dość mało znanego Wasilkowa? Przedziwne...

Zgłaszali to pracownicy, którzy pewnie są z różnych rejonów Polski, więc szansa że z Wasilkowa też. Raczej zależało im na właśnie jakichś mniejszych klubach, właśnie żeby dać im wsparcie. Widać też, że chcieli wybrać kluby z różnych dyscyplin sportowych i fajnie emotka  fajnie też, że nie ma tu przegranych i każdy z tych klubow jakąś kasę dostanie emotka


Bardzo fajnie emotka No to teraz pozostaje mi namawiać miastowych aby żarli Crunchipsy, nie wywalali paragonów i głosowali na nasz klub. Serdeczne dzięki za odpowiedź! emotka Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7176722 Napisano: 20.05.2024 11:10:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Czy w loterii Chrunchips są do wyboru inne kluby niż te widoczne na stronie głównej? Nie żebym narzekała bo klub piłkarski z mojego miasta wygrywa (choć pewnie z czasem spadnie bo ileż ja mogę tych chipsów jeść i głosować na miejski klub) ale tak mnie to zaczęło zastanawiać czy można głosować na jakieś inne niż te widoczne...

Nie można. To są kluby, które zostały wskazane przez współpracowników organizatora przed startem
loterii. Pracownicy mogli zgłaszać swoje propozycje i z tych propozycji zostały wybrane trzy kluby, które otrzymają dofinansowanie. Wysokość dofinansowania zależy od miejsca, które zajmą w głosowaniu.

No to jestem mega zaskoczona bo żeby na całą Polskę wybrali klub z w sumie chyba dość mało znanego Wasilkowa? Przedziwne... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7176713 Napisano: 20.05.2024 10:49:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w loterii Chrunchips są do wyboru inne kluby niż te widoczne na stronie głównej? Nie żebym narzekała bo klub piłkarski z mojego miasta wygrywa (choć pewnie z czasem spadnie bo ileż ja mogę tych chipsów jeść i głosować na miejski klub) ale tak mnie to zaczęło zastanawiać czy można głosować na jakieś inne niż te widoczne... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7176679 Napisano: 20.05.2024 04:55:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
PanPrezes napisał(a):

No powiem Wam, że cenzura ten flipper w konkursie Książęce w Żabce. 2 razy z rzędu wybiło mi piłkę tak, że od razu po kilku odbiciach wpadła w dołek, na co nie można było w żaden sposób fizycznie zareagować, bo nie dało się nawet dotknąć kulki 😆.

bo to jest loteria. Niby wydaje ci się że ty sterujesz a tak naprawdę piłka leci gdzie chce. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7176589 Napisano: 19.05.2024 10:18:19 w Żabka
Adra napisał(a):

Ja mam pytanko odnośnie tego konkursu Kaktusa i tych "Good Vibes" . Te Good Vibes to po prostu przetłumaczyli dobre wibracje na angielski czy to jest nazwa jakiejś firmy z którą Żabka współpracuje teraz? Nie lubię takich niejasnych konkursów

zgaduj zgadula... Teraz w większości konkursów są takie pytania że nie wiadomo jak je ugryźć... Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

nanajka81

#7176493 Napisano: 18.05.2024 09:12:44 w Żabka
rufus napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

rufus napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

Ile macie punktów w książecym ? mi ta kulka wypadała bokiem, dziadówa jedna i nabiło tylko 502

To jest loteria emotka

emotka  no i się wydało, że nie czytałam regulaminu emotka

W sensie loteria jak ci ta kulka wyleci..  jednemu od razu spadnie w srodek a inny bedzie mial wiecej szczescia

mąż grał i powiedział że strasznie głupia ta gra bo ta kulka losowo sobie lata i niby wydaje się człowiekowi że nią steruje a ona i tak sobie leci jak jej się podoba... Ot, loteria. Wyświetl w wątku >>
2 rufus, samuraj 0

nanajka81

#7176492 Napisano: 18.05.2024 09:11:16 w Żabka
magie1982 napisał(a):

Apropo P &G to trzeba kupić jeden produkt dowolny?

Ja kupiłam dwa ale teraz czytam w regulaminie że wystarczy kupić przynajmniej jeden... No tak to jest jak się sugeruje tym co pisze Żabka w swojej aplikacji echhh Wyświetl w wątku >>
1 magie1982 0

nanajka81

#7176485 Napisano: 18.05.2024 08:03:32 w Żabka
monisss napisał(a):

W kaktusie odpisali, że wybrane lody nie biorą udziału w promocjiemotka  I nie dostanę kodu.

z ciekawości: które kupiłaś? Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7176422 Napisano: 17.05.2024 19:39:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
niunia-k napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

@Kwiat napisał(a):

Mam pytanie o te zwroty 7 days- zrobiłam jeden zwrot i próbuje zrobić kolejny ale tego formularza nie da się drugi raz uzupełnić emotka
czy ktoś podratuje co mam zrobić abym mogła wysłać kolejne paragony do zwrotów.
z góry bardzo dziękuję  emotka

Musisz wejść na nowo na stronę i dokonać od początku rejestracji zakupu, mi tak poszło

Można link? 😏

przecież przychodzi SMS w którym wszystko pisze czyli za każdym razem trzeba wygenerować nowy link klikając go w smsie... Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7176168 Napisano: 17.05.2024 10:52:45 w Żabka
monisss napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

tad_pole napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

tad_pole napisał(a):

monisss napisał(a):

tylko ja mam problem z kodem na Kaktusa? Książęce i Pepsi weszło a ten emotka  Kaktus nie.. napisałam i cisza.. tam trzeba kupic 2 sztuki i tyle? Bo tam jest coś o tym trzecim za Żabsa ale ja go nie brałam...

Tak, wystarczy kupić 2 sztuki. Ja kupiłam wczoraj w nocy i praktycznie od razu dostałam kod.

jak nie aktywujesz Kaktusa za żabsa to kodu nie będziesz miała. Trzeba aktywować i kod się pojawi.

Ja nie aktywowałam Kaktusa za żabsa i kod dostałam.

ja dostałam dopiero po aktywacji tego 3 kaktusa... Też się naszukałam i nie mogłam zrozumieć czemu kodu nie mam a jak aktywowałam tego gratisowego to kod się pojawił.

a gdzie go znalazłas?

po zakupie aplikacja żabki mi wysłała informacje że mam aktywować trzeciego kaktusa... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7176161 Napisano: 17.05.2024 10:32:16 w Żabka
tad_pole napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

tad_pole napisał(a):

monisss napisał(a):

tylko ja mam problem z kodem na Kaktusa? Książęce i Pepsi weszło a ten emotka  Kaktus nie.. napisałam i cisza.. tam trzeba kupic 2 sztuki i tyle? Bo tam jest coś o tym trzecim za Żabsa ale ja go nie brałam...

Tak, wystarczy kupić 2 sztuki. Ja kupiłam wczoraj w nocy i praktycznie od razu dostałam kod.

jak nie aktywujesz Kaktusa za żabsa to kodu nie będziesz miała. Trzeba aktywować i kod się pojawi.

Ja nie aktywowałam Kaktusa za żabsa i kod dostałam.

ja dostałam dopiero po aktywacji tego 3 kaktusa... Też się naszukałam i nie mogłam zrozumieć czemu kodu nie mam a jak aktywowałam tego gratisowego to kod się pojawił. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7176159 Napisano: 17.05.2024 10:29:42 w Żabka
monisss napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

tad_pole napisał(a):

monisss napisał(a):

tylko ja mam problem z kodem na Kaktusa? Książęce i Pepsi weszło a ten emotka  Kaktus nie.. napisałam i cisza.. tam trzeba kupic 2 sztuki i tyle? Bo tam jest coś o tym trzecim za Żabsa ale ja go nie brałam...

Tak, wystarczy kupić 2 sztuki. Ja kupiłam wczoraj w nocy i praktycznie od razu dostałam kod.

jak nie aktywujesz Kaktusa za żabsa to kodu nie będziesz miała. Trzeba aktywować i kod się pojawi.

ale kurde nie mam takiej ikonki nawet .. emotka

a nie pojawiła ci się wiadomość z aplikacji "odbierz kaktusa za żabsa"? Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7176157 Napisano: 17.05.2024 10:29:04 w Żabka
A może ktoś napisać na czym najlepiej grać w tą grę w Książęcym? Telefon czy komp? Wyświetl w wątku >>
0 0