Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nanajka81

nanajka81

#7193340 Napisano: dzisiaj o 09:44:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
whitepoint napisał(a):

Na szczęście miałam mało kasy i wszystko właśnie wypłaciłam, a kartę zaraz zastrzegę  jue zdążyli, nie potwierdziłam GOTOWE, widać, nie zweryfikowali jeszcze

No to miałaś szczęście. Ale na fejsie to teraz co konkurs to zaraz fejkowe bliźniacze konto "z gratulacjami" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7193310 Napisano: dzisiaj o 08:11:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mahuska napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

whitepoint napisał(a):

psotka napisał(a):

whitepoint napisał(a):

Favita fb, dostałam info: Gratulacje 🎁 ✨ wygrałeś NAGRODĘ. Aby uzupełnić dane zwycięzcy, wykonaj poniższe kroki rejestracyjne:https://mlekovita1.myfreesites.netJeśli wypełniłeś link rejestracyjny, odpowiedz (GOTOWE)Ogłaszamy, że losowanie rozpoczyna się dzisiaj, ponieważ w tym niesamowitym konkursie wzięło udział wiele osób. DZIĘKUJĘ.🌟 Powodzenia 🌟

Nie rozumiem, bo 100 było gwarantowane, a przy uzupełnianiu danych przekierowuje do banku i pobiera 1 euro, o co chodzi?

Padlas ofiara oszustwa. To scam.

lepiej zobacz czy jeszcze kasę masz...

Też to dostałam ale w ogóle mi się ten nikt nie otwiera ani na komputerze ani na telefonie... O co chodzi? Niby są oficjalnego profilu mlekovity


Bo mlekovita zdążyła już zareagować i przyblokowała oszusta i podrobiony profil. Teraz bardzo często pod różnymi konkursami na fejsie pojawia się fałszywy profil organizatora i właśnie takie informacje "wygrałeś, wypełnij formularz, napisz "GOTOWE" - ten formularz ma na celu wyłudzenia danych osobowych/dostępu do konta/kasy. Mlekovita wysyła informacje o wygranej poprzez wiadomość prywatną a nie komentując. Tak więc uważajcie. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7193300 Napisano: dzisiaj o 07:48:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
whitepoint napisał(a):

psotka napisał(a):

whitepoint napisał(a):

Favita fb, dostałam info: Gratulacje 🎁 ✨ wygrałeś NAGRODĘ. Aby uzupełnić dane zwycięzcy, wykonaj poniższe kroki rejestracyjne:https://mlekovita1.myfreesites.netJeśli wypełniłeś link rejestracyjny, odpowiedz (GOTOWE)Ogłaszamy, że losowanie rozpoczyna się dzisiaj, ponieważ w tym niesamowitym konkursie wzięło udział wiele osób. DZIĘKUJĘ.🌟 Powodzenia 🌟

Nie rozumiem, bo 100 było gwarantowane, a przy uzupełnianiu danych przekierowuje do banku i pobiera 1 euro, o co chodzi?

Padlas ofiara oszustwa. To scam.

lepiej zobacz czy jeszcze kasę masz... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7192931 Napisano: 19.07.2024 17:58:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A były wyniki z tego konkursu https://grajwlaciate.pl/? Ktoś wie? Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7192901 Napisano: 19.07.2024 16:18:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosienia8501 napisał(a):

Czy dobrze rozumiem: aby w promocji Favita otrzymać gwarantowana nagrodę trzeba tak.jak.w.konkursie kupić 2 sery feta ?

kupić 2 sery i zrobić zdjęcie jak się z nimi fetuje po czym zdjęcie wrzucić na fejsa/insta/tik tok. Po dniu się odzywają i przysyłają formularz do wypełnienia. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7192852 Napisano: 19.07.2024 12:35:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

no racja jednemu szkoda a drugi wydaje i mu nie szkoda.
a ja się wcale nie dziwię ze ludzie się nie chwala

Wiesz, może w lotka jednak trzeba mieć szczęście? A ja wybitnie go nie mam ani w lotku ani w zdrapkach (sprawdzone nie raz...) więc wolę kasę przeznaczyć na inne cele. Jeżeli Ty masz to tylko pozazdrościć i pogratulować. Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

nanajka81

#7192839 Napisano: 19.07.2024 12:13:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
jokan napisał(a):

Favita z dzisiaj emotka

wczoraj dodałam zdjęcie, dziś info o gwarantowanej. Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7192837 Napisano: 19.07.2024 12:12:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

a wy przeliczacie wartość zainwestowanych pieniędzy na wartość nagrody? bo ja nie emotka

serio tyle wydałaś czy ci się trochę losów dostało od tych co ich nie brali? Bo wiem że są osoby które mają dostęp do tych papierków bo inni nie zabrali.

a co to jest 530zl na lotto w przeciągu tygodnia?

na kolejne losowanie dostałam losy w lotku

no mi 6 zł szkoda a co dopiero 530... Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7192825 Napisano: 19.07.2024 11:51:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

a wy przeliczacie wartość zainwestowanych pieniędzy na wartość nagrody? bo ja nie emotka

serio tyle wydałaś czy ci się trochę losów dostało od tych co ich nie brali? Bo wiem że są osoby które mają dostęp do tych papierków bo inni nie zabrali. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7191721 Napisano: 16.07.2024 07:31:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ramaja napisał(a):

Aby wygrać nagrodę, dokończ rejestracjęOtwórzۦۦ ۦۦDlaczego prosimy Cię o podanie informacji rozliczeniowych? Ponieważ posiadamy licencję na dystrybucję naszych treści tylko w niektórych krajach, prosimy o zweryfikowanie adresu pocztowego poprzez podanie numeru ważnej karty kredytowej. GWARANTUJEMY, że za weryfikację Twojego konta nie zostaną pobrane ŻADNE OPŁATY. Żadne opłaty nie pojawią się na wyciągu z Twojej karty kredytowej, chyba że uaktualnisz do członkostwa Premium lub dokonasz zakupu.Otwórzۦۦ ۦۦCzy ukończyłeś rejestrację?Otwórz08:18WysłanoRegulamin konkursu mówi zupełnie co innego Wysłano 14 godz. temuOtwórzNapisz do: ۦۦ ۦۦAa

na Fejsie non stop się to pojawia pod różnymi konkursami różnych organizatorów. Ostatnio wzięłam udział w 3 konkursach i nie minęło 20 min jak z wszystkich 3 "wygrałam"🤣 Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

nanajka81

#7191635 Napisano: 15.07.2024 18:37:54 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
@Kwiat napisał(a):

Dziś wedel mnie rozczarował i inne konkursy.... loterie....
emotka  smutno miemotka

jak wielu tutaj... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7191608 Napisano: 15.07.2024 16:50:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anulka72 napisał(a):

ErniPPL napisał(a):

Hej ! Czy korzystał już ktoś z kodów do biedronki z konkursy HEINZ powiedz smak na tak ? Jak bezpieczniej robić zakupy ( kasa samoobsługowa czy zwykła z kasjerem ) aby mieć pewność, że po wpisaniu/podaniu tego 13 cyfrowego ekodu będzie wszystko oki i to przejdzie bez problemów ?

Dzisiaj robiłam zakupy w namiocie podałam kod i wszystko dobrze poszło 😀

już zużyłam na kasie samoobsługowej, bez problemów poszło. Na końcu paragonu się wydrukowało ile mi jeszcze zostało. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7191599 Napisano: 15.07.2024 16:14:26 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Wedel - zero, Pepsi - totalne zero... No bywa i tak... Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7191417 Napisano: 15.07.2024 07:26:47 w WC - rozmowy o wszystkim
picola1 napisał(a):

Jestem na wakacjach w Hiszpanii i po dzisiejszym finale wiem, że fiesta będzie długa 🍷😀👏🥤😄


I jak jest w Hiszpanii? Warto jechać na wakacje? Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7191295 Napisano: 14.07.2024 10:54:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Ja wydałam w biedronce 1600 zł i jestem gdzieś na ponad tysięcznym miejscu. To zależało od regionu  jak jakieś  mniejsze miejscowości to i konkurencją nie była duża.  Tak mi się wydaje

a ile miałaś punktów? Bo one pewnie też miały znaczenie. Ja nie grałam ale tutaj w białostockim były 4 miejsca więc pewnie trzeba było wydać dużo, dużo więcej aby się załapać. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7190741 Napisano: 11.07.2024 16:47:32 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kujawski III stopień (taki właśnie chciałam) Wyświetl w wątku >>

nanajka81

#7190180 Napisano: 09.07.2024 21:12:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiaaa85 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

asiaaa85 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Ja i znajoma też nie mamy z Biedronki @ z bonem emotka
W pkt 4.4 napisali, że wyślą do 5 lipca. Poniżej pkt 4.9 " Po pozytywnej weryfikacji prawa do nagrody nagroda danego stopnia zostanie wysłana do 14 dni roboczych" emotka

U mnie też brak … . Nie wiem czy do nich pisać czy czekać .


Z ciekawości: czy maila z danymi wysyłałyście na maila nr 1 czy 2? Bo do mnie przyszły dwa maile (wygrałam jedna nagrodę) i jeden był jakiś dziwny a drugi normalny i ja dane wysłałam na oba. Bon przyszedł 8 lipca

Ja miałam oba dziwne i wysłałam na oba i pewnie nie doszło ….

właściwy mail to konkurs@powiedztaknasmak.pl ale kod przyszedł z biedronka-konkurs@powiedztaknasmak.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7190156 Napisano: 09.07.2024 19:31:37 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
asiaaa85 napisał(a):

cytriss19 napisał(a):

titinunu napisał(a):

Czy wszyscy otrzymali bilety na maila z Oreo w Biedronce?W sobotę impreza, a Ja nic nie mam

Oj dosyć szybko wysłali. A kojarzy mi się, że nie informują jak negatywna weryfikacja. Lepiej do nich napisz

Ja też nic nie dostałam . Ale wygrałam bon , bony też wysyłali czy tylko same bilety na festiwal  ? ….  Ma ktoś może e-mail gdzie moge do nich napisać ? 

bilety wysyłali do dwóch dni od otrzymania listu - u mnie było to 2 lipca pod wieczór. Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7190154 Napisano: 09.07.2024 19:28:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiaaa85 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Ja i znajoma też nie mamy z Biedronki @ z bonem emotka
W pkt 4.4 napisali, że wyślą do 5 lipca. Poniżej pkt 4.9 " Po pozytywnej weryfikacji prawa do nagrody nagroda danego stopnia zostanie wysłana do 14 dni roboczych" emotka

U mnie też brak … . Nie wiem czy do nich pisać czy czekać .


Z ciekawości: czy maila z danymi wysyłałyście na maila nr 1 czy 2? Bo do mnie przyszły dwa maile (wygrałam jedna nagrodę) i jeden był jakiś dziwny a drugi normalny i ja dane wysłałam na oba. Bon przyszedł 8 lipca Wyświetl w wątku >>
0 0

nanajka81

#7190114 Napisano: 09.07.2024 16:33:36 w Lotto i inne