Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika trebor1

trebor1

#6455017 Napisano: 21.01.2018 21:51:08 w Paragony na trwające konkursy
trebor1 napisał(a):

pożyczę paragon na kończący się  dziś etap belVita, oddam w następnym etapie

nieaktualne Wyświetl w wątku >>
0 0

trebor1

#6455012 Napisano: 21.01.2018 21:35:58 w Paragony na trwające konkursy
pożyczę paragon na kończący się  dziś etap belVita, oddam w następnym etapie Wyświetl w wątku >>
0 0

trebor1

#6454876 Napisano: 21.01.2018 00:42:31 w Dziś cieszę się z.....


Jest dokładnie tak, jak napisałeś. I nie negocjuję z paniami w piekarni, olewam ogórki z cukrem (widziane dziś w Lidlu), a jedynym ciachem w moim mieszkaniu jest Pan Domu emotka

przestrzegam też przed siecią, sporo stron zawiera COOKIES! Wyświetl w wątku >>

trebor1

#6454867 Napisano: 20.01.2018 23:14:21 w Dziś cieszę się z.....
joan napisał(a):

trebor1 napisał(a):

facet ciastko? ... dawniej to się takiego tytułowało : Markiz emotka


Współcześnie taki tytuł dostają tylko faceci o pięćdziesięciu twarzach. Ale grunt, że nie trafił się stary piernik emotka

gorszy od tego jest tylko wypiek bezjajeczny
:) Wyświetl w wątku >>

trebor1

#6454863 Napisano: 20.01.2018 23:02:50 w Dziś cieszę się z.....
joan napisał(a):

trebor1 napisał(a):

no nie uwierzycie dziewczęta, bo ja też... pojutrze bodajże będzie dwa dni, jak nie jem cukru!
także leci ode mnie wsparcie, keep fighting, nie poddajemy się, nie bierzemy jeńców, a cukier kopiemy po... kostkach! emotka


emotka
"Razem" raźniej emotka

Jest dokładnie tak, jak napisałeś. I nie negocjuję z paniami w piekarni, olewam ogórki z cukrem (widziane dziś w Lidlu), a jedynym ciachem w moim mieszkaniu jest Pan Domu emotka

facet ciastko? ... dawniej to się takiego tytułowało : Markiz emotka Wyświetl w wątku >>

trebor1

#6454855 Napisano: 20.01.2018 22:36:37 w Dziś cieszę się z.....
myla napisał(a):

Mój syn pierwszy raz zrobił siusiu do kibelka, wiecie tak na stojąco jak duży mężczyzna  emotka

czyli mam rozumieć, że zostawił nieopuszczoną klapę? Zuch!
ile to czasami czasu trzeba, aby chłopaka skrzywionego przez wychowanie za pomocą mam, babć i cioć, nauczyć właściwych wzorców Wyświetl w wątku >>
0 1 trebor1

trebor1

#6454845 Napisano: 20.01.2018 21:56:26 w Dziś cieszę się z.....
joan napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

(...) A co do tematu: cieszę się, że już mija mi 20 dzień odkąd nie jem cukru  emotka  Kinder Bueno już od dawna leży obok mojego laptopa i na mnie patrzy, ale nie ruszam.  emotka


Kurczaki, no nie wierzę! Nie dosyć, że często gram w tych samych konkursach, co Ty + podzielam Twoje zdanie, to u mnie również dziś mija dwudziesty dzień bez cukru emotka

no nie uwierzycie dziewczęta, bo ja też... pojutrze bodajże będzie dwa dni, jak nie jem cukru!
także leci ode mnie wsparcie, keep fighting, nie poddajemy się, nie bierzemy jeńców, a cukier kopiemy po... kostkach! emotka Wyświetl w wątku >>

trebor1

#6453552 Napisano: 17.01.2018 15:05:22 w Dziś cieszę się z.....
cb656 napisał(a):

staszek napisał(a):

Dzięki za odpowiedź. Na szczęście nigdy mi się nie zdarzyło, żeby ktoś nie odebrał stąd było pytanie emotka

Spoko. Każdy ma swoje doświadczenia, swoje powody. emotka
Miałem trzy procedury Allegro w sprawie zwrotu prowizji za transakcje, które de facto nie doszły do skutku z powodu nieodebrania paczki przez Kupującego. Wiele chandryczenia, tłumaczenia, udowadniania, że nie jestem wielbłądem. Ile można?! W końcu powiedziałem DOŚĆ!

Na olx to ja wysyłam za pobraniem, po wpłaceniu na moje konto dwukrotności wartości przesyłki, żebym w razie nieodebrania nie musiał opłaty za dostarczenia zwrotu opłacić z własnej kieszeni. A tak jeszcze ku przestrodze czasami korzystam z usług brokerów  kurierskich, nigdy nie było z tym problemu, aż do dnia kiedy za pośrednictwem sprytnykurier. pl nadałem jednego dnia trzy paczki o wartości 1700... Kurier okazał się bardzo sprytny pobrał, ale już nie oddałemotka  także sprawdzające opinie o tego typu usługodawcach przesylek Wyświetl w wątku >>

trebor1

#6451106 Napisano: 10.01.2018 15:16:56 w Popraw sobie humor...
stamp2 napisał(a):

O! skubane! 
Ale mają przynajmniej pewność, że nikt im nie zrobi koło pióra emotka   Wyświetl w wątku >>
2 brucee, andii 0

trebor1

#6447583 Napisano: 01.01.2018 22:21:05 w Wkurza mnie...
nie wiem czy wy tez tak macie... ale wkurza mnie, że nie wygrałem samochodu tak pod koniec roku, podliczyłoby się bilans roku,  odhaczyło,  zamknęło rozdział, reset daty na 2018, i z optymizmem nowe otwarcie, gramy dalej...
a teraz drżę z obawy, że taka wygrana na początku roku, może zniweczyć już motywację do następnego sylwestra! doprawdy nie życzę tego nikomu... i liczę się z tym, że mogę się spotkać z niezrozumieniem emotka Wyświetl w wątku >>

trebor1

#6447581 Napisano: 01.01.2018 22:06:20 w WC - rozmowy o wszystkim
farfalla86 napisał(a):

Mam pytanie.
Od nowego roku chciałabym powrócić do konkursów, bo przez cały obecny zaniedbałam się lekko w tym zakresie.
....................

... ja tam się dokładnie nie orientuję, ale chyba nie ma tak po prostu, że wyjść i powrócić. Z tym to trochę jest jak w szkole: trzebaby nadrobić  opuszczony materiał,  wziąć udział w zaległych konkursach (warunkowo można po terminie) ... może jakieś konkursy wyrównawcze i koniecznie pojawić się z matką. Tyle wiem więcej nie pomogę...
;) Wyświetl w wątku >>

trebor1

#6447494 Napisano: 01.01.2018 14:05:57 w Życzenia na święta i nie tylko
joan napisał(a):

kermit napisał(a):

Z rodzinką? emotka


O sobie mogę mówić różnie, ale krewnych wyzywać od baranów nie wypada emotka

Jakie barany? Toż to wilki w owczej skórze! Ktoś tu chce z nas zrobić barana emotka   Wyświetl w wątku >>
2 joan, andii 0

trebor1

#6447437 Napisano: 31.12.2017 21:21:55 w Życzenia na święta i nie tylko
żebyście sobie nawygrywali wszystkiego,
się nachapali się, i pamiętajcie, że trzymam za was wszystkich kciuki... Wyświetl w wątku >>

trebor1

#6447285 Napisano: 31.12.2017 00:25:53 w Wkurza mnie...
dzasmina napisał(a):

nie sądziłam, że kiedyś to nastąpi, ale rozumiem cudaczka. ja zazwyczaj noszę otwartą torebkę emotka pcham do niej zakupy, papiery i co tam trzeba, więc muszę mieć do niej swobodny dostęp, a telefon musi mieć swoje miejsce. raz mi wyleciał z przegródki, wpadłam w panikę, że zgubiłam, dopiero jak przetrząsnęłam ten śmietnik, to go na dnie torebki znalazłam. z okazji nowego roku miałam tam zrobić porządek, ale... rozwaliła mi się tubka z klejem, a synek otworzył w niej pojemnik z brokatem i nawet mi się nie chce sprawdzać co przepadło.
hmm ale nic jeszcze nie zgubiłam, ani nikt nie skorzystał z zaproszenia emotka nom, nie wiem czy to mnie nie wkurza emotka

takie historie to ja lubię! najgorsze są takie opowieści w których coś tam się nie klei emotka
a tu spoko, nic Ci nie wypadnie wszystko sklejone ze sobą i jeszcze do dna torebki,  teraz już wiadomo czemu kieszonkowcy mają lepkie ręce... emotka Wyświetl w wątku >>

trebor1

#6446583 Napisano: 28.12.2017 21:50:21 w Dziś cieszę się z.....
dwaburekoty napisał(a):

Chyba każda kobieta by się z tego ucieszyła. Po 10 dniach bez sprawdzania masy ciała, świątecznym obżarstwie i w ciuchach stanęłam dzisiaj na wadze. A tam niespodzianka.... -2kg od ostatniego sprawdzania.  emotka

... że się odważyłaś! Wyświetl w wątku >>

trebor1

#6446358 Napisano: 28.12.2017 12:17:09 w Czy informują/ informowali?

trebor1

#6446227 Napisano: 27.12.2017 22:27:10 w Popraw sobie humor...
Monika11 napisał(a):

Otwieramy w święta Stocka- i mówię do męża, chyba coś nie tak jest z tą wódką , bąbelki lecą ,jak z wody mineralnej -a tu zonk WÓDKA GAZOWANA emotka  Chyba do tyłu człowiek jest z takimi nowościami emotka )

a to już chyba wcześniej była, bo się mówiło, że gość na gazie jest... albo : ale żeśmy ze szwagrem przygazowali... lub też w mediach: zatrzymano kierowcę na podwójnym gazie... czyli zrobiony (nomem omen) w sztok Wyświetl w wątku >>

trebor1

#6443151 Napisano: 17.12.2017 12:03:43 w Paragony na trwające konkursy
zlecę zakup na konkurs w ITM - "Odpocznij z rodziną przed Świętami" (columbit)
w zamian zrobię ekwiwalentne zakupy na inne konkursy Wyświetl w wątku >>
0 0

trebor1

#6440540 Napisano: 11.12.2017 21:45:24 w Popraw sobie humor...
asantesana napisał(a):

trebor1 napisał(a):

bruce napisał(a):


A wydawałoby się, że gość wybierze muzykę chodnikową... emotka

Najwyraźniej chciał posłuchać alternatywnych płyt, ale coś go ciągnęło do Bajora emotka  

tak naprawdę daję sobie głowę uciąć, że o nie Bajora tu idzie, gość lubi wydawnictwa zacnej wytwórni płytowej Asfalt Records
www.asfalt.pl/
polecam emotka
Wyświetl w wątku >>

trebor1

#6440535 Napisano: 11.12.2017 21:38:44 w Popraw sobie humor...
cb656 napisał(a):

Zagadka (hasło do krzyżówki): Co oddziela głowę od reszty ciała? emotka emotka


Odpowiedź "szyja" nie pasuje emotka (wyszło po wpisaniu reszty haseł): TOPÓR emotka

a głowę bym dał, że szyja! jak to się można naciąć?! Wyświetl w wątku >>