Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika siasiolka

siasiolka

#2420879 Napisano: 05.06.2009 06:27:50 w Firmy kurierskie
siasiolka napisał(a):

chochliczka napisał(a):

monia24 napisał(a):

siasiolka napisał(a):

czekałam dziś na dwie przesyłki ze streetcomu. Podali mi nr przesyłek więc śledziłam na stronie GLS co się dzieje.
status: w transporcie do klienta był obiecujący emotka
Wielkie było moje rozczarowanie gdy przed 18.00 zobaczyłam, że moje dwie przesyłki zostały dostarczone do nadawcy (informacje ze statusów na stronie GLS) Kto je odebrał skoro cały dzień byłam w domu?
zadzwoniłam do filii. Podano mi nr kuriera, który miał moje paczki. Zadzwoniłam do niego i...
...i moim błędem było przedstawienie sie z imienia i nazwiska. Jak tylko usłyszał jak sie nazywam (mimo iz wcześniej powiedział: kurier gls, słucham) powiedział, że to pomyłka, że źle się dodzwoniłam. Później już nie odbierał.
Zadzwoniłam znów do biura gls. Poprosiłam, żeby przedzwoniono do tego Pana za mnie bo on nie chce odbierac moich telefonów. Niestety, telefonów z biura też nie odbierał.
Zostawiłam swój nr tel i czekam na odpowiedz. Choć sądzę, że takowej nie dostanę.
Mam nadzieje, ze kurier po tej kawie ze streetcomu dostanie rozwolnienia..
emotka emotka emotka



emotka ale numer


jestem zniesmaczona co za palant!
emotka emotka skladaj skarge,niech wywalaja go na zbity pysk,co za koles,no nie moge emotka


póki co napisałam do streetcomu..
Pewnie gdyby nie podali nr przesyłek to nawet nie wiedziałabym, ze ktoś je zakosił.
Pan kurier chyba też na to liczył.
ech...
emotka


ciąg dalszy mojej historii emotka
dzisiaj padnięta po pracy usnęłam..
zbudził mnie upierdliwie i natrętnie dzwoniący domofon. Odebrał mąż.
Za chwile drze się z przedpokoju, ze to do mnie Pan kurier..
oświadczyłam, że nie ruszam tyłka z łózka i niech za mnie załatwi ta sprawę.
Za chwile pukanie do drzwi:
- dzień dobry, oto paczki dla pani Patrycji - wcisnął mojemu mężowi w ręce dwa kartony i bez żadnych słów obrócił się i z prędkością światła zbiegł po schodach.
Kurier nie chciał żadnego podpisu (bo pewnie wczoraj sam za mnie pokwitował). Po prostu cisnął paczki i uciekł.
W paczkach był komplet kaw. Niczego nie brakowało.

Wczoraj wysłałam reklamacje do streetcomu, głównej centrali GLS i do olsztyńskiego oddziału.
Widocznie poskutkowało.

Nie dajcie się.
Walczcie o swoje i piszcie reklamacje.
Niech nie myślą, że trafili na naiwnych. Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#2418238 Napisano: 04.06.2009 06:45:39 w Firmy kurierskie
chochliczka napisał(a):

monia24 napisał(a):

siasiolka napisał(a):

czekałam dziś na dwie przesyłki ze streetcomu. Podali mi nr przesyłek więc śledziłam na stronie GLS co się dzieje.
status: w transporcie do klienta był obiecujący emotka
Wielkie było moje rozczarowanie gdy przed 18.00 zobaczyłam, że moje dwie przesyłki zostały dostarczone do nadawcy (informacje ze statusów na stronie GLS) Kto je odebrał skoro cały dzień byłam w domu?
zadzwoniłam do filii. Podano mi nr kuriera, który miał moje paczki. Zadzwoniłam do niego i...
...i moim błędem było przedstawienie sie z imienia i nazwiska. Jak tylko usłyszał jak sie nazywam (mimo iz wcześniej powiedział: kurier gls, słucham) powiedział, że to pomyłka, że źle się dodzwoniłam. Później już nie odbierał.
Zadzwoniłam znów do biura gls. Poprosiłam, żeby przedzwoniono do tego Pana za mnie bo on nie chce odbierac moich telefonów. Niestety, telefonów z biura też nie odbierał.
Zostawiłam swój nr tel i czekam na odpowiedz. Choć sądzę, że takowej nie dostanę.
Mam nadzieje, ze kurier po tej kawie ze streetcomu dostanie rozwolnienia..
emotka emotka emotka



emotka ale numer


jestem zniesmaczona co za palant!
emotka emotka skladaj skarge,niech wywalaja go na zbity pysk,co za koles,no nie moge emotka


póki co napisałam do streetcomu..
Pewnie gdyby nie podali nr przesyłek to nawet nie wiedziałabym, ze ktoś je zakosił.
Pan kurier chyba też na to liczył.
ech...
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#2418168 Napisano: 04.06.2009 06:18:44 w Firmy kurierskie
czekałam dziś na dwie przesyłki ze streetcomu. Podali mi nr przesyłek więc śledziłam na stronie GLS co się dzieje.
status: w transporcie do klienta był obiecujący emotka
Wielkie było moje rozczarowanie gdy przed 18.00 zobaczyłam, że moje dwie przesyłki zostały dostarczone do nadawcy (informacje ze statusów na stronie GLS) Kto je odebrał skoro cały dzień byłam w domu?
zadzwoniłam do filii. Podano mi nr kuriera, który miał moje paczki. Zadzwoniłam do niego i...
...i moim błędem było przedstawienie sie z imienia i nazwiska. Jak tylko usłyszał jak sie nazywam (mimo iz wcześniej powiedział: kurier gls, słucham) powiedział, że to pomyłka, że źle się dodzwoniłam. Później już nie odbierał.
Zadzwoniłam znów do biura gls. Poprosiłam, żeby przedzwoniono do tego Pana za mnie bo on nie chce odbierac moich telefonów. Niestety, telefonów z biura też nie odbierał.
Zostawiłam swój nr tel i czekam na odpowiedz. Choć sądzę, że takowej nie dostanę.
Mam nadzieje, ze kurier po tej kawie ze streetcomu dostanie rozwolnienia..
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#2385721 Napisano: 20.05.2009 08:31:11 w Paragony
grzenio napisał(a):

frezja napisał(a):

grzenio napisał(a):

szukam paragonu z palmolive, za np. doladowanie pw


twoje posty na forum dotycza jedynie szukania paragonów,wiec po co bierzesz udział w konkursach skoro nie kupujesz produktów emotka emotka emotka



frezja
siasiolka napisał(a):

frezja napisał(a):

grzenio napisał(a):

szukam paragonu z palmolive, za np. doladowanie pw


twoje posty na forum dotycza jedynie szukania paragonów,wiec po co bierzesz udział w konkursach skoro nie kupujesz produktów emotka emotka emotka


rzeczywiście emotka
Przejrzałam posty grzenio..
Biedaczysko, szuka tylko różnych paragonów i szuka..
Widocznie kolekcjoner jakiś emotka emotka



a mi szkoda was, bo w przeciwienstwie do was ja wysle 10 smsow i mam 2, 3 zestawy a wy nic (pisze do osob ktore sie wypowiedzialy na moj temat), i druga sprawa chcielibyscie tyle wygrywac co ja, - jedni musza pracowac a drudzy nie- zgadnicie kto, a co do paragonow podzilam zdanie visserarthur grunt to rodzina i jest tego troche,


Szkoda Ci nasz dlatego, że gramy uczciwie i co tydzień nie wchodzimy w ten wątek by żebrać o paragony? Szkoda Ci nas, że uczciwie wygrywamy tyle samo co ty?
Masz prawo i do codziennego proszenia o paragony, ale w etyce konkursowej nigdy nie pokonasz Nas - tych uczciwych.
I co z tego, że nie musisz pracować?
Lepiej być paragonowym żebrakiem?

W życiu jest coś za coś..
My mamy czyste sumienia i forumowe przyjaźnie..
coś czego Ty nigdy nie zdobędziesz.

Pozdrawiam. Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#2385574 Napisano: 20.05.2009 07:46:09 w Wkurza mnie...
a mnie wkurzają lokalne szpitale i przychodnie, które nie chcą przyjąć mojego dzieciaka na rezonans magnetyczny mimo iż bardzo dobry specjalista zalecił to badanie emotka
Mam skierowanie ale mogę podetrzeć sobie nim wiadomą część ciała.. emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#2385550 Napisano: 20.05.2009 07:38:56 w Paragony
frezja napisał(a):

grzenio napisał(a):

szukam paragonu z palmolive, za np. doladowanie pw


twoje posty na forum dotycza jedynie szukania paragonów,wiec po co bierzesz udział w konkursach skoro nie kupujesz produktów emotka emotka emotka


rzeczywiście emotka
Przejrzałam posty grzenio..
Biedaczysko, szuka tylko różnych paragonów i szuka..
Widocznie kolekcjoner jakiś emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#2383906 Napisano: 19.05.2009 08:22:59 w Wkurza mnie...
tunezja napisał(a):

Mnie wkurza katar, nie wiem czy mi wolno, bo ostatnio dostałam na tym forum po nosie od niektórych osób...


masz karat po dansingach.. co tydzień gdzie indziej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#2383889 Napisano: 19.05.2009 08:03:24 w Zbieramy kasę!

siasiolka

#2383847 Napisano: 19.05.2009 07:27:20 w Wkurza mnie...
malenka89 napisał(a):

AgaAga napisał(a):

samantha22 napisał(a):

siasiolka napisał(a):

a mnie wkurza pewien sponsor nagród.. dzięki, któremu moje aukcje z allegro zostały usunięte. Teraz zastrasza mnie prawnikami i podatkami.
I na co mi była ta wygrana emotka emotka
Żenada na całego.
emotka emotka emotka


emotka a co to kogo obchodzi co wystawiasz
wygrałaś Twoje - więc nie bardzo kumam o co chodzi sponsorowi emotka




Wkurza mnie, jak ludzie ludziom tak robią.
Jak w regulaminie nie było, że nie możesz sprzedać, to nic mu do tego. Twoje jest i robisz z tym, co chcesz.

Inna sprawa z podatkiem od nowej rzeczy, poniżej 6 m-cy od kupna, ale to Twoja sprawa. I sponsorowi nic do tego.



Skąd ja to znam
emotka
Magazyn Wesele, który straszył mnie, że zabierze mi moją nagrodę emotka


emotka emotka a co ci chcieli zabrać?
Bo fantazja mnie poniosła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#2383844 Napisano: 19.05.2009 07:26:11 w Wkurza mnie...
siasiolka napisał(a):

a mnie wkurza pewien sponsor nagród.. dzięki, któremu moje aukcje z allegro zostały usunięte. Teraz zastrasza mnie prawnikami i podatkami.
I na co mi była ta wygrana emotka emotka
Żenada na całego.
emotka emotka emotka


Czepia mnie się firma, z której pochodziły produkty sprzedawane przeze mnie na allegro (2szt). Ta firma nie była organizatorem konkursu, nie mniej nagrody pochodziły z tej firmy.
Piszą do mnie niestworzone rzeczy:

Zadamy natychmiastowego usuniecia aukcji oraz anulowania aukcji juz
zakonczonych. W innym przypadku tematem zajmie sie nasz prawnik. Jestem
rowniez ciekawa, czy uiscila Pani podatek od wygranej.

Prosze o zwrotna informacje o zastosowaniu sie do naszych zadan
najpozniej do jutra do godz. 16.00.

lub

nagroda jest prezentem od nas, skierowanym do scisle
okreslonej grupy docelowej. Sprzedawanie ich ponizej wartosci godzi w
nasze interesy i polityke sprzedazowa Firmy.

Do tego dochodzi oczernianie i posądzanie o jawne działanie w złej wierze.

Nie chcę tu przetaczać całych mail to byłoby nie stosowne ale powiem Wam, że firma (duża, z tradycją) pojechała sobie po bandzie.
Powiedziano mi, że powinnam mieć pretensje do organizatora konkursu bo oni przekazali im swoje wytyczne.
A ja, taki szaraczek, musze teraz się martwić i użerać z tą cudowną nagrodą. Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#2383780 Napisano: 19.05.2009 06:40:07 w Wkurza mnie...
a mnie wkurza pewien sponsor nagród.. dzięki, któremu moje aukcje z allegro zostały usunięte. Teraz zastrasza mnie prawnikami i podatkami.
I na co mi była ta wygrana emotka emotka
Żenada na całego.
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#2382682 Napisano: 19.05.2009 09:34:28 w dzis mam urodzinki
aneczkar10 napisał(a):

dzisiaj mi stuknęło kolejne 18 , oj leci ten czas, leci...


emotka emotka
Sto Lat.. Sto Lat.. emotka emotka
niech uśmiech z twarzy nie znika, niech nagrody same się pchają i niech zdrówko dopisuje emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#2364548 Napisano: 09.05.2009 04:37:25 w Oddam za darmo
malgol napisał(a):

mariolakal napisał(a):

krycha6337 napisał(a):

oliwija napisał(a):

mariolakal napisał(a):

siasiolka napisał(a):

sydariameki napisał(a):

cocunia napisał(a):

MOJEGO FACETA-ZODIAKALNY BLIZNIAK ,KTÓRY MA DWIE NATURY,DOBRY Z NIGO CZŁOWIEK ALE TAK MI OSTATNIO DZIAŁA NA NERWY.... emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka


To ja dorzucę swojego emotka opis jak wyzej emotka dokładnie.


biorę obydwu.. trzeba mi ogródek skopać emotka emotka


Wykop więcej dołków... Też oddam mojego /dopłacę 2 kodziki żuberka/... emotka




doloze wam do tyego zestawu ex meza.... ale chyba bym musiala doplacic.... tez zodialny blizniak... i len do 25 potegi


moge tez odać . Uparty Koziorożec .


Kurde, miałam Lwa Mariusza, wzięłam sobie na łeb drugiego o tym samym imieniu i znaku... Trzeba mieć nie po kolei we łbie... emotka Siasiolka, byłaś już w ogródku ??? emotka


to i tak pestka ja oddam skorpiona i z gory pisze ze nie odpowiadam za wstretne kąsanie emotka


w ogródku robi się ciasno.. przy takiej sile roboczej planuje dokupić kilka arów.. Panowie będą kopać.. a Panie, które oddały mężczyzn zapraszam na grilla.. Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#2357596 Napisano: 06.05.2009 03:07:53 w Oddam za darmo
sydariameki napisał(a):

cocunia napisał(a):

MOJEGO FACETA-ZODIAKALNY BLIZNIAK ,KTÓRY MA DWIE NATURY,DOBRY Z NIGO CZŁOWIEK ALE TAK MI OSTATNIO DZIAŁA NA NERWY.... emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka


To ja dorzucę swojego emotka opis jak wyzej emotka dokładnie.


biorę obydwu.. trzeba mi ogródek skopać emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#2356984 Napisano: 06.05.2009 10:35:41 w dzis mam urodzinki

siasiolka

#2356974 Napisano: 06.05.2009 10:32:11 w Zbieramy kasę!

siasiolka

#2355597 Napisano: 05.05.2009 05:51:02 w Zbieramy kasę!

siasiolka

#2354334 Napisano: 05.05.2009 10:22:01 w Rossmann
kto grał dzisiaj o 12? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#2352385 Napisano: 04.05.2009 03:24:03 w Żegnamy zmarłych

siasiolka

#2350502 Napisano: 03.05.2009 07:22:11 w Żegnamy zmarłych
wczoraj zmarł mój przyjaciel emotka
Proszę, zapalcie mu świeczkę (*) emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0