Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika siasiolka

siasiolka

#6086587 Napisano: 04.10.2015 09:13:31 w Biedronka
buncia88 napisał(a):

Ta lista jest OKRUTNA! Mogli dodać chociaż nr paragonów przy nazwiskach a teraz nie wiem czy mam tego Xboxa czy nie.... A do jutra chyba oszalejęemotka

coś czuję, że go masz! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6086561 Napisano: 04.10.2015 08:42:04 w Biedronka
estrelitta napisał(a):

Ciekawi mnie czy i kiedy uzupełnią listę Ipadów emotka I jaki wpływ to będzie miało na całą listę

też jestem ciekawa Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6086559 Napisano: 04.10.2015 08:39:23 w Biedronka
na liście konsoli też brakuje 5 laureatów..  Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6086548 Napisano: 04.10.2015 08:19:12 w Biedronka
u mnie 4x bilety i 1xNikon (mam nadzieję, że więcej Fryderyków J. nie brało udziału emotka  )

Trzymam kciuki aby to wasze dane były były przy autach emotka
jaram się się za Wami i nie mogę doczekać się maili z Wedla aby usłyszeć, że wygraliście emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6085595 Napisano: 02.10.2015 11:40:35 w Biedronka
marzenier napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Ja to czuję, ze dzisiaj Wedla mogą rozdać. emotka

No to chyba dobrze,czy nie?
Ja bym się nie obraziła ; )

ja tyyżżż  emotka  ciekawość mnie zżera ile nagród wpadnie na forum? oby obrodziło emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6085580 Napisano: 02.10.2015 11:32:06 w Biedronka
cherry_coke napisał(a):

magdalena-1989 napisał(a):

donia7 napisał(a):

Tylko już niech nikt nie dzwoni tam i znów nie pyta, bo nawet jak nie planują tego sprawdzać, to w końcu zaczną tak robić.

NO WŁAŚNIE! Miejmy nadzieję, że nie będą sprawdzać! 

Błagam, naprawdę myślicie, że bym zadzwoniła żeby spytać czy można pisać o produkcie z paragonu kogoś innego. emotka
Chodzi o sam fakt głupiej sytuacji. Najpewniej nikt nie będzie sprawdzał zgodności produktów, ale po co niektóre osoby stwierdzają, że owszem było napisane, że trzeba pisać hasło o zakupionym produkcie, ale nie było napisane że przez kogo i kiedy zakupionym i czy jeśli babcia Stasia kupiła rok temu butelkę mirindy to też można. Błagam, ta sytuacja robi się idiotyczna 

kupuję produkty na dużą ilość paragonów. Siadam i wysyłam.. nie sprawdzam co mam na paragonie  bo dopasować hasło. W trakcie trwania konkursu zakupiłam wszystkie produkty promocyjne to chyba mam prawo pisać o nich hasła. Nigdzie nie ma zapisu, że hasło dla danego towaru ma być zgodne z danym paragonem.
Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6085518 Napisano: 02.10.2015 10:48:38 w Biedronka
kasiulll napisał(a):

kreatia napisał(a):

kasiulll napisał(a):

Myślicie że w mocy nagród anulują wygraną i nie prześlą kaski jeśli wygrało się hasłem do innego napoju/chrupek niż były kupione na paragonie? Nie wiem czemu, ale dopiero niedawno ogarnęłam ten fakt, że musi być to hasło o produkcie zakupionym, a nie biorącym udział w promo emotka

Ja pisze o czymkolwiek, niekoniecznie o tym co mam na paragonie. Nie sądzę, żeby. To miało znaczenie emotka  komu by się chciało to sprawdzać... 

też mi się tak wydaje. obyście mieli rację emotka  wszak kaska piechotą nie chodzi

ja też piszę na różne produkty.. nie koniecznie z paragonu..
Jest zapis, że mamy napisać hasło dla produktu zakupionego w biedronce.. ale nie ma słowa, że ten produkt ma być na tym konkretnym paragonie.. Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6084780 Napisano: 01.10.2015 00:49:59 w Wkurza mnie...
Moje gapiostwo...
Zasnęłąm razem z dzieckiem, a jak wstałam po 22 to okazało się, że musze jeszcze stworzyć dwa filmy na kauflanda, wysłać zgloszenia z lajkonika, coś na luksus w końcu i coś tam jeszcze.. I tak sie zbierałam, że nic nie posłałam..
Ech... Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6082691 Napisano: 28.09.2015 11:49:07 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
mleko nan pro 2 ze streetcom Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6082126 Napisano: 26.09.2015 20:49:44 w Biedronka
tusienka napisał(a):

Sam wariant żelu jest ...ale może faktycznie nie był w biedronceemotka emotka
w tesco np jest jak szukałam info czy to nie błąd w regulaminie
http://ezakupy.te...islcgCFWezcgodDvsGUw
-  sam żel

Na butelce jest, ze to żel i szampon Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6082118 Napisano: 26.09.2015 20:40:02 w Biedronka
cc_investigator napisał(a):

tusienka napisał(a):

jest, ale sam żel. A ja mam szampon i żel - 2w1 . Teoretycznie są to dwa różne produkty. W praktyce- myślicie że może przejdzie?

A jestes w stanie znaleźć w necie sam żel? Bo ja widze tylko combo (też taki,mam i byłam przekonana, że jest ok).

Też taki kupiłam.. Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6079935 Napisano: 24.09.2015 00:28:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Jest taka opcja, co to dla nich? emotka Ostatnio wyniki jednego z konkursu w biedrze (przez nich organizowanego) były już na drugi dzień emotka

w regulaminie jest napisane ,że 04.10 opublikowana zostanie lista i w ciągu kolejnych 5 dni roboczych laureaci zostaną powiadomieni @

zabcia, wówczas na "debatę nad wynikami" również mieli regulaminowe 2 tygodnie emotka

Coś ty? A co to za konkurs był?.. 
Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6079891 Napisano: 23.09.2015 23:19:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
miszczu1 napisał(a):

dotusia napisał(a):

siasiolka napisał(a):

staszek napisał(a):

mia napisał(a):

staszek napisał(a):

Ponawiam pytanie tutaj, bo w Biedronce nie mogę się przebić przez aparaty i kufle.
Czy w Wedlu dostajecie za każdym razem potwierdzenia na maila? Do mnie 2 nie dotarły, ale komunikat, że przyjęliśmy zgłoszenie pojawił się.
Dotarło zgłoszenie zatem czy nie?

Ja z kolei nie widzę żadnego komunikatu, ale maile potwierdzające są natychmiast.
Sprawdź może w spamie. Na pewno nie robisz żadnej literówki w mailu?

w spamie nie ma, mail też w porządku, więc nie wiem o co chodzi...

ja też nie mam. Nie mam na gmailu.. na o2 przyszły od razu...

mi też przyszły maile potwierdzające (na gmail)... żadnego innego powiadomienia nie było...

Jak za długo przebywa się na stronie to wygasa coś tam coś tam i są problemy z wysłaniem, teź tak miałem. Zamkniesz stronę wejdziesz z powrotem i będzie ok emotka

maile doszły.. coś mi się gmail zawiesił z odświeżaniem...
Kciuki za forumowiczów..
niech nam Wedel obrodzi  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6079834 Napisano: 23.09.2015 22:19:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
staszek napisał(a):

mia napisał(a):

staszek napisał(a):

Ponawiam pytanie tutaj, bo w Biedronce nie mogę się przebić przez aparaty i kufle.
Czy w Wedlu dostajecie za każdym razem potwierdzenia na maila? Do mnie 2 nie dotarły, ale komunikat, że przyjęliśmy zgłoszenie pojawił się.
Dotarło zgłoszenie zatem czy nie?

Ja z kolei nie widzę żadnego komunikatu, ale maile potwierdzające są natychmiast.
Sprawdź może w spamie. Na pewno nie robisz żadnej literówki w mailu?

w spamie nie ma, mail też w porządku, więc nie wiem o co chodzi...

ja też nie mam. Nie mam na gmailu.. na o2 przyszły od razu... Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6079178 Napisano: 23.09.2015 12:24:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

siasiolka napisał(a):

w Wedlu nie ma listy rezerwowej.. jak wylosują zgłoszenia z  nr odnotowanym na górze to go w weryfikacji nie uznają, a nagroda przejdzie na organizatora..
Nie cieszy mnie, że tyle osób się pomyliło bo dzięki tym pomyłkom wszystkim spada szansa na wygraną.

Ale dlaczego tak piszesz-jak komuś wykasowali zły numer , innej osobie powiedzieli że można wysłać jeszcze raz , to by było nie w porządku wobec tych co źle wysłali 

Monika, nie wszyscy naprawili swój błąd. Nie każdy wysłał ponowne zgłoszenie. Nie tylko konkursowicze/forumowicze grają.
Mam nadzieję, że będą uznawali te nr z góry bo wolę aby nagrody trafiły do rąk grających. Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6079162 Napisano: 23.09.2015 12:09:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
w Wedlu nie ma listy rezerwowej.. jak wylosują zgłoszenia z  nr odnotowanym na górze to go w weryfikacji nie uznają, a nagroda przejdzie na organizatora..
Nie cieszy mnie, że tyle osób się pomyliło bo dzięki tym pomyłkom wszystkim spada szansa na wygraną. Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6060268 Napisano: 23.08.2015 22:03:02 w Biedronka
estrelitta napisał(a):

koper napisał(a):

Hmmm, właśnie wysłałam zgłoszenie i zwrotka nie przychodzi... 

i u mnie brak - cóś się zacięło?

Właśnie puścili zwrotki... przed sekunda wszystkie doszły... Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6058260 Napisano: 18.08.2015 19:58:14 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zwrot z wielkiego testowania w c4 (U mnie i u męża).. list dotarł do organizatora chyba 10.07 (chyba, bo nie mam przy sobie druczkow nadania ale list na bank wysłałam 08.07) baaardzo mnie  to cieszy bo straciłam już nadzieję. Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6055709 Napisano: 11.08.2015 13:51:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy z wielkiego testowanie w c4 robią jeszcze przelewy czy już wszystko rozesłane? Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6055464 Napisano: 11.08.2015 10:01:27 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
taboo z biedronki - ups (chętnie wymienię na janga boom)

Edit: nieaktualne.. Wyświetl w wątku >>
0 0