Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika siasiolka

siasiolka

#6139244 Napisano: 31.12.2015 12:16:17 w Intermarche
kaskaderka1 napisał(a):

Czy z Woseby już informowali ?

tak, ale nie wiem czy do końca...
Ktoś się chwalił 17.12  smsem z Woseby Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6138507 Napisano: 29.12.2015 20:06:06 w Nasze wygrane w minionym roku
Zamykam ten rok z dorobkiem 60tysiecy.
40 tysiecy to vouchery na wakacje <3 - to beda wakacje zycia - nie pamietam kiedy bylam na urlopie..
Sporo kasy w gotowce, ipad, pralka, laptop, aparaty foto, sporo bonow do intermarche, kosmetyki

Buncia - powinnaś uzupelnic swoja liste <3 jestes moja mistrzynią emotka
Maria - tobie to nigdy do piet nie dorosne ale jestes super motywatorem do konkursowych poczynan.. No bo skoro Tobie tak super idzie to moze mi choc w polowie tego sie uda.. Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6137974 Napisano: 28.12.2015 22:03:29 w Gratulacje! Dla wygranych!
malutka456 napisał(a):

gratuluję emotka  cudowna nagroda emotka  emotka

emotka  superasna nagroda. Gratulacje! Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6137230 Napisano: 27.12.2015 10:44:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kadett33 napisał(a):

gosposia07 napisał(a):

Jak jest z loterią mąki szymanowskiej, kiedy wyniki,?czy są na bieżąco, czy dopiero w marcu?

ktoś pisał że nagrody 1 stopnia już rozdane, więc muszą dzwonić na bieżąco.

Przeciez nagrody pierwszego stopnia bedą losowane na sam koniec czyli 26.03.2016 godzina 10:00
To nagrody 2 stopnia juz sie wyczerpaly (termomixy) bo byly losowania co tydzień, a nagrod tylko 5.
Nagrody 3 stopnia sa przyznawane codziennie! Az do konca konkursu.
Laureaci powiadamiani sa o wygranej w ciagu 3 dni roboczych od losowania. Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6136193 Napisano: 22.12.2015 20:31:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dorfika napisał(a):

W konkursie ITM "Zadbaj o siebie i swój dom" (SMOLAR) oprócz pralek do wygrania były bony. Macie je? Jak dostaliście: pocztą czy z pralkami?

podobno są dołączone do pralek.. w papierach od pralki ukryte czy coś takiego... Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6135585 Napisano: 21.12.2015 21:54:50 w Paragony
kupie paragon ABC milka - na aktualny konkurs Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6135219 Napisano: 21.12.2015 13:22:04 w Biedronka
do mnie dzis listonosz przytargal karte.. nadana 16.12 Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6135203 Napisano: 21.12.2015 13:05:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
karta z biedry z 20. urodzin - PP Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6134984 Napisano: 21.12.2015 00:40:38 w Gratulacje! Dla wygranych!
bridget napisał(a):

norweska20 napisał(a):

malutka456 napisał(a):

emotka katthlyn  gratuluje autka! emotka emotka

świetna nagroda i taka wiadomość na koniec tygodnia emotka

Gratulacje;)emotka

i ja gratuluję emotka  niech się autko dobrze sprawuje na szosie  Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6134983 Napisano: 21.12.2015 00:39:31 w Wkurza mnie...
bezaczek7 napisał(a):

grześki olały, jak wiele innych paragonowych ostatnio, grzywka wykręca mi się w jedną stronę, na poczcie mieli tylko duże koperty na kartki świąteczne, zrobiłam projekt ostatniego kubka na 5 min przed północą-do teraz strona się kręci nie zdążyłam wysłać zgłoszenia na wałek z winiar a tak mi się podobał i jeszcze nie chcą mi dać ścierki z cukru. no szok emotka

ło matko i córko.. toć to armagedon.. emotka
miałam napisać co mnie wkurza, ale jak dojechałam do końca Twojej listy to mi wszystko z  głowy wypadło...
trzymaj się ciepło  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6134977 Napisano: 21.12.2015 00:10:49 w Biedronka
ledwo zdążyłam.. ostatnio moja wena działa tylko pod presją czasu... a co gorsze, często uaktywnia się już po czasie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6134947 Napisano: 20.12.2015 22:49:29 w Biedronka
ja też wysyłam bez polskich znaków.. wkurzają mnie takie nie jasne zapisy w regulaminie.. i nawet nie można zadzwonić do agencji i zapytać o co kaman bo weekend nie pracują emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6134866 Napisano: 20.12.2015 17:54:10 w Biedronka
arya napisał(a):

Czy w Carte d'or jest ograniczenie na osobę, gospodarsrwo domowe???

chyba nie ma.. 
 "c). Na jedendowód zakupu może przypadać więcej niż jedno zgłoszenie (jedna nagroda), o ile dowód zakupu
obejmuje Produkty Promocyjne w większej ilości, odpowiadającej ilości zgłoszeń"

Ale czy zgłoszenie faktycznie może zawierać polskie znaki?
Bez polskich nie będzie brane pod uwagę? Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6134540 Napisano: 19.12.2015 08:24:37 w Kaufland konkursy
cc_investigator napisał(a):

siasiolka napisał(a):

defed napisał(a):

siasiolka napisał(a):

Dzoniłam dziś do Smolara w sprawie pralek. Dostałam odp, ze Bosch dał ciała i mają obsówe. Że dopiero kończą wysyłanie pralek z konkursu w Itm. Bosch ma dostarczyć pralki Smolarowi po remanencie do ktorego wlasnie sie zbiera, ale u nich trwa to czasem 2 dni, a czasem i do stycznie wiec nie wiadomo kiedy beda pralki. Jedne co pewne to jak juz beda je miec, to wysla do kazdego esa, ze wlasnie pakuja pralki i na dniach pojawi sie kurier.
Ot... I tyle..

To dziwne, ja tez dzwoniłam dziś do Smolara w sprawie pralek i Pani mnie zbyła tekstem, ze ona nic nie wie, a "Pan od tej loterii będzie w poniedziałek". W każdym razie wg regulaminu KONKURSU maja czas na wysyłkę do 15 sty. :)

Dzwoniłam 12:00-13:00.  i powiedziano, mi że Pana od loterii nie ma i będzie później.. więc zadzwoniłam po 15 i się udało.. Po co ten zwrot "to dziwne"?
A jeśli chodzi o wysyłkę pralek to oni "mają" 6 dni roboczych od odebrania naszego listu. Pamiętam taki zapis z regulaminu.

Oni się tych dni roboczych (od otrzymania listu) nie trzymają, większa szansa jest na dotrzymanie "ale nie później niż do ..."

dziękuję za odp. Mam jednak nadzieję, że pralki wyślą szybciej bo mam dość noszenia prania do do teściowej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6134471 Napisano: 18.12.2015 22:51:50 w Smolar
marzanna napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

marzanna napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

qst napisał(a):

teraz się zastanawiam czy pomyłka i drugi raz wysłano ten sam sms, czy może miałem dostać informacje z innego konkursu w którym brałem udział np z króla gór (ktoś pisał dziś ze dostał informacje z króla gór i o podobnej godzinie co ja z makro) ktoś wie czy były takie przypadki?

Rzadko biorę udział w kilku konkach Smolara naraz i takiego przypadku nie miałam, ale zdarzyło mi się ze nie dostałam smsa o wygranej, mój nr był na liście tylko sms nie doszedł, gdyby nie opublikowali nagrodzonych numerów nagroda by przepadła. To samo zdarzyło się znajomej osobie w konkursie z pralkami niedawno, i na pewno była sytuacja z powiadomieniami o wygranych przez pomyłkę-sporo tego, niestety.

A była gdzieś opublikowana lista zdobywców pralek?

Sa wyniki tj nr telefonu i nr paragonu

A możesz podać gdzie są wyniki? Albo skopiować link?  emotka

jeśli chodzi o kaufland to tu http://www.smolar...20Kaufland%20www.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6134467 Napisano: 18.12.2015 22:41:26 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
doszła pufa z Tymbarka - kex Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6134463 Napisano: 18.12.2015 22:38:33 w Kaufland konkursy
defed napisał(a):

siasiolka napisał(a):

Dzoniłam dziś do Smolara w sprawie pralek. Dostałam odp, ze Bosch dał ciała i mają obsówe. Że dopiero kończą wysyłanie pralek z konkursu w Itm. Bosch ma dostarczyć pralki Smolarowi po remanencie do ktorego wlasnie sie zbiera, ale u nich trwa to czasem 2 dni, a czasem i do stycznie wiec nie wiadomo kiedy beda pralki. Jedne co pewne to jak juz beda je miec, to wysla do kazdego esa, ze wlasnie pakuja pralki i na dniach pojawi sie kurier.
Ot... I tyle..

To dziwne, ja tez dzwoniłam dziś do Smolara w sprawie pralek i Pani mnie zbyła tekstem, ze ona nic nie wie, a "Pan od tej loterii będzie w poniedziałek". W każdym razie wg regulaminu KONKURSU maja czas na wysyłkę do 15 sty. :)

Dzwoniłam 12:00-13:00.  i powiedziano, mi że Pana od loterii nie ma i będzie później.. więc zadzwoniłam po 15 i się udało.. Po co ten zwrot "to dziwne"?
A jeśli chodzi o wysyłkę pralek to oni "mają" 6 dni roboczych od odebrania naszego listu. Pamiętam taki zapis z regulaminu. Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6134423 Napisano: 18.12.2015 20:59:27 w Kaufland konkursy
Dzoniłam dziś do Smolara w sprawie pralek. Dostałam odp, ze Bosch dał ciała i mają obsówe. Że dopiero kończą wysyłanie pralek z konkursu w Itm. Bosch ma dostarczyć pralki Smolarowi po remanencie do ktorego wlasnie sie zbiera, ale u nich trwa to czasem 2 dni, a czasem i do stycznie wiec nie wiadomo kiedy beda pralki. Jedne co pewne to jak juz beda je miec, to wysla do kazdego esa, ze wlasnie pakuja pralki i na dniach pojawi sie kurier.
Ot... I tyle.. Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6132649 Napisano: 16.12.2015 09:20:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

ja też nie wygrałam paczki sprzątaczkiemotka

dopisuję się do nienagrodzonych  Wyświetl w wątku >>
0 0

siasiolka

#6132648 Napisano: 16.12.2015 09:19:16 w Smolar
ja u smolara wygrałam tylko raz.. z konkursu kauflandowego wpadła pralka... wysłałam kilka zgłoszeń.. wygrało takie, którego treścią wstydziłabym się pochwalić.. mniej lotne niż z whiskasów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0