Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika visserarthur

visserarthur

#7179829 Napisano: 02.06.2024 19:35:12 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
alexmusic napisał(a):

Zamienię kartę podarunkową Biedronka na bilety do Cinema City lub Multikina.

Jak to Biedronka 100 zł, to mam 6 kodów do Multi. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7179561 Napisano: 31.05.2024 22:13:35 w Informują
Informują z Loteria "Poczuj rytm wygrywania" Burn, Żabka

Rodzaj powiadomienia: Mail o 22:11
Dodatkowe informacje:
Bilety Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7178570 Napisano: 27.05.2024 15:09:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Ktos wie jak to jest z rozmiarani bluz z nutelli?
W formularzu nie ma wyboru, przysylaja cos dodatkowego procz potwierdzenia?

Mailowo pytają. Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

visserarthur

#7178436 Napisano: 26.05.2024 20:45:32 w Smolar
Pan "Smolar" ma zbyt wysokie mniemanie o sobie... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7178420 Napisano: 26.05.2024 19:02:19 w Smolar
TurboMike napisał(a):

notta napisał(a):

TurboMike napisał(a):

Szczerze, to aż mi się nie chce wierzyć w to, że właśnie z tego faktu wynikała prośba o oświadczenie i wysyłkę. Co to by miało niby na celu? Przecież to by było mnóstwo bezowocnej pracy, bo przecież  nic tym by nie uzyskali. Wypełniasz oświadczenie z milionem dowolnych powodów i wysyłasz... i co? No chyba że się puszcza w jednym konkursie 50 zgłoszeń a każde z innego zakątka Polski, ale to też jest turbo łatwe do wyjaśnienia (bo np. możesz być przedstawicielem handlowym i robić tysiące km w miesiącu). Jeśli to miałby być "bat" na skupujących paragony to raczej minibacik emotka

ale co to? Nielegalne?

No mi się wydaje, że TEORETYCZNIE większość regulaminów mówi że "uczestnik zakupuje produkt promocyjny" a nie paragon emotka

A- niech jeszcze sprawdzają, czy sam „skonsumował” produkt. B- czy osoba A oddała osobie B pieniądze, bo produkt był zakupiony przez osobę B (pośrednika transakcji/ osobę upoważnioną) na rzecz osoby A. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7178374 Napisano: 26.05.2024 12:39:45 w Smolar
Co tu wyjaśniać- to nie sąd, by tłumaczyć się z takich nic nie znaczących czynników. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7178327 Napisano: 26.05.2024 00:03:53 w Żabka
slonecznik1309 napisał(a):

Czy brakujące wyślą kody jak nie mam ich w aplikacji? Napisałam do nich z poziomu aplikacji...  Po raz pierwszy brak kodu z Hardmade i Burna emotka

Mi Burn pojawił się po kilku godzinach. Musisz (jeśli masz taki problem, jak jak) wchodzić kilka razy przez aplikację na tą stronę loterii i mi za którymś razem pojawiły się te losy do rozdysponowania, później znowu nie było tej części strony i po kilku ponownych wejściach znowu były widoczne. Także ta aplikacja Żabki jak zwykle szwankuje. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7178309 Napisano: 25.05.2024 22:15:03 w Smolar
Niech mi przyślą takie oświadczenie do wypełnienia, to ich wyśmieję, jak przy oświadczeniu kiedyś do zwrotów Somat. Nie ma zakazu, by ktoś robił zakupy dla kogoś w rozumieniu Konsumenta (KC).
Teraz piszecie, że nie podoba im się zbyt odległy adres zakupu… To im napiszę, że spotykam się na schadzki z moim partnerem i wtedy robię zakupy. Już widzę, jak im, nie tylko, szczęki opadną… Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7177564 Napisano: 23.05.2024 07:58:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

maverick napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Czy ktoś wie, czy w konkursie Tyskie z Biedry w oświadczeniu wysyła się dane osoby już do bilety, czy bilety odsyłają i nie są imienne. Pytam, bo sam nie jadę na ten mecz.

Wg mnie są imienne, bo po co im PESEL i dane, których wg @ zmienić już nie można..

No to to już nie wiem. Nawet jak ta osoba, która będzie miała mój bilet i ewentualnie przeskrobie, to ja i tak będę poza podejrzeniem, bo są kamery. Bilet chyba nie będzie miał nic do rzeczy. A ktoś wypełniał ten formularz? Wpisuje się dane laureata i dane osób do biletu? Czy dane moje (laureata) to dane jednej osoby - posiadacza biletu?

Wygrał @, nie Ty emotka  oni nie wiedzą kto grał, w formularzu podajesz dane i numery PESEL obu osób, wg wytycznych muszą mieć po min 18 lat

Czyli co ja mam zrobić z tym linkiem? Sam go najpierw wypełnić, jako że ja wygrałem. A potem się będą pytać o dane osób, czy od razu przekazać go osobom, które pójdą na mecz, żeby sobie sami wypełnili ten formularz?

Od razu przekaż osobie, która idzie na mecz. Bilety są imienne. Wchodząc na stadion musisz mieć bilet i dokument tożsamości. Na bilet z Twoimi danymi wejdziesz tylko Ty.

To chyba teoria, bo na tych dużych stadionach "nie ma" opcji by weryfikowali dowód... Ile by trwało wejście ludzi na stadion... Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7177198 Napisano: 21.05.2024 19:16:51 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

Szukam kogoś z konkursowiczów, kto w 2023 roku obronił pracę doktorską, ech... emotka emotka emotka
Czy jest nas takich wielu?! emotka emotka

Moja znajoma, ale żeby jakoś jej to pomogło w wygrywaniu, to nie powiem, tzn. nie pomogło. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7176348 Napisano: 17.05.2024 15:46:26 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
2 kody Multikino- 30 zł (dostępne dwa zestawy)
2 kody Helios- 30 zł (dostępne dwa zestawy)

Zestaw śniadaniowy Nutella (dane jeszcze nie podane) 50 zł, przy zakupie dwóch zestawów: 40 zł za sztukę Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7176328 Napisano: 17.05.2024 15:14:50 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
gryszelm napisał(a):

Czy ktoś dostał Nagrodę tygodniową I stopnia z Woseby w Intermarche: 3 500 zł od Smolara? Przelewy powinny być do 15 maja.

To dziwne, bo przelewy, to raczej robią terminowo... Może nie spełnione warunki... Albo ta kwota nie została zauważona w tych Twoich milionach na koncie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7176327 Napisano: 17.05.2024 15:13:49 w Smolar
Smolar nie docenił jednego z moich haseł, wysłanego w ostatniej minucie, ale z serca... Miało aż 5 słów...emotka Wyświetl w wątku >>
1 TurboMike 0

visserarthur

#7175629 Napisano: 15.05.2024 15:08:45 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
2 kody Multikino- 30 zł (dostępne dwa zestawy)
2 kody Helios- 30 zł (dostępne dwa zestawy)

Zestaw śniadaniowy Nutella (dane jeszcze nie podane) 50 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7175007 Napisano: 13.05.2024 01:21:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

visserarthur napisał(a):

No ale nie rejestrowałeś, jak rozumiem, ani nowej ani starej karty do Loterii, więc rejestracja powinna przejść.

Zadzwonię do nich jutro w takim razie. emotka

Może na ten adres mailowy już rejestrowałeś jakąś kartę... Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7175003 Napisano: 12.05.2024 22:50:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No ale nie rejestrowałeś, jak rozumiem, ani nowej ani starej karty do Loterii, więc rejestracja powinna przejść. Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7175001 Napisano: 12.05.2024 22:41:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

visserarthur napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

fragles napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie za chwilę. Jeśli błąd będzie się powtarzał, skontaktuj się z organizatorem: loteria.visa.paryz2024@uniqueone.pl

Nie mogę zarejestrować na loterię Visa. Każą czekać.

A nie masz na jeden adres mailowy dwóch kart? Bo miałem ten sam komunikat. Kazali zarejestrować na inny adres e-mail, numer telefonu może zostać.

Przysłał mi bank nową kartę (jeszcze nieaktywowaną). Obecna karta jest ważna do 05/24. Co ciekawe, w aplikacji bankowej widnieje tylko ta nowa karta (nieaktywowana). Ostatnio chyba miesiąc temu używałem starej karty. Czy jest możliwość, że ta moja stara karta nie istnieje i stała się całkowicie nieaktywna z chwilą otrzymania ją pocztą. Przecież jest na karcie jasno napisane 05/24.

Stara powinna być aktywna, jeśli nie zgłosiłeś jej utraty. U mnie był "podobny" komunikat, gdy chciałem zarejestrować nową kartę na ten sam adres mailowy.

Co mi w takim razie doradzasz zrobić?

Ale z czym...?
Jeśli ta karta ma identyczny numer i nie masz jakiegoś miesięcznego obowiązku zrobienie transakcji, aby nie naliczyli opłaty za kartę, to możesz aktywować nową i ją zarejestrować. Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7174999 Napisano: 12.05.2024 22:29:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

fragles napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie za chwilę. Jeśli błąd będzie się powtarzał, skontaktuj się z organizatorem: loteria.visa.paryz2024@uniqueone.pl

Nie mogę zarejestrować na loterię Visa. Każą czekać.

A nie masz na jeden adres mailowy dwóch kart? Bo miałem ten sam komunikat. Kazali zarejestrować na inny adres e-mail, numer telefonu może zostać.

Przysłał mi bank nową kartę (jeszcze nieaktywowaną). Obecna karta jest ważna do 05/24. Co ciekawe, w aplikacji bankowej widnieje tylko ta nowa karta (nieaktywowana). Ostatnio chyba miesiąc temu używałem starej karty. Czy jest możliwość, że ta moja stara karta nie istnieje i stała się całkowicie nieaktywna z chwilą otrzymania ją pocztą. Przecież jest na karcie jasno napisane 05/24.

Stara powinna być aktywna, jeśli nie zgłosiłeś jej utraty. U mnie był "podobny" komunikat, gdy chciałem zarejestrować nową kartę na ten sam adres mailowy. Wyświetl w wątku >>

visserarthur

#7174971 Napisano: 12.05.2024 18:45:23 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Zestaw śniadaniowy z Nutelli odsprzedam za 50 zł (dane jeszcze nie podane) Wyświetl w wątku >>
0 0

visserarthur

#7174762 Napisano: 10.05.2024 22:02:28 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
anaesth napisał(a):

masza napisał(a):

titinunu napisał(a):

anialistopad napisał(a):

donia7 napisał(a):

Co może iść Fedexem (jakieś FAT)?

Też mam 2 emaile i się zastanawiam nad tym

drapaki z Felixa

karmy też

A poszły maile z informacją o przesyłce, czy sprawdzacie Fedexa w jakiejś aplikacji?

Maile i smsy Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0