Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika emanuela24

emanuela24

#4446301 Napisano: 14.06.2011 01:05:17 w Paragony
jolcia12 napisał(a):

szukam osoby która mi kupi produkty badź posiada paragon(moze być skan) na konkurs piekne włosy wygrywają w carrefourze



Dokumenty i dane, o których nowa powyżej, mogą zostać dostarczone drogą pocztową (list
polecony lub zwykły), pocztą kurierską.
Kopie paragonu będą akceptowalne tylko w przypadku notarialnego potwierdzenia zgodności
z oryginałem.

chyba jednak nie może być skan emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4433920 Napisano: 10.06.2011 09:43:44 w Inne mniejsze markety
mama2006 napisał(a):

gocha542 napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

jak odbiór w brico wyglądał u Was ?

bo w STG z 12 najlepszych prac losowali - wybrali dziecko ze sklepu i przeprowadzili losowanie emotka
więc jestem ciekawa jak w innych sklepach bo to co zrobili u nas to z całą pewnością niezgodne z regulaminem


Wydaje mi sie ,że w gryficach będzie dokładnie tak samo...i tez mi się to nie podoba,wszystko się wyjaśni o 18...


w Brico w Brodnicy nie było losowania.Kiedy pojechaliśmy pani spisała dane i kazała pochodzic po sklepie, że poprosi nas do obioru. Ale ponieważ widzieliśmy, że niektórym ludziom wręcza czajniki więc wróciliśmy się.Pani nam wtedy powiedziała ale Pańśtwo będą poproszeni później.Więc już wiedziałam, że rozdają tylko te czajniki. O godz. 18.oo my i jeszcze 2 oczekujący zostaliśmy poproszeni do góry , do kierownictwa, tam jeszcze chwilę dłuższą to trwało, ale w bardzo miłej atmosferze.Następnie przystąpiono do wręczania nagród, mąż dostał odkurzacz, czyli III m-ce.Były czytane hasła, była kawa, gratulacje.A na koniec wręczenie nagród i zdjęcia.
Byłam zła ,bo mały telewizorek był tak blisko.Mogę Wam podać zwycięskie hasła za I m-ce.
Bożydar Brodnicki i Tutoniusz Budowlany.
Załamałam się.



dzięki za informację emotka czyli jednak czasami czytają regulaminy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4433799 Napisano: 10.06.2011 09:06:06 w Inne mniejsze markety
ziolko napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

jak odbiór w brico wyglądał u Was ?

bo w STG z 12 najlepszych prac losowali - wybrali dziecko ze sklepu i przeprowadzili losowanie emotka
więc jestem ciekawa jak w innych sklepach bo to co zrobili u nas to z całą pewnością niezgodne z regulaminem




no to czemu nie zwróciłaś im uwagi? byłaś przy tym losowaniu?




mąż i siostra ja wrzucałam w innym sklepie i jadę na 16:30 i dlatego pytam jak było u innych bo ciekawi mnie czy taki sam cyrk odstawią jak tutaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4433730 Napisano: 10.06.2011 08:49:24 w Inne mniejsze markety
no ja akurat nie mam co narzekać bo z czajnikiem mąż nie wrócił ale do diachła dlaczego losowanie ?? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4433697 Napisano: 10.06.2011 08:39:36 w Inne mniejsze markety
jak odbiór w brico wyglądał u Was ?

bo w STG z 12 najlepszych prac losowali - wybrali dziecko ze sklepu i przeprowadzili losowanie emotka
więc jestem ciekawa jak w innych sklepach bo to co zrobili u nas to z całą pewnością niezgodne z regulaminem
Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4421559 Napisano: 06.06.2011 01:21:20 w TESCO konkursy
ziolko napisał(a):

a proszę bardzo emotka

zadzwońcie do tesco i zgłoście to

dzwoniłam na infolinię 71 735 46 00 - później wybrałam 0 - zero

i dajcie znać emotka



ja teraz nie mam jak bo u mnie wiertarki hałasują emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4421540 Napisano: 06.06.2011 01:16:12 w TESCO konkursy
joan napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

joan napisał(a):

ziolko - nie liczę na cud emotka Irytujące jest, że tyle ludzie tutaj piszą o poprzednich dziwnych sytuacjach, a spytaj kogoś, czy ruszył d* w tej sprawie, to walnie oczy w sufit emotka Nie jestem w stanie doglądać list laureatów wszystkich możliwych konkursów, a do Tesco mam daleko. Niemniej wzięłam udział w TopDrive i nie zostawię tej sprawy. Się nie dziwcie, że MC sobie pozwala na to i owo, skoro nigdy wcześniej niczego do Tesco nie zgłoszono emotka Trzeba dbać o swoje interesy na bieżąco...

kochaniutka - nie przejmuj się, wiemy, o co Ci chodziło, luzik emotka


Mylisz się joan . Zgłaszane było to w przypadku Clubcarda. Ale Tesco stwierdziło, że nie widzi problemu. emotka


Ooo, to ciekawe, nie wiedziałam. Tym gorzej dla Tesco emotka



takie firmy zawsze świrują pawiana, nie widzą problemu i wmawiają ze to pierwszy telefon - zadzwoń ziolko dzwoniła o ile chcesz się założyć że Ci powiedzą że pierwszy raz słyszą ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4421535 Napisano: 06.06.2011 01:14:43 w TESCO konkursy
joan napisał(a):

ziolko - nie liczę na cud emotka Irytujące jest, że tyle ludzie tutaj piszą o poprzednich dziwnych sytuacjach, a spytaj kogoś, czy ruszył d* w tej sprawie, to walnie oczy w sufit emotka Nie jestem w stanie doglądać list laureatów wszystkich możliwych konkursów, a do Tesco mam daleko. Niemniej wzięłam udział w TopDrive i nie zostawię tej sprawy. Się nie dziwcie, że MC sobie pozwala na to i owo, skoro nigdy wcześniej niczego do Tesco nie zgłoszono emotka Trzeba dbać o swoje interesy na bieżąco...

kochaniutka - nie przejmuj się, wiemy, o co Ci chodziło, luzik emotka



mogę sie z Tobą założyć że tesco miało sygnały
a co robił Lidl jak sie dzwoniło i mówiło o aferze z mediasem ?? o to pierwsze zgłoszenie, no niemożliwe a wiem ze przed moim telefonem było wykonane przynajmniej 5 emotka
wzięli pod uwagę gdy ktoś im wprost powiedział że tv się tym interesuje - od razu Pani wiedziała o co chodzi - przypomniało się

ja jestem przekonana że w Lidl nie o PR chodziło - a nie będę pisała skąd i co wiem ale wiem Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4421501 Napisano: 06.06.2011 01:03:09 w TESCO konkursy
kochaniutka napisał(a):

Również pamiętam ten nieszczęsny konkurs z bonami na 500 zł , to była zwykłą kpina, niestety wszyscy jesteśmy ludźmi, Uczestnicy konkursów tez oszukują , wiec dlaczego organizator nie może? Moim zdaniem zawsze, w każdym jednym konkursie , przynajmniej jedna nagroda zawsze trafia do kogoś znajomego, tylko skoro jest 20 nagród, 15 osób z forum dostanie nagrody , to kto by tam przyglądał się pozostałym 5? Tak samo jest z uczestnikami, dopóki wygra jedna, dwie nagrody to jest oki, problem pojawia się przy masowych wygranych:)

Wszyscy oszukują, a konkursy polegają na tym kto kogo przechytrzy.



wszyscy oszukują ??
no sorry emotka

a w konkursie clubcard 100% puli nagród poszła pod dywanik - nie pochwaliła się ani jedna osoba nie mówimy o tym że z 200 bonów 50 poszło bokiem a 150 zostało przydzielone tym którzy w konkursie brali udział tylko mówimy o tym że nikt nie wygrał z grających a lista zrobiona pod naciskiem konkursowiczy wyglądała tak jak wyglądała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4421470 Napisano: 06.06.2011 12:54:09 w TESCO konkursy
joan napisał(a):

emanuela24 - chodzi o PR. Firma, która zostanie umoczona w bagnie oszukiwania klientów, nie wyjdzie w ich oczach czysta z tego łajna. Ludzie zapamiętają tylko jedno: firma = oszuści. Lidl o tym wiedział.

Tesco jest na razie czyste, w tym sensie, że my po prostu grzecznie pytamy, co z konkursem TopDrive. Rozwiążą go prawidłowo i po sprawie. Gdyby tego nie zrobili, naraziliby się świadomie na bliżej nieoszacowane ryzyko. Więc chyba łatwiej i korzystniej dla nich wykonać jeden skuteczny telefon do MC.




czyste ?? a poprzednie konkursy organizowane dla tesco przez ta firmę ??
np https://www.e-kon...13-cat-1-pg-782.html
była masa konkursów tej firmy w których nikt z naszych nie wygrał
Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4421449 Napisano: 06.06.2011 12:47:59 w TESCO konkursy
ziolko napisał(a):

jak to wszystko czytam to mam coraz mniejszą nadzieję na pozytywne załatwienie tego wszystkiego emotka

emotka



tu proszę wypowiedz Pani z TG
https://www.e-kon...pg-782.html#f4005059
Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4421432 Napisano: 06.06.2011 12:41:36 w TESCO konkursy
joan napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

ale warto zaznaczyć że autka trafiły do kogo trafiły a lidl robił wszystko aby sprawę zamieść pod dywan emotka
myślicie że Tesco to sprawdzi ? nie łudziłabym się emotka


Lidl musiał tak zrobić, bo było po ptokach: nagrody zostały przyznane, wyniki publicznie ogłoszone, fotki z przekazania aut pstryknięte i zamieszczone na oficjalnej stronie Lidla. Tesco ma jeszcze szanse, żeby się z tego wygrzebać...



a dlaczego nie miał innego wyjścia ?? gdybym ja wydala taka kasę na nagrody dla klientów a poszłyby bokiem to bym zawiadomiła prokuraturę że ktoś mnie oszukał - i byłaby darmowa reklama Lilda bo zapewne powstałby kolejny reportaż z tego jak Lidl dba o swoich klientów i jak oszustom odebrał autka z przekrętu
gdyby Lidl chciał to by załatwił to z korzyścią dla siebie Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4421424 Napisano: 06.06.2011 12:38:47 w TESCO konkursy
ilonar2301 napisał(a):

Czytając tak to wszystko zaczynam się zastanawiać, czy faktycznie tak nie jest emotka skoro w innych przypadkach było OK.



nawet w konku clubcard (nagroda to bon 500zł co godzinę o ile dobrze pamiętam) gdzie pojawiła się lista a na niej widniała Pani Aleksandra z Tarnowskich Gór ( bez nazwiska) - a nasza forumowa Pani Aleksandra z TG konkursowiczka napisała na forum że to nie ona wygrała
więc organizator na tyle sprytny że podaje na listach popularne miejscowości wśród konkursowiczów aby nie wzbudzać podejrzeń emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4421374 Napisano: 06.06.2011 12:23:34 w TESCO konkursy
joan napisał(a):

ziolko napisał(a):

to jest... yyyy....

to nie jest moja bliska rodzina



emotka emotka emotka emotka emotka


cudowne... babka nie spodziewała się takiego pytania


Skoro NIEbliskiej rodzinie podarowała samochody, to aż strach pomyśleć, co dostała bliska rodzina emotka



ale warto zaznaczyć że autka trafiły do kogo trafiły a lidl robił wszystko aby sprawę zamieść pod dywan emotka
myślicie że Tesco to sprawdzi ? nie łudziłabym się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4414922 Napisano: 03.06.2011 11:27:25 w TESCO konkursy
xagadee napisał(a):

Dzwonili już do kogoś z konka nestle aby umówić termin zakupów z dietetykiem? emotka



no właśnie nadal nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4390331 Napisano: 24.05.2011 08:26:11 w Inne mniejsze markety
miriam napisał(a):

jkkp napisał(a):

czy ktoś ma regulamin do konkursu SPA z intermarche, bardzo proszę o pomoc emotka potrzebne mi są dwa załączniki do regulaminu emotka




Czyżby już po moich marzeniach o Spa.. emotka

gratki jak coś...




http://www.interm...a,specjalna,170.html

z informacją dzwonili dzisiaj
Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4362631 Napisano: 13.05.2011 07:54:53 w Inne mniejsze markety
ziolko napisał(a):

ha... czytając stare wpisy dowiedziałam się, że w ub roku też brałam udział emotka
więc dziś to drugi raz.

ale wtedy straszny czas, bo przegapiłam smsa ;/



no ja też grałam w zeszłym roku ale pamiętam że trafiłam z gorszym czasem (coś mi świta) i szkoda że nie zapisałam jakim dokładnie ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4362619 Napisano: 13.05.2011 07:52:39 w Inne mniejsze markety
mundek2004 napisał(a):

gargi napisał(a):

rashu napisał(a):

u mnie na 2 sklepy takie same pytania


u mnie tak samo - o persil. : )



co z tego że różne pytania jak odpowiedź zawsze była tak emotka



nie o odpowiedz pytamy - ta znamy wszyscy emotka
zastanawiamy się czy sklepami leciały pytania i czy konkurujemy z sobą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4362583 Napisano: 13.05.2011 07:40:08 w Inne mniejsze markety
smsowicz napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

gargi napisał(a):

rashu napisał(a):

u mnie na 2 sklepy takie same pytania


u mnie tak samo - o persil. : )



a na jakie sklepy grałeś ?? bo też miałam o Persil a grałam o STG i Nową Karczme


Może wg pierwszej cyfry kodu pocztowego -tj 10 pytań emotka



nie mam pojęcia jak to rozegrali dlatego pytam bo ciekawa jestem jak konkurencja - bo w STG trochę mam tej którą znam a chciałabym wiedzieć czy jakiejś jeszcze nie znam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4362574 Napisano: 13.05.2011 07:37:37 w Inne mniejsze markety
gargi napisał(a):

rashu napisał(a):

u mnie na 2 sklepy takie same pytania


u mnie tak samo - o persil. : )



a na jakie sklepy grałeś ?? bo też miałam o Persil a grałam o STG i Nową Karczme Wyświetl w wątku >>
0 0