Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika emanuela24

emanuela24

#4643092 Napisano: 31.08.2011 02:48:44 w Inne mniejsze markety
aurorcia napisał(a):

komisja tych prac nie podzieli,bo nie trzeba było podawać wieku i ja nie podawałam wieku moich chłopców,więc jedyne co mogą zrobić to przedział poniżej 18 lat,oraz od 18-25 lat a co do możliwości kilkulatka to można się zdziwić,moja koleżanka ,która ukończyła kilka lat temu ASP w wieku 5 lat malowała i rysowała tak,że to się w głowie nie mieści emotka ale fakt,regulamin jest regulaminem i każdy,który mieści się w tym przedziale może wziąć udział a co spodoba się szanownej komisji to Bóg raczy wiedzieć emotka



dlatego napisałam o tym iż komisja zna (chyba) możliwości 2 latków - i założę się iż dziecko 2 letnie nie narysuje prawidłowo proporcji np postaci ludzkiej (nawet bardzo utalentowane) - jest wiele cech po których mniej więcej widać czy pracę namalował 4 czy 12 latek
wiadomo że co do roku nikt się nie rozpozna ale tak mniej więcej - wydaje mi się że nie same arcydzieła wygrają
ale być może się mylę emotka to tylko moje domysły Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4643045 Napisano: 31.08.2011 02:28:07 w Inne mniejsze markety
a mi sie wydaje że gadka jest zbędna - od 2 do 25 i tacy biorą udział - koniec kropka
że ja się nie łapię to malował młody - nie będę sobie odejmowała lat (pewnie później jakieś pesele będą zbierali i płacz)
a pracy za 5 latka też nie podrobię - proste więc młody malował samodzielnie - podejrzewam że komisja podzieli jakoś wiekowo te prace i wygrają i te 25 latków i te bazgrołki 2 latków - oczywiście komisja też zapewne zna możliwości 2 latków więc...

dodam że mój młody ma swojego laptopa - a używany starszy można kupić w cenie zabawki - więc z tym bogactwem też nie przesadzajcie
dla mnie to normalne że mój syn ma od roku swojego laptopa (zmienialiśmy i postanowiłam nie odsprzedawać za 250 czy 300zł tylko mu zatrzymałam ) obchodzi się z nim umiejętnie - korzysta 2-3 razy w tygodniu - potrafi sam włączyć i wpisać pierwsze literki np min i wyświetla mu się strona mini mini czy Disneya bo i tam zagląda na prizze też lubi zajrzeć - czasami zwyczajnie otwiera word i klepie literki , dzięki temu potrafi już napisać krótkie wyrazy jak oko, dom, mama, tata,kot,pies,ser - bo zwyczajnie jak tak klepie to prosi aby mu pomóc w napisaniu jakiegoś wyrazu i te krótkie zapamiętuje emotka nie widzę w tym nic złego Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4642182 Napisano: 31.08.2011 09:58:36 w Warka Piwo
to kto jedzie z forum do hotelu ? (warka vip)
pytam z ciekawości Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4642159 Napisano: 31.08.2011 09:51:20 w Warka Piwo
abodak napisał(a):

szymen napisał(a):

Na Ślask bilety tez juz jada emotka


A moje pytanie - czy ktos dostal juz bilety VIP? emotka


jeszcze do opola vipowskie ani zwykle nie dojechaly



bilety będziemy odbierali pod hotelem - kurierem dojdzie tylko rozpis co o której
jednak do hotelu możemy przyjeżdżać od 12 - będą tam ludzie z Żywca co nam dadzą bilety
Pani mówiła że zrobili tak żeby nie było że coś nie dotrze i przepadnie Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4642062 Napisano: 31.08.2011 09:15:07 w Inne mniejsze markety
jkkp napisał(a):

joan napisał(a):

jkkp napisał(a):

a u mnie 10 latek coś namalował, może talentu to i nie ma, ale chciał żebym wysłala, to mu wysłałam z uśmiechem na buzi i tłumacząc, że piękny rysunek, ale żeby go nie zrazić to dałam mu do zrozumienie, że takich pięknych rysunków będzie bardzo, ale to bardzo dużo emotka


Nie to ładne, co ładne, a co się komu podoba emotka Kto wie, może akurat trafi prosto w serce komisji emotka


dzięki, no wiesz jako mamie to mi się wszystko podoba co moje szkraby narysują emotka ale wiem tez jakie prace ludzie ślą na takie konki więc jestem realistką emotka



moje 5 letnie dziecko narysowało i jestem z niego dumna - co prawda na odwrocie napisałam co jest co żeby komisja nie myślała że praca nie na temat emotka dla mnie oczywiste że czerwone kropy z czymś czarnym to biedronki ale nie wiem czy komisja się zorientuje emotka
i dziecko nie ma pojęcia że był to rysunek konkursowy - zwyczajnie usiadł i mama mówiła a narysuj biedroneczke a narysuj szkołę
ale ja dumna z dziecka jestem i już - bez względu na to co komisja powie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4641576 Napisano: 30.08.2011 10:09:33 w Inne mniejsze markety
polec tak zrobię z ciężkim bólem emotka
też mamy kupione w lipcu i też dopiero się zebraliśmy jakieś 3 dni temu za zrobienie, jutro wysyłka no i mamy Kubusia emotka i czuję coś że Kubiś będzie na większości prac Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4641565 Napisano: 30.08.2011 10:03:47 w Inne mniejsze markety
polec napisał(a):

Jak rozumiem regulamin wysyłać można pracę jeszcze jutro ??



tak i jutro wysyłam ale właśnie coś mi mówi że praca nie dojdzie zwykłym ;/
ale jeśli nie odbiorą poleconego to wróci ;/
tak źle i tak niedobrze Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4641559 Napisano: 30.08.2011 10:00:16 w Inne mniejsze markety
wysyłaliście zwykłym czy poleconym na biedronke ? bo wg regulaminu zwykłym- ale mogę się założyć że wiele prac im nie dojdzie ;/
i pytanie numer 2 - ile osób zrobiło Kubusia ?
jakieś mam przeczucie że większość osób będzie miało prace z Kubisiem Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4603439 Napisano: 11.08.2011 09:21:54 w TESCO konkursy
MediaS dzwoni i informuje że wczorajsze sms-ki były z intermarche Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4601979 Napisano: 10.08.2011 05:36:37 w TESCO konkursy
ludzie ile razy można pisać kilka osób w tym ja nie brało udziału w garnier tesco a dostało takiego sms-a
to zwyczajna pomyłka - to są sms-y z garnier intermarche Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4601580 Napisano: 10.08.2011 03:43:22 w TESCO konkursy
barcza napisał(a):

agamaty napisał(a):

w MDW widzę info o eskach z Garniera Tesco, nadal rowery rozdają?


Ja Taki dostałam i jestem zdziwiona na raty wysłli czy co ale w sku pisze wyraznie TESCO.GARNIER wiec nie emotka emotka



to są z Intermarche na 100% w tesco nie brałam udziału a mam sms-a
brałam udział tylko w inter Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4588065 Napisano: 04.08.2011 10:08:05 w Paragony
gerber 20 i 21 lipiec posiadam Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4583580 Napisano: 02.08.2011 01:45:40 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

brunetka napisał(a):

wsciekly napisał(a):

mahuska napisał(a):

A słuchajcie u Was też nie chca adresów?? Tylko skarbówka itd?



jak nie podasz adresu, to wyślą Ci do... skarbówki emotka emotka emotka

już tak na forum było emotka

nieźle zakręcona osoba zajmuje się tym konkursem emotka


a po co im adres , skoro maja w dowodzie... emotka



po pierwsze - w nowych dowodach nie ma już adresów

po drugie - adres zamieszkania nieraz jest różny od adresu zameldowania

po trzecie - skan lub ksero przesłane faxem nie zawsze jest dostatecznie czytelne, żeby bezbłędnie odczytać adres

a co to za filozofia w treści maila oprócz NIP-u i adresu skarbówki, przypomnieć swój adres emotka emotka emotka



nie wydają jeszcze nowych dowodów bez adresu emotka
mąż odbierał w zeszłym tygodniu nowy dowód i jest taki jak stary - jeszcze nie ma tych z chipami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4580411 Napisano: 01.08.2011 01:04:59 w Carrefour konkursy
katia305 napisał(a):

asiabuczkowska napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

emotka dostałam @ żeby przesłać dodatkowe dane na rolki emotka


i u mnie też emotka emotka emotka emotka


chca od Was tez ksero dowodu?



tak obustronne Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4579873 Napisano: 01.08.2011 10:33:54 w Carrefour konkursy
emotka dostałam @ żeby przesłać dodatkowe dane na rolki emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4565727 Napisano: 27.07.2011 10:18:54 w Carrefour konkursy
nice napisał(a):

katia305 napisał(a):

to ja juz nic nie rozumiem... czyli dla nich bycie potencjalnym laureatem i finalista to jedno i to samo? emotka


wg mnie finalista nie jest nawet potencjalnym laureatem



no widać dla nich to jakiś kolejny etap weryfikacji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4565706 Napisano: 27.07.2011 10:16:21 w Carrefour konkursy
a ja nie mam sms-ka że jestem finalistą emotka
ale cóż nauczka że jak się widzi e-kupon to się udziału nie bierze - bo maja swoje klucze wyłaniania zwycięzców,nikomu nieznane zasady ( a ja zawsze mam swój paragon,nigdy nie odkupuję, nigdy nie ślę 1 paragonu na ileś-tam telefonów - jednak uczciwość u nich nie popłaca )
a już się z rolek cieszyłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4536462 Napisano: 15.07.2011 06:59:44 w Warka Piwo
szymen napisał(a):

jopi napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mam raport 20:11:59 i podziekwoane i ze się skonatkyują jak wygram to znaczy ze nie mam nic jk smsa o szklankach nie mam?sekundę później była by pewnie szklanka a ja chcę szklankę


Mam tak samo emotka
-zanim skompletuję szklaneczki, to połowę znajomych do Gdańska wyślę
emotka


To jest pewne, ze bedzie w Gdansku, a nie w Warszawie? emotka


http://gwizdek24....-gdansku_191900.html
Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4533364 Napisano: 14.07.2011 06:12:09 w Warka Piwo
krzysiek1693 napisał(a):

Ktoś się orientuje czy ten mecz to w Warszawie na pewno będzie rozgrywany? Ostatnio było, że poślizg ma być i na 6 września się nie wyrobią.



w Gdańsku będzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

emanuela24

#4518461 Napisano: 08.07.2011 11:09:31 w Inne mniejsze markety
marzanna napisał(a):

mia napisał(a):

marzanna napisał(a):

Ja też wrzuciłam kupon Warszawa Malborska...taki fajny wierszyk napisałam i d*pa emotka emotka emotka

Pewnie Janiek wszystkie nagrody zgarnął...


Ktoś na FB wysunął sugestię, że kuponów nawet nie czytali... i chyba zaczynam się do tego przychylać. Co mnie podkusiło... emotka



Właśnie widzę...a mnie jak wysyłałam zgłoszenie przyszło do głowy, że może smsów nie będą czytać, tylko kupony.... emotka emotka emotka



ja mam wygrane na kupon, moja siostra również więc nie zgodzę się z tym że kuponów nie brali pod uwagę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0