Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika chochliczka

chochliczka

#6494918 Napisano: 05.06.2018 21:52:16 w Wkurza mnie...
Dzięki troche mnie pocieszyłyście,ostatnio mam same problemy i stresy i po tym liście dziś to już całkiem się dobiłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6494909 Napisano: 05.06.2018 21:32:11 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Moja druga babcia nie zyje juz 8 lat,a dzis dostalismy pismo z firmy windykacyjnej na jej dane  o kwocie 500 zl do zaplaty.Wczesniej nie bylo zadnych pism, co z tym zrobic? Podobno dlugi sie przedawniaja, na tym pismie od nich jest tylko napisana kwota do zaplaty, nr niby jakiejs umowy i data do kiedy to zaplacic.Nie wiemy o co chodzi, czy faktycznie babacia czegos nie zaplacila, czy to jakies oszustwo?

Olej to. Na pewno oszustwo. Babcia mieszkała pod adresem, na jaki przyszło pismo? Firma ma jakąś nazwę? Szukałaś w necie informacji o niej?

Tak,wlasnie mieszkala pod tym adresem, a firma wlasnie znana z windykacji - Ultimo, kurcze nie wiem co robic,8 lat kobieta nie zyje i co teraz nagle sobie przypomnieli? Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6494905 Napisano: 05.06.2018 21:21:03 w Wkurza mnie...
Moja druga babcia nie zyje juz 8 lat,a dzis dostalismy pismo z firmy windykacyjnej na jej dane  o kwocie 500 zl do zaplaty.Wczesniej nie bylo zadnych pism, co z tym zrobic? Podobno dlugi sie przedawniaja, na tym pismie od nich jest tylko napisana kwota do zaplaty, nr niby jakiejs umowy i data do kiedy to zaplacic.Nie wiemy o co chodzi, czy faktycznie babacia czegos nie zaplacila, czy to jakies oszustwo? Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6490746 Napisano: 18.05.2018 21:20:27 w Wkurza mnie...
wkurza mnie potwory ból glowy oraz moja niemoc.Kupilam dzis w aptece ten opatrunek jonowy -dali mi jedna sztuke bez zadnej ulotki i teraz nie wiem ktora strona sie przyklada do rany,pomocy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6490361 Napisano: 17.05.2018 14:30:52 w WC - rozmowy o wszystkim
pioge7 napisał(a):

jaką obrożę dla psa polecacie taką na rok, półroku ? tylko taką dobrą co kleszcze i pchły się nie będą chytać psiaka emotka moja, co kupiłem 8 miesięcy temu już kończy żywot a nie pamiętam jakiej nazwy ona była emotka

to chyba Bayerna najlepsza obroza - duza skutecznosc  emotka
Co do babci,bylysmy u lekarza- neomycyna w sprayu plus granul zel.Wymazu nikt nie robil . Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

chochliczka

#6490108 Napisano: 16.05.2018 21:33:38 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy ktos z Was spotkal sie z zakazeniem rany?Babcia bierze juz 2 tydzien antybiotyk rana nadal sie nie goi,zero poprawy.Zywa rana,a jak polewam woda utleniona wylazi krew.Do tego co 3-4 godziny rivanolum bo po sodzie i innych rzeczach bylo gorzej. Teraz mowi,ze noga jej pulsuje, boli mocno.Poczytałam w siecie ze to moze byc zakazenie,a od tego nawet mozna sepse miec,rany nie wiem co robic .Jutro ide do lekarza,ale w zasadzie to nie wiem do jakiego specjalisty z tym sie udac? Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6489087 Napisano: 13.05.2018 22:08:49 w Wkurza mnie...
mama2006 napisał(a):

pod oknami, wśród bloków, gdzieś w samochodzie siedzi jakiś d...ek i gra muzykę na cały regulator. Noż, k...a, okna nie można zamknąć, bo gorąco ale w mieszkaniu nie da się wysiedzieć.I znosi to kilkadziesiąt osób, mieszkańców bloków. Ja telewizora prawie nie słyszę.Minęła właśnie 22.oo.

Dzwoń na policję niech uspokoją imprezowicza. Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6488737 Napisano: 11.05.2018 21:34:12 w Wkurza mnie...
No wlasnie tez mi sie zdaje,ze papka by wysuszyla. Kurcze to moze warto sprobowac z ta soda,dzieki za poradę  Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6488724 Napisano: 11.05.2018 20:44:53 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, ze moja Babcia podczas mojej nieobecnosci rozciela nogę o smycz psa.Jakoże bierze leki na rozrzedzenie krwi podobno sie strasznie lalo. W aptece poradzili jej jakis proszek niby antybiotyk do zasypywania.Noga puchla troche,ale babcia uparla sie,ze do lekarza nie pojdzie.Wczoraj bylysmy u lekarza, wypisal antybiotyk plus jakis granulat  w zelu,po ktorym noga jest jak bania i ma pelno ropy ;( Nie wiem co robic,juz mnie wszyscy strasza,ze beda rozcinac.Zaczelam dzis przemywac rywanolem-na co pielegniarka od chirurga powiedziala mi,ze zle robie bo rywanol tylko wprowadza bakterie i kazala robic papke z sody oczyszczonej.Slyszal ktos z Was by ktos w ten sposob leczyl rany z ropa ? Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6484746 Napisano: 25.04.2018 10:40:50 w SZUKAM....
maverick napisał(a):

informacji czy u Was w Biedronkach tez nie ma już Velvetu Premium???

jest Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

chochliczka

#6484428 Napisano: 24.04.2018 11:57:19 w Paragony na trwające konkursy
bede dzis w biedronce jajby ktos chcuial coca cole pw  Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6481723 Napisano: 13.04.2018 15:25:58 w Połączenia nieodebrane
884 nie odbirraja a potem poczta plusa co to?kolejni naciagacze? Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6480850 Napisano: 10.04.2018 14:58:01 w Paragony na trwające konkursy
paragony lidl red bull sprzedam Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6479424 Napisano: 04.04.2018 16:41:20 w Wkurza mnie...
Dzieki dziewczyny za dobre slowo.Jestem zalamana-a od niego to slysze tylkp jaka glupia jestem itd... Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6479398 Napisano: 04.04.2018 15:21:51 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie,ze jestem taka idiotka.Dalam sie naciagnac bylemu-podpisalam za niego kredyt -przestal go splacax.Nie dosc,ze mam chora babcie i nie mam jak pracowac,to jeszcze musze jego dlugi placic.Nie moge nic powiedziec w domu bo tylko by pogorszylo to jej stan
echh czemu bylam taka naiwna...:((( Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6478874 Napisano: 02.04.2018 20:53:35 w Żegnamy zmarłych
ludzka_istota napisał(a):

Dziękuję Kochani za słowa otuchy.

trzymaj  się emotka emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

chochliczka

#6478499 Napisano: 30.03.2018 15:39:15 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

chochliczka napisał(a):

kermit napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie,a wlaściwie przyszlam tu po radę.
Moja babcia wczoraj po kąpieli wytarła nogę recznikiem -bierze leki przeciwzakrzepowe.Po chwili na polowie nogi zrobil sie jej jeden wielki granatowy wylew podskóeny-skóra jest jak galareta.Cienka jak papier,ze strach sie dotknąc. Nie wiem co z tym robić,czhy mozna to smarować mascią z np kasztanowca,skoro skóra jest tak cienka,ze w kazdej chwili moze sie uszkodzic i rozbabra sie t ona calego ? pomóżcie prosze  emotka

Chyba najlepiej jutro wezwać/udać się do lekarza. Nie brzmi to za dobrze, a w święta będzie trudniej uzyskać pomoc. A babcia ma żylaki?

ma mocną niewydolnośc zylną- poki co zrobilam opatrunek zeby nie dotknela znów poscieli czy cos emotka  echh

Smaruj kasztanowcem, ja używam maści z kasztanowcem i baobabem , ona jest baaardzo dobra. Ale trzeba smarować kilka razy dziennie całe nogi i ręce, zwłaszcza po kąpieli.
Przy niewydolności żylnej to norma, nie unikniesz tego. I zawsze będziesz miała coraz to nowe i coraz to większe wylewy. Kasztanowiec sprawi tylko, że będą się szybciej goić, ale nie sprawi, że będzie ich mniej. Musicie bardzo uważać, szczerze współczuję.

Jedynie co mogę poradzić, to aby się babcia nie wycierała ręcznikiem tylko częściej używała chusteczek do mycia (one jednocześnie mają środek nawilżający), i nawet po kąpieli się nimi wycierała.

Dzieki -kupilam masc z arniki.Do tego jakies tabletki na rozpuszczenie zakrzepow- dostalam na recepte od lekarza. Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6478390 Napisano: 29.03.2018 23:57:46 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie,a wlaściwie przyszlam tu po radę.
Moja babcia wczoraj po kąpieli wytarła nogę recznikiem -bierze leki przeciwzakrzepowe.Po chwili na polowie nogi zrobil sie jej jeden wielki granatowy wylew podskóeny-skóra jest jak galareta.Cienka jak papier,ze strach sie dotknąc. Nie wiem co z tym robić,czhy mozna to smarować mascią z np kasztanowca,skoro skóra jest tak cienka,ze w kazdej chwili moze sie uszkodzic i rozbabra sie t ona calego ? pomóżcie prosze  emotka

Chyba najlepiej jutro wezwać/udać się do lekarza. Nie brzmi to za dobrze, a w święta będzie trudniej uzyskać pomoc. A babcia ma żylaki?

ma mocną niewydolnośc zylną- poki co zrobilam opatrunek zeby nie dotknela znów poscieli czy cos emotka  echh Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6478386 Napisano: 29.03.2018 23:43:38 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie,a wlaściwie przyszlam tu po radę.
Moja babcia wczoraj po kąpieli wytarła nogę recznikiem -bierze leki przeciwzakrzepowe.Po chwili na polowie nogi zrobil sie jej jeden wielki granatowy wylew podskóeny-skóra jest jak galareta.Cienka jak papier,ze strach sie dotknąc. Nie wiem co z tym robić,czhy mozna to smarować mascią z np kasztanowca,skoro skóra jest tak cienka,ze w kazdej chwili moze sie uszkodzic i rozbabra sie t ona calego ? pomóżcie prosze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6478062 Napisano: 28.03.2018 22:05:09 w Paragony na trwające konkursy
mogę komuś kupic velvet w Biedronce Wyświetl w wątku >>
0 0