Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika chochliczka

chochliczka

#6638912 Napisano: 11.09.2019 21:48:58 w Wkurza mnie...
koniczynka123 napisał(a):

ziolko napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Dziewczyny trzymam kciuki za Waszych bliskich - będzie dobrze zobaczycie  emotka  A wkurza mnie  znieczulica oraz to, że wokół mnie wszyscy mówią, jaki to pan Jarosław K jest dobry bo " daje " ludziom tyle pieniędzy... Ja się pytam czyje on pieniądze daje, bo na pewno nie swoje, tylko nasze wspólne....

Też mnie to wkurza...  i obawiam się tego, co będzie w październiku...  emotka emotka

Na kogo zatem proponujecie zagłosować, chętnie się dowiem?! Bo mam nadzieje, że macie jakiegoś dobrego kontrkandydata  emotka

Nie mam, ale wiem jedno jak tak dalej pójdzie to nasze państwo będzie druga Grecją. W tv ciągle mówią o podwyzce pensji najnizszej,ale kto bedzie musial te wyplaty placic? PIS? czy prywatni przedsiębiorcy?Już słyszę od nich, że będą zwalniać ludzi i zamykać firmy, jak tak dalej pójdzie... ech nic tylko się spakować i szukac pracy za granica, ja chyba tak zrobię. Wyświetl w wątku >>
2 nkba, nelunia 0

chochliczka

#6638150 Napisano: 10.09.2019 09:28:34 w Wkurza mnie...
Dziewczyny trzymam kciuki za Waszych bliskich - będzie dobrze zobaczycie emotka  A wkurza mnie  znieczulica oraz to, że wokół mnie wszyscy mówią, jaki to pan Jarosław K jest dobry bo " daje " ludziom tyle pieniędzy... Ja się pytam czyje on pieniądze daje, bo na pewno nie swoje, tylko nasze wspólne.... Wyświetl w wątku >>

chochliczka

#6636584 Napisano: 04.09.2019 21:11:58 w Żegnamy zmarłych
Ja od pogrzebu mojego znajomego nie umiem się pozbierać. Ksiądz wygłosił piękne kazanie, by każdy z nas zastanowił się co w życiu ważne, co tak naprawdę się liczy. A kiedy dodał, że mój znajomy tak jak żył samotnie, tak samotnie umierał za granicą naszego kraju, coś we mnie pękło. Ciągle myślę o tym,że może za mało pomogłam,może trzeba było bardziej się starać. Boli mnie,że ludzie potrafią tylko krytykować,oceniają, doklejają łatki. Czasem chce się wyć emotka
Echh spoczywaj w pokoju Wyświetl w wątku >>

chochliczka

#6635673 Napisano: 02.09.2019 16:23:39 w Żegnamy zmarłych
Dziś pożegnałam znajomego, który wyjechał za pracą i został pobity, aż umarł.
Tak często Cię krytykowali, oceniali,mówili, że pijesz,że nie ma co pomagać. Ja się starałam pomóc , zawsze wierzyłam,ze i dla Ciebie zaświecie słońce, miałam nadzieję,że jeszcze kiedyś się spotkamy. Nie widzieliśmy się przez 3 lata, a dziś spotkaliśmy się,tylko że na  Twoim pogrzebie emotka  Nie mówię, żegnaj bo wiem,że kiedyś się spotkamy... Jedynym pocieszeniem jest to, że już nie cierpisz...
(*)   Wyświetl w wątku >>

chochliczka

#6627040 Napisano: 04.08.2019 20:39:01 w teraz słucham!

chochliczka

#6598340 Napisano: 11.05.2019 17:59:48 w Żegnamy zmarłych
asia670 napisał(a):

12 godzin temu odszedl mój Kochany Tatuś,a ja kręcę sie bezmyslnie po domu,nie spię juz 31 godzin i klikam tutaj,a łzy same leca na klawiaturę......wczoraj z nim rozmawiałam wieczorem, pozegnał mnie swoim; cześć Asineczko ,a za parę chwil juz nie żył emotka emotka emotka ciągle mam w w głowie te Jego ostanie dwa słowa,których juz nigdy nie usłyszę emotka dlaczego to tak jest?????

Bardzo Ci współczuję emotka  Ale pamiętaj, że to nie pożegnanie na zawsze, po prostu Twój Tata jest już na miejscu,a Ty oraz my wszyscy jeszcze w drodze. Wyświetl w wątku >>
[*] 2 brucee, pioge7

chochliczka

#6598202 Napisano: 10.05.2019 22:31:21 w Dziś cieszę się z.....
Dziś cieszy mnie nowa piosenka Sarsy slucham  w kółko i nie mogę przestać emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 donia7 0

chochliczka

#6596698 Napisano: 07.05.2019 19:03:44 w Wkurza mnie...
Niech mnie ktoś przytuli i powie, że to tylko zły sen. Albo, że tamten cudowny miesiąc z ukochanym to był sen, że to się mi tylko śniło, łatwiej będzie pogodzić mi się z tym, że to chyba koniec. Od kilku dni tylko płaczę i śpię emotka  Chciałabym nie mieć serca - lepiej nic nie czuć. Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6582795 Napisano: 21.03.2019 20:11:36 w Dziś cieszę się z.....
Nie wiedziałam czy to napisać bo w końcu nie jestem już nastolatką,ale pochwalę się. Dziś miałam cudowną randkę z kimś dla kogo od dłuższego czasu biło moje serce, tylko jakoś nie było nam po drodze przez te życie.. Dla takich chwil warto życ. Wyświetl w wątku >>

chochliczka

#6581274 Napisano: 17.03.2019 19:14:48 w Żegnamy zmarłych
56 lat to nie jest czas na umieranie emotka  dlaczego?Wczoraj się widzieliśmy i nic nie oznaczało,że to ostatnie spotkanie. jedyne pocieszenie, ze Pan Bóg dobrych ludzi potrzebuje tam na górze... do zobaczenia ... ;(  Wyświetl w wątku >>

chochliczka

#6576834 Napisano: 03.03.2019 21:26:04 w Żegnamy zmarłych
marcin1411 napisał(a):

Dzis w wieku 60 lat zmarł mój tato. Nie dochodzi to do mnie. Nie ma nic gorszego niż patrzenie na śmierć swojego rodzica. Reanimowaliśmy go, wezwalismy karetke, lecz nie zdolalismy do uratować. Proszę Was Drodzy abyscie pomodlili sie za duszę mojego taty. ,,Śpieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą"

Bardzo współczuję. Trzymaj się emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

chochliczka

#6575520 Napisano: 27.02.2019 19:08:03 w Wkurza mnie...
la-princessa napisał(a):

Wkurza mnie, że znowu jadłam w biegu... i kawałek orzeszka ziemnego chyba utknął mi gdzie przełyku emotka  Próbowałam już odchrząknąć i pić dużo wody, ale dalej czuję, że coś tam jest. Sama nie wiem czy bać się czy tylko panikuję... a tyle razy samej sobie powtarzam, żeby jeść powoli i spokojnie. A nie w biegu emotka  I czemu siebie nie słucham?

ja wczoraj to samo miałam po połknieciu antybiotyku. Zjedz moze kawałek skórki chleba i popij duża ilością wody. Wyświetl w wątku >>
2 ziolko, nkba 0

chochliczka

#6573831 Napisano: 21.02.2019 22:33:30 w Wkurza mnie...
staszek napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Ja nie będę robić tego zęba- musze wyrwać te 6. Tyle, że skoro została mi jej jedna scianka, to jak mi ktoś ja wyrwie? Jeestem przerazona ...

Nie takie cuda teraz robią. Na pewno ktoś Ci go jeszcze uratuje, poszukaj dobrze.
Ja w swojej szóstce nawet 1 ścianki nie miałam, tylko jakieś ogryzki szkliwa tuż nad dziąsłem. I ząb jest, i to za jakieś śmieszne pieniądze.

dzięki za pocieszenie. Mam przyjąc antybiotyk na te ropę i pojsc tam ponownie. Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6573823 Napisano: 21.02.2019 21:55:16 w Wkurza mnie...
Ja nie będę robić tego zęba- musze wyrwać te 6. Tyle, że skoro została mi jej jedna scianka, to jak mi ktoś ja wyrwie? Jeestem przerazona ... Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6573817 Napisano: 21.02.2019 21:46:34 w Wkurza mnie...
assal napisał(a):

Chochliczka: Pytanie najważniejsze: czy było zdjęcie zrobione wcześniej?
I dowiedz się, czy Ci się nie należy teraz darmowe leczenie/odszkodowanie. Tak mam w swoim gabinecie w Krakowie - jak coś takiego by wyszło w trakcie leczenia, a ja nie podpisałabym papierów, że np. może dojść do złamania zęba, oni już pokrywają koszty leczenia.
Podobnie jest z plombą. Wypadnie? Nie płacę za ponowne jej założenie. 

nie było zdjęcia, bo obecnie w moim mieście nie robią zdjęc. Ta szóstka to rozsypała się podobno od tego, ze była wczesniej leczona kanałowo i niby była słaba. Echh buzia dalej spuchnięta, juz nawet nie placze nie mam sily emotka
To nie był prywatny gabinet, a na NFZ - ale kiedyś tam już byłam i było ok. Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6573803 Napisano: 21.02.2019 20:35:52 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Jestem załamana, poszłam dziś do dentysty podczas borowania pękła mi moja 7  emotka  nie dało się jej uratować. Ale to jeszcze nic... podczas wyrywania jej, uszkodzona została 6- została mi tylko jedna sciana zęba . Siedzę i płacze - czuję sie jak....echhh

emotka
U mnie 2 górne jedynki od strony dziąseł wykruszyły się,ale od wewnątrz.Nie widać tego,ale boję się,że jak pójdę,żeby nie pękły,ponieważ maja już plomby emotka

ja też załuję,że poszłam ale bolalo mnie, miałam ropę echhh nie wiem co to będzie, lekarka kazała za tydzien przyjsc. Wg niej ta szóstka  jest do wyrwania, nie ma czego tam leczyć. Ewentualnie mowiła o cwiekach..Nie wiem co to nawet jest. Wyświetl w wątku >>
0 1 ilonaxx5

chochliczka

#6573796 Napisano: 21.02.2019 20:18:53 w Wkurza mnie...
Jestem załamana, poszłam dziś do dentysty podczas borowania pękła mi moja 7 emotka  nie dało się jej uratować. Ale to jeszcze nic... podczas wyrywania jej, uszkodzona została 6- została mi tylko jedna sciana zęba . Siedzę i płacze - czuję sie jak....echhh Wyświetl w wątku >>

chochliczka

#6573184 Napisano: 19.02.2019 23:08:57 w Wkurza mnie...
Okropny ból dolnej ósemki wkurza mnie i boli strasznie ałaaa emotka  A tyle sie nasłuchałam o wyrywaniu dolnych zębów mądrości, że boję się isc do dentysty  Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6569749 Napisano: 07.02.2019 18:38:24 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie zapalenie tchawicy emotka  i to, że w mojej rodzinie ostatnio są same straszne choroby  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6569160 Napisano: 05.02.2019 15:52:26 w moje dzisiejsze wygrane :)
nagroda 3stopnia Tiger, czyli chyba maska emotka jakby ktos chcial moge sie wymienic na cos innego Wyświetl w wątku >>