Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika chochliczka

chochliczka

#6698021 Napisano: 20.04.2020 20:38:04 w Pomocy!!!!
cudaczek121 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Zbiórka staneła, ale moze jeszcze ktoś zechce dołączyć i zawalczyc o bon do Intersportu?

No i o 2 bilety do Cinema city

No jasne,że tak, już dzis nie myslę, cały dzien przed kompem , to cv to list motywacyjny, to szukanie ofert- mózg paruje ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6698007 Napisano: 20.04.2020 20:15:00 w Wkurza mnie...
Claudia77 napisał(a):

pikawka napisał(a):

W temacie,  trzeci dzień  boli mnie strasznie głowa 

oj, mam tak samo, chyba zwariuję

Mnie też głowa, mięsnie, stawy wszystko ech. Wczoraj wzięłam 2 tabletki na sen,zeby trochę odespac, ale guzik i tak nie zasnęłam, mam non stop tryb czuwanie. Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0

chochliczka

#6697979 Napisano: 20.04.2020 19:49:41 w Pomocy!!!!
Zbiórka staneła, ale moze jeszcze ktoś zechce dołączyć i zawalczyc o bon do Intersportu? Wyświetl w wątku >>
1 2rek 0

chochliczka

#6697978 Napisano: 20.04.2020 19:47:39 w Wkurza mnie...
A ja mam ogródek i sadzę w nim buraki,ogórki .fasolke szparagową,pomidory,marchewke,szczaw,szczpinak, mam tez aronie, agrest i porzeczki. Oczywiście to wszystko później przerabiam, np szczaw ze sklepy to totalny syf, same jakies nitki blee.Od sklepowych pomidrow jest mi niedobrze, a ja mam malinowki i zółtą odmiane. I wiecie,zeby mnie było stac z tego zyc byloby super.Ale coz szklarnie są mega drogie, wiec mam zwykly foliak, który jest powichrowany przez wiatr. Wyświetl w wątku >>

chochliczka

#6697934 Napisano: 20.04.2020 16:47:22 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Skierowałam kogoś do mojej poradni dentystycznej na najzwyklejsze i pozbawione komplikacji wyrwanie zęba (wg oficjalnie obowiązującego cennika: 200,00 zł), a oni zaśpiewali cenę... 600,00 zł. Bo pracują w trybie epidemicznym. A inni dentyści to wcale. Na to przysięgali, uje jedne? Oby sami nie potrzebowali pomocy od tych Polaków, którym pomocy odmawiają. Może wszyscy przestańmy pracować i zamknijmy się w domach "dla bezpieczeństwa" zlizując farbę ze ścian? Albo niech kilo pomidorów kosztuje 100 zł, bo pani sklepikarka też pracuje w trybie epidemicznym.

Wk* się.

To jest skur.... szok
Ludzie codziennie traca prace,a tacy podnosza ceny.Zauwazyliscie jak wszystko podrozalo?Cytryna za 1 kg bylo 8 zl,twraz u mnie po 17zl... Wyświetl w wątku >>
2 brucee, joan 0

chochliczka

#6697879 Napisano: 20.04.2020 14:42:52 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

U wad też zniknęły kolejki sprzed sklepów od dziś, czy tylko byłem w czasie, kiedy kolejek nie było, a wrócą „zaraz”?

Zalezy w jakim sklepie, w Biedronce i Lidlu bylo dzis bez czekania, ale w tych mniejszych, warzywniakach i nawet w aptekach stali ludzie. Troche to dziwne bo wczesniej w aptekach bylo pusto. Co do ksiązeczki sanepdiwoskiej dowiedziałam się dzis- koszt 106 zł, jakby ktos potrzebował. Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

chochliczka

chochliczka

#6697801 Napisano: 20.04.2020 11:17:00 w Paragony na trwające konkursy
chochliczka napisał(a):paragony tiger - 2zł
alpen gold 4zł
fort 8 zł
pudliszki lidl 6 zł
nutella 10zl- skonczyła sie promocja w biedronce  
staropolanka 9 zl
lays biedronka -5zl
Nestea- lidl. 5zł
sprzedam- zaraz wychodze po zakupy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6697741 Napisano: 19.04.2020 22:22:07 w WC - rozmowy o wszystkim
delvitto napisał(a):

od dawna nie korzystałam z allegro, a teraz pomyślałam, by w końcu wystawić kilka rzeczy, no i wciąż mnie przekierowuje na allegro lokalnie emotka  Już kiedyś, pamiętam, miałam z tym jakiś kłopot, ale było to dawno i nie kojarzę, czy w końcu wystawiałam coś czy nie. Czy teraz nie ma już tego klasycznego allegro, co było przez długie lata? 

Podobno tylko jesli jestes przedsiebiorca to ma sie ogolne allegro.A dla osob pruwatnych-lokalne.Niech mnie ktos poprawi jak zle mówie. Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6697714 Napisano: 19.04.2020 18:59:52 w Wkurza mnie...
Wszystko sie chrzani, a jeszcze teraz na laptopie zaczął pojawiać się napis- rozważ wymianę baterii.. Aaa tylko tego mi brakuje ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6697684 Napisano: 19.04.2020 14:34:31 w Pomocy!!!!
cudaczek121 napisał(a):

mia napisał(a):

sssylwiaaa napisał(a):

sssylwiaaa napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Może ktoś zechce wpacić mi symboliczny grosik? https://zrzutka.pl/tghk42

Bardzo dziękuję za pierwszą wpłatę  emotka emotka  To dla mnie wiele znaczy. w Ludziach dobrej woli siła.
Mógłby ktoś na fb udostępnić, ja fb nie posiadam.

Podpinam się i w imieniu chochliczki proszę o wsparcie finansowe dla Ani oraz o udostępnianie na Facebooku. Jest nas tutaj tyle, pomagajmy ️️️  emotka

Kochani, udostępniajcie proszę, pomóżmy Ani w tym trudnym czasie! Przekażcie informację dalej!  emotka   emotka

Tak ino podbijam... Jest już połowa. emotka
Jeszcze tylko drugie pół! :s 

Jak patrze na Fb ile ostatnio pojawilo sie apeli  o pomoc  w zaspokojeniu podstawowych potrzeb zycia codziennego, jestem coraz bardziej przygnebiona.A tym czasem dla elity rzadzacej najwazniejsze sa wybory...

Ja Kasiu oglądając tv, ostatnio doszłam do wniosku, że naprawdę będzie źle. Nie wiem, moze wojna? Takiego kryzysu chocby w Ameryce nie mieli od lat 30-stych. Naprawdę martwię się- ale może jakoś to będzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6697669 Napisano: 19.04.2020 12:08:20 w SZUKAM....
antylopia napisał(a):

chochliczka napisał(a):

czy ktoś sie orientuje ile kosztuje wyrobienie ksiazeczki do sanepidu? W internecie sa rozne informacje

pracodawca , który Cię zatrudnia bierze koszty wyrobienia na siebie. Ty płacisz za badania itp ale później jest Ci to zwracane. tak jest w przypadku umów o pracę.
Nie wiem jak jest w przypadku umów tzw smieciowych

Ja nie mam zadnej umowy, sama chce zrobic, by miec na zapas. Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6697594 Napisano: 18.04.2020 17:56:52 w Pomocy!!!!
nikos napisał(a):

I ode mnie cegiełka. Chochliczka mam nadzieję,że nie tylko uda Ci się szybko zebrać potrzebną kwotę, ale również pracę, która już dlugoterminowo zapewni Ci bezpieczeństwo, również to finansowe.

Proszę o nie uwzględnianie mnie w losowaniu. 

Piękne jest to, że potrafimy się zjednoczyć i pomagać. Bo ziarnko do ziarnka...  powodzenia  emotka

Oby..szukam wszystkiego serio-wyrabiam ksiazeczke,moze jakis spozywczy?Nawet do sprzatania nie ma miejsc echh.Dziekuje za kazde wsparcie: dobre slowo,cegielke, kupno ode mnie paragonu.Musi  byc dobrze,prawda? Wyświetl w wątku >>

chochliczka

#6697582 Napisano: 18.04.2020 16:56:27 w Pomocy!!!!
tormenta77 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Może ktoś zechce wpacić mi symboliczny grosik? https://zrzutka.pl/tghk42

Bardzo dziękuję za pierwszą wpłatę  emotka emotka  To dla mnie wiele znaczy. w Ludziach dobrej woli siła.
Mógłby ktoś na fb udostępnić, ja fb nie posiadam.

P.S. Postanowiłam, że spośród wszystkich osób, które dołożyły sie w jakikolwiek sposób pomocą dla mnie to, rozlosuję i oddam komuś kod do Intersport z nutelli. Przynajmniej tak się Wam odwdzięczę. 

Ania powodzenia. Przelałam tyle ile mogę. Z ewentualnych kodów rezygnuję i życzę wszystkiego dobrego!

Dziękuję z całego serca emotka Wyświetl w wątku >>

chochliczka

#6697568 Napisano: 18.04.2020 14:37:04 w SZUKAM....
czy ktoś sie orientuje ile kosztuje wyrobienie ksiazeczki do sanepidu? W internecie sa rozne informacje Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6697563 Napisano: 18.04.2020 14:01:30 w Wkurza mnie...
Ja mam od  6 lat internet mobilny w Orange, płacę nieduzo i nigdy sie nie zawiesza ani nie bylo zadnej awarii. Ale to chyba zalezy od tego czy sie mieszka blisko nadajnika.
Hot spot? To ja tez nie wiem co to,zreszta juz jestem stara i do nowosci mi daleko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6697539 Napisano: 18.04.2020 09:19:22 w Pomocy!!!!
chochliczka napisał(a):

Może ktoś zechce wpacić mi symboliczny grosik? https://zrzutka.pl/tghk42

Bardzo dziękuję za pierwszą wpłatę  emotka emotka  To dla mnie wiele znaczy. w Ludziach dobrej woli siła.
Mógłby ktoś na fb udostępnić, ja fb nie posiadam.

P.S. Postanowiłam, że spośród wszystkich osób, które dołożyły sie w jakikolwiek sposób pomocą dla mnie to, rozlosuję i oddam komuś kod do Intersport z nutelli. Przynajmniej tak się Wam odwdzięczę. 

Wyświetl w wątku >>
1 dysia 0

chochliczka

#6697537 Napisano: 18.04.2020 09:03:48 w WC - rozmowy o wszystkim
Claudia77 napisał(a):

Może ktoś z Was może pomóc...szukam ( dostałam polecenie) programu, który obsługuje magazyn ( produkcja)  i zarówno sprzedaż - ma ktoś doświadczenie w tym temacie i podzieliłby się doświadczeniem

Ja niestety się nie znam,ale  na pewno ktoś się znajdzie zaraz emotka   Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0

chochliczka

#6697485 Napisano: 17.04.2020 19:51:20 w Pomocy!!!!
kate86 napisał(a):

Ja tak samo, rezygnuję z automatu z jakiegokolwiek bonusu- wystarczy wiara, ze karma do nas powraca emotka

Jestescie kochane emotka  dobro zaesze wraca. Wyświetl w wątku >>
1 dysia 0

chochliczka

#6697484 Napisano: 17.04.2020 19:50:14 w Pomocy!!!!
Chyba mozna Kasiu-bo tam jak sie zaloguje mam napis-wyplac. Wyświetl w wątku >>
0 0