Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika chochliczka

chochliczka

#6699077 Napisano: 25.04.2020 10:45:49 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
Dzieki dowiem sie w pon z ta poczta. Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6699033 Napisano: 24.04.2020 20:44:44 w Wygraj mi / Wygram za...
Szukam pomocy w Warce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6698838 Napisano: 23.04.2020 20:57:39 w Paragony na trwające konkursy
ela napisał(a):

ela napisał(a):

lays biedronka mam -wymienie na inny paragon 

lays był do wczoraj.
Sprzedam
tiger 2zł
fort 5,50
alpen gold 4zł
Nestea 7,50
Staropolanka 8 zł
zapraszam do kupna emotka Wyświetl w wątku >>

chochliczka

#6698837 Napisano: 23.04.2020 20:55:37 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

FBewa36 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Kupiłam staropolanke na konkurs, patrze a mi kobieta policzyla nie 8 a 7 sztuk i wyszło  9,53 emotka


Zawsze mi się w tej sytuacji przypomina historia jak kupiłam tymbarka i wbiła się jakaś promocja czy coś że nie weszła suma która potrzebowalam na konkurs i się przy kasie kłóciłam że było napisane że jest po tyle to ma być po tyle, a kasjerka w szoku że się wykłócam o to że jest taniej niż powinno być, coś tylko konkursowicz jest do tego zdolny

Mi dziś w lidlu dali rabat na staropolankę 3 zł... kupiłem 6 sztuk po 1,79 i by było prawie 11 zł i minus 3 zł wyjdzie 7 coś emotka  zauważyłem dopiero w domu bo większe zakupy były emotka  
a o wyższe ceny już nie raz się wykłócalem... miało być 5 zł a liczą 4 coś... pani patrzą jak na debila ale cóż emotka  

Ja tez nie zauważyłam, bo kobieta była jakas taka nieprzyjemna i w ogole, poczułam sie wrecz, ze ma do mnei pretensje,ze cos kupuje.
Wiecie co, wkurzają mnie właśnie ludzie,którzy gdzies pracuja czy to w sklepie czy gdzies no posrod ludzi i zachowują się jakby łaskę robili,ze to robią.  Czasem mam im chęc powiedziec- hej jesli nie chcesz, chetnie wezmę Twoje miejsce i na pewno nie bede warczec na nikogo. Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0

chochliczka

#6698789 Napisano: 23.04.2020 17:00:28 w Wkurza mnie...
Kupiłam staropolanke na konkurs, patrze a mi kobieta policzyla nie 8 a 7 sztuk i wyszło  9,53 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6698710 Napisano: 23.04.2020 11:32:41 w Wkurza mnie...
Kolezanka z biedry wlasnie mi napisala, ze nie szukaja do pracy emotka  Ale i tak cv zaniosę, na pocztę tez jutro pojde. Ogolnie jutro podrukuje i będzie dzien noszenia cv emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6698701 Napisano: 23.04.2020 11:19:09 w Wkurza mnie...
la-princessa napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Ale jak sa 2 oferty na krzyz i nie ma adtesu to gdzie ja mam isc?Echh

Warto pytać tam, gdzie teraz może brakować rąk do pracy. Siedziby sklepów internetowych, magazyny wysyłkowe, dyskonty, sortownie paczek, itp... Możliwe, że w natłoku obowiązków nie mają nawet czasu wystawić ogłoszenia, a jak ktoś się do nich zgłosi, to chętnie przyjmą. Biedronki teraz chętnie przyjmują pomocników do pracy, z możliwością zostania na etat. Zawsze to coś, warto zapytać, nawet jeśli nie wystawiają się na OLX, 

Czyli chyba podrukuję same cv, bez listu motywacyjnego, bo do kazdego sklepu bylby troche inny, no i jak nie wiem czy szukaja to chyba bez listu poroznoszę. Ale to co mam w sklepie pytac o prace kierownika sklepu czy kogo?Wlasnie do biedronki juz ogarniam, pisalam do kolezanki, ktora tam pracuje, tylko kurcze jeszcze ta ksiazeczke bede miec dopeiro po 1 maja  ech:( Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6698697 Napisano: 23.04.2020 11:15:28 w Dziś cieszę się z.....
pikawka napisał(a):

Cieszę się, że przez ostatni tydzień schudłam 2 kg  emotka  szaleństwo  emotka

2 kg to naprawdę duzo w tydzień. Szacun emotka  Ja niby ze stresów mało jem, ale i tak waga w miejscu stoi. Tez mam problemy z hormonami, moze dlatego? Ale ile ja bym dala,zeby w tydzien 2 kg  zrzucic fajnie emotka Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

chochliczka

#6698663 Napisano: 23.04.2020 09:04:32 w Wkurza mnie...
Ale jak sa 2 oferty na krzyz i nie ma adtesu to gdzie ja mam isc?Echh Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6698625 Napisano: 22.04.2020 22:25:52 w Wkurza mnie...
zezowaty_kot napisał(a):

chochliczka napisał(a):

U mnie zabka jest od hmm moze roku i pracuja tam chyba wszyscy od poczatku.

Ale Ty ogłaszałaś się jako szukająca, czy wysyłałaś CV? 

Oglaszalam sie i tez codziennie wysylam cv, pisze listy motywacyjne. Ale poki co slabo,a jeszcze jedna kobieta dzis mi powiedziala-przedsiebiorca,ze bedzie jeszcze gorzej z praca.Pracownicy beda sie bili o kazda prace,a wygra ten kto zgodzi sie na najgorsze warunki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6698621 Napisano: 22.04.2020 22:10:13 w Dziś cieszę się z.....
Szkoda,ze nie powiedzialyscie wczesniej,nie slyszalam o tym,a tez bym chetnie poogladala:) Wyświetl w wątku >>
3 donia7, ReneK, mia 0

chochliczka

#6698620 Napisano: 22.04.2020 22:08:23 w Wkurza mnie...
U mnie zabka jest od hmm moze roku i pracuja tam chyba wszyscy od poczatku. Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6698542 Napisano: 22.04.2020 16:39:42 w WC - rozmowy o wszystkim
cudaczek121 napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Słuchajcie, mam mindfuc*a. Jak spędzacie teraz czas? Siedzicie w domu? Musieliśmy w ubiegłym tygodniu jechać do lekarza. Moja ciężarna bratowa zaoferowała, że mamy dzieciaki zostawić u niej. Gdy stwierdziłam, że nie chce jej narażać odpowiedziała mi, że do nich i tak ktoś ciągle przychodzi... Moja koleżanka (dwójką małych dzieci, z czego jedno noworodek) ciągle wrzuca aktualne zdjęcia z imprez rodzinnych, albo wyjazdów. Może ja nieprawidłowo rozumiem słowo "izolacja" i jak głupia siedzę w domu i ograniczam zakupy do jednego wyjazdu do sklepu na 1.5tygodnia....
I po co te szumne nakładki na zdjęcie profilowe na FB "uratuj komuś życie i zostań w domu"?

Ja od 16 marca jestem w domu na urlopie postojowym.Mam to w tej obecnej sytuacji mozna powiedziec szczescie, ze mieszkam z mama w domu 20 km od Wroclawia i mamy swoj ogrod.Czasem wychodze do sklepu osiedlowego po zakupy no i na spacer z psem.Moze ja dziwna jestem, ale ze mnie to taka bardziej domatorka, więc stan izolacji mi w sumie odpowiada. Co do cukierkowych fotek/wpisow na fb, wiadomo, ze ludzie nie wstawia zdjecie rozwrzeszczanego, placzacego dziecka ani poobijanej twarzy, bedacej efektem przemocy domowej.Ludzie czesto publikuja zafalszowany obraz rzeczywistosci, bo tak im jest wygodnie.Poza tym piekne obrazki lepiej sie oglada:)

Ja nie chodzę do rodziny wcale, jedynie na działke. Nawet na swieta nie bylam z rodzicami ani z siostra itd. Chodzę tylko do sklepów- no bo coz mam sytuacje jaka mam. Ale zawsze maska ,rekawiczki, dezynfekcja itd .Niestety czesto widze jak ludzie laza bez masek, albo np mamusia i tatus -rodzina 500+ na spacerze- ona z wózkiem,a on z browarem. Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6698539 Napisano: 22.04.2020 16:36:16 w Paragony na trwające konkursy
Paragony fort 5,5
alpen gold - 4 zł
pudliszki 6 zł
Nestea 7,50
Staropolanka 8zł
tiger 2 zl Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6698537 Napisano: 22.04.2020 16:33:35 w Wkurza mnie...
antylopia napisał(a):

wkurza mnie brak deszczu. owszem mamy piękna pogoda i tylko powinniśmy się z tego cieszyć ale naszą naturą potrzebuje wody. płonie Biebrzański Park Narodowy

U mnie na działce tez strasznie sucho emotka  szczaw troche podrosl w marcu, a teraz nic przez ta susze nawet nie drgnie;/ Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

chochliczka

#6698338 Napisano: 21.04.2020 21:11:49 w Wkurza mnie...
magdalena-chili napisał(a):

chochliczka napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie i dobija,ze na moje ogloszenie o prace odpowiedzial poki co jakis zboczeniec,ktory chce byc moim sponsorem emotka ((

Aniu, bardzo mi przykro!

niby wtgralam w lidlu pasty, a teraz niby mi sie pokazuje,ze nie ma takiego nr paragonu emotka

to może napisz do organizatora? może więcej niż jedno zgłoszenie dałaś? 

Juz weszło Madziu - z tych nerwow to mi sie wszystko chrzani. Tak to jest jak czlowiek ciagle od rana do nocy gapi sie w ekran i liczy,ze pojawi sie super ogłoszenie . Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6698336 Napisano: 21.04.2020 21:09:30 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Wkurza mnie i dobija,ze na moje ogloszenie o prace odpowiedzial poki co jakis zboczeniec,ktory chce byc moim sponsorem emotka ((

Aniu, bardzo mi przykro!

Kasiu powiem Ci,ze po tym co ten koles powiedzial, bylam w takim szoku, pierwszy raz mi ktos cos takiego zaproponowal...masakraa Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6698134 Napisano: 21.04.2020 11:59:41 w Wygraj mi / Wygram za...
Moze by ktos zechciał pomóc w Warce? Bardzo proszę Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6698128 Napisano: 21.04.2020 11:42:34 w Paragony na trwające konkursy
chochliczka napisał(a):

chochliczka napisał(a):paragony tiger - 2zł
alpen gold 4zł
fort 5.50 zł
pudliszki lidl 6 zł
nutella 10zl- skonczyła sie promocja w biedronce  
staropolanka 8 zl
lays biedronka -5zl
Nestea- lidl. 7.50
sprzedam- zaraz wychodze po zakupy emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6698101 Napisano: 21.04.2020 10:53:07 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie i dobija,ze na moje ogloszenie o prace odpowiedzial poki co jakis zboczeniec,ktory chce byc moim sponsorem emotka (( Wyświetl w wątku >>
0 0