Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika chochliczka

chochliczka

#6737657 Napisano: 20.10.2020 10:29:51 w Paragony na trwające konkursy
mk cafe 5 zl
mokate 3,5
łowicz 3 zł
 kabanosy Duda 3,99
gdybym do kogos sie nie odezwala, a miala kupic przypomnijcie sie, cos mi komp swiruje ;/  Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6737196 Napisano: 18.10.2020 13:06:12 w SZUKAM....
bruce napisał(a):

szejknaftowy napisał(a):

Kogoś kto ma/zna się na astmie,jakie leki pomagają,co zadziała na suchość i palenie w gardle???idzie zdechnąć przez te maseczki  emotka

Gardvit jest dość dobry. Zdrówka życzę.  emotka

Mnie od tej maski strasznie sie wysuszył nos, zaczęły boleć zatoki. Wczoraj dostałam gorączki - już lekka panika była. A dzis zaczęło bolec ucho - raadość, że gorączka nie od korony, ale chyba od ucha. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

chochliczka

#6737190 Napisano: 18.10.2020 12:48:07 w Paragony na trwające konkursy
Biedronka 5 zł
Kabanosy Duda 3,99
zbieram zamówienia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6736937 Napisano: 16.10.2020 17:40:49 w Wygraj mi / Wygram za...
pomocy w wygraniu bluzy Leszka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6736847 Napisano: 16.10.2020 12:04:09 w Paragony na trwające konkursy
chochliczka napisał(a):

sprzedam paragony
mk cafe 5 zł
Duda kabanosy   3,99
łowicz 3 zl
mokate 3,50
colgate 5 zl

Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6736732 Napisano: 15.10.2020 21:11:42 w Paragony na trwające konkursy
kupię jutro
mk cafe 5 zł
Duda kabanosy 
łowicz 3 zl Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6736633 Napisano: 15.10.2020 16:03:29 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

edzia21 napisał(a):

bluszczowelove napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Dostajecie zwrotki z "E" Lidl? Mam nadzieję, że ktoś kiedyś przeprowadzi ekipie Albedo SZKOLENIE...czym różni się data 15-10-2020 godzina 00:00 od daty 15-10-2020 godzina 23:59.  emotka emotka emotka

Wczoraj były. Dziś już nie emotka  

Nie ma, z racji tego, że ustawili bramkę na 15-10-2020 godzina 00:00 jako datę zakończenia konkursu, bo wg nich wtedy kończy się dzień i doba. Już nie pierwszy raz. 

Zakupiłam zupełnie niepotrzebny mi żel za ponad dwie dychy i szlag mnie trafi...  emotka

Mariolu jak dzis kupilas to od dzis sa zwroty za E zobacz w watku co mozna dostac gratis, to moze nie przepadnie kasa. Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6736507 Napisano: 15.10.2020 11:34:29 w Paragony na trwające konkursy
sprzedam paragony
Colgate - 5 zł
łowicz 3 zł
mk cafe 5 zł
E Lidl 8 zł- konkurs do dzis emotka
kabanosy Duda Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6736506 Napisano: 15.10.2020 11:33:01 w Wkurza mnie...
la-princessa napisał(a):

chochliczka napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Wkurza mnie ludzka głupota (jak to inaczej nazwać...)... Pani kupiła ode mnie sztućce, po miesiącu stwierdziła, że chce je oddać, bo... nóż jest bardziej płaski, niż na zdjęciu na stronie producenta. Jak to przeczytałem, to nie wiedziałem, czy się śmiać, czy płakać. Oczywiście napisałem pani, że czas na zwrot minął i że mimo tego, przyjąłbym zwrot, ale nie otwarte- kto ją wie, czy sobie na jakiejś komunii ich nie używała, żeby przed rodziną było „na bogato”. W każdym razie napisałem, że mogę napisać reklamację do producenta, tylko siara pod swoim nazwiskiem wysyłać pismo „bo nóż jest bardziej płaski, niż na Państwa stronie internetowej”.

Masakra co za ludzie, skad ta pani sie urwala?
Co do kolejek w sklepach, ja bylam przed 9 w Biedronce, było sporo starszych ludzi, ale nie uważam, ze to zle.Przeciez to nie ich wina, ze ktos wymyslil taki durny przepis. Kazdy powinien chodzic po zakupy kiedy mu pasuje. Mnie za to od noszenia maski rozbolaly zatoki. Nie wiem czemu, w kwietniu tez nosilam przeciez maskę i było ok.A teraz nos suchy, zatoki bolą, masakra.

Ja oczywiście nie winię starszych ludzi. Tylko ten przepis mi się nie podoba. Sama najczęściej robiłam zakupy między 10-12, bo ta godzina najbardziej odpowiada mi w moim grafiku i teraz muszę kombinować. I tak samo zdaję sobie sprawę  z tego, że starsi ludzie mają swoje pory na zakupy. A przez ten przepis pojawiają się tylko niepotrzebne konflikty. Dzisiaj w sklepie była bardzo nerwowa atmosfera, bo starsza pani robiła duże zakupy, a ludzie w kolejce się denerwowali, bo chcieli zdążyć przed 10...

Ja Ciebie rozumiem doskonale, oni chyba chca skłócic wszystkich ludzi. Mnie dla odmiany jakas starsza pani przepuscila w kolejce bo mialam tylko 2 pasty na konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6736498 Napisano: 15.10.2020 11:27:13 w Wkurza mnie...
visserarthur napisał(a):

Wkurza mnie ludzka głupota (jak to inaczej nazwać...)... Pani kupiła ode mnie sztućce, po miesiącu stwierdziła, że chce je oddać, bo... nóż jest bardziej płaski, niż na zdjęciu na stronie producenta. Jak to przeczytałem, to nie wiedziałem, czy się śmiać, czy płakać. Oczywiście napisałem pani, że czas na zwrot minął i że mimo tego, przyjąłbym zwrot, ale nie otwarte- kto ją wie, czy sobie na jakiejś komunii ich nie używała, żeby przed rodziną było „na bogato”. W każdym razie napisałem, że mogę napisać reklamację do producenta, tylko siara pod swoim nazwiskiem wysyłać pismo „bo nóż jest bardziej płaski, niż na Państwa stronie internetowej”.

Masakra co za ludzie, skad ta pani sie urwala?
Co do kolejek w sklepach, ja bylam przed 9 w Biedronce, było sporo starszych ludzi, ale nie uważam, ze to zle.Przeciez to nie ich wina, ze ktos wymyslil taki durny przepis. Kazdy powinien chodzic po zakupy kiedy mu pasuje. Mnie za to od noszenia maski rozbolaly zatoki. Nie wiem czemu, w kwietniu tez nosilam przeciez maskę i było ok.A teraz nos suchy, zatoki bolą, masakra. Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6736144 Napisano: 14.10.2020 10:38:02 w Paragony na trwające konkursy
Zbieram amowienia
E lidl 8 zl
Lowiccz 3 zl
Mk cafe 5 zl
Ferrero 8 zl
:) Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6735738 Napisano: 12.10.2020 19:44:01 w Paragony na trwające konkursy
chochliczka napisał(a):

Ferrero 8 zl
Lowicz 3 zl
E lidl 8 zl
Mr roslinne 3,50
Delicje 2,50
Mk cafe 5 zl

zbieram zamówienia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6735408 Napisano: 12.10.2020 09:47:26 w Paragony na trwające konkursy
Ferrero 8 zl
Lowicz 3 zl
E lidl 8 zl
Mr roslinne 3,50
Delicje 2,50
Mk cafe 5 zl Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6735345 Napisano: 11.10.2020 21:36:55 w Wkurza mnie...
Monika az mnie zmrozilo bardzo mi przykro. Moi bliscy też w czasie teraz covidu lezeli w szpitalu i mówią to samo, jeszcze jesli pacjhent jest samodzielny to jakos to jest. A tak? Nie ma odwiedzin, wiec pacjenci leżacy sa zdani na łaskę i niełaskę pielegniarek itd. Ciocia lezałą w szpitalu na oddziale z udarami i mówiła, jak to pielęgniarz wrzeczał do ludzi per Ty Franek cicho badź, albo ,że " wezmę Was na smycz do kroplowek t onie pouciekacie..." także no tego... ;/ Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

chochliczka

#6735299 Napisano: 11.10.2020 18:46:38 w Wkurza mnie...
FBilona napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Koleżanką od 18 lat mieszka w Czechach ,pracuje tam w szpitalu i tak wczoraj rozmawiałyśmy sobie o koronie. To się śmiała ,że wirus jest i zawsze będzie. A lekarze będą nam wpisywać covida ,bo oni za to dostają kasę i to nie mała. Mówiła ,aby zerknąć sobie na statystki zachorowań na grypę i jej śmiertelność. Stwierdziła ,że są na zbliżonym poziomie. Inne choroby już nie istnieją . Ludzie z angina i z bólem ucha to dla lekarzy korona juz. Laboratoria wpisuja covida tym co nie przychodzą na testy,a się zapisali. Wirus jest,ale nie jest taki jak go wykreowały media. To są słowa lekarza ,ona sama nie wpisuje covida tylko normalnie leczy na inne choroby i strasznie ja wkurza,że jej koledzy i koleżanki lekarze tak się zachowują

Osobiście przechodzę teraz covida ja i moi rodzice. Nie mówcie, że go nie ma, bo jest. Widzę, co dzieje się ze mną i co dzieje się z moimi rodzicami. Grypę przechodziłam nie raz i zapewniam Was, że nie jest to to samo. Przynajmniej ja nie płakałam z bólu mięśni przy zwykłej grypie i nie miałam problemu w przejściu kilku metrów. I wbrew pozorom wcale nie jest tak prosto dostać skierowanie na test.

Ale siły żeby wejść na forum to masz. Dziwne bo każdy porządnie chory to nawet w komórkę nie spojrzy. Atak wirusa to ja wiem jak wygląda, nie biega się wtedy po śniadaniówkach, forach itp tylko walczy o życie a pielęgniarki między sobą sondują czy przeżyje. Tak było w przypadku mojego męża. Wirus który niszczy kraj, za chwilę zamrożą waloryzację i rent i emerytur a budżetówka bez podwyżek bo przez Covida-nie wida tak jesteśmy zadłużeni 

Akurat podwyzka dla budżetówki to wg mnie najmniejszy problem. Ludzie ciągle tracą pracę, zamykają małe firmy, a budzetówka ma ciepłą posadkę więc i bez podwyzek przezyją. Rynek pracy jest tragiczny, w moim regionie zwlaszcza, a bedzie coraz gorzej echh Wyświetl w wątku >>

chochliczka

#6735254 Napisano: 11.10.2020 13:49:27 w Paragony na trwające konkursy
zbieram zamowienia na paragony
łowicz 3 zł
ferrero 8 zł
mk cafe 5 zł
E lidl  8 zl
Colgate biedronka
delicje 2,50  Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6735076 Napisano: 10.10.2020 08:27:59 w Paragony na trwające konkursy
zbieram zamowienia na paragony
łowicz 3 zł
ferrero 8 zł
mk cafe 5 zł
E lidl 15 zl Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6734788 Napisano: 09.10.2020 06:56:50 w Paragony na trwające konkursy
mk cafe 5 zl sprzedam
dzem łowicz 3 zł
zbieram zamowienia na ferrero 8 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#6734674 Napisano: 08.10.2020 15:44:15 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kinder bueno 3 stopien, moze ktoś by chcial się na cos zamienic?  Wyświetl w wątku >>

chochliczka

#6734564 Napisano: 08.10.2020 10:36:39 w Paragony na trwające konkursy
zostały mi dzis paragony 
na 2 x kawa mk cafe
1 lowicz
zbieram zamowienia na ferrero 8 zł
dzem 3 zł 
mk cafe 5 zł
tesco lays 10 zł
ciasta Tesco 3 zł
black 1,80 Wyświetl w wątku >>
0 0