Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika chochliczka

chochliczka

#1208998 Napisano: 29.11.2007 11:41:13 w Allegro.pl - bez linków
babariba napisał(a):

Chochliczka
właśnie sprawdziłam jakie blankiety mam w domu (też wolę wypisać wszystko w domu)i istnieje coś takiego jak Przesyłka Pobraniowa - na niej są dwie opcje - wpłata na rachunek bankowy lub przesłanie przekazem na adres

współczuję wizyty na poczcie - ja na swoją chodzę jak muszę, a jak mogę to jadę na dalszą, ale szybszą


dzieki emotka czyli okazuje sie ze nie mam tego kwitku w domu no coz ,bede wypelniac na poczcie emotka
dziekuje za pomoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1208989 Napisano: 29.11.2007 11:36:15 w PODZIĘKOWANIA
dziekuje dla Wysokieszpile za piekny kalendarz emotka emotka emotka oby bylo wiecej takich bezinteresownych ludzi jak Nasza Wysokieszpile emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1208986 Napisano: 29.11.2007 11:34:31 w Allegro.pl - bez linków
dzieki Babariba emotka
tylko ja wlasnie mam te wszystke kwitki w domu i wolalam sie dowiedziec i tu wypelnic niz grzebac sie na poczcie emotka zwlaszcza ze na mojej jest remont i 2 okienka sa czynne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1208979 Napisano: 29.11.2007 11:32:47 w Allegro.pl - bez linków
androm napisał(a):

mi się wydaje,że normalny druczek na przekaz tylko tam wybierzesz formę zwrotu na konto i podasz numer


no wlasnie ja tez tak myslalam,tylko ze kurde nie widze nigdzie miejsca gdzie bym mogla wpisac nr konta na jaki maja przelac .. Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1208974 Napisano: 29.11.2007 11:28:45 w Allegro.pl - bez linków
slucjacie wlasnie ktos kupil odem nie cos na allegro i chce bym mu wyslala za pobraniem no i ok.Ale moje pytanie male,bo zapomnialam,jak chce by listonosz kase mi po zabraniu od tej pani wplacil na konto to jaki przekaz musze robic?ten taki na konto prawda?czy ten druczek musze wypelnic gdzie sa tak jakby 3 oddzielne na jednej kartce rzeczy do wypelnienia?
proszze pomozcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1202869 Napisano: 25.11.2007 11:03:57 w PODZIĘKOWANIA
chochliczka napisał(a):

bardzo dziekuje za pomoc dla Maryal jestes wielka emotka emotka emotka emotka emotka emotka


i jeszcze Stasiu wielkie podziekowanie dla Ciebie emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1202754 Napisano: 25.11.2007 09:58:03 w Pomocy!!!!
czy widzicie co ludzie pisza w watku kliknijcie?bo ja wszystkie watki widze,a tego nie,wyswielta mi sie pusta strona emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1202539 Napisano: 25.11.2007 08:14:39 w PODZIĘKOWANIA
bardzo dziekuje za pomoc dla Maryal jestes wielka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1185570 Napisano: 18.11.2007 10:42:45 w PODZIĘKOWANIA
fakt ze to temat podziekowan,a ja tu chce kogos przeprosic..

mianowicie
Scamp przepraszam Cie za ostatnia awanture.... emotka emotka emotka emotka publicznie zwracam Ci honor i przyznaje sie do bledu,ze nie jestes oszustem,takze bardzo Cie przepraszam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1184987 Napisano: 17.11.2007 10:06:32 w Sport
Ebi jest najlepszy emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1184884 Napisano: 17.11.2007 09:34:44 w Sport
Polskaaaaaa emotka emotka emotka emotka emotka emotka Smolarus znow pokazal klase emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1183298 Napisano: 17.11.2007 10:13:04 w PODZIĘKOWANIA
Bardzo dziekuje dla Cyferki emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
za to,ze zawsze jest i ze moge na nia liczuyc o kazdej porze dnia i nocy emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1182697 Napisano: 16.11.2007 09:32:32 w Pomocy!!!!
Monika11 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Monika11 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Monika11 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Mam pytanko przez pomyłkę wykasowano mi gg- pamiętam swój numerek, ale nie pamiętam hasła- czy jest jakaś możliwość odzyskania znajomych. Próbowałam wysłać na pocztę przypomnienie hasłą, ale gg było zakładane na starą pocztę i już jej nie mam emotka


hmm ale ja Cie widze na Twoim gg,chyba chodzi Ci tylko o to ze skasowala Cis ie lista znajomych tak?


tak- wpisałam swój numerek i mam czystą stronkę emotka


jesli wczesniej wysylalam liste kontaktow na serwer gg t oje masz
wiec sprobuj tak:
wchodzisz w kontakty-import listy kontaktow z serwera gg i jesli byly zapisane to sie pojawia emotka

piszę mi że muszę być zalogowana- szkoda


no alep rzeciez Ty bylas przedtem zalogowana bo ja Cie widzialam na gadu..wiec co nie pamietasz teraz swego hasla?

cały czas mi pisze żebym podała hasło i na różne sposoby wpisuję, ale lista kontaktów dalej jest czysta - chochli odezwij się do mnie
emotka


napisalam do Ciebie..ale nie odpisujesz na gadu..
sluchaj najpierw sie musisz zalogowac..wiec sprobuj sobie przypomniec haslo
a jak juz to zrobisz to zrob jak mowilam,wejdz w kontakty,importuj liste z serwera gg i powinno byc ok emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1182636 Napisano: 16.11.2007 09:13:55 w Pomocy!!!!
Monika11 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Monika11 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Mam pytanko przez pomyłkę wykasowano mi gg- pamiętam swój numerek, ale nie pamiętam hasła- czy jest jakaś możliwość odzyskania znajomych. Próbowałam wysłać na pocztę przypomnienie hasłą, ale gg było zakładane na starą pocztę i już jej nie mam emotka


hmm ale ja Cie widze na Twoim gg,chyba chodzi Ci tylko o to ze skasowala Cis ie lista znajomych tak?


tak- wpisałam swój numerek i mam czystą stronkę emotka


jesli wczesniej wysylalam liste kontaktow na serwer gg t oje masz
wiec sprobuj tak:
wchodzisz w kontakty-import listy kontaktow z serwera gg i jesli byly zapisane to sie pojawia emotka

piszę mi że muszę być zalogowana- szkoda


no alep rzeciez Ty bylas przedtem zalogowana bo ja Cie widzialam na gadu..wiec co nie pamietasz teraz swego hasla? Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1182608 Napisano: 16.11.2007 09:07:01 w Pomocy!!!!
Monika11 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Mam pytanko przez pomyłkę wykasowano mi gg- pamiętam swój numerek, ale nie pamiętam hasła- czy jest jakaś możliwość odzyskania znajomych. Próbowałam wysłać na pocztę przypomnienie hasłą, ale gg było zakładane na starą pocztę i już jej nie mam emotka


hmm ale ja Cie widze na Twoim gg,chyba chodzi Ci tylko o to ze skasowala Cis ie lista znajomych tak?


tak- wpisałam swój numerek i mam czystą stronkę emotka


jesli wczesniej wysylalam liste kontaktow na serwer gg t oje masz
wiec sprobuj tak:
wchodzisz w kontakty-import listy kontaktow z serwera gg i jesli byly zapisane to sie pojawia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1182430 Napisano: 16.11.2007 08:22:25 w Pomocy!!!!
Monika11 napisał(a):

Mam pytanko przez pomyłkę wykasowano mi gg- pamiętam swój numerek, ale nie pamiętam hasła- czy jest jakaś możliwość odzyskania znajomych. Próbowałam wysłać na pocztę przypomnienie hasłą, ale gg było zakładane na starą pocztę i już jej nie mam emotka


hmm ale ja Cie widze na Twoim gg,chyba chodzi Ci tylko o to ze skasowala Cis ie lista znajomych tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1179932 Napisano: 15.11.2007 05:04:36 w PODZIĘKOWANIA
sabikus napisał(a):

dziękuje Chochliczce za pomoc emotka


nie ma za co emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1172933 Napisano: 12.11.2007 06:24:43 w PODZIĘKOWANIA
Bardzo dziekuje dla Wysokieszpile emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1171854 Napisano: 12.11.2007 10:19:06 w PODZIĘKOWANIA
justa111 napisał(a):

chcialabym bardzo podziekowac kingaa ona wie za co emotka emotka emotka emotka


i ja tez emotka emotka emotka emotka
jestes wielka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1162834 Napisano: 08.11.2007 12:38:14 w PODZIĘKOWANIA
kingaa
bardzo Ci dziekuje emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
Wiesz za co emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0