Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika chochliczka

chochliczka

#1243738 Napisano: 17.12.2007 09:18:49 w NaSza GaLeRiA
mirek2oo6 napisał(a):

TU-TI emotka zaraz wam pokażę mojego Mikiego emotka chcecie? emotka


ja tez chce Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1238653 Napisano: 14.12.2007 08:33:37 w Pomocy!!!!
kasiaw1431 napisał(a):

a ja też potrzebuje pomocy dlaczego zarejestrowałam się w stronie grono i nie moge wziąść udziału o starter play pokazuje komunikat że przepraszamy nie jesteś objęty promocją??? ktoś też tak ma? Dlaczego?


bo tam bylo chyba zaznaczone ze owa promocja nie dotyczy uzytkownikow ktorzy suie teraz zarejestruja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1229664 Napisano: 09.12.2007 08:49:49 w PODZIĘKOWANIA
Blant
bardzo dziekuje emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1227607 Napisano: 08.12.2007 12:08:22 w Nasze kochane zwierzątka
a ja mam 5miesiecznego spaniela o imieniu Lucky emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1226537 Napisano: 07.12.2007 06:55:14 w Pomocy!!!!
hmmm napisał(a):

Witam,

czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czy informację o wygranej miseczce z Bonduelle otrzymuje się od razu po wysłaniu smsa czy jakiś czas po?

z góry dziękuję:)


tak,smsa dostaje sie chwile po,juz niestety nie ma miseczek ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1217920 Napisano: 04.12.2007 10:26:56 w Allegro.pl - bez linków
androm napisał(a):

nie martw się kajus trafiłaś na cwaniaczka,dobrze,że mu wyjechałaś z tą opłatą za 12 zł, w tym za potwierdzeniem odbioru:)
Mogłaś napisać:
Skoro nie ma Pan czasu,to proponuję kuriera,który pobierze od Pana pieniądze-30 zł transport + wartość rzeczy.
No chyba,że jednak decyduje się Pan na wysyłkę po uprzednim przelewie,czyli zgodnie z warunkami aukcji,wtedy opłata wyniesie 6 zł.
emotka


dobry tekst
emotka jak mi ktos znow wyskoczy z czyms taikm to Cie Adnrom moge zacytowac? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1217578 Napisano: 03.12.2007 11:28:37 w Allegro.pl - bez linków
kajus18 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

kajus18 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

kajus18 napisał(a):

poczytałam sobie jego komentarze i kupował u ludzi którzy też nie wysyłają za pobraniem.i wielu dziękuje mu za szybką wpłatęwięc nie rozumiem emotka emotka naprawdę szkoda gadać...:(


to samo mialam z ostatnia klientka,ale w ostatecznosci wyslalam jej za tym pobraniem,ale pierwszy i ostatni raz to zrobilam ...nie cierpie takich ludzi,skoro ktos pisze ze nie wysyla za pobraniem to nie wysyla i juz emotka


emotka zgadzam sie z tobą w zupełności.Cóż życie...:(


napisz jak sprawa sie zakonczyla emotka trzymam kciuki emotka


ok własnie mu smaruję meila ze wysyłam mu za pobraniem ale też że nie rozumiem czemu mi akurat nie chce wpłacić pieniędzy na konto...ciekwe co mi odpisze dam znać emotka


dopisz o wyzszych kosztach za przesylke,by sie pozniej nie wykrecal,ze chcialas go oszukac i wziac wiecje kasy.. Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1217575 Napisano: 03.12.2007 11:25:08 w Allegro.pl - bez linków
kajus18 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

kajus18 napisał(a):

poczytałam sobie jego komentarze i kupował u ludzi którzy też nie wysyłają za pobraniem.i wielu dziękuje mu za szybką wpłatęwięc nie rozumiem emotka emotka naprawdę szkoda gadać...:(


to samo mialam z ostatnia klientka,ale w ostatecznosci wyslalam jej za tym pobraniem,ale pierwszy i ostatni raz to zrobilam ...nie cierpie takich ludzi,skoro ktos pisze ze nie wysyla za pobraniem to nie wysyla i juz emotka


emotka zgadzam sie z tobą w zupełności.Cóż życie...:(


napisz jak sprawa sie zakonczyla emotka trzymam kciuki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1217571 Napisano: 03.12.2007 11:17:17 w Allegro.pl - bez linków
kajus18 napisał(a):

poczytałam sobie jego komentarze i kupował u ludzi którzy też nie wysyłają za pobraniem.i wielu dziękuje mu za szybką wpłatęwięc nie rozumiem emotka emotka naprawdę szkoda gadać...:(


to samo mialam z ostatnia klientka,ale w ostatecznosci wyslalam jej za tym pobraniem,ale pierwszy i ostatni raz to zrobilam ...nie cierpie takich ludzi,skoro ktos pisze ze nie wysyla za pobraniem to nie wysyla i juz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1217566 Napisano: 03.12.2007 11:13:57 w Allegro.pl - bez linków
kajus18 napisał(a):

to tak zrobię dziękuję wam emotka mam tylko nadzieję że on nie zrobi mi jakiegoś świstwa. że też ludzie nie mogą być po prostu LUDźMI emotka


powodzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1217560 Napisano: 03.12.2007 11:07:11 w Allegro.pl - bez linków
androm napisał(a):

rzeczywiście świnia.nie ma czasu żeby przelew zrobić?może mu wyślij a na znak protestu nie wystawiaj mu komenta.


Androm ma racje,wyslij ale nie dawaj komenta,tylko pamietaj by mu napisac,ze w takim razie za pobraniem to wysylka bedzie drozsza..bo ja ostatnio o tym zapomnialam i musialam dokaldac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1217478 Napisano: 03.12.2007 10:14:35 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
hmm a ja mialam do czynienia z lukiem i nie chce mi sie wierzyc ze on i ta alex cos tam to ta sama osoba emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1216543 Napisano: 03.12.2007 03:19:27 w Pomocy!!!!
androm napisał(a):

chochliczka napisał(a):

czy ktos z Was mial tkai problem w mbanku,ze
skasowal stara liste hasel jednorazowych i jak chce teraz aktywowac nowa i klikam na aktywuj to mi wyskakuje ciagle blad ;/ i nie wiem czeum...


Chochli a czemu Ty nie przejdziesz na hasła wysyłane na komórkę?Po co się bawić z kartką.


wlasnie zrobilam tak jak Adrian mowil,musialam dzwonic do mbanku i aktywowac liste przez tel...
Androm a wiesz,ze sama nie wiem...jakos tak sobie mysle,ze np co bedzie jak bede musiala zrobic przelew a nie bedzie mi dzialal tel,albo nie bede miec do niego dostepu...ale chyba czas rzeczwywiscie sie przestawic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1214239 Napisano: 02.12.2007 10:20:19 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
agava napisał(a):

chochliczka napisał(a):

alaalex40 napisał(a):

mi sie nie podoba chamstwo, bezczelnosc ...etc. polskiej mlodziezy...pisze do kogos na pw z prosba o zagranie na knorze w zamian za cos a otrzymuje odpowiedz z wyzwiskami i bezpodstawnymi oskarzeniami...ludzie dla polowy z Was moglabym byc matka a Wy sie tak bezczelnie zachowujecie na byle prosbe...zalosne ....zalosne i zostawie to bez komentarza.....................


rzeczywiscie wstyd za niektorych emotka


Cóż, dla mnie bezczelnością jest też zawalanie mojego pw prośbami o kliki. Zwłaszcza, że wiele razy pisałam, że tego nie znoszę. A jeśli chodzi o wyzwiska - również tego nie pochwalam, bo każdemu z nas należy się szacunek. Ale jednocześnie rozumiem wkurzonych konkursowiczów. Kilkanaście razy dziennie odbierać pw z prośbą o kliki... Pamiętajcie, od tego jest top kliknijcie!!! Nie zamęczajcie nas prośbami na pw, a takich nieprzyjemnych sytuacji na pewno nie będzie!


Wyzwiska to nie jest zadne wytlumaczenie..
tez nei popieram klikania na pw,ale opanujmy sie...mozna po prostu nie reagowac,a nie od razu wyzywac sie Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1212705 Napisano: 01.12.2007 12:44:45 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
mirek2oo6 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

agava napisał(a):

dziub4 napisał(a):

wkurza mnie spamienie mojej skrzynki prosbami o kliki non stop jest do tego dzial emotka


mnie też to wkurza emotka I podobno nie ma na to ostatnio sposobu .... Jedynym wyjściem jest blokowanie pw. ale ile można blokować?


Do skutku. Patrz - stopka. Ale to blokowanie jest męczące, a i tak znajdują się na bierząco jacyś nowi, którzy spamują.


blokowanie nie ma sensu, bo jak się kogoś zablokuje to następny będzie pisal i tak w kółko i dalej będą spamowac emotka emotka emotka emotka emotka emotka


dlatego najlepszym dzialaniem jest brak dzialania emotka zero reakcji i juz
Mirus pozdrawiam emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1212700 Napisano: 01.12.2007 12:42:31 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
alaalex40 napisał(a):

mi sie nie podoba chamstwo, bezczelnosc ...etc. polskiej mlodziezy...pisze do kogos na pw z prosba o zagranie na knorze w zamian za cos a otrzymuje odpowiedz z wyzwiskami i bezpodstawnymi oskarzeniami...ludzie dla polowy z Was moglabym byc matka a Wy sie tak bezczelnie zachowujecie na byle prosbe...zalosne ....zalosne i zostawie to bez komentarza.....................


rzeczywiscie wstyd za niektorych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1211472 Napisano: 30.11.2007 05:21:18 w PODZIĘKOWANIA
bardzo dziekuje dla Samantha22 emotka emotka emotka emotka dzis Cie troszke wymeczylam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1211088 Napisano: 30.11.2007 02:00:34 w Pomocy!!!!
czy ktos z Was mial tkai problem w mbanku,ze
skasowal stara liste hasel jednorazowych i jak chce teraz aktywowac nowa i klikam na aktywuj to mi wyskakuje ciagle blad ;/ i nie wiem czeum... Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1209486 Napisano: 29.11.2007 04:48:40 w PODZIĘKOWANIA
Dziekuje bardzo dla
Mirek1818 emotka emotka emotka emotka emotka emotka kolejna bezinteresowna osobka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1209017 Napisano: 29.11.2007 11:49:14 w Allegro.pl - bez linków
dzieki,co ja bym zrobila bez Was emotka Wyświetl w wątku >>
0 0