Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika chochliczka

chochliczka

#1497055 Napisano: 20.04.2008 04:40:05 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
chochliczka napisał(a):

tunezja napisał(a):

chochliczka napisał(a):

A mi nie podoba sie spamowanie mi skrzynki glupimi prosbami o kliki...od tego jest osobny watek emotka



Mi się nie podoba, że niektórzy n atym forum są nieżyczliwi, a tak niewiele potrzeba by uszczęśliwić innych wysyłając głosik, bez logowania, wystarczy tylko kliknąć.
Na szczęście takich osób jest niewiele.
emotka


jak chcesz kogos uszczesliwiac to sobie uszszesliwiaj,ale nie wymagaj tego od innych.Po to jest watek kliknijcie by tam sobie klikac,a jak ktos bezinteresowanie bedzie chcial poklikac to tam wejdzie i to zrobi,natomiast zasmiecanie skrzynek nie podoba mi sie i nie zycze sobie spamu na pw.


i co do oceniania kto jest zyczliwy a kto nie to sobie daruj,bo zaloze sie ,ze pomoglam an tym forum wiekszej licze osob niz ty emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1497052 Napisano: 20.04.2008 04:39:17 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
tunezja napisał(a):

chochliczka napisał(a):

A mi nie podoba sie spamowanie mi skrzynki glupimi prosbami o kliki...od tego jest osobny watek emotka



Mi się nie podoba, że niektórzy n atym forum są nieżyczliwi, a tak niewiele potrzeba by uszczęśliwić innych wysyłając głosik, bez logowania, wystarczy tylko kliknąć.
Na szczęście takich osób jest niewiele.
emotka


jak chcesz kogos uszczesliwiac to sobie uszszesliwiaj,ale nie wymagaj tego od innych.Po to jest watek kliknijcie by tam sobie klikac,a jak ktos bezinteresowanie bedzie chcial poklikac to tam wejdzie i to zrobi,natomiast zasmiecanie skrzynek nie podoba mi sie i nie zycze sobie spamu na pw. Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1496620 Napisano: 20.04.2008 12:51:02 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
A mi nie podoba sie spamowanie mi skrzynki glupimi prosbami o kliki...od tego jest osobny watek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1495534 Napisano: 19.04.2008 09:18:01 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
agava napisał(a):

chochliczka napisał(a):

nie podoba mis ie ze jak klikne na cytuj..zeby kogos zacytowac to przenosi mnie na taka strone:
Oops, we can't open the web page you requested ...


Ja już poruszałam ten temat (ale nie potrafię go teraz odnaleźć). Jakaś miła duszyczka poradziła - w pasku adresu są dwie kreski, należy jedną skasować i będzie ok. Oczywiście owa duszyczka mądrzej i przystępniej radziła, ale ponieważ nie potrafię zacytować, podam przykład: www.e-konkursy.info//forum - tak miałam i nie mogłam nikogo zacytować. Należy usunąć jedną kreskę po com, a przed forum - www.e-konkursy.info/forum I powinno być dobrze emotka


dziekuje teraz dziala
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1495383 Napisano: 19.04.2008 08:15:07 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
nie podoba mis ie ze jak klikne na cytuj..zeby kogos zacytowac to przenosi mnie na taka strone:
Oops, we can't open the web page you requested ... Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1495380 Napisano: 19.04.2008 08:14:46 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
nie podoba mis ie ze jak klikne na cytuj..zeby kogos zacytowac to przenosi mnie na taka strone:
Oops, we can't open the web page you requested ... Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1494643 Napisano: 19.04.2008 01:03:27 w dzis mam urodzinki
wszystkim solenizantom zycze spelnienia marzen i zdrowka i duzooo szczescia Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1491746 Napisano: 18.04.2008 05:14:11 w co chcielibyście wygrać?
ipoda,laptopa i nowe zycie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1489781 Napisano: 16.04.2008 08:04:40 w Poczta kradnie
rafi323raf napisał(a):

No to zigzap napisał, że wysłal w lutym 20 telefonów, i wszystkie zagineły na poczcie...
Już złożył reklamację. Ostatnio przyszła do mnie, podpisałem ja. A gdy telefony się nie odnajda, to co? Będzie jakieś odszkodowanie?
Zigzap jeszcze napisał, że oni już zrobili co maja zrobic, i wysłali telefony, i nie odpowiadaja za poczę emotka


ta wszystkie telefony im ukradli,wszystkie plyty tez im ukradli..moze niech od razu powiedza ze biore je miedyz siebie i tyle.. Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1489609 Napisano: 16.04.2008 06:44:17 w PODZIĘKOWANIA
radosna napisał(a):

Chochliczko!
Dziękuję Ci za pomoc i za to, że jesteś niezwykle uczynna i miła! emotka emotka emotka emotka emotka


konkursy15 napisał(a):

Dziękuję: chochliczce, hittmance, samancie, kajannie oraz wielu innym, ktorzy pomogli w batonach m.in. pozyczali kodziki emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka



nie dziekujcie emotka nie ma za co emotka :*
Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1486860 Napisano: 15.04.2008 02:54:16 w TESCO konkursy
asior24 napisał(a):

A co mają zrobić starzy użytkownicy ktorym od czasu do czasu adminy czyszczą konto ... znaczy się zmniejszają liczbę postów?... u mnie ostatnio zredukowali liczbę do nieco ponad 100... emotka
Chyba przeadzacie, wystarczy nie pisać o takich konkursach, a ci co mają ochotę oszukiwać bedą pierszymi którzy znajdą sposób żeby podkopać' sie do tajnych informacji i takie zasady nie będą miały dla nich znaczenia... emotka emotka emotka


kazdemu czyszzcza konto..jaka rada?uidzielac sie wiecej.proste emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1486840 Napisano: 15.04.2008 02:48:13 w PODZIĘKOWANIA
Stasiak50


dziekuje Ci Stasiu za pomoc i za to ze jestes jaka jestes....fajnie by bylo jakby inni brali z Ciebie przyklad emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1486831 Napisano: 15.04.2008 02:40:27 w TESCO konkursy
visserarthur napisał(a):

heh, to ja proponuje nie pisac nic w tym watku i sam zostanie przez to zamkniety emotka


a wiesz Visse ze zamierzam tak robic? od tej pory nie udzielam sie w zadnym watku..a na pw pomagam tylko znajomym reszta won! Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1486819 Napisano: 15.04.2008 02:32:18 w TESCO konkursy
malenka89 napisał(a):

Decyzją Adriana Top nie zostanie objęty żadnymi ograniczeniami.


gratuluje Adminie...normalnie decyzja.. emotka emotka emotka niedlugo na tym forum zostana sami podgladacze...a reszta pojdzie stad..ja rowniez.. Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1486456 Napisano: 15.04.2008 11:35:27 w TESCO konkursy
rw77 napisał(a):

siasiolka napisał(a):

moze zacznijmy od tych 300 postów i zobaczmy co Pionas zaproponuje..


a może od 599 ? nie ilość ma znaczenie a jakość . Nie jedna osoba na tym forum ma ponad 1000 postów a nic poza bezsensownym gadaniem do tej pory tu nie wniosła. Ale co mi tam emotka
To tylko moje 3gr.na ten temat .


kolejny podgladacz zapewne sie odzywa...
jakosc ma znaczenie,ale ilosc tez..a pazerom mowimy NIE emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1486428 Napisano: 15.04.2008 11:22:17 w TESCO konkursy
nice napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Siasiolka ma racje ,Ci stali pogdladacze maja dlugie staze..moze lepiej wprowadzic ograniczenie postowe?



Tak tylko ciekawe jakie ograniczenia postowe.
Mi ostatnio poszło 250 postów wek jak było czyszczenie bazy. emotka
Niestety nie piszę posta za postem w każdym wątku, ani nie biorę w masowych wątkach kilknij, pozdrowienia, wc, porozmawiajmy oraz wątkach z konkrsami typu zaproś mnie, polecaj i inne cenzurarelki, więc tych postów nie mam tak dużo.
Więc tak naprawdę jakie one mają odzwierciedlenie? emotka
Mogłabym co prawda zacząć pisać coś (ot tak sobie) w każdym ale nie mam na to czasu.


zawsze komus bedzie cos nie pasowalo..
ale wg mnie to jest najlepsze wyjscie...ja nie uwazam,ze udzielam sie w jakichs debilych konkursach i mam sporo postow..fakt ze duzo z wc..ale jak widac nie tylko..bo on jest czyszczony czesto..wiec naprawde napianie paru postow nie jest takie trudne..
ludzie nie chcecie dodawac konkow do bazy.bo nie macie czasu..na pisanie postow tez nie macie czasu...zrozumcie..cos za cos..

Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1486414 Napisano: 15.04.2008 11:17:26 w TESCO konkursy
visserarthur napisał(a):

hmmm czy jesli ktos siedzi tu 3 lata i nie napisal ani jednego postu powinienen miec tu dostep.... ? pytanie retoryczne


no walsnie nie.ograniczenie conajmniej 300 postow a jak nie to blokada na tematy i tyle Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1486405 Napisano: 15.04.2008 11:14:16 w TESCO konkursy
Siasiolka ma racje ,Ci stali pogdladacze maja dlugie staze..moze lepiej wprowadzic ograniczenie postowe? Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1486403 Napisano: 15.04.2008 11:13:41 w TESCO konkursy
malenka89 napisał(a):

Adriana teraz nie ma, ale jak wróci z pracy to ja z nim pogadam emotka
Kto jest za ograniczeniem takim jak pisałam?


ano fakt, robota nim zawladnela emotka

ja jestem za tym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1486393 Napisano: 15.04.2008 11:10:51 w TESCO konkursy
to kto pisze do Adriana? Wyświetl w wątku >>
0 0