Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika chochliczka

chochliczka

#1556919 Napisano: 19.05.2008 12:13:20 w co chcielibyście wygrać?
AgaAga napisał(a):

Bukiet na Winiarach dla Mamy. Tak mi zależy, bo jeszcze nie udało mi się dla Niej w mojej karierze konkowej wygrać bukietu. emotka A dzisiaj obrady jury, please..... emotka


tez mam podobne marzenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1556588 Napisano: 19.05.2008 10:18:39 w dzis mam urodzinki
Aniu

wszystkiego najlepszego emotka spelnienia marzen emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1553782 Napisano: 17.05.2008 07:19:26 w NaSza GaLeRiA
Lepson napisał(a):

Ojj jak ja tu nic dawno nie wrzucałem.

http://www.fotosi...98fab98310496d9.html


hm a dla mnie to Ty ciagle wygladasz tak samo emotka jakbys w ogole sie nie starzal emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1531021 Napisano: 08.05.2008 04:19:17 w Poczta kradnie
tyska napisał(a):

chochliczka napisał(a):

pare dni temu zgubilam kluczyk od skrzynki,po romowie z moim listkiem udalam sie na poczte do okienka 6 w celu wyjasnienia jak mam zdobyc duplikat. Pani Gienia z sarkastycznym usmiechem oznajmia mi ze - oni kluczykow nie dorabiaja bo beda zmieniac skrzynki na unijne.Pytam wiec kiedy beda zmieniac?pani gienia na to ze moze za rok...wsciekla opuszczam poczte.Po h wracam,jest inna pani Gienia,prosze ja by przyprowadzila naczelniczke(zamierzalam juz jej wygrac ze nic mnie nie obchodzi i chce kluczyk) na to pani Gienia 2 pyta po co mi naczelnik...wiec od poczayku wyjasniam o co chodzi...a na to pani Gienia2 ze oczywiscie ze dorabiaja kluczyki od skrzynek!! pani Gienia1 przysluchuje sie naszej rozmowie..jednak nadal nie wierzy ze klucze dorabiaja! postanawia wiec zadzwonic do naczelnika i to sprawdzic...i co?okazalo sie ze dorabiaja...pani Gieniu1 gratuluje!

czemu maja sluzyc moje wywody?temu ze jak Wam pani Gienia mowi cos dziwnego itd nie zrazajcie sie tylko idzcie do pani Gieni 2 emotka


ale się ubrechtałam z tych Pań Gień emotka ale masz rację emotka wygrać sobie coś to połowa sukcesu,bo druga to ,to dostać przez tą choler...pocztę emotka


nasza poczta polska to sa jaja normalnie..az dziwne ze nikt nie nakrecil jeszcze o tym komedii w stylu Bareji/i czy jak to sie pisze emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1529949 Napisano: 08.05.2008 09:07:32 w GRATISY
hej sluchajcie czuy jest tu ktos kto bylby chetny w zamian za cos oddac mi jedna swoja smycz?bo ja jakos nie mam zadnej,w gratisy tez sie ostatnio nie mam czasu bawic,a musze miec smycz bo ostatnio znow zgubilam klucze ;/ jak cos to pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1528956 Napisano: 07.05.2008 07:35:27 w Allegro.pl - bez linków
melisa napisał(a):

asiam napisał(a):

Następnym razem zapytaj Panią czy nie byłoby prościej gdyby na tej taśmie przybiła stempelek przyjmując przesyłkę zamiast się denerwować.
Nie ma przepisu,który mówi o tym,że nadawca nie może dodatkowo zabezpieczyć przesyłki.



Ja pytałam, Pani odpowiedziała mi tylko, że jak przyjmie taką kopertę zaklejoną taśmą to jej po premii polecą. Czułam się okropnie winna, że przeze mnie straci premię, więc już nic nie powiedziałam, bo kobitka była bardzo sympatyczna i zawsze z uśmiechem mnie wita, na dodatek pretensji nie ma jak jej wszystkie kwitki sprzed okienka zabieram.


hm na mojej poczcie wystarczy parafka przy tasmie i nic nie mowia.a z jakiej racji ma miec pretensje ze jej kwitki zabierasz sprzed okienka?przeciez masz do tego prawo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1528796 Napisano: 07.05.2008 06:08:44 w Poczta kradnie
malenka89 napisał(a):

A macie takie... brązowo-żółte/pomarańczowe? emotka


niee emotka
ja mam taka yyy ni to zielona ni to siwa emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1528746 Napisano: 07.05.2008 05:56:24 w PODZIĘKOWANIA
malenka89 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Bardzo chcialabym podziekowac dla kilku osob,na ktore zawsze moga liczyc ,jestescie wielcy!
Malenka89 ,Mirek2006,Visserarthur i Mkrzysiek
emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka



Ja też Ci dziękuję za wszystko emotka Jesteś wspaniałą osóbką, z którą mogę pogadać naprawdę o wszystkim emotka


nie ma za co emotka polecam sie na przyszlosc emotka jakby co wal jak w dym emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1528726 Napisano: 07.05.2008 05:50:19 w PODZIĘKOWANIA
Bardzo chcialabym podziekowac dla kilku osob,na ktore zawsze moga liczyc ,jestescie wielcy!
Malenka89 ,Mirek2006,Visserarthur i Mkrzysiek
emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

chochliczka

#1517791 Napisano: 02.05.2008 06:12:53 w Poczta kradnie
pare dni temu zgubilam kluczyk od skrzynki,po romowie z moim listkiem udalam sie na poczte do okienka 6 w celu wyjasnienia jak mam zdobyc duplikat. Pani Gienia z sarkastycznym usmiechem oznajmia mi ze - oni kluczykow nie dorabiaja bo beda zmieniac skrzynki na unijne.Pytam wiec kiedy beda zmieniac?pani gienia na to ze moze za rok...wsciekla opuszczam poczte.Po h wracam,jest inna pani Gienia,prosze ja by przyprowadzila naczelniczke(zamierzalam juz jej wygrac ze nic mnie nie obchodzi i chce kluczyk) na to pani Gienia 2 pyta po co mi naczelnik...wiec od poczayku wyjasniam o co chodzi...a na to pani Gienia2 ze oczywiscie ze dorabiaja kluczyki od skrzynek!! pani Gienia1 przysluchuje sie naszej rozmowie..jednak nadal nie wierzy ze klucze dorabiaja! postanawia wiec zadzwonic do naczelnika i to sprawdzic...i co?okazalo sie ze dorabiaja...pani Gieniu1 gratuluje!

czemu maja sluzyc moje wywody?temu ze jak Wam pani Gienia mowi cos dziwnego itd nie zrazajcie sie tylko idzcie do pani Gieni 2 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1514031 Napisano: 30.04.2008 09:05:58 w Poczta kradnie
siasiolka napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Siasiolka i jak tam, sprawa się wyjaśniła?


Pan dyrektor PP miły,
ale jak mogło byc inaczej!
Spisaliśmy protokół reklamacyjny: na brak przesyłki i na panią z okienka.
Sprawa będzie wyjaśniana - mają ściągnąc przewoźnika i wypytac co i jak. Oczywiście pełne procedury zaczną po upływie słynnych 2 tygodni.
Ale organizator konkursu zachował się super!
Zgłosił swoją reklamacje na poczcie ale oczywiście powiedzieli, że przyjmą ją dopiero po upływie 2 tyg. Zadzwonił również do kurortu i chwilowo zawiesił ważnośc vouchera (podobno miał jakiś kod). Kurort ma dac znak jakby ktoś pojawił się z moją nagrodą.
Wspomniał równiez (w razie wszelkim niepowodzeń wyjaśniających) o nagrodzie zastępcznej/pocieszenia.
No i tyle!
Musze czekac...
No to czekam!
Bezsilnośc jest dobijająca.
Dam Wam znak za 2 tyg co i jak emotka


emotka emotka szczerze jestem w szoku, i jeszcze taka poczta ma czelnosc strajkowac,zlodzieje wstretni, moglby w koncu na rynku pojawicsie jakis porzadny konkuent to poczta od razu by zmienila swoj stosunek,bo poki co to oni chyba uwazaja ze my jestesmy dla nich,a nie oni dla nas emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1508957 Napisano: 27.04.2008 06:04:29 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Nie podoba mis ie temat what do you think above you...wg mnie to bez sensowne nabijanie postow.A takze nie podoba mi sie to ze na forum nie ma opcji by sie zalogowac jako ukryty uzytkownik,mogloby to uchronic w pewien sposob od spamerow. Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1502907 Napisano: 23.04.2008 06:56:47 w Wpisz nick osoby z którą się spotkałaś
konkursy15 napisał(a):

ja bym chcial sie z Chochliczka spotkac, bo jest jak siostra emotka


heheh dzieki emotka ja z Toba tez emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1502859 Napisano: 23.04.2008 06:45:53 w Wpisz nick osoby z którą się spotkałaś
2904314 napisał(a):

A ja mialam stycznosc z drzemkiem emotka emotka emotka A we wrzesniu Chochlikowe swietowanie bedzie emotka emotka emotka emotka


ej a nie pamietasz o naszym wczesniejszym spotkaniu? wrrr emotka emotka jedyna osoba ktora spotkalam jest Cyferka i hm chyba dobrze ze to walsnie Ja spotkalam bo jest dla mnie jak siostra emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1497647 Napisano: 20.04.2008 09:05:22 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
melisa brawo wreszcie nauczylas sie pisac moj nick emotka


Nie podoba mi sie głupota wielu ludzi na tym forum ,ale coz wiem,na glupote nie ma rady emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1497266 Napisano: 20.04.2008 06:06:47 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
sophie napisał(a):

Tia najlepiej czekać aż zostaną zlikwidowane ,z jakiejś tam okazji ,jak to było ostatnio emotka


ty masz naprawdej akis problem ze soba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1497255 Napisano: 20.04.2008 06:04:43 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
sophie napisał(a):

samantha22 napisał(a):

sophie napisał(a):

A mnie wkurza ,że ludzie mają pełno karniaków i tak sobie z nimi pradaują od kilku miesięcy .
Korzystają z konków ,nie szukają nowych konkursów i nie robią nic ,żeby zlikwidować karniaki. emotka


emotka emotka ja mam 3 i sobie z nimi paraduje - przywiazałam sie już do nich i jest mi z nimi dobrze emotka

jak znajde jakis konk to go dodaje, chociaz w 99% sie zdarza ze jest juz w bazie,a chyba nie ma innego sposobu żeby sie pozbyc karniaków - tylko poprzez dodanie kokursów, wiec nie twierdz że kazdy nic nie robi emotka



Jak zawsze mówię ogólnie.I nikogo nie mam na myśli.Ktoś ma np 1 ,a ktoś więcej.Jeden się stara i go zlikwiduje ,a drugi ma to gdzieś i dalej żeruje
emotka


a mi przeszkadza to ze niektorzy sa tu tak dlugo a maja bardzo malo postow ..widaac nie lubia pomagac innym ...
Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1497222 Napisano: 20.04.2008 05:55:39 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
sophie napisał(a):

A mnie wkurza ,że ludzie mają pełno karniaków i tak sobie z nimi pradaują od kilku miesięcy .
Korzystają z konków ,nie szukają nowych konkursów i nie robią nic ,żeby zlikwidować karniaki. emotka


hm wiesz sa rozne karniaki i np dostajac karniaka za to ze komus np pomoglam w dziale nie odpowiednim nie uwazam za przestepstwo...
poza tym moze niektorzy lubia miec karniaka? emotka
a skoro tak Ci brakuje nowych konkow to poszukaj sobie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1497170 Napisano: 20.04.2008 05:37:23 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
melisa napisał(a):

tunezja napisał(a):

Meliso, bardzo podoba mi się Twoja odpowiedź!
Straszeniem, że mogę opuścić to forum zajmowała się inna osoba, nie będę pisać która...
Ja, gdy mogę klikam parę razy, szczególnie, jak ludzie mają niewiele głosów. Moja mama nazywa mnie
społecznicą. Pozdrawiam! emotka



Aha, no to zwracam honor kaoa. Niemniej, tą inną osobę też rozumiem, bo i mnie zdarza się nie trzymać nerwów, nerw... na wodzy emotka

chochliczka napisał(a):


i co do oceniania kto jest zyczliwy a kto nie to sobie daruj,bo zaloze sie ,ze pomoglam an tym forum wiekszej licze osob niz ty emotka



Chochla take it easy. Jest taka fajna niedziela.
Tunezja chce pomóc i stara się. To się też liczy. Kto chce ten blokuje, kto nie chce nie blokuje emotka
I proszę was tylko się nie licytujcie kto komu i ile razy pomógł, bo takie rzeczy to tylko w przedszkolu.


po pierwsze nie Chochla..a po drugie nikt tu sie nie licytuje,tylko nie lubie jak ktos kto mnie nie zna sie wypowiada na moj temat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0