Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika chochliczka

chochliczka

#1628202 Napisano: 18.06.2008 11:24:11 w PODZIĘKOWANIA
konkursy15

dzieki za bezinteresownosc, i w ogole za wszystko..Ty wiesz za co emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1625511 Napisano: 17.06.2008 01:21:42 w PODZIĘKOWANIA
kamil17 napisał(a):

Gorące podziękowania dla osób które pomogły mi wygrac w konkursie REALA i YEBY (głosowały mi codziennie ) emotka
chochliczka
androm
aneczka155
mariwanna
monia24
nineczka17
samantha22
szunia
veronat

i wiele wiele innych których tu nie wymieniłem

emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka


Kamil nie ma za co emotka jakby co wiesz ze zawsze Ci pomoge.. emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1620702 Napisano: 15.06.2008 12:02:49 w poznajmy się BLIŻEJ
A ja juz jestem tu tak dlugo a nigdy nie przedstawila msie ehh emotka wiec pora to nadrobic emotka

imię: Ania
wiek: ?hmm mamy XXI wiek
włosy: brąz
oczy: zielone
wzrost: 1,65
znak zodiaku:koziorozec
hobby: jestem fanka Legii Warszawa od paru lat,a takze reprezentacji naszej,oprocz tego konkursy,no i jestem uzaleznona od dzialki i wszystkiego co sie z nia wiaze

Jesli chodzi o charakter,to kazdy wie ze chochli jest mila dopoki ktos jej nie nastapi na odcisk emotka
no to chyba tyle emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1620451 Napisano: 15.06.2008 10:36:15 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
melisa napisał(a):

chochliczka napisał(a):

a mi sie nie podoba chamstwo i glupota niektorych ludzi,do ktorych slowa po polsku nie docieraja



mnie też się to nie podoba, ale cóż trzeba takich ludzi jak ty chochliczko tolerować. emotka


kobieto wez nie laz za mna wszedzie,ja rozumiem ze nie masz przyjaciol,ale nie musisz az tak nas gnebic bo to przesada
a zeby bylo w temacie:nie podoba mi sie to ,ze czesto jak ktos pisze do mnie na pw i chce mu odpisac przerzuca mnie na zupelnie inna strone
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1619999 Napisano: 14.06.2008 10:04:38 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
a mi sie nie podoba chamstwo i glupota niektorych ludzi,do ktorych slowa po polsku nie docieraja Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1619420 Napisano: 14.06.2008 05:37:56 w PODZIĘKOWANIA
Ma

sorki za zamieszanie z tym doladowaniem emotka :*
i dziekuje za pomoc emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1617461 Napisano: 13.06.2008 08:51:09 w PODZIĘKOWANIA
Szuniu dziekuje.... emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1616902 Napisano: 13.06.2008 06:20:04 w PODZIĘKOWANIA
amelka1808 napisał(a):

Dziękuję wszystkim kibicom,(zwłaszcza chochliczce,która jest kibic nad kibice),którzy wczoraj w wątku Polska Euro 2008 stworzyli wspaniałą atmosferę podczas meczu z Austrią.



emotka emotka


rowniez Amelko dziekuje emotka i do zobaczenia na Euro2012 emotka :*


a takze wielkie podziekowania dla bezintereswnego,pomocnego czlowieka:
Mkrzysiek jestes wielki!!! emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1598152 Napisano: 04.06.2008 01:47:44 w Żegnamy zmarłych
Agato spoczywaj w pokoju (*) (*) Wyświetl w wątku >>
[*] 0

chochliczka

#1586385 Napisano: 29.05.2008 08:17:34 w PODZIĘKOWANIA
malenka89 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

dziekuje osobie,ktora jest kochana,szczera i dobra jak rzadko kto na tym forum...
Malenka89 jestes wielka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka



Aż mi się milutko na sercu zrobiło jak przeczytałam Twoje słowa emotka
Ja Tobie też dziękuję za wszystko emotka emotka
Wiem, że zawsze mogę na Ciebie liczyć - zawsze pomożesz, pocieszysz i powiesz kilka dobrych słów.
Ciesze się, że Cie poznałam i mam nadzieję, że może kiedyś będziemy miały okazję poznać się osobiście - bardzo,bardzo bym chciała emotka
Dziękuję emotka emotka emotka emotka



Jestes dobra duszyczka tego forum i inni powinni brac z Ciebie przyklad emotka emotka pamietaj,ja zawsze do uslug,a moze kiedys sie gdzies spotkamy..hmm?a kto to wie emotka w kazdym razie dobrze,ze po prostu jestes emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1585881 Napisano: 29.05.2008 04:56:12 w PODZIĘKOWANIA
dziekuje osobie,ktora jest kochana,szczera i dobra jak rzadko kto na tym forum...
Malenka89 jestes wielka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1577488 Napisano: 27.05.2008 06:17:29 w Firmy kurierskie
medea1 napisał(a):

primrose napisał(a):





Ej no nie przesadzaj medea, ze tak wszyscy dzwonia zeby nawsadzac... przesylka kurierska ubezpieczona, numery kontaktowe telefonow podane, takze nie ma problemu zeby sie spiknac z odbiorca, jesli sie chce emotka a jednak koszt przesylki jest kilkakrotnie wyzszy niz w przypadku pp, takze trudno sie dziwic oburzeniu gdy nagminnie kurierzy olewaja odbiorcow. Daleka jestem od generalizowania i wrzucania do jednego worka, ale naprawde, w moim regionie kurierom daleko do satysfakcjonujacej obslugi...




nie przesadzam,bo wlasnie pracuje w dziale interwencji(zalatwianie nietypowych spraw) i nawet chyba nie macie pojecia jak moze klient wyzwac .Zreszta Ci co pracuja z klientami najlepiej wiedza jak to wyglada.A ja musze grzeczie przeprowadzic rozmowe tak zeby klientowi kurier doreczyl paczke.Dalej juz chyba nic nie musze mowic.Ale wlasnie Wy do takich klientow nalezycie.Nie wrzucam do jednego worka wszystkich.Bo sa tacy co podziekuja za zalatwienie pozytywnie sprawy ale takich mozna policzyc na palcach.Postawicie sie teraz z tej drugiej strony.Chyba wystarczy.


jesli komus nie doreczyliscie paczki,zrobiliscie z lekka mowiac w balona, to za co ktos ma Wam dziekowac? ja wychodze z zalozenia,ze place wymagamno i sorry skoro place to chce byc dobrze zalatwiona ,a jesli nie to wiecej nie skorzystam z usulug takiej firmy.I pewnie zaraz powiesz,ze nie mam do czynienia z ludzmi bla bla..otoz dlugi czas mialam-ale inna branza i jakos wiedzialam,ze do moich obowiazkow nalezy chocby nie wiem co byc miltym, bo jak to mowiaklient ma zawsze racje
emotka wiec troche wiecej pokory i realnego spojrzenia na swiat,a nie zza biurka dzialu interwencyjnego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1577462 Napisano: 27.05.2008 06:11:59 w Firmy kurierskie
beline32 napisał(a):

melisa napisał(a):


Po pierwsze eprimo wiemy więcej niż Ci się wydaje. Po drugie primo MAMY PRAWO DO NARZEKAÑ, bo mamy na co. Nie narzekalibyśmy gdyby firmy kurierskie były rzetelniejsze. Po trzecie primo nie w każdym konkursie jest formularz, w którym jest miejsce na podanie numeru telefonu kontaktowego i po czwarte primo jeśli używasz firefoxa to nie na darmo niektóre wyrazy podkreślają się na czerwono, owszem podkreślają się z powodu braku polskich znaków, ale również z powodu błędów, mocno bijących po oczach emotka



Sorry, nie zdzierżę. PRIMO znaczy po łacinie PO PIERWSZE!
To, co powiedziałaś znaczy więc: Po pierwsze PO PIERWSZE (...).Po drugie PO PIERWSZE (...). Po trzecie PO PIERWSZE (...) itd. Tego już Ci przeglądarka nie poprawi, niestety. Jak chcesz krytykować kogoś , to upewnij się, że jesteś osobą kompetentną w danym temacie. Jeśli chcesz używać łaciny to należy powiedzieć: 1 primo, 2 secundo, 3 tertio, 4 quarto

Jeśli chodzi o złe firmy kurierskie to chyba wszystkie bije na głowę siódemka, na którą strasznie pomstują klienci mBAnku.




emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1569668 Napisano: 23.05.2008 08:35:32 w Może nowa sonda?

chochliczka

#1569622 Napisano: 23.05.2008 08:16:35 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
mirek2oo6 napisał(a):

a mi się nie podoba wątek What do you think about the person above you?, może na początku był fajny, ale teraz jest po prostu bez sensu i służy do nabijania postów, jaki to ma sens jak cały czas trzy lub dwie osoby na zmianę piszą o sobie emotka jak dla mnie bez sensu


no juz dawno o tym mowilam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

chochliczka

#1565687 Napisano: 22.05.2008 12:43:51 w Żegnamy zmarłych
gracet napisał(a):

eh, a co wy myślicie, że ktoś w prawdziwym smutku wejdzie tu aby szukać pocieszenia???? aaaa, i pewno pomiędzy jednym pocieszeniem a drugim wyszuka ciekawego konkursu i zagra
rzeczywiście lepiej tu nie wchodzić


sluchaj skoncz bo piszesz nie na temat to opo 1 a po drugie swoimi gadkami w pewien sposob obrazasz ludzi,ktorzy wchodza tu z czystym sercem i prawdziwym zalem ,smutkem dla kogos zmarlego..wiec skoro nie szanujesz tego tematu i ludzi ktorzy sie tu udzielaja to nie wchodz tu.
Wyświetl w wątku >>
[*] 0

chochliczka

#1565657 Napisano: 22.05.2008 12:35:44 w Żegnamy zmarłych
gracet napisał(a):

popieram przedmówcę (swibek)
wprowadzcie grobową atmosferę w portalu, który z założenia ma inne cele
rozumiem tych, którzy cierpia po utracie kogoś bliskiego, ale myślę, że nie trzeba im naszego współczucia w TYM miejscu


kolejny urwal sie z choinki..
czlowieku skoro taki temat powstal i jak widac am tyle stron to chyba oczywiste jest,ze koums jest potrzebny?skoro Ci sie nie podoba nie wchodz tu i po klopocie emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

chochliczka

#1565651 Napisano: 22.05.2008 12:34:24 w Żegnamy zmarłych
lorczak napisał(a):

ja was nie rozumiem.moze jestem inna ale wg mnie taki temat jest bez sensu
codziennie umiera wiele osob

ktos na forum napisze -Zmarl moj wujek-wszyscy zapalacie,,znicze,mowicie ze wspoolczujecie a tak naprawde nie jest
nie jest wam przykro bo tej osoby nie znacie
moze byc jedynie zal tej osoby,ktorej ktos zmarl

zamiast pisac jakies (*) lepiej pomodlcie sie za zmarlych.to im pomnoze a pisanie o tym na forum nie
w tym roku zmarlo 7 moich krewnych,znajomych
czy naprawde chcielibyscie wiedziec kto? znaliscie ich? NIE wiec po co komukolwiek to mowic


a dla mnie to Ty jestes bez sensu...
poza tym jaki widzisz problem?nie chcesz tu sie udzielac wiec tego nie rob,a swoje durne przemyslenia zachowaj dla siebie emotka
Wyświetl w wątku >>
[*] 0

chochliczka

#1564297 Napisano: 21.05.2008 05:57:46 w Żegnamy zmarłych
(*) (*) (*) dla 3,5 letniego Bartusia skatowanego na śmierc.. ;( emotka tam Aniolku masz lepiej niz miales na tej ziemi...
odpoczywaj (*) (*)

Wyświetl w wątku >>
[*] 0