Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika chochliczka

chochliczka

#1692875 Napisano: 18.07.2008 11:07:25 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
emanuela24 napisał(a):

monia1996 napisał(a):

1. Dane i NIP potrzebne sa do prowadzenia wewnętrznych rejestrów, pozwalających ustalić, czy wygrane danej osoby nie przekroczyły 760 zł rocznie, które sa z PIT zwolnione.
2. Jak można miec stratę na zbyciu rzeczy otrzymanej za darmo?
To wszystko dotyczy osoby nie prowadzącej działalności gospodarczej. Pomijam zupełnie już kwestię, czy działalność prowadzi się w sposób ciągły i zorganizowany emotka (Oby więcej wśród nas było osób, które mogłyby to robić)



ej ja byłam w styczniu w US - Pani mi wyraźnie powiedziała ze jeśli sprzedaje za niższa kwotę niż ta w regulaminie ( wartość nagrody) to nie mam zysku tylko stratę i niczego nie płace !!!


dokladnie, to samo wiem, Ema ma racje ,takze daruj sobie i nie wyskakuj z paragrafami
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1691727 Napisano: 17.07.2008 07:46:14 w Poczta kradnie
joanne napisał(a):

tropi napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

a ja mam takie pytanko czy listonosze dostają jakąś dodatkową kase za dostarczenie paczki? Bo widziałem jak ktoś na forum mówił że listonosz sie cieszył bo ma dużo paczek dla tego kogoś i dostanie kase.



paczkowy w Warszawie dostaje 4 zl za kazda dostarczona paczke



Jako napiwek, to moze i 10 zlotych dostac. Jak ktos mu da...


paczkowy jesli doreczy przesylke przynajminej u mnie,dostaje 2 zl,natomiast jesli zostawi mi awizo,nic z tego nie ma , a tak zawsze jakis gratis do pensji mu dojdzie jak np przynosil mi paczki z batonami Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1691719 Napisano: 17.07.2008 07:43:16 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
spin napisał(a):

prawda jest taka ze starzy wyjadacze nie chca artykulu, a Ci co sie swierzo zarejestrowali i chca zablysnac chca

a teraz troche rozryki i obstawiamy, jakie liczby zobaczymy po ukazaniu sie artykulu w nast. pozycjach

Mamy 8758 zarejestrowanych użytkowników (stan w dniu i o godzinie pisania posta)

Najwiecej użytkowników (3491) było Sobota, 15 Grudnia 2007, 1:18:53 (j.w.)


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1690794 Napisano: 17.07.2008 02:21:47 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
trimi napisał(a):

a tak poza tym w nowym Joy jest reportaz z dziewczyna , konkursomaniaczka. Opisują co wygrala i jak postepowac zeby wygrac . Podana jest strona z konkursami ale inna niz nasza.


a pozniej zainteresuje sie nia US,no ale tak to jest jak sie chce byc za wszelka cene slawnym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1690201 Napisano: 17.07.2008 10:37:12 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
jolunia559 napisał(a):

Po co te kłótnie.Dziennikarz nigdy nie pisze artykółów za free!To jego praca.A konkursy i wygrane niektórym zalały bielmem oczęta!Tylko,czy te duże wygrane są zawsze uczciwe?Na ilu nickach gracie?A głosowania i klikania w konkach,gdy wygraną ustalają sami graczEPrzecież tam aż roi się od oszustów!I po co te nerwy!


o co Ci chodzi?kobieto Tobie chyba sie cos rzucilo na oczy,przeczytaj wszystko ze zrozumieniem i na wszelki wypadek z 2 razy to moze Cie oswieci emotka
Nikt tu sie z nikim nie kloci,a juz napewno nie o to czy owy pan dziennikarz dostanie za to jakas pensje. Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1688842 Napisano: 16.07.2008 05:57:08 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
hm troche przemyslalam sobie od wczoraj i zmenilam zdanie-wydaje mi sie ze taki artykul to moze byc fajna sprawa, w sumie konkurencji nam nie przybedzie.Sama namowilam jednego kolege do portalu,poczym wzial udzial w paru konkach nic nie wygral i stwierdzil ze dalej nie gra..wiec mysle ze nawet konkurencja jesli wzrosnie to chwilowo..
prosilabym o maila do tego pana jesli ktos ma Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1687605 Napisano: 16.07.2008 07:58:01 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
bardzo bym prosila kogos kto ma maila do owego pana by i mi zapodal to moze tez mu jakis temat zarzuce emotka

brodziatko napisał(a):

gdybym bym ze skarbowki, to bym sie tez podal za dziennikarza piszacego artykul emotka


hehe no kto wie,nigdy nic nie wiadomo emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1687229 Napisano: 15.07.2008 10:16:41 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
kingaa napisał(a):

malenka89 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Powinien powstac artykul pt nie sztuka jest cos wygrac,sztuka jest to dostac,dzieki naszej poczcie emotka



ooo jestem za emotka



i ja, Chochli na prezydenta emotka
Ciekawe co by powiedziały na taki artykuł panie z poczty emotka



emotka Kingus doceniam doceniam,wezme Cie na premiera emotka
tez jestem ciekawa jakby Gienie zareagowaly na ten temat no i niektorzy listkowie tez emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1687223 Napisano: 15.07.2008 10:14:01 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Powinien powstac artykul pt nie sztuka jest cos wygrac,sztuka jest to dostac,dzieki naszej poczcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1687203 Napisano: 15.07.2008 10:04:49 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
a i jeszcze trza miec tupet zeby wyjac dvd noddiego i wlozyc plyte dolaczaona do dziennika za 5 zl emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1687191 Napisano: 15.07.2008 10:02:02 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
malenka89 napisał(a):

mirek2oo6 napisał(a):

makaveliooo napisał(a):

malenka89 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

kingaa napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Tez mysle,ze i tak powstanie ten artykul i od siebie moge dodac do pana redaktora ktory nas czyta emotka ze wygrywanie i ogólnie zabawa w konkursy to nie jest takie hop siup,trzeba sie nameczyc, poswiecic swoj czas,nieraz i duzo zainwestowc,bo jak wiadomo nie ma nic za darmo-to powiedzialam ja Chochli emotka emotka
( swoja droga pewnie wszyscy bysmy chcieli by nasze nicki byly w artykule nie? hehehe emotka emotka emotka )



emotka Chochli emotka
ja to bym dała do artykułu dziwne, śmieszne przygody zwiazane z konkursami, bądź nagrodami, tego jest sporo i przynajmniej weselej by było emotka


albo artykul pt 101 sposob pan Gien by umilic nam zycie
emotka emotka emotka



nam albo i sobie emotka emotka
nie jedna Gienia teraz kąpie się używając mojego żelu albo myje włosy moim szamponem emotka emotka emotka


no i kroi sobie ser moim nożem na mojej desce emotka

emotka



i prostuje włosy moją prostownicą zagryzając moimi batonami emotka

a tak w ogóle to pytam się:
gdzie byli wtedy rodzice? emotka




emotka emotka

się uśmiałam emotka choć to bardziej tragiczne jest no, ale cóz... tak było jest i będzie. Gienie z poczty strajkują, a tak naprawdę więcej zarobią z Naszych przesyłek niż wynosi ich pensja emotka


prostuje wlosy przy okazji sluchajac mojej plyty Rihanny
emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1687175 Napisano: 15.07.2008 09:55:19 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
stasiak50 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Tez mysle,ze i tak powstanie ten artykul i od siebie moge dodac do pana redaktora ktory nas czyta emotka ze wygrywanie i ogólnie zabawa w konkursy to nie jest takie hop siup,trzeba sie nameczyc, poswiecic swoj czas,nieraz i duzo zainwestowc,bo jak wiadomo nie ma nic za darmo-to powiedzialam ja Chochli emotka emotka
( swoja droga pewnie wszyscy bysmy chcieli by nasze nicki byly w artykule nie? hehehe emotka emotka emotka )


chochli masz rację że konkursy to tylko zabawa a żyć się z tego nie da jak ktoś ma rodzinę bo wtedy zaniedbuje cały dom swój poswiecajac czas tylko na konkursy , zapomina się o dzieciach o obowiązkach domowych też siedzac całymi dniami na forum emotka chyba że ktos jest samotny to tak ale wtedy nazywa to się uzależnienie od internetu a nie zarobkowanie emotka


dokladnie Stasiu emotka
zabawa w konki czesto oznacza malo czasu dla rodziny,przyjaciol itd
no chyba ze mowimy tu o ludziach ktorzy graja nalogowo i nie dla przyjemnosci tylko bo to jest ich praca-a sa takie osoby na forum.No ale to juz inna bajka bo mowiac o nich musielibysmy powiedziec,do czego czlowiek jest zdolny zeby wygrac i gdzie konczy sie szczescie,fart w konkursach,a gdzie zaczyna oszustwo i kombinacja
Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1687157 Napisano: 15.07.2008 09:47:39 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
kingaa napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Tez mysle,ze i tak powstanie ten artykul i od siebie moge dodac do pana redaktora ktory nas czyta emotka ze wygrywanie i ogólnie zabawa w konkursy to nie jest takie hop siup,trzeba sie nameczyc, poswiecic swoj czas,nieraz i duzo zainwestowc,bo jak wiadomo nie ma nic za darmo-to powiedzialam ja Chochli emotka emotka
( swoja droga pewnie wszyscy bysmy chcieli by nasze nicki byly w artykule nie? hehehe emotka emotka emotka )



emotka Chochli emotka
ja to bym dała do artykułu dziwne, śmieszne przygody zwiazane z konkursami, bądź nagrodami, tego jest sporo i przynajmniej weselej by było emotka


albo artykul pt 101 sposob pan Gien by umilic nam zycie
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1687144 Napisano: 15.07.2008 09:42:52 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
Tez mysle,ze i tak powstanie ten artykul i od siebie moge dodac do pana redaktora ktory nas czyta emotka ze wygrywanie i ogólnie zabawa w konkursy to nie jest takie hop siup,trzeba sie nameczyc, poswiecic swoj czas,nieraz i duzo zainwestowc,bo jak wiadomo nie ma nic za darmo-to powiedzialam ja Chochli emotka emotka
( swoja droga pewnie wszyscy bysmy chcieli by nasze nicki byly w artykule nie? hehehe emotka emotka emotka ) Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1687132 Napisano: 15.07.2008 09:38:27 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
raf08
obraziles ale nie mnie,tylko nasze forum ,twierdzac jakby sie tu dzialo nie wiadomo co,wiadomo jak wszedzie zdarzaja sie rozne sytuacje,ale poziom jest ogolnie ok i niebardzo rozumiem o co Ci chodzi Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1687125 Napisano: 15.07.2008 09:36:26 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
kingaa napisał(a):

A Pionas na to PRIMA APRILIS emotka emotka emotka emotka


a łyzka na to niemozliwe emotka emotka emotka
hehehe
albo
takie rzeczy to tylko w erze emotka emotka
Kingus pozdrowki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1687106 Napisano: 15.07.2008 09:31:52 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
jak juz pisalam wyzej nie jestem za reklama dla stronki,niepotrzeba nam kolejnych pazernych i tak juz to sie mnozy od ludzi,ktorzy nic nie wnosza tylko zeruja...
Co do poziomu..kazdy odpowiada za swoj poziom.. i bardzo bym prosila nie uogolniac..
ja jestem bardzo zadowolona ze zagoscilam na tym forum i nawet nie dla tego,ze duzo wygralam ,ale dlatego,ze poznalam tu wielu wartosciowych ludzi, ktorzy sa dla mnie bliscy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1686659 Napisano: 15.07.2008 06:36:28 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
ja jestem na nie,niepotrzeba nam konkurencji i tak mamy jej od groma emotka sami sie zabardzo nie chwalimy obcym z naszego nałogu,zazwyczaj wiedza tylko nasi bliscy,wiec po co ma sie dowiedziec cała Polska? Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1685785 Napisano: 15.07.2008 10:18:01 w Pomocy!!!!
chochliczka napisał(a):

swibek napisał(a):

o boosshheee.. szukała, szukała i znalazła! emotka słonia!! emotka


ciii teraz szukam czegos innego emotka
szukam kogos kto mi powie jak zainstalowac i wgrac gierki na samsunga e590? blagam o pomoc emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1684773 Napisano: 14.07.2008 08:57:06 w Pomocy!!!!
swibek napisał(a):

o boosshheee.. szukała, szukała i znalazła! emotka słonia!! emotka


ciii teraz szukam czegos innego emotka
szukam kogos kto mi powie jak zainstalowac i wgrac gierki na samsunga e590? blagam o pomoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0