Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika chochliczka

chochliczka

#1841476 Napisano: 28.09.2008 07:55:08 w Wkurza mnie...
agus87 napisał(a):

kolezanko i wlasnie takim sposobem mozna nabijac posty... bo nie zawsze ilosc = jakosc:] nie bede juz komentowac Ciebie emotka :):):)


No skoro nie umiesz inaczej zdobyc postow to nabijaj emotka

Wkurza mnie to,ze lekarze w mojej przychodni robia łaske,ze dadza skierowanie na jakiekolwiek badania podstawowe.przeciez placimy wszyscy takie skladki ze hoho ,a ostatnio szanowny doktor nie chcial mi przepisac skierowania od innego lekarza,ktore bylo niewazne bo jak stwierdzil to nie jego problem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1841456 Napisano: 28.09.2008 07:49:38 w Wkurza mnie...
agus87 napisał(a):

jolcia12 napisał(a):

ophaal napisał(a):

przecież na tym wątku chwalono się batonami więc dlaczego go od razu blokować?



po to żeby sępy nie miały dostępu do tajemnicy


emotka :) jedna pani tu bardzo walczy o blokowanie wiec niech najlepiej wszystkie watki zablokuje bo przez rok milczalam, bo moze po prostu nei korzytalam z forum...a po roku bym chiala... ale coz ...
a co sie martwic:) dobrze jest:)
na te chwile wkurza mnie jzu tylko to ze o 6 do pracy emotka


jak chcesz sie udzilac to to rob a nie tylko narzekasz ciagle. Zamiast pisac w kolko te same bzdury w tym watku, zrob cos od siebie dla forum.
Ja tez jestem za tym jak wiekszosc,zeby temat mogly ogladac osoby z conajmniej 500 postami,ale to Pionas tak postanowil wiec niech juz bedzie.
Pazerom mowimy NIE emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1841164 Napisano: 28.09.2008 04:16:19 w Wkurza mnie...
gosia261295 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

dziub4 napisał(a):

byla by moja wola to bym na 500 zablokowala emotka emotka emotka


to akurat ustalil Pionas po namowach kogos tam..


chyba nei mowisz o mnie ja go tylko0 nakłoniłam żeby z 200 zrobił 100 i tyle..... więc sory bardzo


no akurat chodzilo mi o to,ze to Ty namowilas Pionasa do tego dziwnego progu 100 ale niewazne emotka
Ja rozumiem,ze kazdy byl nowy.ale zobaczcie ile jest ludzi,ktorzy sa tu rok,dwa a maja postow tyle,ze mozna na palcach jednek reki policzyc Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1841136 Napisano: 28.09.2008 03:54:28 w Wkurza mnie...
dziub4 napisał(a):

byla by moja wola to bym na 500 zablokowala emotka emotka emotka


to akurat ustalil Pionas po namowach kogos tam.. Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1841081 Napisano: 28.09.2008 03:17:32 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

chochliczka napisał(a):

To,ze temat zostal zablokowany nie oznacza,ze ktos boi sie ze mu nowi zgarna batony sprzed nosa,a oznacza,ze nie pomagamy pazerom proste.
pozdro dla kumatych emotka


chyba Ty nie pomagasz...zatem kto tu jest pazerom??:)


Isiulka nie chce z Toba dyskutowac bo juz kiedys mi podpadlas w konku nivea z pomadkami moglabym duzo napisac o tym jak to Ty pomagasz ale daruje sobie..
a jesl nie odrozniasz nie pomagania pazerom od nie pomagania nikomu to juz Twoj problem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1841072 Napisano: 28.09.2008 03:13:28 w Wkurza mnie...
To,ze temat zostal zablokowany nie oznacza,ze ktos boi sie ze mu nowi zgarna batony sprzed nosa,a oznacza,ze nie pomagamy pazerom proste.
pozdro dla kumatych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1841034 Napisano: 28.09.2008 02:14:13 w Wkurza mnie...
agus87 napisał(a):

no wlasnie tworze...jaks bezsensowna klotnia...
bo wy myslicie chyba, ze kazdy tylko czeka zeby Wam cos sprzatnac sprzed nosa, moze nie bylam czynnym uzytkownikiem ale to nie oznacza ze wiecznie bym chiala zeby tak bylo, owszem zaczelam pisac w wyoborach batonow ale skutecznie zostalo mi to uniemozliwione... macie racje... ludzie tworza forum - a jesli watek, w ktory jest zablokowany mi to uniemozliwia no to sorry, juz sie nei wcinam...


to nie chodzi,ze masz sie nie wcinac,tylko ze pelno tu taikch osob,ktore same nic nie robia,a zeruja tylko na pomocy innych. A kazdy z nas udzielajac pomocy innym,chce by i jemu pomagano,to oczywiste prawda? Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1841031 Napisano: 28.09.2008 02:10:20 w Wkurza mnie...
dziub4 napisał(a):

agus87 napisał(a):

moja odpowiedz brzmi forum dla ludzi a nie odwrotnie... nie ebde komentowac Twoich wypowiedzi:] pozdrawiam kolezanke


Chcialam dodac ze to ludzie, czyli MY tworzymy forum,MY piszemy posty są nasze wiec mamy prawo je blokowac kiedy chcemy emotka


emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1841024 Napisano: 28.09.2008 02:05:51 w Wkurza mnie...
agus87 napisał(a):

moja odpowiedz brzmi forum dla ludzi a nie odwrotnie... nie ebde komentowac Twoich wypowiedzi:] pozdrawiam kolezanke


no i wszystko jasne,dlatego nie dziw sie skad blokada dla takich jak Ty ..:]

a w temacie nie podoba mi sie wieczne spamowanie mojej skrzynki prosbami o glosy,jesli bede chciala komus zaglosowac to wejde do odpowiedniego watku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1841008 Napisano: 28.09.2008 01:44:35 w Wkurza mnie...
agus87 napisał(a):

musze to powieddziec...blokowanie watkow bo nie mam nabitych postow...i jestem krocej an forum niz iles tam...
to ja nie wiem czy forum jest dla ludzi? czy ludzie dla forum?
wkurza mnie to... bo to, ze nie pisze czasem bzdetnych postow (byle by sobie nabijac ilosc - co neikoniecznie wiaze sie z jakoscia) nie oznacza, ze nie chcialabym brac udzialu w zyciu foum, gdy nadejdzie odpowiednia do tego okazja...
ale ok... niech tak bedzie, ze takich ajk ja nazywaja darmozjadami
tak czy siak- pozdrawiam wszystkich goraco emotka i powodzenia w konkursach


tak jak forum jest dla Ciebie,tak Ty jestes dla forum. Skoro Ty nic od siebie nie dajesz dla forum to i forum nic Ci nie bedzie dawalo-proste emotka
a jestes na tym forum rok prawie i masz tylko 4 posty wiec sama odpowiedz sobie na pytanie,czy wiecej Ci dalo forum czy Ty dalas wiecej dla forum?
Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1838430 Napisano: 26.09.2008 06:25:07 w Wkurza mnie...
wkurzaja mnie zlodziejki Gienie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1835538 Napisano: 25.09.2008 06:09:50 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
daisy020 napisał(a):

gocha542 napisał(a):

bazylissa napisał(a):

pionas napisał(a):

Ludzie narzekali że pojawiają się informacje z gazet i nie wszyscy za nie płacicie... Zapytałem o opinię eksperta w tej dziedzinie i zamknąłem top...



Ja i tak nie płace, korzystam z biblioteki - i co tez nie wolno emotka


Też myslę,ze nie powinno zabraknac topu z konkami z gazet,to było dobre dla wszystkich.Poza tym niektórzy nawet kupowali gazety,zeby tylko podac konkursy emotka


trochę a nawet bardzo przesada kiedy jedna osoba nawet jeżeli jest to admin decyduje o tym, że dany top, który nikomu nie szkodził a wręcz wszystkim pomagał - tak gazetom też, bo przecież zarabiają na konkach esemesowych -ma być zamknięty. Proszę o przemyślenie bo jest to nie tylko moja opinia!


Ale nie rozumiecie kwestii ze Pionas moglby miec za to przechlapane?Bo umieszczanie tych konkursow smsowych na naszje stronie to lamanie prawa..
Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1824205 Napisano: 20.09.2008 07:25:57 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
cikitusia1989 napisał(a):

A mi nie podoba się jedna rzecz na różnych forach itp. jeżeli proszę kogoś o rejestrację w jakimś konkursie itp. to od razu jest wielki szum i że spamuje.... Może i tak, ale co to komu przeszkadza? Jak mu się nie podoba to niech nie czyta....


no a moze mi sie wlasnie nie podoba,ze ktos mi takimi glupotami zasmieca skrzynke co? Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1824112 Napisano: 20.09.2008 06:28:42 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
kajeczka napisał(a):

chochliczka napisał(a):

pionas napisał(a):

Ludzie narzekali że pojawiają się informacje z gazet i nie wszyscy za nie płacicie... Zapytałem o opinię eksperta w tej dziedzinie i zamknąłem top...


Hm nie wiem czy to bylo dobre,bo znajac ludzi to teraz beda handlowali info z gazetami..wiec to bez sensu emotka


Na konkach z Twojego Stylu,to bym se trochę w tym miesiącu zarobiła emotka
Gorzej było i się żyło emotka


no walsnie o to mi chodzi Kajeczka..Ty pomagalas za darmo,a teraz ktos sobie na tym zarobi i bedzie mial jakas korzysc,ale coz ...
Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1824099 Napisano: 20.09.2008 06:15:56 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas napisał(a):

Ludzie narzekali że pojawiają się informacje z gazet i nie wszyscy za nie płacicie... Zapytałem o opinię eksperta w tej dziedzinie i zamknąłem top...


Hm nie wiem czy to bylo dobre,bo znajac ludzi to teraz beda handlowali info z gazetami..wiec to bez sensu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1816769 Napisano: 17.09.2008 08:37:10 w Nasza Dominisia.. [*] - relacje

chochliczka

#1816151 Napisano: 17.09.2008 05:58:53 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
melisa napisał(a):

Panie mądralińskie: twoje CV jest złe, podejście do niczego, marudzicie, nic nie robicie - srały muchy itd.

To zamieńmy się miejscówkami. Ty usiądź na moim, ja na Twoim i tak przez miesiąc. Zobaczymy jakie wtedy będą wasze dobre rady.

Zostawiłam to CV, ale zdołować się można było nieźle. Praca akurat na moje możliwości fizyczne, ale już przy mnie życiorys złożyło kilkanaście osób. Nie mam szans, żeby akurat mnie wybrano emotka eeehhh.


Melisa a moze troche wiary? Wiesz,skoro sama w siebie nie wierzysz to jak pracodawca widzac tak zdolowanego czlowieka ma w Ciebie uwierzyc? Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1815764 Napisano: 17.09.2008 03:06:48 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
No tak najlepiej tylko usiasc i marudzic.Ludzie uwierzcie,ja mieszkam w malym miescie bo 20 pare tys. a pracy jest! Tylko robic nie ma komu,bo teraz kazdy woli kombinowac na boku i mysli tylko jak urzad oszukac dostac kaske i nic nie robic,albo siedzi w domu i marudzi,ze nie ma pracy.Coz niektorzy by chcieli by pewnie pracodawca przyszedl do nich do domu i ich blagal by zgodzili sie pracowac.Nie od razu Rzym zbudowano,a jak ktos ma wymogi,ze od razu chce zarobic niewiadomo ile to tez niech na to nie liczy.Poczatki sa zawsze trudne. Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1814710 Napisano: 17.09.2008 07:43:22 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
arta napisał(a):

chochliczka napisał(a):

A ja sie dziwie,ze mowicie ze nie mozecie znalezc pracy.Z wlasnego doswiadczenia wiem i widze,ze teraz jest mnostwo ofert,tylko wlasnie nie ma komu pracowac. Nie mniej zycze wszystkim powodzenia emotka


cześć chochli emotka
owszem, ofert mnóstwo jest, ale na te oferty, którymi jestem zainteresowana jest równie dużo kandydatów. Zawsze są wyjścia awaryjne, w stylu Holandia na 2 czy 3 miesiące, jeśli się nie ma innych obowiązków w danym czasie, oczywiście.


czesc Arta emotka
e ja tam nie wyjechalabym nigdy za granice na zarobek, to nie dla mnie emotka
w kazdym razie nie trac wiary,napewno znajdziesz cos ciekawego emotka
a ja apropos tematu,powoli zmywam sie do pracy .
Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1814704 Napisano: 17.09.2008 07:39:22 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
A ja sie dziwie,ze mowicie ze nie mozecie znalezc pracy.Z wlasnego doswiadczenia wiem i widze,ze teraz jest mnostwo ofert,tylko wlasnie nie ma komu pracowac. Nie mniej zycze wszystkim powodzenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0