Reklama na e-Konkursy.info

Konkurs Kup, schrup i leć. Lorenz Aldi

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika chochliczka

chochliczka

#2036185 Napisano: 20.12.2008 06:58:15 w PODZIĘKOWANIA
miriam napisał(a):

Dziękuję dwóm osobom z naszego forum,które dzięki moim podpowiedziom wygrały zestawy w drogerii Natura i nawet nic sie do mnie nie odezwały

otworzyłyście mi oczy
miałaś rację koleżanko X,nie warto się wysilać-wygrałyście dzięki mojej pomocy i ...nic z tego dla mnie-stracony czas na podpowiedzi...
przykre...


kurcze nie rozumiem troszke Cie, to dziwne,ze oczekujesz by ktos Cie tu wychwalal, chyba pomoglas im bezinteresownie,a tu sie okazuje,ze nagle chcesz jakies podizekowania i w ogole niewiadomo co emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2036180 Napisano: 20.12.2008 06:55:04 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
Nie podoba mi sie,to ze karniaki za oszustwa,sa zmazywanie dizeki dodaniu konkursow.Wg mnie nie powinno tak byc,bo oszusci dzieki temu sa bezkarni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2026370 Napisano: 16.12.2008 08:06:49 w Nasza Dominisia.. [*] - relacje
0 0

chochliczka

#2013085 Napisano: 11.12.2008 12:48:47 w WPROST - artykuł o konkursomaniakach
oollaa77 napisał(a):

Według mnie w artykule nie ma przesady co do nagrod, znam osoby krore wygraly, duzo, duzo, duzo więcej emotka
Tylko zastanawiam sie po co ten artykuł, teraz sa juz spalone w konkursach.


dokladnie,ale ich strata emotka nie rozumiem sensu takich artykulow emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#2002982 Napisano: 08.12.2008 09:54:11 w Wkurza mnie...
wkurza mnie,ze ktos podpial ppod strone glowna swoj link do 3d i jak probuje wejsc na forum doliczam komus kliki w 3 d emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1998293 Napisano: 06.12.2008 07:18:09 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza moj 13 letni sasiad,ktorego rodzice nie nauczyli dobrego wychowania. Gowniarz ciagle brudzi na klatce,rzuca papierki,podpala parapety,adzis zimne ognie palil,niech go jutro spotkam to z nim porozmawiam emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1997442 Napisano: 06.12.2008 01:23:25 w Wkurza mnie...
naimad14 napisał(a):

a mnie wkurza ze jest wolne a nie ma co robic emotka


ida swieta bierz sie za sprzatanie emotka zawsze jest co robic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1991823 Napisano: 04.12.2008 07:43:06 w PODZIĘKOWANIA
A ja dziekuje Fryteczce emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka tez jako jedyna zaproponowala mi wygranie kubeczka, dziekuje za bezinteresownosc emotka emotka emotka emotka :*:* Wiem juz na kogo na tym forum mozna liczyc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1991815 Napisano: 04.12.2008 07:40:53 w Wkurza mnie...
beataa81 napisał(a):

dzięki dziewczyny:)az mi sie płakać chciało...ale zmieniłam lekarza i teraz mam miłą panią doktor...która leczyła moje rodzeństwo...:)


nie ma co sie wariatkami przejmowac naprawde emotka Jak nie zna sie to niech nie leczy,mnie przerazaja te lekarki,co studia konczyly wieki temu,pozniej nie szkolily sie i wiedza tyle co nic,porazka emotka
Trzymaj sie i nie mysl o takich glupich ludziach naprawde emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1991791 Napisano: 04.12.2008 07:30:34 w Wkurza mnie...
Beata nie przejmuj sie,wiem,ze uslyszec cos takiego to okropna rzecz,ale naprawde szkoda Twoich nerwow emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1991557 Napisano: 04.12.2008 06:45:01 w Wkurza mnie...
archidues napisał(a):

chochliczka napisał(a):

wkurza mnie jedna sprzedawczyni ze sklepu obok mnie. Jej chamstwo jest porazające.Dzis czekalam 10 minut przy wedlinach bo chcialam cos kupic, a ona sobie stala i cos wycinala,ale no nic czekam..w koncu po 10 minutach z laska do mnie mowi podac cos?? Ja mowie ze chyba logiczne,ze tak skoro tu tyle stoje emotka Zawinela mi laskawie mieso,ktore chcialam po czym rzucila na lade ,ani prosze ani nic mowiac emotka Zloze na ta kobiete skarge przy najblizszej okazji emotka Bo ja rozumiem,ze kazdy moze miec zly dzien,ale do diabla jakies zasady dobrego wychowania obowiazuja,a ona za kazdym razem zachowuje sie tak samo emotka Na pytanie o cene czegos odpowiada nie wiem i tak konczy sie nasza chec dowiedzenia sie o cene czegos emotka emotka


Jakie to słodkie. Napisałaś, że za każdym razem ona zachowuje się tak samo, z czego wnioskuję, że kupujesz tam regularnie. Więc po co ta sprzedawczyni ma się zmieniać ? Pieniądze przynosisz ? Przynosisz. Kupujesz? Kupujesz. A ona pewnie nie dostaje premii od bycia uprzejmym więc po co. Konsumenci decydują o tym, gdzie kupować i o tym, czy dany przybytek będzie dochodowy czy nie. Jak to się mówi - głosujemy nogami. Przestań tam kupować i to będzie najlepszy sposób wyrażenia swojego zdania na temat tego sklepu i obsługi. A jeśli chcesz wnosić skargę - to proponuję dać argument właśnie taki - przez nieuprzejmość tej pani więcej moja noga tu nie stanie i pójdę do konkurencji. Może kierownik w ramach przeprosin i chęci zachowania stałego klienta da jakiś gratis emotka


i tak walsnie zrobie, stop chamstwu
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1990521 Napisano: 04.12.2008 12:19:45 w Wkurza mnie...
postscript napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Na pytanie o cene czegos odpowiada nie wiem i tak konczy sie nasza chec dowiedzenia sie o cene czegos emotka emotka



Przepiekne zdanie!


cos Ci sie w nim nie podoba?
A ostatnio myla podloge jakimis chemikaliami,po czym podchodzi do wedlin i pyta mnie co chce,ja w szoku,ze przed chwila myla podloge lapami a teraz idzie do wedlin bez umycia rak emotka emotka wiec mowie do niej-a moze by pani rece umyla??
a ona- a po co? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1990397 Napisano: 04.12.2008 11:46:02 w Wkurza mnie...
wkurza mnie jedna sprzedawczyni ze sklepu obok mnie. Jej chamstwo jest porazające.Dzis czekalam 10 minut przy wedlinach bo chcialam cos kupic, a ona sobie stala i cos wycinala,ale no nic czekam..w koncu po 10 minutach z laska do mnie mowi podac cos?? Ja mowie ze chyba logiczne,ze tak skoro tu tyle stoje emotka Zawinela mi laskawie mieso,ktore chcialam po czym rzucila na lade ,ani prosze ani nic mowiac emotka Zloze na ta kobiete skarge przy najblizszej okazji emotka Bo ja rozumiem,ze kazdy moze miec zly dzien,ale do diabla jakies zasady dobrego wychowania obowiazuja,a ona za kazdym razem zachowuje sie tak samo emotka Na pytanie o cene czegos odpowiada nie wiem i tak konczy sie nasza chec dowiedzenia sie o cene czegos emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1978533 Napisano: 30.11.2008 04:04:01 w Wkurza mnie...
tunezja napisał(a):

Wkurza mnie jedna z uczestniczek finałowego odcinka Tańca z gwiazdamiOto co powiedziała o swojej konkurentce:
Agata, ja sobie ciebie w tym Porsche nie wyobrażam! -
To nie fair, Agata by tak nigdy nie powiedziała bo ma klasę i to dużą!!!
Ja wygra Natalia to nie będę zadowolona, o wkurzeniu nie wspomnę!!! emotka emotka emotka emotka


Tunezjo bez urazy ale chyba zbyt duzo h spedzedasz przed tv emotka radze Ci troche sie wyluzowac wyjsc na spacer cyz cos,bo tv tylko mozgki wypacza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1970891 Napisano: 27.11.2008 06:08:09 w co chcielibyście wygrać?
zdrowie,bo reszte mozna kupic emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1966640 Napisano: 26.11.2008 09:10:23 w Stopklatka
trikmenkonior napisał(a):

wygrałem kolejny film ale w poznaniu emotka hehe z 8 godzin jazdy ode mnie


tez nie rozumiem,takie zachowanie to jakis totalny brak myslenia emotka
w temacie gram juz dlugo na Stoptklatce i nigdy nic nie wpadlo Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1964404 Napisano: 25.11.2008 01:06:17 w Połączenia nieodebrane
emanuela24 napisał(a):

toka napisał(a):

u mnie tez kazde połaczenie było krótkie -mówiłam kobiecie ale ona twierdzi ze liczy 5 sygnałów




jak to było 5 sygnałów to ja świętą jestem emotka
pierwszy raz 2 sygnały max - nie zdążyłam 2 raz miałam akurat telefon w ręce i odbieram szybko - i słyszę jak ktoś słuchawkę odkłada emotka ma ktoś jakiś numer do nich?? jak tam zadzwonię to ich nauczę liczyć emotka jeszcze raz do podstawówki emotka wrrrrrrr


do mni wczoraj najpierw zadzwonili ,o ile dzwonieniem mozna nazwac 1 sygnal
emotka a pozniej za pol h juz normalny tel i zdazylam odebrac Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1964169 Napisano: 25.11.2008 11:27:39 w Wkurza mnie...
dysia napisał(a):

kiedyś było inaczej........

faktem jest, że 2-3 lata do tyłu miało się przyjaciół, znajomych, koleżanki tak tutaj na forum. Zmieniło się (są koleżanki - wyjątki).
Obecnie panuje zawiść, nienawiśc, czysty egoizm, w dodatku pisanie po oragnizatorach. Nigdy nie pisałam na koleżanki i nie mam takiego zamiaru donosić, pisać.
To forum nie jest juz takie jak było 2 lata temu, gdzie każda osoba była twoim przyjacielem.
Tego juz nie ma i mozna zapomnieć. Historia.
Obecnie jest walka rywalizacja o każdą cenną nagrodę, silni i najwytrwalśi wygrywają. Nieważne jakim spososobem? liczy sie efekt końcowy. W dodatku zmienia się nicki dla zmylenia przeciwnika.
Wkurza mnie pisanie po gg i rozsyłanie linków.
Jesli kogoś prosisz? napisz chodzić cześć i słowo proszę to nic nie kosztuje..... zapytaj też a może tobie cos zagłosować? NIE bo liczę sie tylko JA.





Dysiu wyjelas mi to z ust emotka Ostatnio wchodze tu raczej z przyzwyczajenia niz dlatego ze jest tu fajnie czy cos Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1958556 Napisano: 22.11.2008 08:26:51 w Popraw sobie humor...
piszczowata napisał(a):

Pijaczek zakręcił się przypadkiem na cmentarzu.
Zauważył grabarza, zajętego swoją praca i postanowił go dla
żartu przestraszyć. Podszedł do niego od tylu i wrzasnął :BUUUUAAA
Grabarz ani drgnął, nawet sie nie odwrócił i kontynuował swoją pracę.
Pijaczek zniesmaczony nieudanym żartem odchodzi.
Kiedy wychodzi poza teren cmentarza, nagle dostaje łopatą w łeb
i pada na ziemię nieprzytomny.
Pochyla sie nad nim grabarz i grożąc palcem mówi:
Straszymy, biegamy, skaczemy, bawimy sie ... ale za bramę nie wychodzimyyyy!



emotka emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

chochliczka

#1958552 Napisano: 22.11.2008 08:21:30 w Problemy z logowaniem
pionas napisał(a):

chochliczka napisał(a):

A u mnie teraz jest tak,ze wchodze na strone loguje sie,jest ok,wchodze w jakis temat czytam go, ale patrze u gory,ze juz jestem jakims cudem niezalogowana i do innego tematu przejsc juz nie daje rady



sprawdź jaki masz adres strony...
Automatycznie powinno przekierować na e-konkursy.info i z takiej trzeba się logować emotka


dzieki Adrian,juz dziala emotka Wyświetl w wątku >>
0 0